Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Kristiine Open 2024   ( id=1465 )
20. aprill 2024 (kell 10:40) - 20. aprill 2024 (kell 16:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Endla 59, Tallinn
Tallinna Puuetega Inimeste Koda
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
03. aprill 2024, kell 23:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi koostöös Kristiine LOV-ga
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (06. november 2023 )
Muutis: Hendrik Olde  (03. aprill 2024 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sek käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Ei ole
Seoses kohtade kiire täitumisega on eelregistreerimine suletud. Turniiril osalemiseks saatke palun oma soov e-postile: tallinnamaleklubi@gmail.com Võimalusel lisatakse mängijad osalejate nimekirja.



Kristiine Open 2024 eesmärk on Eesti XX sajandi parimaks sportlaseks valitud malesuurmeister Paul Kerese 108. sünniaastapäeva meenutamine, male populariseerimine eelkõige Kristiine linnaosas, Tallinnas ja Eestis ning anda harrastusmaletajatele võimalus sportlikuks tegevuseks.

Võistlus viiakse läbi individuaalturniirina šveitsi süsteemis 7 vooruga. Turniiril võivad osaleda kõik soovijad (noored, seeniorid, harrastajad, jne), kes on eelnevalt registreerunud hiljemalt 20. aprilliks. Kuna korraldajad saavad võistlema lubada kuni 80 osalejat, siis suurema arvu soovijate korral lubatakse mängima varem registreerunud malehuvilised, sh harrastajad ja seeniorid.

Võistluse võitjat autasustatakse karikaga. Auhinnad ja diplomid on võistluste kuuele paremale maletajale, parimale noormehele ja neiule (sa. 2006 ja noorem), parimale seeniorile (1964 ja vanem) ning parimale naismaletajale.
IO Hendrik Olde - 5142625; Maret Truusalu - 6457120
86
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAltnurme Linda Triinu 0 0 0 N 2005 u-47078 Hendrik Olde
2024-03-29 12:15:04
2.AAndre Gren 1000 1000 1026 M 2011 Mustamäe Huvikool 180979 Hendrik Olde
2024-04-03 18:00:14
3.AAsmus Andres 1606 1557 1643 M 1975 - - - 080215 Andres Asmus
2024-03-19 18:59:07
4.ABarinova Marina 1584 1738 1684 N 1994 - - - 182667 Hendrik Olde
2024-04-07 10:30:26
5.ABlokhin Georg 1089 1204 1208 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2024-03-26 12:57:43
6.ABlokhin Sofia 1966 2091 1989 N 2006 Maleklubi Vektor WFM 140712 Aleksander Dusman
2024-03-26 12:57:43
7.ABluman Eero 1601 1603 1730 M 1954 - - - 180759 Eero Bluman
2024-03-26 11:31:16
8.ACherentsov Mikhail 1589 1833 1590 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2024-03-26 12:57:43
9.ADemidov Vladislav 1450 1436 1503 M 1983 - - - 180950 Vladislav Demidov
2024-03-17 10:51:33
10.ADukov Vladimir 1721 1818 1864 M 2009 MK Kaksikodad 161230 Hendrik Olde
2024-04-11 12:11:11
11.ADzjuba Jegor 1584 1802 1912 M 2006 Tallinna MK 180753 Jegor Dzjuba
2024-04-03 19:44:48
12.AGarber Vjatšeslav 2098 1835 1911 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Hendrik Olde
2024-04-16 12:25:35
13.AGilden Kaspar 0 0 0 M 2016 MK Areng 181678 Hendrik Olde
2024-03-24 18:21:59
14.AGilden Lukas 0 0 0 M 2011 MK Areng 181679 Hendrik Olde
2024-03-24 18:21:59
15.AGilden Marian 0 0 0 N 1977 u-46991 Hendrik Olde
2024-03-27 17:53:56
16.AGorkov Kirill 1778 2072 1643 M 2011 Kadrioru MK 180827 Hendrik Olde
2024-04-06 10:02:48
17.AHaabu Aare 1644 1635 1597 M 1950 Nõmme P. Kerese MK 120705 Hendrik Olde
2024-04-04 20:04:06
18.AHiie Hendry 0 1584 0 M 2014 Mustamäe Huvikool 182093 Hendry Hiie
2024-01-20 08:51:36
19.AIlves Jüri 2028 1645 1902 M 1938 - - - mk 030086 Hendrik Olde
2024-04-09 16:59:58
20.AIonashku Anneli 0 0 0 N 2012 Mustamäe Huvikeskus u-47171 Hendrik Olde
2024-04-03 17:58:53
21.AIspanov Natig 1565 1771 1662 M 1979 - - - 182001 Hendrik Olde
2024-04-17 10:30:13
22.AIvanov Stepan 1923 1770 1853 M 1952 - - - 030090 Hendrik Olde
2024-03-27 17:52:43
23.AJakovlev Jevgeni 1560 1651 1692 M 1985 - - - 180424 Hendrik Olde
2024-04-06 10:01:51
24.AJõgi Henry 1810 1809 1866 M 2007 MK Areng 150249 Henry Jõgi
2024-03-27 09:56:47
25.AKais Kaarel 1511 1681 1695 M 1974 Pühajärve MK 170526 Hendrik Olde
2024-04-06 10:02:20
26.AKais Kristofer 1341 1673 1441 M 2014 MK Areng 181255 Hendrik Olde
2024-04-06 10:02:20
27.AKalevik Kaur 0 0 0 M 2006 Tallinn u-47491 Hendrik Olde
2024-04-10 10:11:23
28.AKalvik Taavi 1641 1766 1832 M 1989 Nõmme P. Kerese MK 050300 Hendrik Olde
2024-04-01 16:23:56
29.AKangur Artur 1000 1168 1101 M 2015 - - - 182574 Artur Kangur
2024-03-03 23:10:30
30.AKaraninov Ivan Iv. 0 0 0 M 2014 Bulgaaria u-46873 Hendrik Olde
2024-03-24 18:03:12
31.AKaraninov Matvei Iv. 0 0 0 M 2017 Bulgaaria u-46874 Hendrik Olde
2024-03-24 18:04:31
32.AKimlaychuk Artjom 1322 1364 1550 M 2008 T. Truusi MKK 150507 Hendrik Olde
2024-04-17 10:31:08
33.AKornilov Adrian 1042 1357 1150 M 2013 Vabaettur 182058 Adrian Kornilov
2024-02-22 21:14:36
34.AKostev Anton 1368 1437 1458 M 1999 - - - 160633 Anton Kostev
2024-04-02 19:02:47
35.AKrushevskaja Anna 1068 1156 1152 N 1978 Maleklubi Vektor 181965 Aleksander Dusman
2024-03-26 12:57:43
36.AKuznecov Aleksei 1045 1137 1140 M 2008 Mustamäe Huvikool 181701 Hendrik Olde
2024-04-03 18:01:04
37.AKuzovkin Aleksei 1337 1583 1380 M 2007 MK Chess Continent 182384 Hendrik Olde
2024-04-19 00:04:45
38.AKütt Sulev 1781 1787 1778 M 1950 - - - 130722 Hendrik Olde
2024-03-24 17:57:47
39.ALeht Karl Samuel 1485 1772 1483 M 2013 MK Kaksikodad 181700 Hendrik Olde
2024-04-17 12:45:55
40.ALevchenko Marina 1727 1918 1774 N 2007 Vabaettur 140723 Marina Levchenko
2024-03-27 00:44:57
41.AMarton Artur 1395 1175 1516 M 1996 Viimsi MS Apones 181900 Hendrik Olde
2024-04-09 09:55:03
42.AMedar Marti 2131 2146 2164 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2024-03-25 11:47:42
43.AMöls Silver 0 0 0 M 1978 u-46875 Hendrik Olde
2024-03-24 18:08:59
44.AMüürsepp Aksel Valter 0 0 0 M 2014 Mustamäe LLM u-47079 Hendrik Olde
2024-03-29 12:16:50
45.ANarva Jaan 2121 2038 1971 M 1958 Pühajärve MK FM 030262 Regina Narva
2024-03-25 21:01:49
46.ANarva Mart 1578 1709 1697 M 2003 SK Reval-Sport 101202 Regina Narva
2024-03-27 07:26:22
47.ANarva Regina 1981 1936 1853 N 1970 SK Reval-Sport WFM 030583 Regina Narva
2024-03-25 21:01:49
48.ANarva Triin 2084 2101 2106 N 1994 SK Reval-Sport WFM 030584 Triin Narva
2024-03-25 23:18:49
49.ANassar Askold 1979 1923 1973 M 1984 Viimsi MS Apones 030264 Askold Nassar
2024-03-31 21:09:53
50.AObolonin Filipp 1981 2186 2150 M 1997 Malekool 64 061105 Hendrik Olde
2024-04-17 10:26:37
51.AOtkokenko Valentin 0 0 0 M 1927 Kristiine u-47155 Hendrik Olde
2024-04-02 10:53:56
52.APaabo Priit 1826 1771 1942 M 1968 - - - 110304 Priit Paabo
2024-03-27 18:36:22
53.APanarin Yaroslav 1045 1110 1101 M 2014 Kadrioru MK 181763 Yaroslav Panarin
2024-04-03 19:48:34
54.APanfilov Sergei 1552 1131 1222 M 1935 - - - 111026 Hendrik Olde
2024-04-16 12:25:53
55.APantšenko Andrei 1000 1036 1019 M 2009 Mustamäe Huvikool 182409 Hendrik Olde
2024-04-03 18:00:43
56.APedak Egert 1474 1601 1558 M 2007 MK Areng 181568 Egert Pedak
2024-03-24 19:38:25
57.APetrov Aleksandr 1937 1740 1776 M 1941 Kadrioru MK mk 030310 Hendrik Olde
2024-04-09 09:54:30
58.APihl Rene Ben 0 0 0 M 2006 Tallinn u-47077 Hendrik Olde
2024-03-29 12:14:39
59.APoetsch Leonore 1965 1914 1914 N 2001 12940372 Hendrik Olde
2024-03-24 17:59:42
60.APomaznev Aleksei 1534 1665 1538 M 2008 Narva SK Maletäht 161269 Aleksei Pomaznev
2024-04-01 13:36:38
61.APuusepp Richard 1000 1156 1108 M 2010 - - - 180907 Hendrik Olde
2024-04-17 10:26:30
62.ARaide Sivert 1748 1788 1882 M 2005 Tartu Kalev 131220 Sivert Raide
2024-03-27 17:20:39
63.AReren Alexis Miriam 1058 1269 1038 N 2013 Maleklubi Vektor 181903 Alexis Miriam Reren
2024-03-26 22:01:01
64.ARodin Tiiu 0 0 0 N 1956 u-46876 Hendrik Olde
2024-03-24 18:19:27
65.ARosin Heigo 1381 1498 1622 M 1989 Tallinna MK 181459 Hendrik Olde
2024-04-09 09:54:51
66.ARüdiger Maria Helena 1284 1434 1225 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2024-03-26 12:57:43
67.ASagalaev Milan 0 0 1103 M 2011 Mustamäe Huvikool 181691 Hendrik Olde
2024-04-03 17:59:43
68.ASander Jaan 2047 1752 1779 M 1948 Nõmme P. Kerese MK 030363 Hendrik Olde
2024-04-04 20:04:31
69.ASaraikin Sergei 1917 1658 1757 M 1934 - - - mk 030365 Hendrik Olde
2024-04-09 09:54:16
70.ASchmidt Mait 1700 1553 1586 M 1960 MK Kaksikodad 160400 Mait Schmidt
2024-03-27 10:57:04
71.ASepandi Jaak 1532 1513 1659 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2024-03-21 10:59:29
72.ASiff Anton 1370 1472 1334 M 2005 T. Truusi MKK 182348 Hendrik Olde
2024-04-17 10:31:20
73.ASildam Indrek 0 0 0 M 1974 - - - 181808 Hendrik Olde
2024-03-24 18:21:23
74.ASirp Karl Aleksander 2030 2153 2117 M 1999 Tartu Kalev 070701 Karl Aleksander Sirp
2024-03-24 17:59:43
75.ASlavinski Nikita 1643 1760 1718 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Hendrik Olde
2024-04-17 10:31:00
76.ATimošin Juri 2187 2169 2196 M 1984 - - - mk 030460 Juri Timošin
2024-03-26 11:33:22
77.ATimošin Pavel 0 0 0 M 2017 MK Areng 182281 Juri Timošin
2024-03-26 11:35:42
78.ATimošina Marta 0 0 0 N 2015 Vabaettur 181876 Juri Timošin
2024-03-26 11:35:42
79.AVares Bagrat 1041 1201 1128 M 2009 Mustamäe Huvikool 180519 Hendrik Olde
2024-04-03 18:03:12
80.AVedernykov Gennadi 1009 1094 1050 M 2013 T. Truusi MKK 181908 Gennadi Vedernykov
2024-03-27 11:24:09
81.AVeski Rauno 1620 1751 1745 M 2001 MK Kaksikodad 180331 Rauno Veski
2024-03-25 22:53:28
82.AVessenberg Eli 0 0 0 N 1969 u-46882 Hendrik Olde
2024-03-24 22:58:15
83.AVolodin Aleksander 2460 2506 2552 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Aleksander Volodin
2024-03-27 14:28:49
84.AŠnurov Daniil 2031 2290 2118 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2024-04-03 21:03:46
85.AŠorohhov Vladimir 1230 1330 1325 M 2008 - - - 182812 Vladimir Šorohhov
2024-04-03 12:43:08
86.AŠvõrjov Igor 2303 2246 2298 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Hendrik Olde
2024-04-17 10:30:54
Hiljem registreeritud osalejad (25)
Barinova Marina (2024-04-07 10:30:26), Dukov Vladimir (2024-04-11 12:11:11), Garber Vjatšeslav (2024-04-16 12:25:35), Gorkov Kirill (2024-04-06 10:02:48), Haabu Aare (2024-04-04 20:04:06), Ilves Jüri (2024-04-09 16:59:58), Ispanov Natig (2024-04-17 10:30:13), Jakovlev Jevgeni (2024-04-06 10:01:51), Kais Kaarel (2024-04-06 10:02:20), Kais Kristofer (2024-04-06 10:02:20), Kalevik Kaur (2024-04-10 10:11:23), Kimlaychuk Artjom (2024-04-17 10:31:08), Kuzovkin Aleksei (2024-04-19 00:04:45), Leht Karl Samuel (2024-04-17 12:45:55), Marton Artur (2024-04-09 09:55:03), Obolonin Filipp (2024-04-17 10:26:37), Panfilov Sergei (2024-04-16 12:25:53), Petrov Aleksandr (2024-04-09 09:54:30), Puusepp Richard (2024-04-17 10:26:30), Rosin Heigo (2024-04-09 09:54:51), Sander Jaan (2024-04-04 20:04:31), Saraikin Sergei (2024-04-09 09:54:16), Siff Anton (2024-04-17 10:31:20), Slavinski Nikita (2024-04-17 10:31:00), Švõrjov Igor (2024-04-17 10:30:54),