Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
E
T
K
N
R
L
P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
E
T
K
N
R
L
P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
E
T
K
N
R
L
P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
18. 02. - 18. 02.
2020
Viimsi MS „Apones“ lahtine võistlussari välkmales 2019-2020 (VI etapp)
9
Tallinn
Viimsi MS „Apones“
Georg Abozenko, muudeti: 2019-12-26 23:11
ID 623
JUHEND
3minutit + 2 sekundit igale käigule
20. 02. - 20. 02.
2020
Malemaja välkturniiride sari seenioridele
Tallinn
Eesti Maleliit ja Paul Kerese malemaja koostöös ning Rahva Raamat
Georg Abozenko, muudeti: 2020-01-30 10:04
ID 658
JUHEND
4 minutit + 2 sekundit igale käigule
22. 02. - 22. 02.
2020
MK Vektor lahtine kiirturniir
62
Tallinn
Maleklubi Vektor https://maleklubivektor.ee/
Aleksander Dusman, muudeti: 2020-02-05 12:03
ID 679
JUHEND
15 minutit + 3 sekundit käigule
23. 02. - 23. 02.
2020
MK Vektor lahtine välkturniir
28
Tallinn
Maleklubi Vektor https://maleklubivektor.ee/
Aleksander Dusman, muudeti: 2020-02-05 13:43
ID 680
JUHEND
3 minutit + 2 sekundit käigule
27. 02. - 01. 03.
2020
Eesti noorte 2020. aasta meistrivõistlusted - U16 ja G16
44
Narva
Spordiklubi Maletäht koostöös EML
Georg Abozenko, muudeti: 2020-01-06 11:13
ID 630
JUHEND
1 tund 30 minutit + 30 sekundit iga sooritatud käigu eest.
27. 02. - 01. 03.
2020
Eesti noorte 2020. aasta meistrivõistlusted - U10 ja G10
41
Narva
Spordiklubi Maletäht koostöös EML
Georg Abozenko, muudeti: 2020-01-06 11:12
ID 631
JUHEND
1 tund 30 minutit + 30 sekundit iga sooritatud käigu eest.
27. 02. - 27. 02.
2020
KALEV firmaspordi MV-d males TV3 auhindadele
59
Paul Kerese Malemaja
Kristjan Jääts, Eesti Spordiselts Kalev
Rein Ruus, muudeti: 2020-01-18 17:16
ID 400
JUHEND
10+3
27. 02. - 27. 02.
2020
Malemaja välkturniiride sari seenioridele
Tallinn
Eesti Maleliit ja Paul Kerese malemaja koostöös ning Rahva Raamat
Georg Abozenko, muudeti: 2020-01-30 10:04
ID 659
JUHEND
4 minutit + 2 sekundit igale käigule
29. 02. - 01. 03.
2020
36. Eesti omavalitsuste talimängude malevõistlus
Viru-Nigula
EMSL Jõud koostöös MSK Kasmar
Hendrik Olde, muudeti: 2020-02-13 13:51
ID 646
JUHEND
Mängitakse 9 vooru mõtlemisajaga 15 minutit (+ 5 sekundit igale käigule) mõlemale mängijale partii lõpuni.
02. 03. - 02. 03.
2020
KRISTIINE KEVAD`2020 välkturniiride sari VII etapp
Tallinn, Endla 59 (hoovis asuv maja)
Tallinna Maleklubi, Paul Kerese nim. Nõmme Maleklubi
Hendrik Olde, muudeti: 2020-02-14 11:25
ID 684
JUHEND
4 minutit + 2 sekundit käigule
05. 03. - 05. 03.
2020
Malemaja välkturniiride sari seenioridele
Tallinn
Eesti Maleliit ja Paul Kerese malemaja koostöös ning Rahva Raamat
Georg Abozenko, muudeti: 2020-01-30 10:05
ID 660
JUHEND
4 minutit + 2 sekundit igale käigule
06. 03. - 08. 03.
2020
Noorte lahtine võistlussari tavamales TALLINN-2020
2
Tallinn
Eesti Maleliit koostöös Tallinna klubidega
Monika Tsõganova, muudeti: 2020-01-30 23:37
ID 674
JUHEND
1 tund partii lõpuni + 30 sekundit igale käigule
09. 03. - 09. 03.
2020
KRISTIINE KEVAD`2020 välkturniiride sari VIII etapp
Tallinn, Endla 59 (hoovis asuv maja)
Tallinna Maleklubi, Paul Kerese nim. Nõmme Maleklubi
Hendrik Olde, muudeti: 2020-02-14 11:28
ID 685
JUHEND
4 minutit + 2 sekundit käigule
11. 03. - 11. 03.
2020
TALLINNA KOOLINOORTE MEISTRIVÕISTLUSED MALES`2020 (eelturniir)
Tallinn, Vene 29
Tallinna Haridusamet koostöös Male- ja Spordiklubiga Kasmar
Hendrik Olde, muudeti: 2020-01-10 12:30
ID 647
JUHEND
15 minutit + 3 sekundit käigule
12. 03. - 12. 03.
2020
Malemaja välkturniiride sari seenioridele
Tallinn
Eesti Maleliit ja Paul Kerese malemaja koostöös ning Rahva Raamat
Georg Abozenko, muudeti: 2020-01-30 10:06
ID 661
JUHEND
4 minutit + 2 sekundit igale käigule
14. 03. - 14. 03.
2020
6. Tallinna Maleklubi üle-eestiline noorte kiirturniiride sari KEVAD 2020 III etapp
16
Tallinn, Vene 29
Tallinna Maleklubi
Hendrik Olde, muudeti: 2020-01-08 15:33
ID 640
JUHEND
15 minutit + 3 sekundit käigule
15. 03. - 15. 03.
2020
Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales
Põltsamaa
Tartu Kalev koostöös EML
Georg Abozenko, muudeti: 2020-02-15 13:06
ID 689
JUHEND
Partiile on 15 min. + 2 sek. käigule
16. 03. - 16. 03.
2020
KRISTIINE KEVAD`2020 välkturniiride sari IX etapp
Tallinn, Endla 59 (hoovis asuv maja)
Tallinna Maleklubi, Paul Kerese nim. Nõmme Maleklubi
Hendrik Olde, muudeti: 2020-02-14 11:30
ID 686
JUHEND
4 minutit + 2 sekundit käigule
17. 03. - 17. 03.
2020
Viimsi MS „Apones“ lahtine võistlussari välkmales 2019-2020 (VII etapp)
4
Tallinn
Viimsi MS „Apones“
Georg Abozenko, muudeti: 2020-01-27 10:38
ID 650
JUHEND
3minutit + 2 sekundit igale käigule
18. 03. - 18. 03.
2020
TALLINNA KOOLINOORTE MEISTRIVÕISTLUSED MALES`2020 (finaalturniir)
Tallinn, Vene 29
Tallinna Haridusamet koostöös Male- ja Spordiklubiga Kasmar
Hendrik Olde, muudeti: 2020-01-10 12:38
ID 648
JUHEND
15 minutit + 2 sekundit käigule
19. 03. - 19. 03.
2020
Malemaja välkturniiride sari seenioridele
Tallinn
Eesti Maleliit ja Paul Kerese malemaja koostöös ning Rahva Raamat
Georg Abozenko, muudeti: 2020-01-30 10:07
ID 662
JUHEND
4 minutit + 2 sekundit igale käigule
21. 03. - 21. 03.
2020
Lev Braschinsky mälestusturniir kiirmales
Viljandi
Viljandi Maleklubi CC Fellin koos Eesti Male Toetusühinguga
Georg Abozenko, muudeti: 2020-01-30 13:34
ID 671
 
15+5
23. 03. - 23. 03.
2020
KRISTIINE KEVAD`2020 välkturniiride sari VI etapp
Tallinn, Endla 59 (hoovis asuv maja)
Tallinna Maleklubi, Paul Kerese nim. Nõmme Maleklubi
Hendrik Olde, muudeti: 2020-02-14 11:33
ID 687
JUHEND
4 minutit + 2 sekundit käigule
26. 03. - 26. 03.
2020
Malemaja välkturniiride sari seenioridele
Tallinn
Eesti Maleliit ja Paul Kerese malemaja koostöös ning Rahva Raamat
Georg Abozenko, muudeti: 2020-01-30 10:07
ID 663
JUHEND
4 minutit + 2 sekundit igale käigule
27. 03. - 29. 03.
2020
Maletreenerite ja -kohtunike koolitus
Tallinn
Eesti Maleliit koostöös EOK kutsekutsekomisjoniga
Georg Abozenko, muudeti: 2020-01-27 10:17
ID 651
 
28. 03. - 29. 03.
2020
Rahvusvaheline laste ja noorte festival "BALTIJOS KELIAS"
Leedu, Vilnius
Tarptautinis informacijos sklaidos centras
Georg Abozenko, muudeti: 2020-02-04 09:55
ID 678
JUHEND
25 min + 10 sekundit igale käigule
30. 03. - 05. 04.
2020
EESTI MEESTE JA NAISTE MEISTRIVÕISTLUSED MALES (sh U20 vanuseastme Eesti noormeeste ja neidude meistrivõistlused)
Tallinn
Eesti Maleliit
Georg Abozenko, muudeti: 2020-01-27 10:21
ID 652
 
30. 03. - 30. 03.
2020
KRISTIINE KEVAD`2020 välkturniiride sari XI etapp
Tallinn, Endla 59 (hoovis asuv maja)
Tallinna Maleklubi, Paul Kerese nim. Nõmme Maleklubi
Hendrik Olde, muudeti: 2020-02-14 11:35
ID 688
JUHEND
4 minutit + 2 sekundit käigule
02. 04. - 12. 04.
2020
Amatööride Maailmameistrivõistlused
Kreeka, Kreta, Heraklion
FIDE
Georg Abozenko, muudeti: 2020-01-27 11:25
ID 654
JUHEND
90 minutit + 30 sekundit igale käigule
02. 04. - 12. 04.
2020
Euroopa Koolide Meistrivõistlused
Kreeka, Kreta, Heraklion
European Chess Federations affiliated to FIDE and ECU
Georg Abozenko, muudeti: 2020-01-27 11:36
ID 655
JUHEND
90 minutit + 30 sekundit igale käigule peale 40 käiku lisandub 30 minutit.
02. 04. - 02. 04.
2020
Malemaja välkturniiride sari seenioridele
Tallinn
Eesti Maleliit ja Paul Kerese malemaja koostöös ning Rahva Raamat
Georg Abozenko, muudeti: 2020-01-30 10:08
ID 664
JUHEND
4 minutit + 2 sekundit igale käigule
04. 04. - 04. 04.
2020
KRISTIINE OPEN 2020 kiirmales
2
Tallinn, Endla 59
Tallinna Kristiine Linnaosa Valitsus koostöös Tallinna Maleklubiga
Hendrik Olde, muudeti: 2020-01-10 11:21
ID 645
JUHEND
15 minutit partii lõpuni + iga käigu sooritamiseks lisandub 3 sekundit
09. 04. - 09. 04.
2020
Malemaja välkturniiride sari seenioridele
Tallinn
Eesti Maleliit ja Paul Kerese malemaja koostöös ning Rahva Raamat
Georg Abozenko, muudeti: 2020-01-30 10:23
ID 665
JUHEND
4 minutit + 2 sekundit igale käigule
11. 04. - 11. 04.
2020
6. Tallinna Maleklubi üle-eestiline noorte kiirturniiride sari KEVAD 2020 IV etapp
2
Tallinn, Vene 29
Tallinna Maleklubi
Hendrik Olde, muudeti: 2020-01-08 15:35
ID 641
JUHEND
15 minutit + 3 sekundit käigule
12. 04. - 16. 04.
2020
Kadettide ning Noorte kiir- ja välkmale Maailmameistrivõistlused U8-U18
Kreeka, Kreta, Heraklion
FIDE
Georg Abozenko, muudeti: 2020-01-27 11:26
ID 653
JUHEND
Kiirmale - 10 minutit + 5 sekundit igale käigule Välkmale - 5 minutit + 2 sekundit igale käigule
14. 04. - 14. 04.
2020
Viimsi MS „Apones“ lahtine võistlussari välkmales 2019-2020 (VIII etapp)
2
Tallinn
Viimsi MS „Apones“
Georg Abozenko, muudeti: 2020-01-30 11:55
ID 669
JUHEND
3minutit + 2 sekundit igale käigule
16. 04. - 16. 04.
2020
Malemaja välkturniiride sari seenioridele
Tallinn
Eesti Maleliit ja Paul Kerese malemaja koostöös ning Rahva Raamat
Georg Abozenko, muudeti: 2020-01-30 10:24
ID 666
JUHEND
4 minutit + 2 sekundit igale käigule
18. 04. - 21. 04.
2020
Eesti noorte 2020. aasta meistrivõistlusted - U14 ja G14
Tartu
Tartu SS Kalev koostöös EML
Georg Abozenko, muudeti: 2020-01-30 13:37
ID 672
JUHEND
1 tund 30 minutit + 30 sekundit iga sooritatud käigu eest.
18. 04. - 21. 04.
2020
Eesti noorte 2020. aasta meistrivõistlusted - U8 ja G8
Tartu
Tartu Kalev koostöös EML
Georg Abozenko, muudeti: 2020-02-15 12:13
ID 673
JUHEND
1 tund 30 minutit + 30 sekundit iga sooritatud käigu eest.
23. 04. - 23. 04.
2020
Malemaja välkturniiride sari seenioridele
Tallinn
Eesti Maleliit ja Paul Kerese malemaja koostöös ning Rahva Raamat
Georg Abozenko, muudeti: 2020-01-30 10:25
ID 667
JUHEND
4 minutit + 2 sekundit igale käigule
24. 04. - 26. 04.
2020
Noorte lahtine võistlussari tavamales TALLINN-2020
Tallinn
Eesti Maleliit koostöös Tallinna klubidega
Monika Tsõganova, muudeti: 2020-01-30 23:43
ID 675
JUHEND
1 tund partii lõpuni + 30 sekundit igale käigule
30. 04. - 30. 04.
2020
Malemaja välkturniiride sari seenioridele
Tallinn
Eesti Maleliit ja Paul Kerese malemaja koostöös ning Rahva Raamat
Georg Abozenko, muudeti: 2020-01-30 10:32
ID 668
JUHEND
4 minutit + 2 sekundit igale käigule
09. 05. - 09. 05.
2020
6. Tallinna Maleklubi üle-eestiline noorte kiirturniiride sari KEVAD 2020 V etapp
1
Tallinn, Vene 29
Tallinna Maleklubi
Hendrik Olde, muudeti: 2020-01-08 15:37
ID 642
JUHEND
15 minutit + 3 sekundit käigule
15. 05. - 17. 05.
2020
Noorte lahtine võistlussari tavamales TALLINN-2020
Tallinn
Eesti Maleliit koostöös Tallinna klubidega
Monika Tsõganova, muudeti: 2020-01-30 23:47
ID 676
JUHEND
1 tund partii lõpuni + 30 sekundit igale käigule
19. 05. - 19. 05.
2020
Viimsi MS „Apones“ lahtine võistlussari välkmales 2019-2020 (IX viimane etapp)
2
Tallinn
Viimsi MS „Apones“
Georg Abozenko, muudeti: 2020-01-30 11:57
ID 670
JUHEND
3minutit + 2 sekundit igale käigule
29. 05. - 31. 05.
2020
TÕRVA – HELME XX VABARIIKLIK HARRASTUSMALETAJATE TURNIIR
Tõrva
Valgamaa Spordiliit, koostöös Valgamaa Maleklubiga Helme ja spordiklubiga Viraaž
Georg Abozenko, muudeti: 2020-02-11 21:13
ID 682
JUHEND
90 minutit partii lõpuni
30. 05. - 31. 05.
2020
6. Tallinna Maleklubi üle-eestiline noorte kiirturniiride sari KEVAD 2020 VI etapp
1
Tallinn, Vene 29
Tallinna Maleklubi
Hendrik Olde, muudeti: 2020-01-08 15:50
ID 644
JUHEND
30 minutit + 30 sekundit käigule