Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
24. juuni
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Arvutusperioodid

JuhendAasta
2017
JuhendPeriood
4. periood [ 2017-11-01 ]
JuhendOlek
kinnitatud
Reitingud on perioodi lõppreitingud ja muutus näitab reitingu muutust sellel perioodil.
Kokku
294
Kõrgeim tõus
126
Suurim langus
-102
Seeniorid 60
8
Noored 18
275
Mehed
213
Naised
81
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
+/-
n
kiir
+/-
n
välk
+/-
n
1 160126 Aasa Doris N 2007 Rae Huvikool 1010 0 1073 -3 2 1076 0
2 171004 Aasma Sander M 2001 Järva Noorte MK 0 0 1296 0 0 0
3 161265 Aasma Sten Andreas M 2007 Järva Noorte MK 0 0 1657 -10 7 1688 0
4 140414 Aedla Mariel N 2006 Nõmme Noortemaja 1533 0 1581 7 7 1593 0
5 110726 Aga Rihard M 2004 Narva SK Maletäht 1909 -13 5 1897 18 7 1900 0
6 130714 Aksjonova Alisa N 2005 Maleklubi Lootus 1432 -3 4 1558 -23 7 1581 0
7 140439 Aleksejev Artjom M 2008 Vabaettur 1597 -8 12 1593 -24 11 1617 0
8 160644 Andreev Vyacheslav M 2008 Maleklubi Lootus 0 0 1180 -12 5 1192 0
9 171011 Andreeva Olga N 2010 Maleklubi Lootus 0 0 1018 0 0 0
10 170211 Andrejev Arseni M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 1197 1 5 1082 28 6 1054 0
11 120100 Andrijaškin Deniss M 2005 Narva SK Maletäht 1846 1 5 1854 0 1833 0
12 140722 Anis Dinara N 2006 Vabaettur 1605 0 1603 10 20 1593 0
13 160649 Aus Andreas M 2009 Pärnu Spordikool 1303 0 1400 -50 8 1469 0
14 161206 Balabonin Matvei M 2010 MK Areng 1247 0 1379 -41 4 1415 0
15 121111 Beda Pjotor M 2004 Vabaettur 1548 0 1594 0 6 1599 0
16 130701 Belaja Anastassia N 2005 MK Avesta 1704 53 4 1642 -1 6 1643 0
17 120618 Bitkova Elizavetta N 2003 Maleklubi Lootus 1703 0 4 1747 -7 7 1795 0
18 170963 Blokhin Georg M 2010 Tallinna MK 0 0 0 0 7 0 0
19 140712 Blokhin Sofia N 2006 Tallinna MK 1711 12 8 1849 41 23 1812 0
20 171006 Bolšakov Eerik Aleksandr M Võnnu SK 0 0 1512 0 0 0
21 120621 Bondarevskaja Emilin N 2004 Maleklubi Lootus 1634 41 4 1710 0 1712 0
22 150611 Bondartšuk Maksim M 2008 Sillamäe SK Kalev 1495 0 1422 3 6 1438 0
23 130705 Bussel Julia N 2004 Narva SK Maletäht 1619 1 4 1606 0 1606 0
24 140724 Bušujeva Jelizaveta N 2006 Vabaettur 1590 0 1520 16 7 1504 0
25 170949 Cherentsov Mikhail M 2009 Tallinna MK 0 0 1292 3 5 0 0
26 080381 Chukavin Kirill M 2002 Tallinna MK 2247 19 5 2305 -14 7 2347 0
27 140417 Danilina Diana N 2006 SK Valge Ratsu 1478 -32 7 1584 -14 2 1604 0
28 171010 Derevjanko Denis M 2010 Maleklubi Lootus 0 0 0 0 3 0 0
29 171016 Dmitrijev Anatolii M 1952 Narva MK Kaissa 1485 0 1035 0 0 0
30 160650 Dotsenko Maksim M 2010 MK Areng 1211 0 1438 -11 4 1449 0
31 160647 Dudakov Andrei M 2008 Vabaettur 1420 14 5 1599 -12 19 1613 0
32 150523 Dukatš Ivan M 2007 Narva SK Maletäht 1556 0 1519 -70 6 1577 0
33 161230 Dukov Vladimir M 2009 Vabaettur 1424 0 1685 23 14 1695 0
34 161259 East Marek M 2008 SK Valge Ratsu 1296 6 9 1368 -7 6 1392 0
35 150513 Egorova Aleksandra N MK Avesta 1028 0 1128 0 1128 0
36 170530 Ehala Raido M 2009 Lahmuse Kool 0 0 0 0 4 0 0
37 160656 Evsina Maria N 2008 Narva SK Maletäht 1233 21 10 1307 -13 4 1320 0
38 171003 Filippova Evelina N 2008 Maleklubi Lootus 0 0 1239 -13 5 0 0
39 030055 Firstov Juri M 1982 Narva SK Maletäht 2198 1 4 2258 4 2 2240 0
40 120186 Ganjukov Aleksei M 2004 Narva SK Maletäht 1657 35 2 1648 -8 2 1676 0
41 091000 Garanin Aleksei M 2001 MK Avesta 2190 18 4 2107 0 2107 0
42 170254 Gasanbekov Miroslav M 2009 Narva SK Maletäht 1326 -11 2 1393 -5 2 1409 0
43 111109 Gavrilov Juri M 1951 Narva MK Kaissa 1914 14 4 1830 -13 2 1843 0
44 150626 Gertsman Timur M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 1492 0 1483 -17 6 1500 0
45 171009 Gildi Matvei M 2008 SK Valge Ratsu 0 0 0 0 3 0 0
46 160156 Golubkov Rasmus M 2007 - - - 1245 0 1486 8 6 1478 0
47 171015 Grant Geron Alexander M 2009 Tallinna MK 0 0 0 0 4 0 0
48 120102 Gromov Ragne N 2003 Pärnumaa MK 1645 0 1482 -8 6 1490 0
49 140409 Gross Uku M 2003 SK Reval-Sport 1510 0 1615 12 7 1603 0
50 150401 Gubanchikov Mihhail M 2007 - - - 1639 0 1648 45 6 1603 0
51 170577 Haapsal Maria Ioanna N 2009 Tallinna MK 1267 53 4 1503 85 19 1324 0
52 140425 Hannus Lola N 2007 Tartu Kalev 1570 -31 4 1639 20 7 1662 0
53 170246 Hirvi Jüri M 2005 Vabaettur 1128 0 1305 -33 12 1350 0
54 150210 Hirvi Katarina N 2005 Vabaettur 1630 0 1624 -8 13 1628 0
55 160434 Hozjaitsikov Maksim M 2008 Narva SK Maletäht 1352 39 9 1388 0 1373 0
56 160640 Hudilainen Mihhail M 2008 Maleklubi Lootus 1468 0 1577 -7 11 1584 0
57 170255 Ivanichenko Gleb M 2009 Narva SK Maletäht 1059 -66 11 1108 -17 2 1125 0
58 171008 Ivanov Pavel M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 0 0 0 0 4 0 0
59 080412 Ivanova Anna N 2000 SK Valge Ratsu 1240 -25 2 1346 -19 2 0 0
60 150535 Ivanova Ksenja N 2007 Narva SK Maletäht 1516 31 4 1553 -13 8 1584 0
61 120714 Jaksin Aleksandr M 1948 Maleklubi Lootus 1633 -8 5 1613 7 1 1606 0
62 170224 Janisoo August M 2006 Lahmuse Kool 0 0 1350 -12 6 1362 0
63 171014 Jepifanov Daniil M 2010 MK Areng 0 0 0 0 2 0 0
64 160104 Joakit Annabel N 2007 Rae Huvikool 1146 0 1343 0 2 1343 0
65 120617 Jõerand Jenna N 2004 MK Areng 1525 -55 14 1578 -25 7 1612 0
66 150249 Jõgi Henry M 2007 MK Areng 1382 -102 14 1597 -21 14 1605 0
67 160657 Kaasik Jan M 2001 Lahmuse Kool 0 0 1458 -5 7 1463 0
68 130736 Kaldmaa Janis M 2008 Tartu Kalev 1590 0 1624 14 7 1639 0
69 160130 Kalju Edvard M 2004 Vabaettur 1536 0 1581 4 6 1610 0
70 170558 Karba Karoliina N 2010 Tartu Kalev 1016 0 1170 -4 2 1174 0
71 160604 Karis Fredi M 2009 Tartu Kalev 1411 0 1622 1 11 1563 0
72 150607 Karpetšenkova Karina N 2007 Narva SK Maletäht 1562 -15 4 1541 0 6 1541 0
73 040090 Kasela Sten M 1990 SK Reval-Sport 2153 6 5 2282 2 1 2280 0
74 160438 Keba Marek M 2008 MK Areng 1248 0 15 0 0 0 0
75 150517 Kidron Alfred M 2007 Nõmme Noortemaja 1400 0 1630 7 13 1611 0
76 141223 Kivi Akira M 2008 Nõmme Noortemaja 1447 0 1663 10 14 1657 0
77 171002 Koit Gregor M 2001 Järva Noorte MK 0 0 1077 0 0 0
78 160709 Kokk Karl Mattias M 2007 Tartu Kalev 1611 0 1738 49 21 1670 0
79 150203 Kõlar Karl-Ustav M 2004 Vabaettur 1637 22 3 1693 24 23 1664 0
80 170945 Kompus Karl Erik M 2009 Rae Huvikool 0 0 1285 0 0 0
81 091102 Konovalkin Eduard M 1973 Narva MK Kaissa 2125 1 4 2004 6 2 1998 0
82 170532 Kõrts Aleksander M 2005 Lahmuse Kool 0 0 1249 -12 6 1261 0
83 161247 Kozlov Valeri M 2006 T. Truusi MKK 0 0 1468 -36 19 1526 0
84 070401 Krehhov Valentin M 1954 Maleklubi Lootus 1474 -46 5 1627 -3 1 1630 0
85 170420 Kriibi Mattias M 2008 - - - 0 0 0 0 4 0 0
86 130513 Krivenko Dion M 2005 Malekool 64 1705 0 1696 -2 6 1680 0
87 061209 Kruusa Rein M 1958 Maleklubi Lootus 1643 -5 3 1650 -2 1 1652 0
88 170422 Kuhhareva Viktoria N 2008 Vabaettur 0 0 1237 -24 12 1261 0
89 120115 Kuldmaa Tanel M 2002 Kohtla-Järve SK Kalev 1678 -42 4 1695 -2 1 1697 0
90 150209 Kull Tormi M 2006 Rae Huvikool 1603 0 1656 5 20 1651 0
91 170819 Kuusk Kaspar M 2007 Põltsamaa Ühisgümnaasium 0 0 1221 14 2 1207 0
92 170304 Kuzmina Oleksandra N 2009 Maleklubi Lootus 0 0 0 0 5 0 0
93 171000 Kuzmits Ivan M 2009 Sillamäe SK Kalev 1127 0 1408 0 0 0
94 131133 Kuznetsova Valeria N 2005 Vabaettur 1593 0 1642 -9 14 1583 0
95 160648 Köösel Hans Georg M 2010 Pärnu Spordikool 1419 0 1618 -7 19 1641 0
96 110712 Laanemets Emil M 2004 SK Reval-Sport 1598 0 1688 1 20 1640 0
97 170203 Laanemets Loit M 2009 SK Reval-Sport 0 0 1144 -6 5 1150 0
98 110903 Laanjärv Helmut M 1945 SK Diagonaal 1629 -5 5 1588 -3 1 1591 0
99 150254 Laasma Vlad M 2006 MK Avesta 1530 -66 7 1614 -16 2 1616 0
100 160102 Lainevool Mirko M 2003 Rae Huvikool 1335 0 1571 -28 14 1600 0
101 111024 Larionova Julia N 2000 MK Avesta 1312 4 4 1418 0 1418 0
102 161271 Lavruhhina Anastassia N 2009 Narva SK Maletäht 1054 20 2 1126 -8 2 0 0
103 150241 Lazojev Mark M 2006 Narva SK Maletäht 1634 -9 3 1598 27 7 1570 0
104 150603 Lehes Erik Johannes M 2007 Tartu Kalev 1542 0 1588 -10 12 1598 0
105 161210 Lehes Ott Oskar M 2010 Tartu Kalev 1169 0 1395 10 8 1385 0
106 150625 Leontjeva Aleksandra N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1476 -15 3 1591 -14 7 1605 0
107 140723 Levchenko Marina N 2007 Vabaettur 1568 7 5 1749 3 14 1736 0
108 170437 Liebert Teodor M 2008 SK Reval-Sport 0 0 0 0 4 0 0
109 170438 Liebert Tristjan M 2008 SK Reval-Sport 0 0 1136 -10 4 0 0
110 161250 Lihvenko Vjatseslav M 2008 Narva SK Maletäht 1335 0 1270 22 12 1218 0
111 160161 Liiv Karmen N 2008 Tallinna MK 1330 0 1411 11 7 1417 0
112 130305 Liiv Karoliina N 2005 MK Areng 1700 88 13 1577 -24 13 1591 0
113 120210 Liiv Kristiina N 2003 Tallinna MK 1754 66 5 1809 -6 16 1789 -63 9
114 161226 Linberg Karl Martin M 2008 Rae Huvikool 1001 0 1130 20 5 1119 0
115 131125 Lindsalu Andreas M 2003 Tartu Kalev 1229 0 1467 -5 6 1472 0
116 150624 Linkevitš Jaroslav M 2008 SK Diagonaal 1311 29 6 1418 0 1418 0
117 171005 Luhaäär Kerot M 2007 Pärnumaa MK 0 0 1219 0 0 0
118 160700 Luiga Ruben M 2008 Tallinna MK 0 0 1308 -4 4 1312 0
119 170813 Luik Elo-Mirtel N 2010 Vabaettur 0 0 1042 -22 6 0 0
120 130328 Luik Ott-Robert M 2006 Vabaettur 1618 -42 4 1762 34 22 1692 0
121 080309 Lumiste Rene M 1999 Tallinna MK 2097 4 5 2123 -4 16 2145 -37 8
122 160109 Luts Jakob M 2006 Rae Huvikool 1582 0 1575 -42 18 1627 0
123 160652 Lääne Gregor M 2008 Pärnu Spordikool 1306 0 1211 11 3 1200 0
124 150622 Maapalu Ralf M 2008 SK Reval-Sport 1428 0 1549 -23 11 1590 0
125 160702 Maikalu Jakob Vilhelm M 2005 Põltsamaa Ühisgümnaasium 0 0 1418 -20 6 1438 0
126 121127 Makarov Gleb M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 1599 1 4 1657 9 1 1665 0
127 120162 Makke Risto Raigo M 2001 Tartu Kalev 1447 0 1496 -14 7 1510 0
128 160646 Maksimova Irena N 2007 Maleklubi Lootus 0 0 1324 -26 5 1350 0
129 160131 Martirosian Tigran M 2010 Tartu Kalev 1432 -42 5 1564 -1 5 1603 0
130 110503 Meier Toomas M 2002 Pärnumaa MK 1209 0 1201 6 7 1195 0
131 170800 Merendi Alexander M 2009 Harjumaa 0 0 1019 -14 3 1033 0
132 170220 Mertins Ostap M 2009 Tallinna MK 1419 0 1731 13 13 1705 0
133 140736 Mihhailov Artur M 2007 Vabaettur 1621 0 1671 -17 14 1712 0
134 130343 Mihhailov Nikita M 2003 Narva SK Maletäht 1671 4 10 1510 0 3 1525 0
135 141215 Mikko Rondo M 2007 Pärnu Spordikool 1643 0 1855 -7 7 1848 0
136 080531 Moissejeva Anastassia N 1999 Narva SK Maletäht 1730 13 5 1608 0 1608 0
137 160641 Molotov Ian M 2008 Tallinna MK 1347 0 1536 -41 13 1598 0
138 170528 Molotov Iko M 2010 Tallinna MK 0 0 0 0 7 0 0
139 130106 Moppel Miko M 2004 Järva Noorte MK 0 0 1625 4 6 1623 0
140 170205 Morozyuk Pavel M 2004 Laagri Huvikool 0 0 1303 35 12 1268 0
141 130704 Mõskovski Deniss M 2004 Narva SK Maletäht 1631 7 2 1688 25 15 1663 0
142 161213 Mukonin Maksim M 2008 Narva SK Maletäht 1205 8 4 1178 25 2 1144 0
143 170244 Müürsepp Milena N 2009 Maleklubi Lootus 1024 0 1161 -10 6 1171 0
144 150600 Mäesalu Oliver M 2009 Tartu Kalev 1490 0 1710 18 13 1648 0
145 130742 Naestema Joonas Aditya M 2006 MK Areng 1663 86 14 1706 -14 14 1678 0
146 150101 Naestema Leen N 2008 MK Areng 1168 -70 14 1449 -40 7 1489 0
147 140441 Narva Jaan Oskar M 2005 SK Reval-Sport 1530 0 1602 -30 6 1646 0
148 051004 Narva Mai N 1999 SK Reval-Sport 2201 0 2255 37 19 2251 -10 22
149 101202 Narva Mart M 2003 SK Reval-Sport 1660 0 1697 15 7 1682 0
150 030583 Narva Regina N 1970 SK Reval-Sport 1999 0 2047 -26 11 2048 -25 13
151 030584 Narva Triin N 1994 SK Reval-Sport 2158 0 2019 20 11 2023 24 13
152 130117 Nazarov Vladislav M 2006 Maleklubi Lootus 1744 49 7 1758 -9 22 1756 0
153 130114 Nazarova Veronika N 2001 Maleklubi Lootus 1669 64 9 1713 32 8 1650 0
154 160118 Nikitin Arseni M 2006 Narva SK Maletäht 1690 -9 7 1801 61 11 1809 0
155 120635 Nikitin Leonid M 2004 Maleklubi Lootus 1425 -20 3 1621 -4 8 1625 0
156 170578 Nikitina Anastasia N 2009 Narva SK Maletäht 0 0 6 0 0 3 0 0
157 170579 Nikitina Anna N 2011 Narva SK Maletäht 0 0 4 0 0 4 0 0
158 080383 Nilp Kristofer M 2000 Järva Noorte MK 1285 0 1622 8 7 1614 0
159 090304 Nitsiportsik Maksim M 2001 Vabaettur 1654 -20 2 1764 0 1796 0
160 170239 Nool Devis M 2006 Põltsamaa Ühisgümnaasium 0 0 1271 26 7 1245 0
161 130321 Norlamo Sarabella Rita N 2003 Tartu Kalev 1714 -2 4 1746 0 1694 0
162 100500 Novikov Sergei M 1961 SK Diagonaal 1731 10 9 1845 -2 3 1847 0
163 160741 Õigus Kristjan M 2007 Tallinna MK 0 0 1539 -38 13 1577 0
164 170567 Õitspuu Grete N 2008 Järva Noorte MK 0 0 1055 0 0 0
165 170812 Ojakäär Mihkel M 2005 Lahmuse Kool 0 0 0 0 6 0 0
166 080355 Olde Grete N 2002 Tallinna MK 1853 -27 5 1967 -24 15 1985 -32 8
167 120608 Olde Karl Erik M 2005 Tallinna MK 1692 23 5 1866 57 21 1802 0
168 080354 Olde Margareth N 2000 Tallinna MK 2113 8 5 2141 -23 16 2178 -26 8
169 120153 Olmann Kullar M 2002 MK Areng 1651 57 13 1374 0 1374 0
170 120701 Orgse Karl Kristofer M 2003 Vabaettur 1858 19 3 1908 3 14 1899 0
171 161208 Oriehov Dagne N 2007 Pärnumaa MK 1333 0 1329 -6 4 1335 0
172 170204 Orlova Darya N 2007 Tallinna MK 1467 -36 4 1543 -9 1 1571 0
173 170202 Orlova Sofiya N 2010 Tallinna MK 1226 34 3 1485 -91 11 1591 0
174 161223 Ostrjakova Maria N 2008 Maleklubi Lootus 1181 0 1414 9 10 1405 0
175 160610 Ott Karl Eric M 2008 Tartu Kalev 1350 0 1529 -25 13 1553 0
176 170561 Ottisaar Ott M 2009 Järva Noorte MK 0 0 0 0 5 0 0
177 121100 Ovsjannikov Daniil M 2001 Kohtla-Järve SK Kalev 1662 -5 4 1707 0 1709 0
178 160163 Padari Tuudur Jakob M 2006 Rae Huvikool 1555 0 1551 -36 13 1603 0
179 160105 Pagil Owe M 2007 - - - 0 0 1350 -17 5 1367 0
180 161220 Pallum Rasmus M 2008 Rae Huvikool 0 0 1549 -45 18 1606 0
181 131120 Pani Hugo M 2003 Tartu Kalev 1361 0 1578 -47 6 1625 0
182 150610 Panova Marta N 2007 Sillamäe SK Kalev 1597 0 1665 -6 6 1666 0
183 160659 Parthal Rozalia N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1205 2 4 1286 -24 6 1310 0
184 130734 Pedmanson Albert M 2007 Tartu Kalev 1721 -80 9 1922 15 8 1926 0
185 130735 Pedmanson Herman M 2005 Tartu Kalev 1804 -32 8 1927 14 8 1900 0
186 170802 Pedoson Arabel N 2009 Tartu Kalev 0 0 0 0 4 0 0
187 110715 Pedoson Georg Aleksander M 2004 Vabaettur 2134 24 5 2245 14 14 2191 0
188 140421 Peegel Henrik M 2005 Vabaettur 1369 0 1499 -44 12 1543 0
189 170562 Peets Rasmus M 2009 Järva Noorte MK 0 0 1065 0 0 0
190 170242 Pepeliaev Andrei M 2009 Maleklubi Lootus 1285 0 1246 -19 9 1265 0
191 170243 Pepeliaev Artem M 2009 Maleklubi Lootus 1054 0 1245 -6 7 1251 0
192 160443 Petrov Kirill M 2007 Maleklubi Lootus 1173 0 1318 -52 6 1370 0
193 160424 Pimašin Pavel M 2008 Vabaettur 0 0 1435 8 7 0 0
194 160705 Poleštšuk Arseni M 2008 MK Areng 0 0 1595 21 9 1554 0
195 140407 Poluektova Arina N 2006 Narva SK Maletäht 1706 21 8 1712 9 8 1699 0
196 161269 Pomaznev Aleksei M 2008 MK Avesta 1442 -3 4 1479 0 1441 0
197 141126 Pool Linda Maria N 2007 Tartu Kalev 1492 0 1581 -13 5 1590 0
198 170508 Postanogov Dmitrii M 2005 - - - 1814 0 1814 0 1814 0
199 150627 Potašev Artemi M 2006 Narva SK Maletäht 1313 -45 9 1384 -15 7 1404 0
200 140710 Priks Andre M 2006 Järva Noorte MK 0 0 1129 7 6 1122 0
201 160653 Pritulina Nadezda N 2010 SK Valge Ratsu 1338 25 7 1528 38 7 1406 0
202 150314 Pronin Arseni M 2007 Vabaettur 1652 0 1758 -9 7 1815 0
203 131130 Protassov Vlad M 2005 Narva SK Maletäht 1858 36 12 1928 6 3 1946 0
204 160150 Provodin Aleksandr M 2005 Vabaettur 1327 0 1490 -17 5 1502 0
205 150202 Raag Ardi M 2004 Vabaettur 1733 -14 3 1718 -1 23 1687 0
206 140445 Randrüüt Robin M 2006 Järva Noorte MK 1388 0 1610 5 6 1618 0
207 130104 Raudväli Anders M 2003 Saku MK 1376 0 1512 -61 13 1581 0
208 030339 Rauk Tõnu M 1970 Kadrioru MK 2171 -10 5 2085 2 1 2083 0
209 160411 Rebane Romet M 2006 Pärnumaa MK 1360 0 1275 -12 6 1287 0
210 170541 Reinsalu Timur M 2010 MK Areng 0 0 1274 1 9 1291 0
211 170903 Riispapp Kert M 2009 Vabaettur 0 0 1414 31 11 1383 0
212 150238 Rikas Artur M 2005 Narva SK Maletäht 1661 13 4 1652 2 9 1650 0
213 150261 Rodin Robert M 2007 Narva SK Maletäht 1609 24 6 1668 58 13 1601 0
214 170590 Rodina Alise N 2010 - - - 0 0 3 1194 0 0 0
215 150244 Rogaten Varvara N 2008 Narva SK Maletäht 1587 -21 4 1629 17 14 1640 0
216 160106 Roots Lem-Leonhard M 2007 Rae Huvikool 1396 0 1489 -2 5 1488 0
217 030607 Rõtova Merike N 1936 SK Reval-Sport 1711 0 1743 10 11 1733 0
218 140500 Rõtšagov Anton M 2008 Malekool 64 1598 0 1753 6 7 1715 0
219 120118 Rõtšagov Nikita M 2005 Malekool 64 1693 0 1852 30 14 1798 0
220 120709 Rubina Mari N 2004 MK Avesta 1634 0 1588 -16 6 1604 0
221 130713 Rudnik Viktoria N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 1620 -36 8 1721 4 9 1679 0
222 120211 Ruugla Raul M 2004 Järva Noorte MK 1423 0 1663 23 7 1652 0
223 120805 Rätsep Randar M 2003 Pärnumaa MK 1404 0 1310 66 7 1244 0
224 130307 Sade Carolina N 2005 Tallinna MK 1609 0 1609 5 7 1600 0
225 150242 Sadekov Maksim M 2007 Narva SK Maletäht 1693 0 1633 24 6 1609 0
226 160122 Sala Ellen N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1240 9 3 1396 15 6 1381 0
227 170821 Sarapuu Patrick M 2007 Põltsamaa Ühisgümnaasium 0 0 0 0 3 0 0
228 140416 Saue Karl Elias M 2006 MK Areng 1451 -5 14 1562 -50 14 1617 0
229 121118 Savin Danil M 2004 Vabaettur 1344 0 1545 -77 13 1605 0
230 121115 Savinov Matvei M 2005 MK Areng 1724 62 13 1771 43 21 1720 0
231 150506 Schneider Uku M 2007 Tallinna MK 1454 43 6 1644 -1 13 1624 0
232 160435 Serzhant Aleksandr M 2009 Narva SK Maletäht 1320 -5 7 1246 -6 2 1252 0
233 161261 Shmutov Ivan M 2008 Kohtla-Järve 0 0 0 0 4 0 0
234 171007 Sidorov Hannes M 2003 Tartu Kalev 0 0 1382 0 0 0
235 170480 Siimon Gregor M 2007 - - - 0 0 1430 0 0 0
236 160454 Sireli Henri M 2006 - - - 1331 0 1239 -12 5 1251 0
237 070701 Sirp Karl Aleksander M 1999 Tallinna MK 1934 19 5 2069 36 14 2037 0
238 150256 Sizov Lev M 2008 SK Valge Ratsu 1544 -22 6 1692 16 19 1642 0
239 071214 Skladtsikov Andrei M 2000 Kohtla-Järve SK Kalev 1963 36 9 1987 3 1 1984 0
240 120637 Slavinski Nikita M 2007 T. Truusi MKK 1590 0 1845 97 21 1745 0
241 140717 Smirnova Jekaterina N 2006 Maleklubi Lootus 1535 -43 4 1641 14 5 1636 0
242 150623 Snitsarenko Igor M 2007 Vabaettur 1706 8 5 1897 14 14 1846 0
243 161212 Snitsarenko Ilja M 2010 Vabaettur 1336 0 1502 34 13 1458 0
244 160642 Sobolev Evelin N 2008 Maleklubi Lootus 1122 0 1225 24 10 1201 0
245 171001 Soo Lauri M 2001 Järva Noorte MK 0 0 1159 0 0 0
246 170482 Soome Silver Aron M 2007 - - - 0 0 1353 0 0 0
247 151000 Sooväli Markus M 2006 Pärnu Spordikool 1466 0 1494 -23 7 1517 0
248 140733 Suhhanov Egor M 2006 MK Areng 1196 -14 14 1243 0 1243 0
249 171012 Talu Hella-Lee N 2008 MK Areng 0 0 1122 -27 7 0 0
250 110619 Tankler Shrek M 2002 Järva Noorte MK 0 0 1582 -32 7 1614 0
251 160436 Taranov Mihhail M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 1415 36 6 1442 15 6 1427 0
252 140725 Taro Marko M 2006 Vabaettur 1639 0 1591 24 14 1583 0
253 161209 Tee Martin M 2008 - - - 0 0 1122 0 5 1122 0
254 110211 Tiisler Ander M 1999 Tartu Kalev 1582 -7 4 1764 0 1770 0
255 161270 Timofejeva Juliana N 2008 Narva SK Maletäht 1323 -9 8 1435 2 4 1418 0
256 110122 Timošin Andrei M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 1963 19 9 1984 2 1 1982 0
257 100507 Tkachenko Jekaterina N 2002 Narva SK Maletäht 1652 -35 4 1666 0 1666 0
258 030465 Tolmatšov Eduard M 1963 Narva MK Kaissa 2175 -9 3 2178 4 2 2174 0
259 160614 Tomson Mihkel M 2006 Tartu Kalev 1558 0 1619 -21 14 1649 0
260 120104 Tomson Mikk M 2000 SK Reval-Sport 1504 0 1669 14 13 1654 0
261 150311 Tõnisson Trent Asso M 2004 Mustamäe Loomingumaja 1640 -3 2 1710 12 16 1722 0
262 140440 Tõnso Hannes M 2005 Vabaettur 1613 0 1694 4 14 1683 0
263 090506 Tõnso Liina N 2001 Vabaettur 1902 25 5 1899 16 14 1907 0
264 170531 Treumuth Mirtel N 2007 Lahmuse Kool 0 0 1286 -6 2 1292 0
265 170575 Tsõganov Jaroslav M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 1211 3 2 0 0 4 0 0
266 130113 Tähiste Marc-Joosep M 2003 T. Truusi MKK 1512 0 1678 22 14 1662 0
267 140734 Tšurakov Sergei M 2007 Vabaettur 1360 0 1497 -23 12 1559 0
268 130309 Uibokant Karl Oskar M 2004 Tallinna MK 1649 6 5 1759 6 7 1732 0
269 121006 Uibokant Mathias Robert M 2002 Tallinna MK 1932 28 5 2026 -18 7 2060 0
270 161224 Uljas Rasmus M 2007 Rae Huvikool 0 0 1076 24 8 1064 0
271 170803 Vahtras Elisabeth N 2006 Rae Huvikool 0 0 1093 3 5 1093 0
272 030493 Vaino Einar M 1951 SK Diagonaal 1916 -11 5 1960 3 1 1921 0
273 140716 Vaino Jekaterina N 2007 Narva SK Maletäht 1414 -70 3 1301 15 7 1286 0
274 160115 Valijev Aleksei M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1226 -45 8 1320 25 7 1295 0
275 160404 Vastšonok Artur M 2008 Vabaettur 0 0 1264 30 7 1248 0
276 170497 Veges Marta N 2009 MK Areng 1042 -5 13 1147 0 1147 0
277 170498 Veges Miina N 2009 MK Areng 1000 -68 14 1168 0 1168 0
278 170221 Veges Paula N 2009 MK Areng 1092 -97 13 1289 0 1289 0
279 150100 Veges Pärtel M 2007 MK Areng 1354 49 14 1405 0 1405 0
280 170807 Veri Hans Kristjan M 1999 - - - 0 0 1683 12 14 1636 0
281 171013 Veski Uku Rudolf M 2009 Rae Huvikool 0 0 1298 31 6 0 0
282 150621 Vichterstein Andri M 2008 Nõmme Noortemaja 1330 0 1614 -6 7 1633 0
283 161225 Vilk Juss M 2006 Põltsamaa Ühisgümnaasium 0 0 1319 -27 5 1346 0
284 161248 Visnap Birgit N 2000 MK Areng 1193 126 11 1167 0 1167 0
285 170825 Välba Rauno M 2009 Rae Huvikool 0 0 0 0 7 0 0
286 170941 Zaitsev Serafim M 2010 Narva SK Maletäht 1231 -9 5 1240 0 1240 0
287 080653 Zubehhin Aleksei M 2000 Narva SK Maletäht 1891 14 8 1845 1 2 1871 0
288 160153 Šadrina Eva N 2008 Tallinna MK 1624 0 1731 62 14 1671 0
289 110507 Šilkin Aleksei M 2003 Narva SK Maletäht 1664 -41 7 1647 -7 2 1654 0
290 161233 Šilkin Maksim M 2009 Narva SK Maletäht 1277 -40 8 1245 -6 2 1269 0
291 070416 Šmatkov Juri M 1945 Narva MK Kaissa 1854 -3 4 1833 -6 1 1839 0
292 160433 Šnurov Daniil M 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 1603 -16 4 1653 3 2 1634 0
293 160415 Šumarov Ivan M 2007 Narva SK Maletäht 1261 0 1261 0 0 0
294 170820 Žukovitš Oliver M 2007 Põltsamaa Ühisgümnaasium 0 0 1139 26 6 1113 0
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017