Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
10. Tallinna MK kiirturniiride sari KEVAD`2024 STOKKERi auhindadele (VII etapp) / Lembit Olli mälestusturniir   ( id=1474 )
21. aprill 2024 (kell 10:45) - 21. aprill 2024 (kell 15:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Vene 29, Tallinn
Paul Kerese Malemaja
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
20. aprill 2024, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (06. november 2023 )
Muutis: Hendrik Olde  (14. aprill 2024 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit mõlemale + igale käigule lisandub 3 sekundit
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Osavõtumaks eelregistreerimisel on 10€ (soodustused - seeniorid (sa 1954 ja vanemad) ja korraldava klubi maletajad, kes maksavad klubile igakuist õppetasu 5€). Kui ühest perest osaleb mitu mängijat (sh vähemalt üks laps) on osavõtumaks a`8€ osaleja kohta.
23. aprillil oleks Eesti üks parimaid maletajaid suurmeister Lembit Oll saanud 58. aastaseks. Paraku peame juba alates 2000. aastast korraldama meie andeka maletaja mälestusturniiri.

Tallinna MK sarja VII etapp on pühendatud malesuurmeister Lembit Ollile ning sellel etapil on auhinnaks iga turniiri parimatele karikad ning A-turniiril lisaks ka rahalised auhinnad: I koht- 100€; II koht - 80€ ja III koht - 60€. Lisaks rahalised eriauhinnad võistlusklassides parim 75+, parim naine, parim noor ja parim U14 mängija.



10. üle-eestilise kiirturniiride sarja „KEVAD 2024“ STOKKERi auhindadele korraldab Tallinna MK koostöös toetajatega. Sarjas toimub kokku 9 etappi. Sarja koondarvestusse läheb kuue parema etapi tulemus.

Sarjas võivad osaleda kõik malehuvilised ja võisteldakse 3 vanuserühmas: A-turniir -kõik soovijad, sh täiskasvanud, noored, veteranid; B-turniir - sünniaeg 2010 ja nooremad (U14); C-turniir- sünniaeg 2014 ja nooremad (U10). Võistlused mängitakse shveitsi süsteemis (7 vooru).

Osavõtumaks tasutakse Tallinna Maleklubi kontole EE541010220237168226 SEB Pangas hiljemalt etapi toimumisele eelneval päeval kella 19ks või võistluspäeval sularahas korraldajale.

Võistlused lähevad Eesti ja FIDE reitingu arvestusse.

Kõik osalejad saavad magusa auhinna ning igal turniiril loositakse välja üllatusauhinnad B- ja C-turniiril osalejatele. Sarja koondarvestuse auhinnafond on vähemalt 2000€ väärtuses.

Sarja peatoetaja on STOKKER AS, Sarja suuremad toetajad on Tallinna linn ja Kultuurkapital.
IO Hendrik Olde - 5142625
86
Kokku
42
Grupp A
20
Grupp B
24
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABlokhin Sofia 1966 2091 1989 N 2006 Maleklubi Vektor WFM 140712 Aleksander Dusman
2024-04-17 19:04:31
2.ACherentsov Mikhail 1589 1833 1590 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2024-04-17 19:04:31
3.ADomoskanov Ivan 1739 1227 1301 M 1938 - - - 090503 Hendrik Olde
2024-04-19 00:04:06
4.ADubrovin Robert 2224 2260 2348 M 1986 Vabaettur mk 030046 Robert Dubrovin
2024-04-18 17:26:33
5.ADudakov Andrei 1398 1484 1533 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2024-04-19 17:38:45
6.AGarber Vjatšeslav 2098 1835 1911 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Hendrik Olde
2024-04-20 19:48:35
7.AGilan Daniel 1052 1467 1100 M 2013 Vabaettur 181381 Natalia Glušakova
2024-04-18 18:49:47
8.AHermanson Egon 1487 1527 1647 M 1992 Järva Noorte MK 040062 Egon Hermanson
2024-04-19 19:29:39
9.AIlves Jüri 2028 1645 1902 M 1938 - - - mk 030086 Hendrik Olde
2024-04-19 00:03:35
10.AIspanov Natig 1565 1771 1662 M 1979 - - - 182001 Natig Ispanov
2024-04-16 16:38:48
11.AJõgi Henry 1810 1809 1866 M 2007 MK Areng 150249 Henry Jõgi
2024-04-16 20:09:53
12.AKais Kaarel 1511 1681 1695 M 1974 Pühajärve MK 170526 Kaarel Kais
2024-04-20 17:20:35
13.AKais Kristofer 1341 1673 1441 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2024-04-20 17:20:13
14.AKang Paul 1448 1692 1639 M 2005 T. Truusi MKK 131206 Paul Kang
2024-04-20 14:56:47
15.AKaris Fredi 1455 1715 1666 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2024-04-20 13:33:19
16.AKharkhan Igor 1118 1433 1243 M 2012 Vabaettur 181163 Natalia Glušakova
2024-04-18 18:50:24
17.AKrushevskaja Anna 1068 1156 1152 N 1978 Maleklubi Vektor 181965 Aleksander Dusman
2024-04-17 19:04:31
18.ALatõšev Aleksandr 1496 1602 1596 M 1976 - - - 180561 Aleksandr Latõšev
2024-04-18 17:08:07
19.ALeht Karl Samuel 1485 1772 1483 M 2013 MK Kaksikodad 181700 Karl Samuel Leht
2024-04-17 12:03:26
20.ALevchenko Marina 1727 1918 1774 N 2007 Vabaettur 140723 Marina Levchenko
2024-03-27 00:45:21
21.ALoy Konstantin 1989 2135 2114 M 1987 Tallinn Chess Academy 181936 Hendrik Olde
2024-04-20 12:00:13
22.ANarva Jaan 2121 2038 1971 M 1958 Pühajärve MK FM 030262 Regina Narva
2024-04-18 20:05:47
23.ANikitin Pjotr 2053 1727 1927 M 1941 Kadrioru MK mk 030273 Hendrik Olde
2024-04-20 19:48:20
24.APaabo Priit 1826 1771 1942 M 1968 - - - 110304 Hendrik Olde
2024-04-20 22:40:14
25.APanfilov Sergei 1552 1131 1222 M 1935 - - - 111026 Hendrik Olde
2024-04-20 19:48:28
26.APechonkin Andrii 1201 1521 1199 M 2012 Vabaettur 181491 Natalia Glušakova
2024-04-18 18:50:07
27.APedak Egert 1474 1601 1558 M 2007 MK Areng 181568 Egert Pedak
2024-04-19 21:01:04
28.APedoson Georg Aleksander 2277 2309 2370 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Rainer Raud
2024-04-20 10:56:05
29.ARajandu Aaron 1679 1922 1830 M 2010 MK Kaksikodad 180507 Aaron Rajandu
2024-04-19 17:11:27
30.ASaraikin Sergei 1917 1658 1757 M 1934 - - - mk 030365 Hendrik Olde
2024-04-19 00:04:14
31.ASchneider Uku 1577 1711 1610 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2024-04-19 11:31:33
32.ASeema Kristjan 0 0 0 M 1974 u-47958 Hendrik Olde
2024-04-19 14:19:56
33.ASepandi Jaak 1532 1513 1659 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2024-04-16 10:44:40
34.ASild Aron 1367 1626 1378 M 2011 Tartu Kalev 180322 Andre Uibos
2024-04-20 14:33:42
35.ASinenko Andrei 1442 1614 1542 M 1981 - - - 182547 Hendrik Olde
2024-04-19 00:03:56
36.ASoosaar Ivo 1179 1493 1279 M 1985 - - - 182104 Hendrik Olde
2024-04-19 00:03:49
37.ATimošin Juri 2187 2169 2196 M 1984 - - - mk 030460 Juri Timošin
2024-04-14 21:37:03
38.AVeski Rauno 1620 1751 1745 M 2001 MK Kaksikodad 180331 Rauno Veski
2024-03-25 22:53:54
39.AVolodin Aleksander 2460 2506 2552 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Aleksander Volodin
2024-04-18 16:42:19
40.AŠiškov Andrei 2355 2264 2318 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2024-04-19 21:47:27
41.AŠnurov Daniil 2031 2290 2118 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2024-04-19 12:02:58
42.AŠvõrjov Igor 2303 2246 2298 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2024-04-15 19:58:33
43.BAtamanov Roman 1000 1123 1058 M 2012 MK Areng 182106 Monika Tsõganova
2024-04-19 19:20:27
44.BBlokhin Georg 1089 1204 1208 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2024-04-17 19:04:31
45.BDanilov Nikita 1000 1041 1063 M 2011 Tallinn Chess Academy 182617 Hendrik Olde
2024-04-20 12:00:25
46.BDudanov Mihhail 0 0 0 M 2010 Vabaettur 180402 Lidia Ivanova
2024-04-19 10:33:00
47.BIstratova Nika 1041 1155 1029 N 2013 MK Areng 181753 Monika Tsõganova
2024-04-16 14:46:25
48.BKjaernested Alex 1000 1000 1080 M 2010 MK Areng 182387 Alex Kjaernested
2024-04-17 23:22:33
49.BKornilov Adrian 1042 1357 1150 M 2013 Vabaettur 182058 Adrian Kornilov
2024-04-07 08:52:18
50.BNikiforov Rivo 1072 1145 1075 M 2010 T. Truusi MKK 181158 Rivo Nikiforov
2024-04-17 10:11:46
51.BPavlov Jan 1003 1177 1009 M 2013 Kadrioru MK 182048 Jan Pavlov
2024-04-16 07:43:01
52.BPunning Andero 1259 1417 1475 M 2010 Tartu Kalev 180720 Andero Punning
2024-04-13 23:16:00
53.BPuusepp Richard 1000 1156 1108 M 2010 - - - 180907 Richard Puusepp
2024-04-16 21:44:15
54.BRaid Patrick 0 0 0 M 2012 Malekool 64 181587 Mihhail Rõtšagov
2024-04-18 15:35:12
55.BRaid Toni 1117 1069 1217 M 2010 Malekool 64 181586 Mihhail Rõtšagov
2024-04-18 15:34:56
56.BReren Alexis Miriam 1058 1269 1038 N 2013 Maleklubi Vektor 181903 Alexis Miriam Reren
2024-04-08 20:21:59
57.BSutt Jakob 1052 1152 1088 M 2012 Pärnu Spordikool 181981 Hendrik Olde
2024-04-19 11:51:39
58.BToomast Nora 1030 1242 1131 N 2012 MK Areng 181211 Monika Tsõganova
2024-04-18 22:09:20
59.BValdmets Hannes 1000 1000 1006 M 2013 MK Areng 182386 Hendrik Olde
2024-04-20 22:40:25
60.BVedernykov Gennadi 1009 1094 1050 M 2013 T. Truusi MKK 181908 Gennadi Vedernykov
2024-04-08 20:33:45
61.BVuhk Mark Oliver 0 0 0 M 2013 Tallinn Chess Academy 182666 Hendrik Olde
2024-04-20 12:05:32
62.BYurov Maxim 1000 1072 1084 M 2012 Vabaettur 181364 Natalia Glušakova
2024-04-18 18:50:42
63.CChyrva Artur 1013 1075 1058 M 2014 Vabaettur 182544 Natalia Glušakova
2024-04-18 18:51:29
64.CChyrva Yurii 1045 1325 1089 M 2014 Vabaettur 182545 Natalia Glušakova
2024-04-18 18:51:29
65.CCymutta Matvej 1000 1000 1000 M 2015 Vabaettur 182550 Natalia Glušakova
2024-04-07 11:20:55
66.CGogoladze Elizaveta 0 0 0 N u-47988 Hendrik Olde
2024-04-20 12:03:22
67.CHapochka Yehor 0 0 0 M 2016 MK Chess Continent 182815 Oleg Kortšagin
2024-04-18 21:30:02
68.CHarbuziuk Matvii 1000 1013 1005 M 2015 MK Areng 182089 Monika Tsõganova
2024-04-16 18:15:48
69.CKochetov Vadym 0 0 0 M 2014 MK Areng 181801 Monika Tsõganova
2024-04-18 17:23:39
70.CKuslap Milena 0 0 0 N 2014 Tallinn Chess Academy 182619 Hendrik Olde
2024-04-20 12:00:52
71.CLepjohhin Ivan 0 0 0 M 2016 Tallinna Chess Academy u-47951 Lidia Ivanova
2024-04-19 10:28:35
72.CLoginov Mark 0 0 0 M 2014 Vabaettur 182095 Lidia Ivanova
2024-04-19 10:29:53
73.CMazurtchak Frank 0 0 0 M 2015 MK Areng 181734 Monika Tsõganova
2024-04-18 16:03:49
74.CMetsavas Alexander 0 0 0 M 2016 Tallinn Chess Academy 182836 Hendrik Olde
2024-04-20 12:02:09
75.CMihhaltšenkov Viktor 0 0 0 M 2015 MK Areng 181683 Monika Tsõganova
2024-04-17 19:03:48
76.CPanishtshev Mark 0 0 0 M 2016 Tallinn Chess Academy 182838 Hendrik Olde
2024-04-20 12:01:26
77.CPetrikov Sergei 0 0 0 N u-47989 Hendrik Olde
2024-04-20 12:03:44
78.CPhilippov Roman 0 0 0 M 2015 Vabaettur 182217 Natalia Glušakova
2024-04-18 18:57:23
79.CRüdiger Camilla Anna 1025 1050 1060 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2024-04-17 19:04:31
80.CSeema Karl 1010 1056 1110 M 2015 MK Areng 181654 Monika Tsõganova
2024-04-16 17:10:40
81.CShevtshuk Alina 0 0 0 N u-47987 Hendrik Olde
2024-04-20 12:02:58
82.CSoosaar Eerik 0 0 0 M 2014 - - - 182498 Hendrik Olde
2024-04-19 00:03:49
83.CSulla Martin 0 0 0 M 2014 Vabaettur 182467 Natalia Glušakova
2024-04-18 18:56:56
84.CTimošin Pavel 0 0 0 M 2017 MK Areng 182281 Juri Timošin
2024-04-14 21:37:03
85.CTimošina Marta 0 0 0 N 2015 Vabaettur 181876 Juri Timošin
2024-04-14 21:37:03
86.CVedeshin Ivan 1000 1005 1005 M 2016 T. Truusi MKK 182731 Ivan Vedeshin
2024-04-13 19:16:46
Hiljem registreeritud osalejad (5)
Garber Vjatšeslav (2024-04-20 19:48:35), Nikitin Pjotr (2024-04-20 19:48:20), Paabo Priit (2024-04-20 22:40:14), Panfilov Sergei (2024-04-20 19:48:28), Valdmets Hannes (2024-04-20 22:40:25),