Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
XXIV Tõrva– Helme XXII harrastusmaletajate turniir Rein Leppiku mälestuseks   ( id=1478 )
31. mai 2024 (kell 17:00) - 02. juuni 2024 (kell 15:45)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tõrva linna Spordihoone
Valga mnt 76, TÕRVA
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
28. mai 2024, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Valgamaa Spordiliit koostöös Tallinna Maleklubiga
KontaktKONTAKT
moc.liamg@tropsaamaglav
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (07. november 2023 )
Muutis: Hendrik Olde  (27. aprill 2024 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
1. ja 2. voorus on ajakontroll 25 minutit partiile ja igale käigule lisandub 10 sekundit. 3. - 7. voorus on ajakontroll 1 tundi partii lõpuni ning alates 1. käigust lisandub igale käigule 30 sekundit.
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Osavõtumaks – täiskasvanud 5€ ja seeniorid (1954 ja vanemad) ning noored (2006 ja nooremad) 3€. Tõrva elanikud on tasuta.
Täiendav info telefonil Tiit Kattai (5202962).
11
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AKangur Artur 1000 1168 1101 M 2015 - - - 182574 Artur Kangur
2024-05-12 21:57:28
2.AKõivumägi Keiron 0 0 0 M 2011 Valga kultuurikeskus u-49137 Sivert Raide
2024-05-16 11:52:09
3.AMuizarajs Uldis 1754 1570 1723 M 1945 Valga MK 070616 Aivar Koemets
2024-05-27 18:38:23
4.ANovikov Sergei 1633 1658 1609 M 1961 SK Diagonaal 100500 Einar Vaino
2024-05-07 11:44:49
5.APoluektova Arina 1424 1647 1655 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Einar Vaino
2024-05-11 16:53:06
6.ARaide Kert 1000 1022 1059 M 2010 - - - 170241 Sivert Raide
2024-05-06 18:36:39
7.ARauk Tõnu 2064 2107 2023 M 1970 Kadrioru MK mk 030339 Tõnu Rauk
2024-05-23 11:17:45
8.ARennu Andreas Stefan 0 0 0 M 2015 Valga kultuurikeskus u-49138 Sivert Raide
2024-05-16 11:53:05
9.ARosental Urmas 1626 1646 1520 M 1969 - - - 161236 Urmas Rosental
2024-05-14 12:17:39
10.ATimofejeva Juliana 1325 1257 1377 N 2008 Narva SK Maletäht 161270 Einar Vaino
2024-05-11 16:53:31
11.AVerhni Vladimir 1885 1895 1830 M 1957 SK Diagonaal 160137 Einar Vaino
2024-05-07 11:45:00