Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
5. Paul Kerese mälestusfestival / Keres Classic Open   ( id=1452 )
22. juuli 2024 (kell 15:00) - 27. juuli 2024 (kell 15:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Pärnu
Estonia Resort Hotel ja Spa konverentsikeskus (https://www.spaestonia.ee/)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
27. aprill 2024, kell 15:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi koostöös Pärnu Maleklubiga
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (01. november 2023 )
Muutis: Hendrik Olde  (27. aprill 2024 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
60 minutit 30 käigule + 30 min lõpuni; alates 1. käigust lisandub 30 sekundit igale käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Täpne osavõtumaks on juhendis sõltuvalt registreerimise ajast.
Võistlejad kantakse osalejate nimekirja korraldaja poolt peale osavõtutasu maksmist.
IO Hendrik Olde
67
Kokku
67
Grupp A
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABalder Ian Gregor 1420 1507 1445 M 2005 Tallinna MK 181012 Hendrik Olde
2024-05-20 21:30:45
2.ABerezovskii Arina 1659 1626 1607 N 2012 34449850 Hendrik Olde
2024-05-01 09:30:10
3.ABlokhin Sofia 1966 2091 1989 N 2006 Maleklubi Vektor WFM 140712 Hendrik Olde
2024-05-01 09:21:36
4.ABlomqvist Erik 2527 2476 2394 M 1990 GM 1709437 Hendrik Olde
2024-05-20 21:28:50
5.ADzjuba Jegor 1584 1802 1912 M 2006 Tallinna MK 180753 Hendrik Olde
2024-05-20 21:30:07
6.AGalperin Platon 2547 2442 2461 M 2003 GM 14165414 Hendrik Olde
2024-05-30 14:17:47
7.AGridin Maksim 1360 1648 1506 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Hendrik Olde
2024-05-01 09:23:52
8.AHaapsal Maria Ioanna 1575 1804 1681 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Hendrik Olde
2024-05-01 17:05:55
9.AHansson Markus 1877 2026 1964 M 2001 MK Kaksikodad 110505 Hendrik Olde
2024-05-01 09:18:56
10.AIstratova Nika 1041 1155 1029 N 2013 MK Areng 181753 Hendrik Olde
2024-05-01 09:20:49
11.AJaaniste Gerret 1091 1350 1087 M 2012 Pärnu Spordikool 181460 Hendrik Olde
2024-05-01 09:22:22
12.AJakubowski Krzysztof 2457 2335 2363 M 1983 GM 1112848 Hendrik Olde
2024-05-20 21:29:48
13.AJansone Melanija Luize 1816 1900 1980 N 2008 11614722 Hendrik Olde
2024-05-08 20:16:17
14.AJuhkental-Rus Juuta 1000 1000 1071 N 2005 Tallinna MK 180619 Hendrik Olde
2024-05-20 21:30:28
15.AJõgi Henry 1810 1809 1866 M 2007 MK Areng 150249 Hendrik Olde
2024-05-02 16:58:42
16.AKais Kaarel 1511 1681 1695 M 1974 Pühajärve MK 170526 Hendrik Olde
2024-05-01 09:17:42
17.AKais Kristofer 1341 1673 1441 M 2014 MK Areng 181255 Hendrik Olde
2024-05-01 09:17:42
18.AKalinin Oleg 1629 1805 1672 M 2012 11631856 Hendrik Olde
2024-05-09 10:32:44
19.AKangur Artur 1000 1168 1101 M 2015 - - - 182574 Hendrik Olde
2024-05-01 17:06:04
20.AKekelidze Mikheil 2358 2334 2342 M 1974 GM 13600818 Hendrik Olde
2024-05-01 09:27:02
21.AKoehler Wilhelm 1879 1689 0 M 1994 34676627 Hendrik Olde
2024-05-08 20:18:44
22.AKojus Lukas 1000 1165 1104 M 2013 Pärnu Spordikool 181256 Hendrik Olde
2024-05-01 09:58:04
23.AKortšagin Oleg 2046 2126 2058 M 1965 MK Chess Continent mk 030167 Hendrik Olde
2024-05-08 20:17:25
24.AKrushevskaja Anna 1068 1156 1152 N 1978 Maleklubi Vektor 181965 Hendrik Olde
2024-05-01 09:21:44
25.AKruusiauk Heda 1780 1750 1724 N 1949 T. Truusi MKK mk 030561 Heda Kruusiauk
2024-04-10 16:33:25
26.AKull Tormi 1993 2024 2025 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Hendrik Olde
2024-05-01 09:19:56
27.AKäärmann Karel 1543 1482 1529 M 1983 - - - 080621 Hendrik Olde
2024-06-03 22:42:34
28.AKöösel Hans-Georg 1565 1745 1652 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hendrik Olde
2024-05-01 09:22:13
29.ALatõšev Aleksandr 1496 1602 1596 M 1976 - - - 180561 Hendrik Olde
2024-06-03 22:42:14
30.ALazars Krisjanis 1780 1741 1733 M 2013 11635452 Hendrik Olde
2024-05-08 20:19:07
31.ALeht Karl Samuel 1485 1772 1483 M 2013 MK Kaksikodad 181700 Hendrik Olde
2024-05-01 17:05:42
32.ALillend Fredi 1163 1242 1144 M 2008 Tallinna MK 180770 Hendrik Olde
2024-05-01 17:06:50
33.ALillend Otto 1034 1032 1135 M 2015 Tallinna MK 182252 Hendrik Olde
2024-05-01 17:06:50
34.AMaapalu Ralf 1398 1675 1690 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Hendrik Olde
2024-06-03 22:42:23
35.AMaklakova Naomi 1864 1854 1789 N 2010 11617748 Hendrik Olde
2024-05-08 20:15:59
36.AMaklakova Nellija 1910 1903 1887 N 1981 11603470 Hendrik Olde
2024-05-08 20:15:59
37.AMendoza Jonathan 1731 1728 0 M 1988 7302533 Hendrik Olde
2024-05-30 14:18:10
38.AMikko Rondo 1887 2260 2191 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Hendrik Olde
2024-05-01 09:19:36
39.ANarva Mai 2346 2447 2338 N 1999 SK Reval-Sport IM 051004 Hendrik Olde
2024-05-01 09:22:51
40.AOlde Grete 1925 2043 2066 N 2002 Tallinna MK WCM 080355 Hendrik Olde
2024-05-01 23:47:27
41.AOlde Margareth 2218 2179 2112 N 2000 Tallinna MK WIM 080354 Hendrik Olde
2024-05-01 09:21:26
42.AProtassov Vladislav 2018 2118 2138 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Hendrik Olde
2024-05-01 09:18:31
43.ARaiser Samuel Johannes 1770 0 0 M 1991 34676554 Hendrik Olde
2024-05-08 20:19:26
44.AReren Alexis Miriam 1058 1269 1038 N 2013 Maleklubi Vektor 181903 Hendrik Olde
2024-05-01 09:20:14
45.ARiiel Kristina 1065 1050 1137 N 1985 MK Kaksikodad 182625 Hendrik Olde
2024-05-01 09:20:23
46.ARosental Urmas 1626 1646 1520 M 1969 - - - 161236 Hendrik Olde
2024-05-01 09:20:03
47.ARosin Heigo 1381 1498 1622 M 1989 Tallinna MK 181459 Hendrik Olde
2024-05-01 23:47:36
48.ASchneider Uku 1577 1711 1610 M 2007 Tallinna MK 150506 Hendrik Olde
2024-05-20 21:30:20
49.ASeeman Tarvo 2388 2366 2308 M 1969 Vändra Maleklubi IM 030371 Hendrik Olde
2024-05-08 20:17:10
50.ASepandi Jaak 1532 1513 1659 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2024-04-27 10:01:40
51.AShalamberidze Akaki 2222 2209 2133 M 1969 IM 13600532 Hendrik Olde
2024-05-01 09:25:52
52.ASiff Anton 1370 1472 1334 M 2005 T. Truusi MKK 182348 Hendrik Olde
2024-05-20 21:32:09
53.ASivuk Vitaly 2541 2499 2461 M 1992 GM 14116502 Hendrik Olde
2024-05-08 20:14:41
54.ASoosaar Ivo 1179 1493 1279 M 1985 - - - 182104 Hendrik Olde
2024-05-01 09:19:07
55.ASutt Jakob 1052 1152 1088 M 2012 Pärnu Spordikool 181981 Hendrik Olde
2024-05-01 09:22:39
56.AThimm Leelo Mia 1019 1117 1036 N 2014 MK Kaksikodad 181528 Hendrik Olde
2024-05-01 09:20:34
57.ATimošin Aleksei 1419 1622 1544 M 1987 - - - 181306 Hendrik Olde
2024-05-01 09:21:10
58.ATreigute Lea 1407 1563 1411 N 2012 11634073 Hendrik Olde
2024-05-08 20:19:52
59.AUibokant Mathias Robert 2083 2127 2079 M 2002 Tallinna MK 121006 Hendrik Olde
2024-05-01 09:18:01
60.AVaar Mart 1040 1110 1055 M 2012 Pärnu Spordikool 181253 Hendrik Olde
2024-05-01 09:22:31
61.AValdma Friida 1021 1138 1121 N 2009 - - - 182579 Hendrik Olde
2024-05-01 23:47:48
62.AVoropaiev Illia 1281 1691 1440 M 2013 MK Areng 181838 Hendrik Olde
2024-05-01 09:18:42
63.AVoropaiev Vladyslav 1025 1262 1119 M 2016 MK Areng 181839 Hendrik Olde
2024-05-01 09:18:42
64.AWadstensvik Petter Andreas 1952 1960 1986 M 1999 1519280 Hendrik Olde
2024-05-01 09:24:49
65.AWinter Juergen 1804 0 0 M 1970 16225910 Hendrik Olde
2024-05-01 09:29:28
66.AÕim Mikk Kaarel 1853 1972 1957 M 2009 Tartu Kalev 180614 Hendrik Olde
2024-05-01 09:19:18
67.AŠnurov Daniil 2031 2290 2118 M 2006 Vabaettur 160433 Hendrik Olde
2024-05-01 09:19:43
Hiljem registreeritud osalejad (65)
Balder Ian Gregor (2024-05-20 21:30:45), Berezovskii Arina (2024-05-01 09:30:10), Blokhin Sofia (2024-05-01 09:21:36), Blomqvist Erik (2024-05-20 21:28:50), Dzjuba Jegor (2024-05-20 21:30:07), Galperin Platon (2024-05-30 14:17:47), Gridin Maksim (2024-05-01 09:23:52), Haapsal Maria Ioanna (2024-05-01 17:05:55), Hansson Markus (2024-05-01 09:18:56), Istratova Nika (2024-05-01 09:20:49), Jaaniste Gerret (2024-05-01 09:22:22), Jakubowski Krzysztof (2024-05-20 21:29:48), Jansone Melanija Luize (2024-05-08 20:16:17), Juhkental-Rus Juuta (2024-05-20 21:30:28), Jõgi Henry (2024-05-02 16:58:42), Kais Kaarel (2024-05-01 09:17:42), Kais Kristofer (2024-05-01 09:17:42), Kalinin Oleg (2024-05-09 10:32:44), Kangur Artur (2024-05-01 17:06:04), Kekelidze Mikheil (2024-05-01 09:27:02), Koehler Wilhelm (2024-05-08 20:18:44), Kojus Lukas (2024-05-01 09:58:04), Kortšagin Oleg (2024-05-08 20:17:25), Krushevskaja Anna (2024-05-01 09:21:44), Kull Tormi (2024-05-01 09:19:56), Käärmann Karel (2024-06-03 22:42:34), Köösel Hans-Georg (2024-05-01 09:22:13), Latõšev Aleksandr (2024-06-03 22:42:14), Lazars Krisjanis (2024-05-08 20:19:07), Leht Karl Samuel (2024-05-01 17:05:42), Lillend Fredi (2024-05-01 17:06:50), Lillend Otto (2024-05-01 17:06:50), Maapalu Ralf (2024-06-03 22:42:23), Maklakova Naomi (2024-05-08 20:15:59), Maklakova Nellija (2024-05-08 20:15:59), Mendoza Jonathan (2024-05-30 14:18:10), Mikko Rondo (2024-05-01 09:19:36), Narva Mai (2024-05-01 09:22:51), Olde Grete (2024-05-01 23:47:27), Olde Margareth (2024-05-01 09:21:26), Protassov Vladislav (2024-05-01 09:18:31), Raiser Samuel Johannes (2024-05-08 20:19:26), Reren Alexis Miriam (2024-05-01 09:20:14), Riiel Kristina (2024-05-01 09:20:23), Rosental Urmas (2024-05-01 09:20:03), Rosin Heigo (2024-05-01 23:47:36), Schneider Uku (2024-05-20 21:30:20), Seeman Tarvo (2024-05-08 20:17:10), Shalamberidze Akaki (2024-05-01 09:25:52), Siff Anton (2024-05-20 21:32:09), Sivuk Vitaly (2024-05-08 20:14:41), Soosaar Ivo (2024-05-01 09:19:07), Sutt Jakob (2024-05-01 09:22:39), Thimm Leelo Mia (2024-05-01 09:20:34), Timošin Aleksei (2024-05-01 09:21:10), Treigute Lea (2024-05-08 20:19:52), Uibokant Mathias Robert (2024-05-01 09:18:01), Vaar Mart (2024-05-01 09:22:31), Valdma Friida (2024-05-01 23:47:48), Voropaiev Illia (2024-05-01 09:18:42), Voropaiev Vladyslav (2024-05-01 09:18:42), Wadstensvik Petter Andreas (2024-05-01 09:24:49), Winter Juergen (2024-05-01 09:29:28), Õim Mikk Kaarel (2024-05-01 09:19:18), Šnurov Daniil (2024-05-01 09:19:43),