Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Noorte kiirturniir PÄRNU KEVAD`2024   ( id=1593 )
08. aprill 2024 (kell 13:45) - 08. aprill 2024 (kell 16:03)
Avalik registreerimine on suletud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Pärnu, Kooli 13
Pärnu Ühisgümnaasium
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
KorraldajaKORRALDAJA
IO Hendrik Olde
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (05. aprill 2024 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
10 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Ei ole
Noorte kiirturniirid „Pärnu KEVAD`2024“ korraldavad Pärnu Spordikool, Pärnu Ühisgümnaasium ja Pärnu Koidula Gümnaasium koostöös toetajate ja sponsoritega.

Osalema on oodatud kõik Pärnumaa koolides õppivad noored, olenemata nende tugevusest ????

Võistlused toimuvad 3 vanuserühmas:

- 1.-4. klassi õpilased (ilma reitinguta mängijad)– A-turniir

- 5.-9. klassi õpilased (ilma reitinguta mängijad)– B-turniir

- gümnaasiumi vanuseaste ja reitingut omavad mängijad– C-turniir

Turniiridel mängitakse 7 vooru
Hendrik Olde 5142625
48
Kokku
23
Grupp A
8
Grupp B
17
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAaslaid Samuel 0 0 0 M 2014 Pärnu Mai Kool 3.kl u-47246 Hendrik Olde
2024-04-06 09:30:41
2.AAbo Aly Salem 0 0 0 M Vändra Gümnaasium 4.kl u-47205 Hendrik Olde
2024-04-05 18:22:22
3.AAland Joosep 0 0 0 M 2013 Pärnu Mai Kool 3.kl u-47245 Hendrik Olde
2024-04-06 09:30:13
4.AArvistu Ralf 0 0 0 M 2012 Pärnu Mai Kool 4.kl u-47222 Hendrik Olde
2024-04-05 18:35:57
5.ABlian Kevin 0 0 0 M 2014 Surju Kool 2.kl u-47215 Hendrik Olde
2024-04-05 18:29:06
6.AHaavam Heigo 0 0 0 M Vändra Gümnaasium 4.kl u-47202 Hendrik Olde
2024-04-05 18:20:27
7.AKorv Hektor 0 0 0 M 2014 Pärnu Ülejõe PK 2.kl u-47220 Hendrik Olde
2024-04-05 18:33:09
8.ALääts Kristelle 0 0 0 N Vändra Gümnaasium 2.kl u-47207 Hendrik Olde
2024-04-05 18:23:25
9.ALõhmus Remyl 0 0 0 M 2013 Pärnu Mai Kool 3.kl u-47244 Hendrik Olde
2024-04-06 09:29:50
10.AMarjak Steven 0 0 0 M 2014 Pärnu Mai Kool 3.kl u-47248 Hendrik Olde
2024-04-06 09:31:29
11.ANurmis Serko 0 0 0 M 2014 Pärnu Mai Kool 3.kl u-47247 Hendrik Olde
2024-04-06 09:31:06
12.APalmsar Marten 0 0 0 M 2015 Pärnu Ülejõe PK 2.kl u-47219 Hendrik Olde
2024-04-05 18:32:19
13.ASoosaar Eliise 0 0 0 N Vändra Gümnaasium 2.kl u-47206 Hendrik Olde
2024-04-05 18:22:51
14.ATiivits Edward 0 0 0 M 2014 Pärnu Kristlik Erakool 3.kl u-47249 Hendrik Olde
2024-04-06 09:32:10
15.ATimmer Kristofer 0 0 0 M Vändra Gümnaasium u-47201 Hendrik Olde
2024-04-05 18:19:37
16.ATori Otto William 0 0 0 M 2013 Surju Kool 3.kl u-47217 Hendrik Olde
2024-04-05 18:30:15
17.ATverdovski Kirill 0 0 0 M 2014 Pärnu Mai Kool 2.kl u-47241 Hendrik Olde
2024-04-05 20:02:21
18.ATäht Ellimarii 0 0 0 N 2013 Pärnu Ülejõe PK 3.KL u-47223 Hendrik Olde
2024-04-05 18:37:19
19.ATäht Remi 0 0 0 M 2013 Pärnu Ülejõe PK 3.kl u-47224 Hendrik Olde
2024-04-05 18:37:52
20.AUsenko Alisa 0 0 0 M 2013 Pärnu Mai Kool 4.kl u-47221 Hendrik Olde
2024-04-05 18:34:22
21.AVarris Rudolf 0 0 0 M 2012 Pärnu Ülejõe PK 4.kl u-47238 Hendrik Olde
2024-04-05 19:16:24
22.AVilk Anna 0 0 0 N 2015 Surju Kool 2.kl u-47216 Hendrik Olde
2024-04-05 18:29:35
23.AZuhan Hertruda 0 0 0 N Vändra Gümnaasium 2.kl u-47208 Hendrik Olde
2024-04-05 18:24:00
24.BJepiselg Joonas 0 0 0 M 2009 Paikuse Kool 8.kl u-47226 Hendrik Olde
2024-04-05 18:41:07
25.BKolk Marius 0 0 0 M 2009 Paikuse Kool 8.kl u-47228 Hendrik Olde
2024-04-05 18:42:11
26.BKuusk Kaupo 0 0 0 M 2008 Paikuse Kool 8.kl u-47227 Hendrik Olde
2024-04-05 18:41:47
27.BNaaber Silver 0 0 0 M 2009 Paikuse Kool 8.kl u-47225 Hendrik Olde
2024-04-05 18:40:27
28.BNevidemski Chris-Roderic 0 0 0 M Pärnu Rääma Kool 7.kl u-47240 Hendrik Olde
2024-04-05 19:46:40
29.BPerner Lukas 0 0 0 M Vändra Gümnaasium 7.kl u-47203 Hendrik Olde
2024-04-05 18:21:08
30.BPerner Oskar 0 0 0 M Vändra Gümnaasium 5.kl u-47204 Hendrik Olde
2024-04-05 18:21:38
31.BReponen Ervin 0 0 0 M 6.kl u-47306 Hendrik Olde
2024-04-07 22:37:37
32.CEnnok Andero 1062 1221 1162 M 2005 - - - 182305 Hendrik Olde
2024-04-05 18:51:00
33.CHavasaar Ronaldo 0 0 0 M Pärnu Ühisgümnaasium u-47231 Hendrik Olde
2024-04-05 18:47:03
34.CJaaniste Gerret 1091 1350 1087 M 2012 Pärnu Spordikool 181460 Hendrik Olde
2024-04-05 18:31:12
35.CJürivete Egert 1000 1023 1025 M 2015 Pärnu Spordikool 181977 Hendrik Olde
2024-04-05 19:42:43
36.CKrivonogov Kristo 1000 1090 1062 M 2008 Surju valla SK 170235 Hendrik Olde
2024-04-05 18:27:17
37.CLink Kristjan 1094 1328 1347 M 2004 Surju valla SK 150300 Hendrik Olde
2024-04-05 18:27:41
38.CRebane Romet 1408 1465 1369 M 2006 Pärnu Spordikool 160411 Hendrik Olde
2024-04-05 18:49:40
39.CSarapuu Sten 0 0 0 M Pärnu Ühisgümnaasium u-47233 Hendrik Olde
2024-04-05 18:48:18
40.CSeling Karl-Hindrik 1158 1121 1258 M - - - 182689 Hendrik Olde
2024-04-05 18:49:27
41.CSillat Georg 1158 1236 1258 M 2005 Pärnu MK 170227 Hendrik Olde
2024-04-05 18:47:42
42.CSooväli Markus 1345 1526 1450 M 2006 Pärnu Spordikool 151000 Hendrik Olde
2024-04-05 18:45:22
43.CSutt Jakob 1052 1152 1088 M 2012 Pärnu Spordikool 181981 Hendrik Olde
2024-04-05 18:26:13
44.CTarsalainen Martti 1306 1528 1499 M 2004 Surju valla SK 120639 Hendrik Olde
2024-04-05 18:27:28
45.CTinnuri Lene 0 0 0 N Pärnu Ühisgümnaasium 10.kl u-47229 Hendrik Olde
2024-04-05 18:45:07
46.CTominga Uku 1222 1346 1398 M 2004 Surju valla SK 120633 Hendrik Olde
2024-04-05 18:28:01
47.CTrink Andreas 0 0 0 M Pärnu Koidula Gümn u-47236 Hendrik Olde
2024-04-05 18:50:31
48.CVaar Mart 1040 1110 1055 M 2012 Pärnu Spordikool 181253 Hendrik Olde
2024-04-05 18:26:23