E T K N R L P
22. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

Korduma Kippuvad Küsimused

Kes saavad olla kasutajad

Põhimõtteliselt kõik, kes soovivad. Kasutajaks tuleb eelnevalt registreeruda. Selleks saab esitada ise taotluse (viide menüüs), kuhu tuleb kirjutada oma õige e-kirja aadress (sellele saadetakse salasõna, pärast mida saab süsteemi kasutama hakata). Probleemide korral palun võtke ühendust Eesti Maleliiduga.

Saatsin taotluse teele, aga ei ole vastust saanud

Kui sisestatud e-kirja aadress on korrektne, siis ei tohiks sellist olukorda tekkida. Midagi on läinud valesti ja parim lahendus on kirjutada aadressile ee.tu@klok.keram

Mängijate registreerimine turniirile

Kui mängijal on olemas konto, siis saab ta alati ennast ise registreerida. Kui tal kontot ei ole, siis saavad kasutajad õigusega 7 (moderaatorid) teisi mängijaid lisada, kuid ainult siis, kui turniiri looja ei ole seda ära keelanud. Seega, kui on vaja paindlikumat registreerimist, siis ei tohiks turniiri luues seda ära keelata (parameetrit on hiljem võimalik muuta).

Turniiri peitmine

Turniiri loomise ja muutmise lehel on võimalik turniiri peita otsingu ja kalendervaate eest. Sellisele turniirile pääseb juurde sinu konto ja enda loodud turniriide nimekirjast. Antud funktsioon võimaldab süsteemi testida ilma põhiplaani segamata.

Reitingu arvestus

Eesti või FIDE reitingute arvutamiseks palun tehke turniiri loomise või muutmise vaates vastav märge. Sel juhul kuvatakse administraatoritele vastavate turniriide nimekiri ja kui turniirile on lisatud ka tulemuste tabel, siis ei ole vaja eraldi kuskile enam kirjutada.

Juhendi lisamine ja muutmine

Turniiri juhendi jaoks on olemas turniiri loomise juures vastav rida. Juhendi faili pdf-kujul on võimalik üles laadida pärast turniiri loomist. Seda faili peaks olema võimalik ka üle kirjutada. NB! Faili üles laadimisel tuleb turniiri muudatused ka ära salvestada, muidu ei muudeta juhendi aadressi andmebaasis.

Tabelite lisamine

Turniirile saab tabeleid lisada pärast turniiri loomist (turniiri muutmise lehel). Eelistatud on, et tabel oleks viitena internetis, kuid lubatud on ka faili üles laadida. Mahu probleemide korral tuleks tabel saata Eesti Maleliidu aadressile.

 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017