Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Mövenpick Open kiirmales   ( id=1553 )
12. mai 2024 (kell 11:00) - 12. mai 2024
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Mövenpick hotelli (Lembitu 12, Tallinn) konverentsisaal
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
08. mai 2024, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Treeningpartner/Pühajärve MK koostöös Mövenpick/IBIS hotellide, Eesti Maleliidu ning sponsoritega
KontaktKONTAKT
moc.liamtoh@amdnar.samru
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (16. veebruar 2024 )
Muutis: Tarmo Tuul  (28. märts 2024 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
10 minutit + 3 sekundit igale käigule mõlemale mängijale partii lõpuni
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
25 EUR mängija kohta. GM/WGM: tasuta. IM/WIM; noored (sa 2006 ja hiljem); seeniorid (sa 1959 või varem): 15 EUR
Mängija loetakse turniirile registreerunuks hetkest, kui ta on tasunud osavõtumaksu. Osavõtutasu palume tasuda hiljemalt 8. maiks Treeningpartner Pühajärve Maleklubi kontole EE662200221078283489 (selgitus: Mövenpick Open, osaleja ees- ja perekonnanimi).

Regulations in English: http://www.maleliit.ee/info/2024/Movenpick-Open_ENG.pdf

Mövenpick Cup turniirisarja üldjuhend: http://www.maleliit.ee/info/2024/Movenpick-Cup-2024_EE.pdf

General regulations for the Mövenpick Cup tournament series: http://www.maleliit.ee/info/2024/Movenpick-Cup-2024_ENG.pdf
99
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAgafonov Yuri Dr 2063 2018 2032 M 1956 11602104 Tarmo Tuul
2024-05-06 06:17:10
2.ABarinova Marina 1584 1738 1684 N 1994 - - - 182667 Tarmo Tuul
2024-04-29 17:05:17
3.ABazilius Augustinas 2103 2004 2135 M 2009 CM 12832251 Tarmo Tuul
2024-05-03 14:09:17
4.ABlokhin Georg 1089 1204 1208 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2024-05-07 19:14:03
5.ABlokhin Sofia 1966 2091 1989 N 2006 Maleklubi Vektor WFM 140712 Tarmo Tuul
2024-05-04 06:20:35
6.ABreikss Peteris 1797 1757 1702 M 1958 11602660 Tarmo Tuul
2024-05-07 09:16:27
7.ABubnys Marius 1599 1609 1639 M 1981 12828904 Tarmo Tuul
2024-05-07 14:53:06
8.ACherentsov Mikhail 1589 1833 1590 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2024-05-04 17:17:28
9.AChernov Iakov 1082 1322 1161 M 2015 Kadrioru MK 181376 Iakov Chernov
2024-05-01 15:48:12
10.ADardha Daniel 2650 2571 2557 M 2005 GM 240990 Tarmo Tuul
2024-04-10 07:59:33
11.ADubrovin Robert 2224 2260 2348 M 1986 Vabaettur mk 030046 Robert Dubrovin
2024-05-04 14:48:48
12.ADukov Vladimir 1721 1818 1864 M 2009 MK Kaksikodad 161230 Rainer Raud
2024-05-07 21:04:34
13.ADzjuba Jegor 1584 1802 1912 M 2006 Tallinna MK 180753 Jegor Dzjuba
2024-04-28 04:09:02
14.AFridman Daniel 2591 2579 2496 M 1976 GM 11600454 Tarmo Tuul
2024-04-08 16:18:27
15.AGalvan Cipriani Viviana 2077 1984 2083 N 2004 WFM 32041144 Tarmo Tuul
2024-04-29 17:08:12
16.AGilan Daniel 1052 1467 1100 M 2013 Vabaettur 181381 Natalia Glušakova
2024-05-08 23:24:59
17.AGrigoryan Karen H. 2580 2649 2687 M 1995 GM 13301004 Tarmo Tuul
2024-04-24 14:03:22
18.AHaapsal Maria Ioanna 1575 1804 1681 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Maria Ioanna Haapsal
2024-05-04 21:33:15
19.AHalkias Stelios 2508 2496 2448 M 1980 GM 4201809 Tarmo Tuul
2024-04-25 09:45:50
20.AHermanson Egon 1487 1527 1647 M 1992 Järva Noorte MK 040062 Egon Hermanson
2024-05-06 20:23:45
21.AIsakovs Janis 1933 1792 1856 M 1960 4668030 Tarmo Tuul
2024-05-07 05:21:38
22.AIstratova Nika 1041 1155 1029 N 2013 MK Areng 181753 Monika Tsõganova
2024-05-03 19:00:12
23.AIvulans Patriks 1617 1750 1608 M 2013 11624469 Tarmo Tuul
2024-05-07 12:03:44
24.AJarnstrom Henrik 1795 1708 1796 M 1952 510572 Tarmo Tuul
2024-03-28 12:31:57
25.AJevglevski Lev 1189 1593 1124 M 2017 MK Areng 182267 Monika Tsõganova
2024-05-07 18:02:34
26.AJõgi Henry 1810 1809 1866 M 2007 MK Areng 150249 Henry Jõgi
2024-05-02 17:39:44
27.AKais Kaarel 1511 1681 1695 M 1974 Pühajärve MK 170526 Kaarel Kais
2024-04-30 14:30:36
28.AKais Kristofer 1341 1673 1441 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2024-04-30 14:32:00
29.AKalvaitis Sigitas 2134 2081 2158 M 1987 FM 12802638 Tarmo Tuul
2024-05-07 14:53:16
30.AKanep Meelis 2411 2273 2315 M 1983 T. Truusi MKK GM 030123 Tarmo Tuul
2024-05-06 06:15:33
31.AKeinanen Anastasia 2238 1976 2059 N 2001 WIM 34101737 Tarmo Tuul
2024-03-29 14:31:25
32.AKeinanen Toivo 2542 2484 2548 M 2002 IM 509825 Tarmo Tuul
2024-03-29 14:31:25
33.AKharkhan Igor 1118 1433 1243 M 2012 Vabaettur 181163 Natalia Glušakova
2024-05-08 23:24:19
34.AKiritšenko Platon 1098 1221 1103 M 2016 MK Areng 181849 Monika Tsõganova
2024-05-02 18:30:30
35.AKornilov Adrian 1042 1357 1150 M 2013 Vabaettur 182058 Adrian Kornilov
2024-03-28 14:34:58
36.AKoskinen Henri 2149 2149 2171 M 1964 FM 500720 Tarmo Tuul
2024-05-05 15:15:07
37.AKoskinen Riku 1981 1979 1971 M 1993 504823 Tarmo Tuul
2024-05-09 04:58:27
38.AKrasenkow Michal 2520 2453 2406 M 1963 GM 1113100 Tarmo Tuul
2024-04-29 05:20:30
39.AKrasenkowa Elena 2100 1950 1897 N 1961 WIM 4119037 Tarmo Tuul
2024-04-29 05:20:30
40.AKrivenko Dion 2163 2271 2103 M 2005 Pühajärve MK FM 130513 Dion Krivenko
2024-05-03 21:35:05
41.AKrushevskaja Anna 1068 1156 1152 N 1978 Maleklubi Vektor 181965 Aleksander Dusman
2024-05-04 17:17:28
42.AKruusiauk Heda 1780 1750 1724 N 1949 T. Truusi MKK mk 030561 Tarmo Tuul
2024-05-03 14:09:34
43.AKull Tormi 1993 2024 2025 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Tarmo Tuul
2024-05-07 05:23:24
44.AKülaots Kaido 2510 2471 2517 M 1976 K. Külaotsa MK GM 030203 Tarmo Tuul
2024-04-18 16:43:09
45.ALammers Markus 2319 2302 2324 M 1986 IM 4680847 Tarmo Tuul
2024-05-07 05:20:32
46.ALarkin Vladyslav 2439 2408 2451 M 2004 IM 14152894 Tarmo Tuul
2024-04-01 06:32:27
47.ALaurusas Tomas 2576 2524 2506 M 1996 GM 12803731 Tarmo Tuul
2024-05-07 14:52:54
48.ALeht Karl Samuel 1485 1772 1483 M 2013 MK Kaksikodad 181700 Karl Samuel Leht
2024-04-15 08:07:31
49.ALevchenko Marina 1727 1918 1774 N 2007 Vabaettur 140723 Marina Levchenko
2024-03-27 00:46:22
50.AMedar Marti 2131 2146 2164 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2024-05-06 13:26:11
51.AMikko Rondo 1887 2260 2191 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Tarmo Tuul
2024-04-30 09:26:53
52.AMorkunas Gustas 2074 2200 2146 M 2009 FM 12831026 Tarmo Tuul
2024-05-08 06:01:55
53.AMäeots Jakob 1587 1633 1687 M 2001 - - - 182725 Jakob Mäeots
2024-05-07 12:18:34
54.AMägi Ramon 1470 1637 1575 M 2011 MK Kaksikodad 181360 Ramon Mägi
2024-05-08 19:36:32
55.ANarva Jaan 2121 2038 1971 M 1958 Pühajärve MK FM 030262 Regina Narva
2024-05-03 21:49:03
56.ANarva Mai 2346 2447 2338 N 1999 SK Reval-Sport IM 051004 Tarmo Tuul
2024-04-06 15:25:56
57.ANarva Regina 1981 1936 1853 N 1970 SK Reval-Sport WFM 030583 Regina Narva
2024-05-05 21:28:05
58.ANarva Triin 2084 2101 2106 N 1994 SK Reval-Sport WFM 030584 Tarmo Tuul
2024-04-06 15:25:56
59.ANovik Maxim 2404 2371 2329 M 1970 GM 4102924 Tarmo Tuul
2024-04-09 12:02:22
60.ANyback Tomi 2571 2574 2508 M 1985 GM 503142 Tarmo Tuul
2024-04-01 06:30:49
61.AObolonin Filipp 1981 2186 2150 M 1997 Malekool 64 061105 Filipp Obolonin
2024-04-27 23:48:35
62.APaasikangas Johanna 2080 2122 1985 N 1974 FM 500879 Tarmo Tuul
2024-05-05 15:14:55
63.APechonkin Andrii 1201 1521 1199 M 2012 Vabaettur 181491 Natalia Glušakova
2024-05-08 23:24:03
64.APedmanson Albert 2083 2084 2142 M 2007 Tartu Kalev 130734 Albert Pedmanson
2024-05-05 02:38:12
65.APelander Pauliina 1823 1830 1823 N 1991 516449 Tarmo Tuul
2024-05-07 12:03:23
66.APultinevicius Paulius 2599 2597 2613 M 2001 GM 12809390 Tarmo Tuul
2024-04-30 17:05:12
67.AReren Alexis Miriam 1058 1269 1038 N 2013 Maleklubi Vektor 181903 Alexis Miriam Reren
2024-05-04 18:46:37
68.ARosental Urmas 1626 1646 1520 M 1969 - - - 161236 Urmas Rosental
2024-05-07 20:25:21
69.ARõtšagov Nikita 2238 2348 2219 M 2005 Malekool 64 CM 120118 Mihhail Rõtšagov
2024-04-18 21:16:37
70.ARüdiger Camilla Anna 1025 1050 1060 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2024-05-04 17:17:28
71.ARüdiger Maria Helena 1284 1434 1225 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2024-05-04 17:17:28
72.ASalvi Tuomas 1854 1855 1781 M 1986 511463 Tarmo Tuul
2024-05-09 04:58:40
73.ASeeman Tarvo 2388 2366 2308 M 1969 Vändra Maleklubi IM 030371 Tarmo Tuul
2024-04-16 17:06:06
74.AShirov Alexei 2667 2631 2640 M 1972 GM 2209390 Tarmo Tuul
2024-04-22 14:53:08
75.ASinitsyn Anton 1889 1951 1979 M 2006 515191 Tarmo Tuul
2024-04-28 16:30:03
76.ASipila Vilka 2443 2420 2366 M 1987 IM 505455 Tarmo Tuul
2024-05-06 10:06:42
77.ASirel Karl-Kristjan 1073 1113 1102 M 2009 MK Areng 182289 Karl-Kristjan Sirel
2024-04-17 13:59:49
78.ASmeets Jan 2543 2548 2591 M 1985 GM 1007246 Tarmo Tuul
2024-04-04 06:50:59
79.ATella Vilho 0 1591 1737 M 2003 521701 Tarmo Tuul
2024-05-05 15:15:15
80.ATomson Mihkel 1778 1999 1906 M 2006 Tartu Kalev 160614 Mihkel Tomson
2024-04-30 10:34:24
81.AToomast Nora 1030 1242 1131 N 2012 MK Areng 181211 Monika Tsõganova
2024-05-08 21:05:18
82.ATsolakidou Stavroula 2417 2313 2282 N 2000 IM 4264312 Tarmo Tuul
2024-04-06 15:25:47
83.ATsõganova Monika 2048 2032 2003 N 1969 MK Areng WIM 030620 Monika Tsõganova
2024-04-10 16:55:50
84.AUurits Karel 1845 1714 1728 M 1970 Saue MK 071202 Tarmo Tuul
2024-05-01 05:36:28
85.AUurits Karli Sven 1128 1167 1090 M 2007 MK Areng 182449 Tarmo Tuul
2024-05-01 05:36:28
86.AVerhni Vladimir 1885 1895 1830 M 1957 SK Diagonaal 160137 Tarmo Tuul
2024-04-12 07:33:59
87.AVernuks Vjaceslavs 1784 1774 1727 M 1966 11605979 Tarmo Tuul
2024-05-07 05:21:43
88.AViidu Raivo 1891 1739 1836 M 1950 Pühajärve MK 030512 Tarmo Tuul
2024-05-01 05:37:36
89.AVolodin Aleksander 2460 2506 2552 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Tarmo Tuul
2024-04-02 14:35:14
90.AVoropaiev Illia 1281 1691 1440 M 2013 MK Areng 181838 Monika Tsõganova
2024-04-30 10:30:32
91.AVoropaiev Vladyslav 1025 1262 1119 M 2016 MK Areng 181839 Monika Tsõganova
2024-04-30 10:30:32
92.AVrolijk Liam 2552 2498 2498 M 2002 GM 1048333 Tarmo Tuul
2024-04-10 08:00:44
93.AWartiovaara Oliver 2317 2197 2182 M 2004 FM 513024 Tarmo Tuul
2024-05-09 04:58:51
94.AYankelevich Lev 2410 2408 2356 M 1997 GM 24684074 Tarmo Tuul
2024-04-17 07:24:14
95.AZalitis Arturs-Aleksis 1991 1935 1927 M 1995 11603534 Tarmo Tuul
2024-05-07 09:15:30
96.AŠadrina Eva 1608 1670 1676 N 2008 Tallinna MK 160153 Eva Šadrina
2024-05-07 21:37:35
97.AŠiškov Andrei 2355 2264 2318 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2024-05-04 21:47:50
98.AŠnurov Daniil 2031 2290 2118 M 2006 Vabaettur 160433 Tarmo Tuul
2024-05-05 15:15:25
99.AŠvõrjov Igor 2303 2246 2298 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Tarmo Tuul
2024-04-08 16:18:15
Hiljem registreeritud osalejad (3)
Koskinen Riku (2024-05-09 04:58:27), Salvi Tuomas (2024-05-09 04:58:40), Wartiovaara Oliver (2024-05-09 04:58:51),