Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
V Coop Saaremaa malefestival - kiirturniir   ( id=1579 )
01. juuni 2024 (kell 10:15) - 02. juuni 2024
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Kuressaare
Asa Spa Hotell (Pargi 12, 93810)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
27. mai 2024, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Treeningpartner/Pühajärve maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamtoh@amdnar.samru
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (29. märts 2024 )
Muutis: Tarmo Tuul  (07. aprill 2024 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 lisasekundit
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
50 EUR

IM/WIM, noored (sa 2006 või hiljem), seeniorid (sa 1959 või varem), saarlased: 25 EUR

GM/WGM tasuta
Mängija on registreerunud turniirile hetkest, kui osavõtumaks on tasutud. Mängima saavad 150 esimest registreerunut, sh 30 kutsetega mängijat.

Osavõtutasu palume tasuda hiljemalt 27. maiks 2024 Treeningpartner Pühajärve Maleklubi kontole EE662200221078283489 (selgitus: Saaremaa Malefestival, kiir- ja/või välk, osaleja ees- ja perekonnanimi, sünniaasta)



Regulations in English: http://www.maleliit.ee/info/2024/V-Saaremaa-Chess-Festival-regulations.pdf
https://www.facebook.com/saaremaamalefestival
62
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAgafonov Yuri Dr 2065 2017 2032 M 1956 11602104 Tarmo Tuul
2024-05-16 11:46:16
2.ABaginskaite Kamile 2058 2183 1990 N 1967 WGM 2014599 Tarmo Tuul
2024-05-13 08:14:49
3.ABubnys Marius 1599 1610 1639 M 1981 12828904 Tarmo Tuul
2024-05-06 08:07:41
4.ABurkevica Ilze 1853 1749 1744 N 1971 11605642 Tarmo Tuul
2024-05-15 13:39:54
5.AChatalbashev Boris 2485 2529 2425 M 1974 GM 2900440 Tarmo Tuul
2024-04-06 15:28:28
6.AEhrlich Sten Andreas 1812 1896 1910 M 1992 Pühajärve MK 160715 Sten Andreas Ehrlich
2024-05-18 22:50:40
7.AFridman Daniel 2591 2579 2496 M 1976 GM 11600454 Tarmo Tuul
2024-05-03 08:05:19
8.AHansson Markus 1877 2009 1985 M 2001 MK Kaksikodad 110505 Markus Hansson
2024-05-17 20:21:02
9.AHellers Ferdinand 2588 2372 2401 M 1969 GM 1700022 Tarmo Tuul
2024-05-16 15:57:46
10.AIsakovs Janis 1933 1790 1855 M 1960 4668030 Tarmo Tuul
2024-05-15 13:40:05
11.AJablonicky Martin 2371 2315 2270 M 1999 FM 14925621 Tarmo Tuul
2024-04-11 07:00:11
12.AJarabek Milan 1825 1856 1794 M 1994 14928264 Tarmo Tuul
2024-04-11 06:59:46
13.AJarnstrom Henrik 1795 1705 1797 M 1952 510572 Tarmo Tuul
2024-04-04 06:50:01
14.AJõgi Henry 1810 1831 1826 M 2007 MK Areng 150249 Henry Jõgi
2024-05-16 09:03:40
15.AKanep Meelis 2411 2333 2310 M 1983 T. Truusi MKK GM 030123 Tarmo Tuul
2024-05-09 17:03:20
16.AKazakouski Valery 2603 2486 2553 M 2000 GM 13507443 Tarmo Tuul
2024-04-29 05:18:39
17.AKeinanen Anastasia 2238 1976 2059 N 2001 WIM 34101737 Tarmo Tuul
2024-03-29 14:34:13
18.AKeinanen Toivo 2543 2484 2548 M 2002 IM 509825 Tarmo Tuul
2024-03-29 14:34:13
19.AKlimovich Hanna 1776 1571 1662 N 1996 13507362 Tarmo Tuul
2024-04-29 05:19:10
20.AKogan Arthur 2467 2464 2509 M 1974 GM 2800802 Tarmo Tuul
2024-05-15 13:40:12
21.AKrasenkow Michal 2522 2453 2406 M 1963 GM 1113100 Tarmo Tuul
2024-04-30 17:33:31
22.AKrasenkowa Elena 2100 1951 1897 N 1961 WIM 4119037 Tarmo Tuul
2024-04-30 17:33:31
23.AKrumina Linda 2074 1956 1926 N 1984 WFM 11601701 Tarmo Tuul
2024-05-07 05:18:28
24.AKruusiauk Heda 1780 1750 1724 N 1949 T. Truusi MKK mk 030561 Heda Kruusiauk
2024-05-08 04:57:31
25.AKruusiauk Kaupo 1900 1786 1755 M 1977 Pühajärve MK 070512 Tarmo Tuul
2024-05-13 08:49:09
26.ALaizans Aivars 0 2077 2004 M 1969 11603348 Tarmo Tuul
2024-04-29 17:06:25
27.ALaurusas Tomas 2576 2524 2506 M 1996 GM 12803731 Tarmo Tuul
2024-05-13 08:15:12
28.ALeht Karl Samuel 1485 1767 1416 M 2013 MK Kaksikodad 181700 Karl Samuel Leht
2024-05-16 12:25:43
29.ALepik Ringo 1226 1265 1266 M 1985 - - - 181722 Ringo Lepik
2024-05-14 14:56:00
30.AMalisauskas Vidmantas 2302 2220 2182 M 1963 GM 12800031 Tarmo Tuul
2024-05-13 08:15:03
31.AMeshkovs Nikita 2541 2537 2556 M 1994 GM 11602740 Tarmo Tuul
2024-05-07 05:18:34
32.AMiezis Normunds 2424 2383 2351 M 1971 GM 11600136 Tarmo Tuul
2024-05-14 14:56:24
33.AMitrabha Guha 2542 2458 2510 M 2001 GM 5057000 Tarmo Tuul
2024-05-07 05:24:51
34.AMustonen Ilkka 1859 2054 2047 M 1960 Saaremaa MK 180311 Tarmo Tuul
2024-04-08 12:09:10
35.ANarusberg Peep 1960 1902 1737 M 1961 Põlva MK 030263 Peep Narusberg
2024-05-14 14:00:31
36.ANarva Jaan 2121 2057 1999 M 1958 Pühajärve MK FM 030262 Regina Narva
2024-05-03 21:50:17
37.ANarva Mai 2346 2436 2311 N 1999 SK Reval-Sport IM 051004 Tarmo Tuul
2024-04-06 15:28:17
38.ANarva Regina 1981 2004 1889 N 1970 SK Reval-Sport WFM 030583 Regina Narva
2024-05-03 21:50:17
39.ANarva Triin 2084 2098 2119 N 1994 SK Reval-Sport WFM 030584 Tarmo Tuul
2024-04-06 15:28:17
40.AOlander Aleksi 2102 2080 2041 M 1993 504963 Tarmo Tuul
2024-04-15 06:16:04
41.APaasikangas Johanna 2082 2122 1985 N 1974 FM 500879 Tarmo Tuul
2024-05-16 11:45:12
42.APechac Jergus 2591 2544 2540 M 2001 GM 14926970 Tarmo Tuul
2024-04-11 06:59:58
43.APennert Vladimir 1536 1677 1573 M 1953 - - - 131134 Tarmo Tuul
2024-04-29 17:05:35
44.APonomariov Ruslan 2646 2654 2604 M 1983 GM 14103320 Tarmo Tuul
2024-04-06 15:28:10
45.APultinevicius Paulius 2600 2597 2613 M 2001 GM 12809390 Tarmo Tuul
2024-05-13 08:15:20
46.ARajandu Aaron 1679 1857 1867 M 2010 MK Kaksikodad 180507 Aaron Rajandu
2024-04-08 18:37:08
47.ARuotanen Hannu 0 1620 1759 M 1953 518220 Tarmo Tuul
2024-05-10 09:13:46
48.ARõtova Merike 1625 1570 1685 N 1936 Pühajärve MK m 030607 Tarmo Tuul
2024-05-13 16:34:53
49.ARõtšagov Nikita 2238 2337 2248 M 2005 Malekool 64 CM 120118 Mihhail Rõtšagov
2024-04-18 21:17:43
50.ASalupere Silvi 1545 1657 1649 N 1956 - - - 070618 Silvi Salupere
2024-05-14 13:26:09
51.ASeeman Tarvo 2388 2341 2344 M 1969 Vändra Maleklubi IM 030371 Tarmo Tuul
2024-04-16 17:06:31
52.ASolodovnichenko Yuri 2485 2449 2458 M 1978 GM 14104369 Tarmo Tuul
2024-04-07 06:16:07
53.ASõrm Aivar 2035 2044 1940 M 1956 Saaremaa MK 030410 Aivar Sõrm
2024-04-30 13:47:32
54.ATella Vilho 0 1590 1737 M 2003 521701 Tarmo Tuul
2024-05-16 11:44:55
55.ATsolakidou Stavroula 2417 2313 2282 N 2000 IM 4264312 Tarmo Tuul
2024-04-15 18:02:27
56.ATsõganova Monika 2048 2040 1994 N 1969 MK Areng WIM 030620 Monika Tsõganova
2024-04-10 16:52:28
57.AUurits Karel 1845 1672 1805 M 1970 Saue MK 071202 Tarmo Tuul
2024-05-08 11:20:51
58.AViidu Raivo 1891 1760 1836 M 1950 Pühajärve MK 030512 Tarmo Tuul
2024-05-01 05:37:49
59.AVorobjov Pavel 2255 2366 2211 M 1981 Tartu Kalev m 030700 Pavel Vorobjov
2024-05-11 21:33:43
60.AVoropaiev Illia 1281 1628 1431 M 2013 MK Areng 181838 Monika Tsõganova
2024-05-14 11:35:57
61.AVoropaiev Vladyslav 1025 1193 1124 M 2016 MK Areng 181839 Monika Tsõganova
2024-05-14 11:35:57
62.AWalther Cliff 2093 1935 1983 M 1966 4616693 Tarmo Tuul
2024-04-10 07:58:17