Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Kasutajaks registreerumine
Kas Teie nimi on juba Eesti Maleliidu reitingutabelis olemas?
SAMM 1 / 3   Otsige oma nimi reitingutabelist.
×
Kui Teie nime ei ole Eesti Maleliidu reitingutabelis
Palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
Milleks registreeruda?
1) Kasutajana saate ise registreeruda (või registreeringu tühistada) turniiridele, mis kajastuvad meie kalendersüsteemis. See on lihtne ja kiire ning lihtsustab oluliselt ka turniiride korraldajate tööd.
2) Te saate luua turniire ja registreerida mängijaid enda loodud turniiridele.
3) Kui Te taotlete moderaatori õigusi, siis on Teil võimalus registreerida mängijaid teiste loodud turniiridele (eelregstreerimise tähtaegade piires) ja muuta teiste loodud turniire (kui tegemist ei ole kinnise turniiriga).
4) Vajadusel saate alla laadida turniiride osalejate nimekirju ja näha täielikku reitingute infot.
Registreerumise info
1) Teie kasutaja nimeks saab Eesti Maleliidu reitingutabeli ID. Seda ei pea eraldi meeles pidama, alati on võimalik ID meie otsingust üles leida.
2) NB! Kuna Eesti reitingud ei ole seotud isikukoodiga ega sotsiaalmeedia kontodega, siis registreerumine ei ole automaatne. Teie taotluse peab kinnitama üks süsteemi administraatoritest.
3) Kui halvimal juhul paari päeva pärast ei ole vastust tulnud, siis palun võtke ühendust eeltoodud aadressitel ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
4) Registreerumisel saadetakse Teile salasõna, mida saate hiljem sisenemisel muuta isikliku konto alt (päises oma nime või kasutaja ikooni peal klikates).
Hetkel esitatud taotlused (0)
Kui Teie nimi on siin nimekirjas, siis taotlus on jõudnud meieni, kui seda ei ole veel menetletud. Kui Teie nime enam siin nimekirjas ei ole, siis peab Teie e-kirja aadressile tulema salasõna. Kui kirja ei ole tulnud, siis palun võtke meiega eraldi ühendust (näiteks spämmifiltrid on kirja kuhugi mujale kausta ära peitnud või on saatmisel midagi tehniliselt valesti läinud).