Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti noorte 2024.a. välkmale meistrivõistlused   ( id=1532 )
20. juuli 2024 (kell 11:00) - 20. juuli 2024
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Laagri
Laagri Kool (Veskitammi 22, Laagri, 76401 Harju maakond)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
15. juuli 2024, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (26. jaanuar 2024 )
Muutis: Tarmo Tuul  (02. veebruar 2024 )
AjakontrollAJAKONTROLL
välkmale
3 minutit + 2 sekundit igale käigule partii lõpuni
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
15 eurot (pärast 15. juulit registreerumisel 20 eurot) osaleja kohta
A-U18

B-U16

C-U14

D-U12

E-U10

F-U8
14
Kokku
3
Grupp A
5
Grupp D
4
Grupp E
2
Grupp F
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ADzjuba Jegor 1584 1802 1912 M 2006 Tallinna MK 180753 Jegor Dzjuba
2024-05-27 12:59:54
2.APärna Martin 1328 1296 1428 M 2008 - - - 182295 Martin Pärna
2024-06-21 20:26:02
3.ATomson Mihkel 1778 1999 1906 M 2006 Tartu Kalev 160614 Mihkel Tomson
2024-06-21 00:07:42
4.DGilan Daniel 1052 1467 1100 M 2013 Vabaettur 181381 Natalia Glušakova
2024-06-15 18:11:54
5.DKasatkin Konstantin 1018 1014 1022 M 2013 Vabaettur 181828 Natalia Glušakova
2024-06-15 18:12:53
6.DKharkhan Igor 1118 1433 1243 M 2012 Vabaettur 181163 Natalia Glušakova
2024-06-15 18:11:18
7.DKornilov Adrian 1042 1357 1150 M 2013 Vabaettur 182058 Adrian Kornilov
2024-05-02 13:21:16
8.DPechonkin Andrii 1201 1521 1199 M 2012 Vabaettur 181491 Natalia Glušakova
2024-06-15 18:11:37
9.EChyrva Artur 1013 1075 1058 M 2014 Vabaettur 182544 Natalia Glušakova
2024-06-15 18:14:02
10.EChyrva Yurii 1045 1325 1089 M 2014 Vabaettur 182545 Natalia Glušakova
2024-06-15 18:14:02
11.ECymutta Matvej 1000 1000 1000 M 2015 Vabaettur 182550 Natalia Glušakova
2024-06-15 18:09:34
12.EHarbuziuk Matvii 1000 1013 1005 M 2015 MK Areng 182089 Monika Tsõganova
2024-06-18 18:06:45
13.FLani Klaus 0 0 0 M 2016 Rae Huvialakool 182792 Rainer Raud
2024-06-12 16:02:38
14.FVedeshin Ivan 1000 1005 1005 M 2016 T. Truusi MKK 182731 Ivan Vedeshin
2024-06-04 17:48:07