Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Tartu malefestival - Alexela rahvusvaheline U12 lasteturniir   ( id=1563 )
26. aprill 2024 - 26. aprill 2024
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tartu
Tartu Kammivabriku sündmuskeskuse tehasehoone (Teguri 28a, 50107, Tartu)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
24. aprill 2024, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Treeningpartner/Pühajärve MK, Alexela, Estiko, Dorpat hotell, Sportland, Eesti Maleliit
KontaktKONTAKT
moc.liamtoh@amdnar.samru
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (08. märts 2024 )
Muutis: Tarmo Tuul  (24. aprill 2024 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
10 minutit mängijale + 3 lisasekundit igale käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
5 eurot
Mängitakse ühtse turniirina, aga paremusjärjestus selgitatakse eraldi U8 (sa 2016 või hiljem), U10 (sa 2014 või hiljem) ja U12 (sa 2012 või hiljem) vanuseklassides, nii open kui tüdrukute arvestuses

Mängija on turniirile registreeritud, kui osavõtutasu on makstud korraldaja arveldusarvele

Regulations in English: http://www.maleliit.ee/info/2024/Tartu_Chess_Festival_Regulations.pdf
+372 5158656
50
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAlas Märt Mattias 1404 1452 1337 M 2013 Tartu Kalev 181948 Tarmo Tuul
2024-04-25 07:01:03
2.ACymutta Matvej 1000 1000 1000 M 2015 Vabaettur 182550 Natalia Glušakova
2024-04-07 11:25:02
3.AHansen Targo 0 0 0 M 2018 Tartu Kalev 182766 Tarmo Tuul
2024-04-22 17:30:20
4.AHansen Tormi 0 0 0 M 2017 Tartu Kalev 182618 Tarmo Tuul
2024-04-23 16:07:09
5.AHolm Sofia 0 0 0 N 2018 MK Areng u-47729 Monika Tsõganova
2024-04-14 10:42:31
6.AInter Alejandro 0 0 0 M 2014 Elva Valla Mõttemängude Klubi 182512 Anna Lütsepp
2024-04-24 09:50:17
7.AJagutkin Ignat 0 0 0 M 2017 Narva u-47950 Monika Tsõganova
2024-04-19 10:28:25
8.AJakovlev Timur 0 0 0 M 2017 Narva u-47308 Monika Tsõganova
2024-04-07 22:59:04
9.AJakovlev Zahhar 0 0 0 M 2013 Narva u-47307 Monika Tsõganova
2024-04-07 22:58:35
10.AJankowsky Alex 0 0 0 M 2014 T. Truusi MKK 181647 Alex Jankowsky
2024-04-20 07:21:30
11.AJankowsky Peter 0 0 0 M 2015 T. Truusi MKK 181885 Alex Jankowsky
2024-04-20 07:21:30
12.AKalm Simon 1075 1078 1169 M 2012 Tartu Kalev 181774 Tarmo Tuul
2024-04-25 09:44:39
13.AKarba Kirke 0 0 0 N 2018 Tartu Kalev 182701 Andres Karba
2024-04-22 22:30:35
14.AKarba Rasmus 0 0 0 M 2016 Tartu Kalev 182194 Andres Karba
2024-04-22 22:30:35
15.AKask Adeele 0 0 0 N 2015 Elva Valla Mõttemängude Klubi 182533 Tarmo Tuul
2024-04-25 09:44:51
16.AKornilov Adrian 1042 1357 1150 M 2013 Vabaettur 182058 Adrian Kornilov
2024-03-11 14:25:50
17.AKoroljov Dmitri 0 0 0 M 2014 Narva SK Maletäht 181950 Monika Tsõganova
2024-04-12 20:24:34
18.AKuklis Ralfs 0 0 1552 M 2014 11634405 Tarmo Tuul
2024-04-13 06:40:18
19.AKurvits Mia-Roosi 0 0 0 N 2014 Tartu Kalev 182852 Tarmo Tuul
2024-04-20 06:44:37
20.AKuusesaar Kaspar 1000 1030 1018 M 2013 Elva Valla Mõttemängude Klubi 182197 Anna Lütsepp
2024-04-24 11:07:29
21.ALoderaud Rasmus 0 0 0 M 2016 Tartu Kalev 182703 Andre Uibos
2024-04-06 14:02:22
22.AMaatee August 0 0 0 M 2016 Tartu Kalev 182704 Tarmo Tuul
2024-04-19 07:27:59
23.AMaidessoo Marten 1000 1064 1187 M 2013 Rae Huvialakool 182674 Rainer Raud
2024-04-16 16:24:21
24.AMazurtchak Frank 0 0 0 M 2015 MK Areng 181734 Monika Tsõganova
2024-04-22 18:12:36
25.AMazurtchak Mooni 0 0 0 N 2016 MK Areng u-48062 Monika Tsõganova
2024-04-22 18:15:20
26.AMolok Ella-Mai 0 0 0 N 2015 MK Kaksikodad 182669 Rainer Raud
2024-04-21 23:06:10
27.AMolok Märten 0 0 0 M 2017 MK Kaksikodad 182668 Rainer Raud
2024-04-21 23:06:10
28.AMoskaltšuk Ilja 1000 1135 1063 M 2012 Narva SK Maletäht 181001 Monika Tsõganova
2024-04-05 15:26:47
29.AObmjotko Tihomir 0 0 0 M 2014 Narva u-47876 Monika Tsõganova
2024-04-17 20:02:11
30.APaasoja Darian 0 0 0 M 2014 - - - 182775 Tarmo Tuul
2024-04-22 07:09:47
31.APaasoja Stefan 0 0 0 M 2016 - - - 182776 Tarmo Tuul
2024-04-22 07:09:47
32.APavelkovits Timofei 1056 1025 1075 M 2012 Narva SK Maletäht 181750 Monika Tsõganova
2024-03-15 11:02:50
33.APetersons Adrians 0 0 0 M 2013 11644559 Tarmo Tuul
2024-04-20 06:45:05
34.APetrenko Matvii 0 0 0 M 2017 - - - 182777 Tarmo Tuul
2024-04-23 16:13:08
35.APõldoja Liisalota 1001 1000 1012 N 2013 Elva Valla Mõttemängude Klubi 182024 Anna Lütsepp
2024-04-24 09:20:04
36.AReinson Oskar 1038 1193 1213 M 2015 Tartu Kalev 182326 Tarmo Tuul
2024-04-24 06:47:49
37.AReinson Tobias 1106 1411 1274 M 2013 Tartu Kalev 182148 Tarmo Tuul
2024-04-23 11:19:36
38.ASaarniit Steven 0 0 0 M 2016 Tartu Kalev 182719 Tarmo Tuul
2024-04-22 07:10:04
39.ASamoylenko Makar 0 0 0 M 2017 MK Areng u-48025 Monika Tsõganova
2024-04-21 20:48:11
40.ASchmidt Joosep 0 0 0 M 2015 Elva Valla Mõttemängude Klubi 182511 Anna Lütsepp
2024-04-24 09:50:35
41.ASmilga Olivers 0 0 0 M 2016 11636866 Tarmo Tuul
2024-03-26 15:40:50
42.ASoon Kasper 0 0 0 M 2015 Tartu Kalev 182229 Tarmo Tuul
2024-04-23 11:19:17
43.ATiisler Raldo 1000 1047 1060 M 2016 Tartu Kalev 182720 Tarmo Tuul
2024-04-22 07:09:53
44.ATilling Rasmus 1000 1047 1003 M 2013 Elva Valla Mõttemängude Klubi 181967 Anna Lütsepp
2024-04-24 09:19:34
45.AToome Oskar 1158 1198 1103 M 2014 Tartu Kalev 182234 Tarmo Tuul
2024-04-23 07:12:37
46.AVedernykov Gennadi 1009 1094 1050 M 2013 T. Truusi MKK 181908 Gennadi Vedernykov
2024-03-27 11:25:13
47.AVedeshin Ivan 1000 1005 1005 M 2016 T. Truusi MKK 182731 Ivan Vedeshin
2024-04-24 17:57:06
48.AVirro Viktoria 0 0 0 N 2017 MK Areng u-47748 Monika Tsõganova
2024-04-14 23:11:08
49.AVoropaiev Vladyslav 1025 1262 1119 M 2016 MK Areng 181839 Monika Tsõganova
2024-04-14 15:06:13
50.AÕim Ruudi Johannes 1000 1022 1070 M 2015 Tartu Kalev 181642 Tarmo Tuul
2024-04-23 07:12:28
Hiljem registreeritud osalejad (3)
Alas Märt Mattias (2024-04-25 07:01:03), Kalm Simon (2024-04-25 09:44:39), Kask Adeele (2024-04-25 09:44:51),