Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti U14 noorte 2024. aasta meistrivõistlused   ( id=1509 )
22. aprill 2024 (kell 12:00) - 25. aprill 2024
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese Malemaja (Vene 29)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
16. aprill 2024, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Tõnu Truusi MKK ja Eesti Maleliit
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (01. jaanuar 2024 )
Muutis: Tarmo Tuul  (26. jaanuar 2024 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
90 minutit + 30 sekundit igale käigule partii lõpuni
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
15 eurot iga osaleja kohta tingimusel, et osavõtutasu ja litsentsitasu maksab võistlejat esindav klubi, spordikool, kohalik omavalitsus EMLi poolt esitatud arve alusel.



Kui osavõtumaksu tasub võistleja või tema esindaja, siis on osavõtumaks 20 eurot
Võistlejate nimeline kontroll võistluspaigas lõpetatakse esimesel võistluspäeval kell 11:45.

A - open

B - neiud
53
Kokku
40
Grupp A
13
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAnderson Markkus 1274 1448 1441 M 2010 Rae Huvialakool 182541 Rainer Raud
2024-03-19 20:13:30
2.ABlokhin Georg 1089 1204 1208 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2024-04-15 10:57:25
3.AChernov Iakov 1082 1322 1161 M 2015 Kadrioru MK 181376 Iakov Chernov
2024-04-06 16:04:15
4.AGilan Daniel 1052 1467 1100 M 2013 Vabaettur 181381 Natalia Glušakova
2024-04-08 16:21:41
5.AGilden Lukas 0 0 0 M 2011 MK Areng 181679 Monika Tsõganova
2024-04-09 19:48:28
6.AGorkov Kirill 1778 2072 1643 M 2011 Kadrioru MK 180827 Roman Jezov
2024-04-10 11:32:40
7.AGridin Maksim 1360 1648 1506 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Maksim Gridin
2024-04-10 18:58:43
8.AHolter David 1034 1165 1196 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 182557 Svetlana Zainetdinova
2024-04-16 10:37:24
9.AKornilov Adrian 1042 1357 1150 M 2013 Vabaettur 182058 Adrian Kornilov
2024-04-07 18:35:37
10.AKuznetsov Erik 1043 1238 1032 M 2011 Rae Huvialakool 181122 Rainer Raud
2024-04-16 19:51:42
11.AKöösel Hans-Georg 1565 1745 1652 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hendrik Olde
2024-04-16 09:32:30
12.ALageda Nero Mattias 0 0 0 M 2011 T. Truusi MKK 182850 Tarmo Tuul
2024-04-18 06:36:44
13.ALehtoja Mairo 1000 1002 1013 M 2011 Elva Valla Mõttemängude Klubi 182433 Anna Lütsepp
2024-04-16 10:20:37
14.ALiivamägi Peeter 1153 1196 1180 M 2010 Tartu Kalev 181714 Andres Karba
2024-04-09 16:38:13
15.ALumi Jakob 0 0 0 M 2013 T. Truusi MKK 181519 Tarmo Tuul
2024-04-18 06:36:53
16.AMazajev Ilja 1000 1000 1000 M 2011 Maleklubi Lootus 180836 Sergey Titov
2024-03-24 09:38:44
17.AMerivee Romet-Renee 1351 1675 1502 M 2010 - - - 182105 Romet-Renee Merivee
2024-03-10 10:25:33
18.AMiroshnichenko Kirill 30 1110 0 M 2010 Vabaettur 181378 Natalia Glušakova
2024-04-16 19:02:10
19.AMägi Ramon 1470 1637 1575 M 2011 MK Kaksikodad 181360 Rainer Raud
2024-04-15 19:14:59
20.ANikiforov Rivo 1072 1145 1075 M 2010 T. Truusi MKK 181158 Rivo Nikiforov
2024-04-06 18:44:22
21.APanarin Yaroslav 1045 1110 1101 M 2014 Kadrioru MK 181763 Yaroslav Panarin
2024-04-06 21:03:50
22.APavlov Jan 1003 1177 1009 M 2013 Kadrioru MK 182048 Tarmo Tuul
2024-04-21 15:42:19
23.APechonkin Andrii 1201 1521 1199 M 2012 Vabaettur 181491 Natalia Glušakova
2024-04-08 16:21:11
24.APunning Andero 1259 1417 1475 M 2010 Tartu Kalev 180720 Andre Uibos
2024-04-16 22:09:22
25.ARajandu Aaron 1679 1922 1830 M 2010 MK Kaksikodad 180507 Rainer Raud
2024-04-10 17:54:24
26.ARassokhin Valery 1000 1089 1029 M 2011 Sillamäe SK Kalev 181007 Svetlana Pritulina
2024-03-06 08:56:09
27.AReinholm Karl Kristjan 1273 1438 1239 M 2011 Rae Huvialakool 180909 Rainer Raud
2024-04-11 16:26:34
28.AReinsalu Timur 1028 1146 1217 M 2010 MK Areng 170541 Monika Tsõganova
2024-04-15 23:11:23
29.AReinson Oskar 1038 1193 1213 M 2015 Tartu Kalev 182326 Andres Karba
2024-04-16 19:56:14
30.AReinson Tobias 1106 1411 1274 M 2013 Tartu Kalev 182148 Andres Karba
2024-04-16 19:56:14
31.AReintam Lennart 1257 1435 1124 M 2011 Maleklubi Gambiit 180825 Lennart Reintam
2024-04-14 17:31:22
32.ARoi Kristjan 1044 1238 1018 M 2011 Kadrioru MK 180884 Kristjan Roi
2024-04-08 17:29:36
33.ASild Aron 1367 1626 1378 M 2011 Tartu Kalev 180322 Andres Karba
2024-04-09 16:38:46
34.AStepanov Roman 1229 1295 1230 M 2010 Vabaettur 171206 Natalia Glušakova
2024-04-08 16:20:46
35.ASulimov Anton 0 0 0 M 2011 Sillamäe SK Kalev 181402 Svetlana Pritulina
2024-03-06 08:56:09
36.AToome Oskar 1158 1198 1103 M 2014 Tartu Kalev 182234 Andre Uibos
2024-04-16 19:52:32
37.ATorkin Edward 1000 1075 1128 M 2010 MK Kaksikodad 180762 Rainer Raud
2024-04-15 19:14:40
38.ATuul Tristan Tormi 1030 1106 1081 M 2011 Laagri Huvialakool 181417 Tarmo Tuul
2024-04-19 08:00:52
39.ATuvikene Eero Sven 1027 1153 1079 M 2010 Elva Valla Mõttemängude Klubi 181767 Anna Lütsepp
2024-04-05 11:47:43
40.AVoropaiev Illia 1281 1691 1440 M 2013 MK Areng 181838 Monika Tsõganova
2024-04-09 19:48:52
41.BAndreeva Olga 1251 1291 1046 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2024-03-24 09:37:55
42.BDmitrijeva Laura-Valeria 1000 1113 1034 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Sergey Titov
2024-03-24 09:38:14
43.BDukova Sofia 1172 1159 1112 N 2011 MK Kaksikodad 080126 Rainer Raud
2024-04-10 17:52:58
44.BHiiemäe Riin 0 0 0 N 2012 - - - 182648 Tarmo Tuul
2024-04-17 05:18:36
45.BKarba Karoliina 1101 1185 1149 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2024-04-02 17:08:37
46.BKibe Hanna-Liisa 1107 1139 1195 N 2011 - - - 182651 Jüri Hansen
2024-04-10 20:35:12
47.BLagoda Linda-Alisia 1148 1320 1249 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 181174 Svetlana Zainetdinova
2024-04-16 10:37:46
48.BMeerits Keitren 1000 1092 1077 N 2013 - - - 182653 Jüri Hansen
2024-04-10 20:35:45
49.BMäesepp Stella 1008 1052 1118 N 2013 Maleklubi Lootus 181592 Sergey Titov
2024-04-15 09:03:51
50.BPatrikejeva Sofia 1000 1071 1067 N 2013 Maleklubi Lootus 181422 Sergey Titov
2024-04-15 09:04:26
51.BPritulina Nadezda 1397 1521 1443 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2024-03-06 08:56:47
52.BRüdiger Maria Helena 1284 1434 1225 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2024-04-15 10:57:10
53.BVoronova Anastassia 1035 1047 1100 N 2013 Maleklubi Lootus 181398 Sergey Titov
2024-04-15 09:03:20
Hiljem registreeritud osalejad (5)
Lageda Nero Mattias (2024-04-18 06:36:44), Lumi Jakob (2024-04-18 06:36:53), Pavlov Jan (2024-04-21 15:42:19), Tuul Tristan Tormi (2024-04-19 08:00:52), Hiiemäe Riin (2024-04-17 05:18:36),