Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
II Nõmme Open kiirmales   ( id=1577 )
11. mai 2024 (kell 11:00) - 11. mai 2024
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Nõmme Linnaosa Valitsuse hoone (Valdeku 13, 11621)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
07. mai 2024, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Treeningpartner/Pühajärve maleklubi koostöös Nõmme Linnaosa Valitsuse, Eesti Maleliidu ja sponsorite
KontaktKONTAKT
moc.liamtoh@amdnar.samru
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (28. märts 2024 )
Muutis: Tarmo Tuul  (02. mai 2024 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
10 minutit + 3 lisasekundit igale käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Kuni 7. mai 2024 registreerimine: 30 EUR; GM/WGM – tasuta; IM/WIM; noored (sa 2006 või hiljem); seeniorid (sa 1959 või varem) – 20 EUR

Alates 8. mai 2024 ja kohapeal registreerimine topelthinnaga.
Mängija on registreerunud, kui on tasunud osavõtutasu Treeningpartner Pühajärve Maleklubi

kontole: EE662200221078283489 (selgitus: Nõmme Open, osaleja ees- ja perekonnanimi,

sünniaasta).

Osavõtumaksust vabastatud maletajatel palutakse samuti eelregistreeruda hiljemalt 7. maiks

2024 Eesti Maleliidu kalenderplaanis või saates e-maili aadressile urmas.randma@hotmail.com

osaleja ees- ja perekonnanime ning sünniaastaga

Registreerimine lõpeb, kui registreerunud on 120 mängijat

Regulations in English: http://www.maleliit.ee/info/2024/II-Nomme-Open_regulations.pdf
107
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAgafonov Yuri Dr 2063 2018 2032 M 1956 11602104 Tarmo Tuul
2024-04-11 10:12:14
2.AAro Andres 1559 1612 1649 M 1970 - - - 140301 Tarmo Tuul
2024-05-05 15:14:10
3.ABazilius Augustinas 2103 2004 2135 M 2009 CM 12832251 Tarmo Tuul
2024-05-03 14:09:00
4.ABlokhin Sofia 1966 2091 1989 N 2006 Maleklubi Vektor WFM 140712 Tarmo Tuul
2024-05-04 06:20:26
5.ABreikss Peteris 1797 1757 1702 M 1958 11602660 Tarmo Tuul
2024-05-07 09:16:07
6.ABubnys Marius 1599 1609 1639 M 1981 12828904 Tarmo Tuul
2024-05-07 14:50:56
7.ABulanov Ilia 1003 1210 1319 M 2013 MK Chess Continent 181695 Oleg Kortšagin
2024-04-25 23:51:32
8.AChapman Benedict A. 1709 1811 1821 M 1966 - - - 090401 Tarmo Tuul
2024-04-22 07:11:55
9.ACherentsov Mikhail 1589 1833 1590 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2024-05-04 17:17:03
10.ADardha Daniel 2650 2571 2557 M 2005 GM 240990 Tarmo Tuul
2024-04-10 07:59:21
11.ADubrovin Robert 2224 2260 2348 M 1986 Vabaettur mk 030046 Robert Dubrovin
2024-05-04 14:48:33
12.ADzjuba Jegor 1584 1802 1912 M 2006 Tallinna MK 180753 Jegor Dzjuba
2024-04-28 04:05:39
13.AFridman Daniel 2591 2579 2496 M 1976 GM 11600454 Tarmo Tuul
2024-04-08 16:17:59
14.AGalvan Cipriani Viviana 2077 1984 2083 N 2004 WFM 32041144 Tarmo Tuul
2024-04-29 17:07:41
15.AGarber Vjatšeslav 2098 1835 1911 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Tarmo Tuul
2024-05-04 06:20:57
16.AGridin Maksim 1360 1648 1506 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Tarmo Tuul
2024-04-17 07:23:13
17.AGrigoryan Karen H. 2580 2649 2687 M 1995 GM 13301004 Tarmo Tuul
2024-04-24 14:02:56
18.AHaapsal Maria Ioanna 1575 1804 1681 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Maria Ioanna Haapsal
2024-05-04 21:32:50
19.AHalkias Stelios 2508 2496 2448 M 1980 GM 4201809 Tarmo Tuul
2024-04-25 09:45:28
20.AHansson Markus 1877 2026 1964 M 2001 MK Kaksikodad 110505 Markus Hansson
2024-04-27 11:46:25
21.AIsakovs Janis 1933 1792 1856 M 1960 4668030 Tarmo Tuul
2024-05-07 05:21:14
22.AIspanov Natig 1565 1771 1662 M 1979 - - - 182001 Natig Ispanov
2024-04-30 13:19:09
23.AJõgi Henry 1810 1809 1866 M 2007 MK Areng 150249 Henry Jõgi
2024-05-02 17:39:26
24.AKais Kaarel 1511 1681 1695 M 1974 Pühajärve MK 170526 Kaarel Kais
2024-04-30 14:30:23
25.AKais Kristofer 1341 1673 1441 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2024-04-30 14:34:07
26.AKalvaitis Sigitas 2134 2081 2158 M 1987 FM 12802638 Tarmo Tuul
2024-05-07 14:51:04
27.AKampus Orenti 1465 0 0 M 1973 - - - 182855 Tarmo Tuul
2024-05-08 05:47:45
28.AKanep Meelis 2411 2273 2315 M 1983 T. Truusi MKK GM 030123 Tarmo Tuul
2024-05-06 06:15:22
29.AKangur Artur 1000 1168 1101 M 2015 - - - 182574 Artur Kangur
2024-05-05 08:00:07
30.AKeinanen Anastasia 2238 1976 2059 N 2001 WIM 34101737 Tarmo Tuul
2024-03-29 14:31:00
31.AKeinanen Toivo 2542 2484 2548 M 2002 IM 509825 Tarmo Tuul
2024-03-29 14:31:00
32.AKokk Karl Mattias 1720 1960 1831 M 2007 Tallinna MK 160709 Tarmo Tuul
2024-05-08 05:47:37
33.AKoskinen Henri 2149 2149 2171 M 1964 FM 500720 Tarmo Tuul
2024-05-05 15:14:31
34.AKoskinen Riku 1981 1979 1971 M 1993 504823 Tarmo Tuul
2024-05-09 04:57:35
35.AKoykka Pekka 2340 2330 0 M 1990 IM 504319 Tarmo Tuul
2024-05-07 05:19:35
36.AKrasenkow Michal 2520 2453 2406 M 1963 GM 1113100 Tarmo Tuul
2024-04-29 05:20:15
37.AKrasenkowa Elena 2100 1950 1897 N 1961 WIM 4119037 Tarmo Tuul
2024-04-29 05:20:15
38.AKrivenko Dion 2163 2271 2103 M 2005 Pühajärve MK FM 130513 Dion Krivenko
2024-05-03 21:35:57
39.AKull Tormi 1993 2024 2025 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Tarmo Tuul
2024-05-07 05:23:12
40.AKöösel Hans-Georg 1565 1745 1652 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans-Georg Köösel
2024-05-07 18:25:17
41.AKülaots Kaido 2510 2471 2517 M 1976 K. Külaotsa MK GM 030203 Tarmo Tuul
2024-04-18 16:42:55
42.ALammers Markus 2319 2302 2324 M 1986 IM 4680847 Tarmo Tuul
2024-05-07 05:20:19
43.ALarkin Vladyslav 2439 2408 2451 M 2004 IM 14152894 Tarmo Tuul
2024-04-01 06:32:11
44.ALaurusas Tomas 2576 2524 2506 M 1996 GM 12803731 Tarmo Tuul
2024-05-07 14:50:45
45.ALeht Karl Samuel 1485 1772 1483 M 2013 MK Kaksikodad 181700 Karl Samuel Leht
2024-04-15 08:05:57
46.ALiebert Robin 1351 1580 1446 M 2000 SK Reval-Sport 120152 Ervin Liebert
2024-05-01 16:42:37
47.ALomp Jaan 1267 1286 1294 M 1969 - - - 080406 Tarmo Tuul
2024-05-07 14:51:30
48.ALätti Johannes 1095 1174 1212 M 2008 Tallinna Nõmme Huvikool 182436 Johannes Lätti
2024-04-22 21:34:25
49.AMaidla Vallo 2403 2301 2376 M 1970 Pühajärve MK IM 030237 Tarmo Tuul
2024-05-08 05:47:25
50.AMedar Marti 2131 2146 2164 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2024-05-06 13:25:28
51.AMorkunas Gustas 2074 2200 2146 M 2009 FM 12831026 Tarmo Tuul
2024-05-08 06:01:26
52.AMäeots Jakob 1587 1633 1687 M 2001 - - - 182725 Jakob Mäeots
2024-05-07 11:55:08
53.ANarva Jaan 2121 2038 1971 M 1958 Pühajärve MK FM 030262 Regina Narva
2024-05-03 21:48:35
54.ANarva Mai 2346 2447 2338 N 1999 SK Reval-Sport IM 051004 Tarmo Tuul
2024-04-06 15:25:16
55.ANarva Regina 1981 1936 1853 N 1970 SK Reval-Sport WFM 030583 Regina Narva
2024-05-05 21:27:37
56.ANarva Triin 2084 2101 2106 N 1994 SK Reval-Sport WFM 030584 Tarmo Tuul
2024-04-06 15:25:16
57.ANovik Maxim 2404 2371 2329 M 1970 GM 4102924 Tarmo Tuul
2024-04-09 12:01:41
58.ANyback Tomi 2571 2574 2508 M 1985 GM 503142 Tarmo Tuul
2024-04-01 06:30:33
59.ANyysti Sampsa 2333 2352 2335 M 1978 IM 502138 Tarmo Tuul
2024-05-07 05:19:28
60.AObolonin Filipp 1981 2186 2150 M 1997 Malekool 64 061105 Filipp Obolonin
2024-04-27 23:47:45
61.AOrgse Karl Kristofer 1842 2002 1941 M 2003 MK Kaksikodad 120701 Karl Kristofer Orgse
2024-04-11 21:47:05
62.APaasikangas Johanna 2080 2122 1985 N 1974 FM 500879 Tarmo Tuul
2024-05-05 15:14:21
63.APedmanson Albert 2083 2084 2142 M 2007 Tartu Kalev 130734 Albert Pedmanson
2024-05-05 02:37:48
64.APedoson Georg Aleksander 2277 2309 2370 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Tarmo Tuul
2024-05-08 11:20:30
65.APelander Pauliina 1823 1830 1823 N 1991 516449 Tarmo Tuul
2024-05-07 12:03:10
66.APultinevicius Paulius 2599 2597 2613 M 2001 GM 12809390 Tarmo Tuul
2024-04-30 17:04:57
67.APuusepp Richard 1000 1156 1108 M 2010 - - - 180907 Tarmo Tuul
2024-05-07 05:03:27
68.ARajandu Aaron 1679 1922 1830 M 2010 MK Kaksikodad 180507 Aaron Rajandu
2024-04-27 09:30:57
69.ARatšinski Stanislav 1306 1477 1391 M 1988 Pühajärve MK 182365 Tarmo Tuul
2024-04-09 12:00:49
70.AReren Alexis Miriam 1058 1269 1038 N 2013 Maleklubi Vektor 181903 Alexis Miriam Reren
2024-05-04 18:41:51
71.ARoomet Otto 0 0 0 M 2014 Tallinna Nõmme Huvikool 182297 Otto Roomet
2024-05-06 18:53:36
72.ARosental Urmas 1626 1646 1520 M 1969 - - - 161236 Urmas Rosental
2024-05-07 20:23:02
73.ARõtšagov Nikita 2238 2348 2219 M 2005 Malekool 64 CM 120118 Mihhail Rõtšagov
2024-04-18 21:16:14
74.ARüdiger Camilla Anna 1025 1050 1060 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2024-05-04 17:17:03
75.ARüdiger Maria Helena 1284 1434 1225 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2024-05-04 17:17:03
76.ASalvi Tuomas 1854 1855 1781 M 1986 511463 Tarmo Tuul
2024-05-09 04:57:47
77.ASar Ahmet Hamza 0 0 1629 M 2001 51687003 Tarmo Tuul
2024-04-22 14:55:04
78.ASeeman Tarvo 2388 2366 2308 M 1969 Vändra Maleklubi IM 030371 Tarmo Tuul
2024-04-16 17:05:58
79.ASepandi Jaak 1532 1513 1659 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2024-04-21 12:33:49
80.AShirov Alexei 2667 2631 2640 M 1972 GM 2209390 Tarmo Tuul
2024-04-22 14:52:50
81.ASinitsyn Anton 1889 1951 1979 M 2006 515191 Tarmo Tuul
2024-04-28 16:29:49
82.ASipila Vilka 2443 2420 2366 M 1987 IM 505455 Tarmo Tuul
2024-05-06 10:06:29
83.ASmeets Jan 2543 2548 2591 M 1985 GM 1007246 Tarmo Tuul
2024-04-04 06:50:42
84.ASpicher Sebastian 0 1783 1905 M 1987 34661476 Tarmo Tuul
2024-05-07 09:15:00
85.ATalving Indrek 1818 1769 1789 M 1982 Viimsi MS Apones 091202 Tarmo Tuul
2024-05-06 06:14:32
86.ATeelem Lauri 2113 2206 2087 M 1983 T. Truusi MKK mk 030453 Lauri Teelem
2024-05-07 20:40:40
87.ATella Vilho 0 1591 1737 M 2003 521701 Tarmo Tuul
2024-05-05 15:14:40
88.ATomson Mihkel 1778 1999 1906 M 2006 Tartu Kalev 160614 Tarmo Tuul
2024-05-02 07:14:34
89.ATomson Mikk 1699 1714 1621 M 2000 SK Reval-Sport 120104 Mikk Tomson
2024-05-01 16:32:11
90.AToome Oskar 1158 1198 1103 M 2014 Tartu Kalev 182234 Tarmo Tuul
2024-05-08 05:47:17
91.ATsolakidou Stavroula 2417 2313 2282 N 2000 IM 4264312 Tarmo Tuul
2024-04-06 15:25:09
92.AUurits Karel 1845 1714 1728 M 1970 Saue MK 071202 Tarmo Tuul
2024-05-01 05:36:10
93.AUurits Karli Sven 1128 1167 1090 M 2007 MK Areng 182449 Tarmo Tuul
2024-05-01 05:36:10
94.AVeber Jürgen 0 1142 0 M 1983 - - - 182948 Tarmo Tuul
2024-05-07 05:22:29
95.AVerhni Vladimir 1885 1895 1830 M 1957 SK Diagonaal 160137 Tarmo Tuul
2024-04-12 07:33:47
96.AVernuks Vjaceslavs 1784 1774 1727 M 1966 11605979 Tarmo Tuul
2024-05-07 05:21:22
97.AVolodin Aleksander 2460 2506 2552 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Tarmo Tuul
2024-04-02 14:35:02
98.AVorobjov Pavel 2255 2357 2236 M 1981 Tartu Kalev m 030700 Pavel Vorobjov
2024-04-30 19:37:39
99.AVoropaiev Illia 1281 1691 1440 M 2013 MK Areng 181838 Monika Tsõganova
2024-04-30 10:29:58
100.AVoropaiev Vladyslav 1025 1262 1119 M 2016 MK Areng 181839 Monika Tsõganova
2024-04-30 10:29:58
101.AVrolijk Liam 2552 2498 2498 M 2002 GM 1048333 Tarmo Tuul
2024-04-10 08:00:32
102.AWartiovaara Oliver 2317 2197 2182 M 2004 FM 513024 Tarmo Tuul
2024-05-09 04:57:58
103.AYankelevich Lev 2410 2408 2356 M 1997 GM 24684074 Tarmo Tuul
2024-04-17 07:23:53
104.AZalitis Arturs-Aleksis 1991 1935 1927 M 1995 11603534 Tarmo Tuul
2024-05-07 09:15:14
105.AŠiškov Andrei 2355 2264 2318 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2024-05-04 21:47:40
106.AŠnurov Daniil 2031 2290 2118 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2024-05-05 17:32:11
107.AŠvõrjov Igor 2303 2246 2298 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Tarmo Tuul
2024-04-08 16:17:52
Hiljem registreeritud osalejad (9)
Kampus Orenti (2024-05-08 05:47:45), Kokk Karl Mattias (2024-05-08 05:47:37), Koskinen Riku (2024-05-09 04:57:35), Maidla Vallo (2024-05-08 05:47:25), Morkunas Gustas (2024-05-08 06:01:26), Pedoson Georg Aleksander (2024-05-08 11:20:30), Salvi Tuomas (2024-05-09 04:57:47), Toome Oskar (2024-05-08 05:47:17), Wartiovaara Oliver (2024-05-09 04:57:58),