Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti U8 noorte 2024. aasta meistrivõistlused   ( id=1510 )
22. aprill 2024 (kell 12:00) - 24. aprill 2024
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese Malemaja (Vene 29)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
16. aprill 2024, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Tõnu Truusi MKK ja Eesti Maleliit
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (01. jaanuar 2024 )
Muutis: Tarmo Tuul  (13. aprill 2024 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
60 minutit + 30 sekundit igale käigule partii lõpuni
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
15 eurot iga osaleja kohta tingimusel, et osavõtutasu ja litsentsitasu maksab võistlejat esindav klubi, spordikool, kohalik omavalitsus EMLi poolt esitatud arve alusel.



Kui osavõtumaksu tasub võistleja või tema esindaja, siis on osavõtumaks 20 eurot
Võistlejate nimeline kontroll võistluspaigas lõpetatakse esimesel võistluspäeval kell 11:45.

A - open

B - neiud
26
Kokku
20
Grupp A
6
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AFedirko Fodor 1000 1009 1041 M 2016 Kohtla-Järve SK Kalev 182367 Svetlana Zainetdinova
2024-04-13 23:44:13
2.AGilden Kaspar 0 0 0 M 2016 MK Areng 181678 Monika Tsõganova
2024-04-09 18:04:06
3.AHansen Tormi 0 0 0 M 2017 Tartu Kalev 182618 Andres Karba
2024-04-15 12:13:49
4.AHoroshilov Vjacheslav 0 0 0 M 2016 Kohtla-Järve SK Kalev 182768 Svetlana Zainetdinova
2024-04-13 23:45:15
5.AJuhkam Gustav Henri 0 0 0 M 2016 Vanalinna Hariduskolleegium 182671 Tarmo Tuul
2024-04-20 16:32:28
6.AKiritšenko Platon 1098 1221 1103 M 2016 MK Areng 181849 Monika Tsõganova
2024-04-09 18:03:37
7.AKulik Elisei 0 0 0 M 2017 Sillamäe SK Kalev 182805 Tarmo Tuul
2024-04-17 13:13:24
8.ALaidoner Martin 0 0 0 M 2017 Viimsi MS Apones 182771 Margus Sööt
2024-04-15 12:47:57
9.ALani Klaus 0 0 0 M 2016 Rae Huvialakool 182792 Tiina Raud
2024-04-14 21:27:10
10.ALiivak Hannes 0 0 0 M 2016 Vanalinna Hariduskolleegium 182846 Tarmo Tuul
2024-04-17 05:20:44
11.AMetsavas Alexander 0 0 0 M 2016 Tallinn Chess Academy 182836 Tarmo Tuul
2024-04-19 06:25:34
12.APalm Jan-Eerik 0 0 0 M 2016 Rae Huvialakool 182849 Tarmo Tuul
2024-04-17 05:30:26
13.APanishtshev Mark 0 0 0 M 2016 Tallinn Chess Academy 182838 Tarmo Tuul
2024-04-19 06:25:24
14.ATimošin Pavel 0 0 0 M 2017 MK Areng 182281 Juri Timošin
2024-04-12 18:56:22
15.ATjuzen Kirill 0 0 0 M 2016 Maleklubi Lootus 182786 Tarmo Tuul
2024-04-17 05:29:57
16.ATubalev Timofei 0 0 0 M 2016 MK Kaksikodad 182845 Tarmo Tuul
2024-04-17 05:20:35
17.AVedeshin Ivan 1000 1005 1005 M 2016 T. Truusi MKK 182731 Ivan Vedeshin
2024-04-09 18:21:50
18.AVoropaiev Vladyslav 1025 1262 1119 M 2016 MK Areng 181839 Monika Tsõganova
2024-04-09 18:05:18
19.AVähk Jan 0 0 1039 M 2016 MK Areng 182791 Andres Karba
2024-04-13 18:39:02
20.AŽilkin Daniil 1041 1041 1051 M 2016 Kohtla-Järve SK Kalev 182353 Svetlana Zainetdinova
2024-04-13 23:44:52
21.BBrulevskaja Darina 0 0 0 N 2016 Vabaettur 182847 Tarmo Tuul
2024-04-17 05:29:45
22.BKornõljeva Valeria 0 0 0 N 2017 Kohtla-Järve SK Kalev 182769 Svetlana Zainetdinova
2024-04-13 23:46:28
23.BRodionova Dominika 0 0 0 N 2016 Narva SK Maletäht 182519 Maris Korstin
2024-03-13 19:09:32
24.BSmirnova Alisia 0 0 0 N 2016 Kohtla-Järve SK Kalev 182797 Svetlana Zainetdinova
2024-04-13 23:46:00
25.BViikmäe Adeele 0 0 0 N 2016 Viimsi MS Apones 182848 Tarmo Tuul
2024-04-17 05:30:50
26.BVorobjova Anastassia 0 0 0 N 2016 Maleklubi Lootus 182790 Tarmo Tuul
2024-04-17 05:30:08
Hiljem registreeritud osalejad (11)
Juhkam Gustav Henri (2024-04-20 16:32:28), Kulik Elisei (2024-04-17 13:13:24), Liivak Hannes (2024-04-17 05:20:44), Metsavas Alexander (2024-04-19 06:25:34), Palm Jan-Eerik (2024-04-17 05:30:26), Panishtshev Mark (2024-04-19 06:25:24), Tjuzen Kirill (2024-04-17 05:29:57), Tubalev Timofei (2024-04-17 05:20:35), Brulevskaja Darina (2024-04-17 05:29:45), Viikmäe Adeele (2024-04-17 05:30:50), Vorobjova Anastassia (2024-04-17 05:30:08),