Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
E
T
K
N
R
L
P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
E
T
K
N
R
L
P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
E
T
K
N
R
L
P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
10. 01. - 10. 01.
2020
XXIX rahvusvaheline välkmaleturniir „MEENUTADES PAUL KEREST“
63
Tallinn
Eesti Spordiselts KALEV koostöös Eesti Maleliiduga
Anneli Saarma, muudeti: 2019-12-16 10:27
ID 607
JUHEND
3 minutit + 2 sekundit iga käik partii lõpuni
11. 01. - 12. 01.
2020
XXIX rahvusvaheline kiirmaleturniir „MEENUTADES PAUL KEREST“
75
Tallinn
Eesti Spordiselts KALEV koostöös Eesti Maleliiduga
Anneli Saarma, muudeti: 2019-12-18 15:29
ID 608
JUHEND
15 minutit + 5 sekundit iga käik partii lõpuni
11. 01. - 11. 01.
2020
Paul Kerese 104. sünniaastapäevale pühendatud kiirmaleturniir
1
Valka
Valgamaa Spordiliit ja Valka novada dome
Georg Abozenko, muudeti: 2020-01-05 21:47
ID 626
JUHEND
13. 01. - 13. 01.
2020
KRISTIINE KEVAD`2020 välkturniiride sari I etapp
Tallinn, Endla 59 (hoovis asuv maja)
Tallinna Maleklubi, Paul Kerese nim. Nõmme Maleklubi
Hendrik Olde, muudeti: 2020-01-08 11:47
ID 632
JUHEND
4 minutit + 2 sekundit käigule
16. 01. - 16. 01.
2020
Malemaja välkturniiride sari seenioridele
Tallinn
Eesti Maleliit ja Paul Kerese malemaja koostöös ning Rahva Raamat
Georg Abozenko, muudeti: 2019-12-29 13:01
ID 619
JUHEND
4 minutit + 2 sekundit igale käigule
17. 01. - 18. 01.
2020
SK Maletaht karikas 5 etap
13
Narva
Narva SK Maletäht
Maris Korstin, muudeti: 2020-01-08 15:38
ID 643
 
35 min + 10 sec
18. 01. - 18. 01.
2020
Kiirmaleturniir „Vinni Välk“
70
Vinni alevik, Vinni vald, Lääne-Virumaa
Rakvere Maleklubi, koostöös EML, Vinni Vallavalitsuse, Vinni Spordikompleks
Georg Abozenko, muudeti: 2020-01-05 21:21
ID 625
JUHEND
15 minutit + 2 sekundit igale käigule mõlemale mängijale partii lõpuni
19. 01. - 19. 01.
2020
6. Tallinna Maleklubi üle-eestiline noorte kiirturniiride sari KEVAD 2020 I etapp
35
Tallinn, Vene 29
Tallinna Maleklubi
Hendrik Olde, muudeti: 2020-01-08 15:27
ID 638
JUHEND
15 minutit + 3 sekundit käigule
20. 01. - 20. 01.
2020
KRISTIINE KEVAD`2020 välkturniiride sari II etapp
Tallinn, Endla 59 (hoovis asuv maja)
Tallinna Maleklubi, Paul Kerese nim. Nõmme Maleklubi
Hendrik Olde, muudeti: 2020-01-08 11:50
ID 633
JUHEND
4 minutit + 2 sekundit käigule
21. 01. - 21. 01.
2020
Viimsi MS „Apones“ lahtine võistlussari välkmales 2019-2020 (V etapp)
7
Tallinn
Viimsi MS „Apones“
Georg Abozenko, muudeti: 2019-12-26 23:09
ID 622
JUHEND
3minutit + 2 sekundit igale käigule
23. 01. - 23. 01.
2020
Malemaja välkturniiride sari seenioridele
Tallinn
Eesti Maleliit ja Paul Kerese malemaja koostöös ning Rahva Raamat
Georg Abozenko, muudeti: 2019-12-29 13:01
ID 620
JUHEND
4 minutit + 2 sekundit igale käigule
23. 01. - 26. 01.
2020
Eesti noorte 2020. aasta meistrivõistlusted - U18 ja G18
35
Tallinn
MTÜ Vabaettur koostöös EML
Georg Abozenko, muudeti: 2020-01-06 10:46
ID 628
JUHEND
1 tund 30 minutit + 30 sekundit iga sooritatud käigu eest.
23. 01. - 26. 01.
2020
Eesti noorte 2020. aasta meistrivõistlusted - U12 ja G12
47
Tallinn
MTÜ Vabaettur koostöös EML
Georg Abozenko, muudeti: 2020-01-06 10:58
ID 629
JUHEND
1 tund 30 minutit + 30 sekundit iga sooritatud käigu eest.
27. 01. - 27. 01.
2020
KRISTIINE KEVAD`2020 välkturniiride sari III etapp
Tallinn, Endla 59 (hoovis asuv maja)
Tallinna Maleklubi, Paul Kerese nim. Nõmme Maleklubi
Hendrik Olde, muudeti: 2020-01-08 11:53
ID 634
JUHEND
4 minutit + 2 sekundit käigule
30. 01. - 30. 01.
2020
Malemaja välkturniiride sari seenioridele
Tallinn
Eesti Maleliit ja Paul Kerese malemaja koostöös ning Rahva Raamat
Georg Abozenko, muudeti: 2019-12-29 13:02
ID 621
JUHEND
4 minutit + 2 sekundit igale käigule
03. 02. - 03. 02.
2020
KRISTIINE KEVAD`2020 välkturniiride sari IV etapp
Tallinn, Endla 59 (hoovis asuv maja)
Tallinna Maleklubi, Paul Kerese nim. Nõmme Maleklubi
Hendrik Olde, muudeti: 2020-01-08 11:56
ID 635
JUHEND
4 minutit + 2 sekundit käigule
07. 02. - 09. 02.
2020
Noorte lahtine võistlussari tavamales TALLINN-2020
1
Tallinn
Eesti Maleliit koostöös Tallinna klubidega
Monika Tsõganova, muudeti: 2020-01-05 22:35
ID 627
JUHEND
1 tund partii lõpuni + 30 sekundit igale käigule
10. 02. - 10. 02.
2020
KRISTIINE KEVAD`2020 välkturniiride sari V etapp
Tallinn, Endla 59 (hoovis asuv maja)
Tallinna Maleklubi, Paul Kerese nim. Nõmme Maleklubi
Hendrik Olde, muudeti: 2020-01-08 11:58
ID 636
JUHEND
4 minutit + 2 sekundit käigule
15. 02. - 15. 02.
2020
6. Tallinna Maleklubi üle-eestiline noorte kiirturniiride sari KEVAD 2020 II etapp
Tallinn, Vene 29
Tallinna Maleklubi
Hendrik Olde, muudeti: 2020-01-08 15:30
ID 639
JUHEND
15 minutit + 3 sekundit käigule
17. 02. - 17. 02.
2020
KRISTIINE KEVAD`2020 välkturniiride sari VI etapp
Tallinn, Endla 59 (hoovis asuv maja)
Tallinna Maleklubi, Paul Kerese nim. Nõmme Maleklubi
Hendrik Olde, muudeti: 2020-01-08 12:00
ID 637
JUHEND
4 minutit + 2 sekundit käigule
18. 02. - 18. 02.
2020
Viimsi MS „Apones“ lahtine võistlussari välkmales 2019-2020 (VI etapp)
Tallinn
Viimsi MS „Apones“
Georg Abozenko, muudeti: 2019-12-26 23:11
ID 623
JUHEND
3minutit + 2 sekundit igale käigule
27. 02. - 01. 03.
2020
Eesti noorte 2020. aasta meistrivõistlusted - U16 ja G16
1
Narva
Spordiklubi Maletäht koostöös EML
Georg Abozenko, muudeti: 2020-01-06 11:13
ID 630
JUHEND
1 tund 30 minutit + 30 sekundit iga sooritatud käigu eest.
27. 02. - 01. 03.
2020
Eesti noorte 2020. aasta meistrivõistlusted - U10 ja G10
Narva
Spordiklubi Maletäht koostöös EML
Georg Abozenko, muudeti: 2020-01-06 11:12
ID 631
JUHEND
1 tund 30 minutit + 30 sekundit iga sooritatud käigu eest.
29. 02. - 01. 03.
2020
36. Eesti omavalitsuste talimängude malevõistlus
Viru-Nigula
EMSL Jõud koostöös MSK Kasmar
Hendrik Olde, muudeti: 2020-01-10 11:46
ID 646
JUHEND
Mängitakse 9 vooru mõtlemisajaga 15 minutit (+ 5 sekundit igale käigule) mõlemale mängijale partii lõpuni.
11. 03. - 11. 03.
2020
TALLINNA KOOLINOORTE MEISTRIVÕISTLUSED MALES`2020 (eelturniir)
Tallinn, Vene 29
Tallinna Haridusamet koostöös Male- ja Spordiklubiga Kasmar
Hendrik Olde, muudeti: 2020-01-10 12:30
ID 647
JUHEND
15 minutit + 3 sekundit käigule
14. 03. - 14. 03.
2020
6. Tallinna Maleklubi üle-eestiline noorte kiirturniiride sari KEVAD 2020 III etapp
Tallinn, Vene 29
Tallinna Maleklubi
Hendrik Olde, muudeti: 2020-01-08 15:33
ID 640
JUHEND
15 minutit + 3 sekundit käigule
18. 03. - 18. 03.
2020
TALLINNA KOOLINOORTE MEISTRIVÕISTLUSED MALES`2020 (finaalturniir)
Tallinn, Vene 29
Tallinna Haridusamet koostöös Male- ja Spordiklubiga Kasmar
Hendrik Olde, muudeti: 2020-01-10 12:38
ID 648
JUHEND
15 minutit + 2 sekundit käigule
04. 04. - 04. 04.
2020
KRISTIINE OPEN 2020 kiirmales
Tallinn, Endla 59
Tallinna Kristiine Linnaosa Valitsus koostöös Tallinna Maleklubiga
Hendrik Olde, muudeti: 2020-01-10 11:21
ID 645
 
15 minutit partii lõpuni + iga käigu sooritamiseks lisandub 3 sekundit
11. 04. - 11. 04.
2020
6. Tallinna Maleklubi üle-eestiline noorte kiirturniiride sari KEVAD 2020 IV etapp
Tallinn, Vene 29
Tallinna Maleklubi
Hendrik Olde, muudeti: 2020-01-08 15:35
ID 641
JUHEND
15 minutit + 3 sekundit käigule
09. 05. - 09. 05.
2020
6. Tallinna Maleklubi üle-eestiline noorte kiirturniiride sari KEVAD 2020 V etapp
Tallinn, Vene 29
Tallinna Maleklubi
Hendrik Olde, muudeti: 2020-01-08 15:37
ID 642
JUHEND
15 minutit + 3 sekundit käigule
30. 05. - 31. 05.
2020
6. Tallinna Maleklubi üle-eestiline noorte kiirturniiride sari KEVAD 2020 VI etapp
Tallinn, Vene 29
Tallinna Maleklubi
Hendrik Olde, muudeti: 2020-01-08 15:50
ID 644
JUHEND
30 minutit + 30 sekundit käigule