Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
SK Diagonaali seeria võistluse 7 etapp välkmales   ( id=1588 )
20. aprill 2024 (kell 10:30) - 20. aprill 2024 (kell 14:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Järveküla tee 44, kolmas korrus
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
18. aprill 2024, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Einar Vaino SK Diagonaal
KontaktKONTAKT
moc.liamg@oniav.ranie
Info sisestajaSISESTAJA
Einar Vaino  (01. aprill 2024 )
Muutis: Einar Vaino  (18. aprill 2024 )
AjakontrollAJAKONTROLL
välkmale
3 minutit partiile ja 2 sek käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
5€, kohapeal registreerimine 7 €
53401324
27
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbramov Roman 1926 1932 1883 M 1972 SK Diagonaal 110302 Einar Vaino
2024-04-16 07:52:24
2.AAvakjan David 1214 1233 1308 M 2007 - - - 182685 Artur Viks
2024-04-18 13:15:39
3.ADunajev Nikolai 1734 1642 1553 M 1935 Maleklubi Lootus 050723 Einar Vaino
2024-04-16 07:52:38
4.AEast Marek 1392 1628 1643 M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 161259 Einar Vaino
2024-04-16 07:52:30
5.AGolubenko Valeri 2281 2288 2224 M 1961 SK Diagonaal m 030061 Einar Vaino
2024-04-16 07:53:05
6.AGridin Maksim 1360 1648 1506 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Maksim Gridin
2024-04-16 20:28:01
7.AKasela Sten 2135 2259 2208 M 1990 SK Diagonaal mk 040090 Sten Kasela
2024-04-15 18:51:11
8.AKotyakhov Andrei 1086 1252 1285 M 2008 - - - 182643 Artur Viks
2024-04-18 13:17:04
9.ALagoda Timur-Daniel 1400 1400 1400 M 2006 Kohtla-Järve Gümnaasium u-47896 Artur Viks
2024-04-18 13:53:27
10.ANaumtšuk Rodion 1000 1000 1000 M 2007 Kohtla-Järve Gümnaasium u-47893 Artur Viks
2024-04-18 13:49:45
11.ANoorsalu Janar 1303 1401 1348 M 2006 - - - 182641 Artur Viks
2024-04-18 13:15:47
12.ANovikov Sergei 1633 1658 1609 M 1961 SK Diagonaal 100500 Einar Vaino
2024-04-16 07:52:14
13.APeterson Artur 0 0 0 M 2008 Kohtla-Järve Gümnaasium u-47934 Artur Viks
2024-04-18 23:26:13
14.APitsevitš Georgi 1598 1516 1468 M 1947 SK Diagonaal 130342 Einar Vaino
2024-04-16 07:53:46
15.APritulina Nadezda 1397 1521 1443 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2024-04-15 17:10:46
16.APritulina Svetlana 1992 1845 1865 N 1971 SK Valge Ratsu WCM 030596 Svetlana Pritulina
2024-04-15 17:10:46
17.ARobaltsenko Fjodor 1358 1318 1158 M 1986 SK Diagonaal 182136 Einar Vaino
2024-04-16 07:52:52
18.ARodin Robert 1544 1894 1864 M 2007 Narva SK Maletäht 150261 Monika Tsõganova
2024-04-06 15:19:32
19.ARõbaltsenko Vladimir 1759 1779 1748 M 1957 SK Diagonaal 080500 Einar Vaino
2024-04-16 07:52:52
20.ASkladtsikov Andrei 1934 2002 1974 M 2000 SK Diagonaal 071214 Einar Vaino
2024-04-16 07:53:12
21.ATaranov Mihhail 1411 1374 1325 M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 160436 Artur Viks
2024-04-18 23:31:05
22.ATolmatšov Eduard 2142 2133 2108 M 1963 Narva SK Maletäht mk 030465 Maris Korstin
2024-04-13 20:58:07
23.ATrifonov Kirill 1000 1000 1000 M 2007 Kohtla-Järve Gümnaasium u-47894 Artur Viks
2024-04-18 13:50:42
24.ATsaregorodtsev Daniel 1407 1408 1505 M 2004 - - - 182686 Artur Viks
2024-04-18 13:15:31
25.ATörnell Aleksandr Fredrik 700 700 700 M 2007 Kohtla-Järve Gümnaasium u-47895 Artur Viks
2024-04-18 13:52:22
26.AVaino Einar 1883 1782 1729 M 1951 SK Diagonaal 030493 Einar Vaino
2024-04-16 07:51:51
27.AViks Artur 1313 1351 1398 M 2000 - - - 181516 Artur Viks
2024-04-18 23:27:07