Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
10. Tallinna MK kiirturniiride sari KEVAD`2024 STOKKERi auhindadele (IX etapp)   ( id=1476 )
18. mai 2024 (kell 10:45) - 18. mai 2024 (kell 15:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Vene 29, Tallinn
Paul Kerese Malemaja
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
17. mai 2024, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (06. november 2023 )
Muutis: Hendrik Olde  (27. aprill 2024 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit mõlemale + igale käigule lisandub 3 sekundit
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Osavõtumaks eelregistreerimisel on 10€ (soodustused - seeniorid (sa 1954 ja vanemad) ja korraldava klubi maletajad, kes maksavad klubile igakuist õppetasu 5€). Kui ühest perest osaleb mitu mängijat (sh vähemalt üks laps) on osavõtumaks a`8€ osaleja kohta.
10. üle-eestilise kiirturniiride sarja „KEVAD 2024“ STOKKERi auhindadele korraldab Tallinna MK koostöös toetajatega. Sarjas toimub kokku 9 etappi. Sarja koondarvestusse läheb kuue parema etapi tulemus.

Sarjas võivad osaleda kõik malehuvilised ja võisteldakse 3 vanuserühmas: A-turniir -kõik soovijad, sh täiskasvanud, noored, veteranid; B-turniir - sünniaeg 2010 ja nooremad (U14); C-turniir- sünniaeg 2014 ja nooremad (U10). Võistlused mängitakse shveitsi süsteemis (7 vooru).

Osavõtumaks tasutakse Tallinna Maleklubi kontole EE541010220237168226 SEB Pangas hiljemalt etapi toimumisele eelneval päeval kella 19ks või võistluspäeval sularahas korraldajale.

Võistlused lähevad Eesti ja FIDE reitingu arvestusse.



Kõik osalejad saavad magusa auhinna ning igal turniiril loositakse välja üllatusauhinnad B- ja C-turniiril osalejatele. Sarja koondarvestuse auhinnafond on vähemalt 2000€ väärtuses.

Sarja peatoetaja on STOKKER AS ning suuremad toetajad on Tallinna linn ja Kultuurkapital.
IO Hendrik Olde - 5142625
89
Kokku
38
Grupp A
25
Grupp B
26
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABlokhin Sofia 1966 2091 1989 N 2006 Maleklubi Vektor WFM 140712 Aleksander Dusman
2024-05-16 10:12:16
2.ADomoskanov Ivan 1739 1227 1301 M 1938 - - - 090503 Hendrik Olde
2024-05-15 09:25:49
3.AGarber Vjatšeslav 2098 1835 1911 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Hendrik Olde
2024-05-15 09:25:23
4.AGilan Daniel 1052 1467 1100 M 2013 Vabaettur 181381 Natalia Glušakova
2024-05-13 14:35:09
5.AHaapsal Maria Ioanna 1575 1804 1681 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Maria Ioanna Haapsal
2024-05-13 10:12:42
6.AIlves Jüri 2028 1645 1902 M 1938 - - - mk 030086 Hendrik Olde
2024-05-15 09:25:33
7.AIspanov Natig 1565 1771 1662 M 1979 - - - 182001 Natig Ispanov
2024-05-15 13:05:52
8.AJevglevski Lev 1189 1593 1124 M 2017 MK Areng 182267 Monika Tsõganova
2024-05-14 16:48:00
9.AJuhkental-Rus Juuta 1000 1000 1071 N 2005 Tallinna MK 180619 Juuta Juhkental-Rus
2024-05-17 17:47:42
10.AKais Kaarel 1511 1681 1695 M 1974 Pühajärve MK 170526 Kaarel Kais
2024-05-17 12:04:17
11.AKais Kristofer 1341 1673 1441 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2024-05-17 12:03:51
12.AKang Paul 1448 1692 1639 M 2005 T. Truusi MKK 131206 Paul Kang
2024-05-17 16:58:30
13.AKharkhan Igor 1118 1433 1243 M 2012 Vabaettur 181163 Natalia Glušakova
2024-05-13 14:38:44
14.AKrushevskaja Anna 1068 1156 1152 N 1978 Maleklubi Vektor 181965 Aleksander Dusman
2024-05-16 10:12:16
15.AKuzovkin Aleksei 1337 1583 1380 M 2007 MK Chess Continent 182384 Oleg Kortšagin
2024-05-15 12:21:51
16.ALatõšev Aleksandr 1496 1602 1596 M 1976 - - - 180561 Aleksandr Latõšev
2024-05-12 21:13:01
17.ALevchenko Marina 1727 1918 1774 N 2007 Vabaettur 140723 Marina Levchenko
2024-03-27 00:46:32
18.ALoy Konstantin 1989 2135 2114 M 1987 Tallinn Chess Academy 181936 Hendrik Olde
2024-05-17 19:53:47
19.AMaapalu Ralf 1398 1675 1690 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Hendrik Olde
2024-05-17 19:49:30
20.AMarton Artur 1395 1175 1516 M 1996 Viimsi MS Apones 181900 Artur Marton
2024-05-17 18:55:36
21.AMartseniuk Artem 1173 1340 1273 M 2006 Vabaettur 182174 Natalia Glušakova
2024-05-16 17:01:00
22.ANikitin Pjotr 2053 1727 1927 M 1941 Kadrioru MK mk 030273 Hendrik Olde
2024-05-15 09:25:41
23.AObolonin Filipp 1981 2186 2150 M 1997 Malekool 64 061105 Filipp Obolonin
2024-05-05 16:46:40
24.APechonkin Andrii 1201 1521 1199 M 2012 Vabaettur 181491 Natalia Glušakova
2024-05-13 14:38:56
25.APedoson Georg Aleksander 2277 2309 2370 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Rainer Raud
2024-05-17 09:25:44
26.APetersoo Enn 1382 1442 1482 M 1968 - - - 182819 Enn Petersoo
2024-05-15 22:37:54
27.APoom Mati 1722 1494 1726 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Mati Poom
2024-05-15 12:15:04
28.ARajandu Aaron 1679 1922 1830 M 2010 MK Kaksikodad 180507 Aaron Rajandu
2024-04-27 09:24:58
29.ARoi Kristjan 1044 1238 1018 M 2011 Kadrioru MK 180884 Kristjan Roi
2024-05-17 07:38:38
30.ASaraikin Sergei 1917 1658 1757 M 1934 - - - mk 030365 Hendrik Olde
2024-05-15 09:25:57
31.ASchneider Uku 1577 1711 1610 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2024-05-17 18:36:19
32.ASepandi Jaak 1532 1513 1659 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2024-04-28 12:16:36
33.ASinenko Andrei 1442 1614 1542 M 1981 - - - 182547 Hendrik Olde
2024-05-16 16:06:19
34.ASirel Karl-Kristjan 1073 1113 1102 M 2009 MK Areng 182289 Karl-Kristjan Sirel
2024-05-05 23:40:34
35.ATimošin Juri 2187 2169 2196 M 1984 - - - mk 030460 Juri Timošin
2024-05-11 10:20:18
36.AVeski Rauno 1620 1751 1745 M 2001 MK Kaksikodad 180331 Rauno Veski
2024-05-13 17:17:47
37.AŠnurov Daniil 2031 2290 2118 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2024-05-15 15:07:38
38.AŠvõrjov Igor 2303 2246 2298 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2024-05-13 12:40:33
39.BBlokhin Georg 1089 1204 1208 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2024-05-16 10:12:16
40.BDanilov Nikita 1000 1041 1063 M 2011 Tallinn Chess Academy 182617 Hendrik Olde
2024-05-17 19:53:59
41.BDeforge Miron 0 0 0 M 2013 MK Areng 181591 Monika Tsõganova
2024-05-07 18:47:38
42.BErshov Andrei 0 0 0 M 2010 Vabaettur 181630 Hendrik Olde
2024-05-15 13:28:35
43.BIstratova Nika 1041 1155 1029 N 2013 MK Areng 181753 Monika Tsõganova
2024-05-03 19:02:12
44.BKangur Artur 1000 1168 1101 M 2015 - - - 182574 Artur Kangur
2024-05-17 11:40:10
45.BKarulaas Silver Rene 0 0 0 M 2013 MK Areng 182575 Hendrik Olde
2024-05-15 11:41:45
46.BKasatkin Konstantin 1018 1014 1022 M 2013 Vabaettur 181828 Natalia Glušakova
2024-05-13 14:37:18
47.BKojus Lukas 1000 1165 1104 M 2013 Pärnu Spordikool 181256 Lukas Kojus
2024-05-14 19:28:35
48.BKornilov Adrian 1042 1357 1150 M 2013 Vabaettur 182058 Adrian Kornilov
2024-04-28 14:46:50
49.BLosek Artem 0 0 0 M 2013 Tallinn Chess Academy 182620 Hendrik Olde
2024-05-17 19:54:20
50.BNikiforov Rivo 1072 1145 1075 M 2010 T. Truusi MKK 181158 Rivo Nikiforov
2024-05-17 14:59:25
51.BPavlov Jan 1003 1177 1009 M 2013 Kadrioru MK 182048 Jan Pavlov
2024-04-24 13:31:18
52.BPetersoo Oskar 0 0 0 M 2011 - - - 182956 Oskar Petersoo
2024-05-16 19:53:03
53.BPunning Andero 1259 1417 1475 M 2010 Tartu Kalev 180720 Andero Punning
2024-05-15 09:38:10
54.BPuusepp Richard 1000 1156 1108 M 2010 - - - 180907 Richard Puusepp
2024-05-14 12:45:32
55.BRaid Patrick 0 0 0 M 2012 Malekool 64 181587 Mihhail Rõtšagov
2024-05-15 17:55:59
56.BRaid Toni 1117 1069 1217 M 2010 Malekool 64 181586 Mihhail Rõtšagov
2024-05-15 17:55:39
57.BReinsalu Timur 1028 1146 1217 M 2010 MK Areng 170541 Monika Tsõganova
2024-05-17 16:47:53
58.BReren Alexis Miriam 1058 1269 1038 N 2013 Maleklubi Vektor 181903 Alexis Miriam Reren
2024-05-04 18:53:14
59.BToomast Nora 1030 1242 1131 N 2012 MK Areng 181211 Monika Tsõganova
2024-05-05 11:26:55
60.BVedernykov Gennadi 1009 1094 1050 M 2013 T. Truusi MKK 181908 Gennadi Vedernykov
2024-05-10 09:43:13
61.BVinogradov Jegor 1000 1000 1000 M 2015 MK Areng 182250 Monika Tsõganova
2024-05-13 17:28:06
62.BVinogradov Nikolai 1089 1038 1134 M 2013 MK Areng 182251 Monika Tsõganova
2024-05-13 17:28:06
63.BYurov Maxim 1000 1072 1084 M 2012 Vabaettur 181364 Natalia Glušakova
2024-05-13 14:36:57
64.CChaplygin Mikhail 0 0 0 M 2018 Vabaettur u-48702 Filipp Obolonin
2024-05-05 16:45:59
65.CChyrva Artur 1013 1075 1058 M 2014 Vabaettur 182544 Natalia Glušakova
2024-05-13 14:38:06
66.CChyrva Yurii 1045 1325 1089 M 2014 Vabaettur 182545 Natalia Glušakova
2024-05-13 14:38:06
67.CCymutta Matvej 1000 1000 1000 M 2015 Vabaettur 182550 Natalia Glušakova
2024-05-13 14:38:20
68.CHapochka Yehor 0 0 0 M 2016 MK Chess Continent 182815 Oleg Kortšagin
2024-05-15 12:21:26
69.CHarbuziuk Matvii 1000 1013 1005 M 2015 MK Areng 182089 Monika Tsõganova
2024-05-07 18:46:46
70.CJankowsky Alex 0 0 0 M 2014 T. Truusi MKK 181647 Hendrik Olde
2024-05-16 16:05:51
71.CJankowsky Peter 0 0 0 M 2015 T. Truusi MKK 181885 Hendrik Olde
2024-05-16 16:05:51
72.CKaidja Matteas 0 0 0 M 2014 MK Areng 182405 Monika Tsõganova
2024-05-15 15:58:37
73.CKochetov Vadym 0 0 0 M 2014 MK Areng 181801 Monika Tsõganova
2024-05-14 17:54:29
74.CKorabelštšikov Lev 0 0 0 M 2014 MA Vabaettur u-48970 Natalia Glušakova
2024-05-13 14:36:02
75.CLevchenko Demid 0 0 0 M Tallinn Chess Academy u-49252 Hendrik Olde
2024-05-17 19:57:47
76.CLillend Otto 1034 1032 1135 M 2015 Tallinna MK 182252 Otto Lillend
2024-05-17 16:58:54
77.CLoginov Mark 0 0 0 M 2014 Vabaettur 182095 Lidia Ivanova
2024-05-16 16:24:40
78.CMazurtchak Frank 0 0 0 M 2015 MK Areng 181734 Monika Tsõganova
2024-05-15 19:09:24
79.CMelnychuk Volodymyr 0 0 0 M 2016 MK Areng 182530 Monika Tsõganova
2024-05-14 16:36:19
80.CMinayev Fedor 0 0 0 M 2015 - - - 182159 Lidia Ivanova
2024-05-16 16:25:01
81.CNaumova Vasilisa 0 0 0 N Tallinn Chess Academy u-49251 Hendrik Olde
2024-05-17 19:57:20
82.CNikolajeva Eva 0 0 0 M 2014 MA Vabaettur u-49235 Natalia Glušakova
2024-05-17 16:26:28
83.CPanishtshev Mark 0 0 0 M 2016 Tallinn Chess Academy 182838 Hendrik Olde
2024-05-17 19:54:40
84.CRebane Ruuben 0 0 0 M 2015 Viimsi MS Apones 181661 Margus Sööt
2024-05-10 10:06:29
85.CSulla Martin 0 0 0 M 2014 Vabaettur 182467 Natalia Glušakova
2024-05-16 20:10:58
86.CTimošin Pavel 0 0 0 M 2017 MK Areng 182281 Juri Timošin
2024-05-11 10:20:18
87.CTimošina Marta 0 0 0 N 2015 Vabaettur 181876 Juri Timošin
2024-05-11 10:20:18
88.CVedeshin Ivan 1000 1005 1005 M 2016 T. Truusi MKK 182731 Ivan Vedeshin
2024-05-07 23:59:39
89.CZinchenko Marat 0 0 0 M 2014 Vabaettur 182080 Natalia Glušakova
2024-05-13 14:37:41
Hiljem registreeritud osalejad (7)
Loy Konstantin (2024-05-17 19:53:47), Maapalu Ralf (2024-05-17 19:49:30), Danilov Nikita (2024-05-17 19:53:59), Losek Artem (2024-05-17 19:54:20), Levchenko Demid (2024-05-17 19:57:47), Naumova Vasilisa (2024-05-17 19:57:20), Panishtshev Mark (2024-05-17 19:54:40),