Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Paul Kerese tänava XII maleturniir   ( id=1555 )
25. mai 2024 (kell 11:00) - 25. mai 2024 (kell 16:00)
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn, Nõmme
Kerese tänava ja Lootuse puiestee nurgal asuv park ----- https://goo.gl/maps/YyR27x8zg7XYsPcy8
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
23. mai 2024, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Jüri Ratas
KontaktKONTAKT
moc.liamg@enimireertsigerrj
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (16. veebruar 2024 )
AjakontrollAJAKONTROLL
välkmale
10 minutit kummalegi mängijale
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
tasuta
Toimub kaks turniiri - täiskasvanute (A) ja noorte (s/a 2012 või hiljem) turniir (B).



Registreerimine kuni 23. maini kodulehel või e-posti teel - jrregistreerimine@gmail.com



Võistluspäeval palume mängijatel kohale tulla ja oma nimi kirja panna hiljemalt kell 10:30.
188
Kokku
132
Grupp A
56
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAidla Romet 1153 1177 1244 M 1983 - - - 181931 Romet Aidla
2024-05-09 22:33:57
2.AAljas Kalle 1667 1496 1662 M 1949 Kose Male-kabeklubi 180400 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:55:48
3.AArikov Artem 1723 1999 1699 M 1979 - - - 182263 Artem Arikov
2024-05-17 15:49:39
4.AAro Andres 1559 1636 1670 M 1970 - - - 140301 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:48:56
5.AAsmus Andres 1606 1557 1643 M 1975 - - - 080215 Andres Asmus
2024-03-19 18:55:04
6.AAvakjan David 1214 1204 1308 M 2007 - - - 182685 Artur Viks
2024-04-18 13:14:21
7.ABalder Ian Gregor 1420 1507 1445 M 2005 Tallinna MK 181012 Ian Gregor Balder
2024-05-12 13:14:44
8.AButšinskaja Jekaterina 1000 1000 1000 N 2007 Kohtla-Järve Gümnaasium u-49121 Artur Viks
2024-05-16 10:10:41
9.AChurikov Andrei 0 0 0 M 1978 - - - 182931 Tarmo Tuul
2024-05-15 07:24:40
10.ADemidov Vladislav 1450 1436 1542 M 1983 - - - 180950 Vladislav Demidov
2024-03-17 10:52:48
11.ADukov Vladimir 1721 1835 1781 M 2009 MK Kaksikodad 161230 Rainer Raud
2024-05-13 19:05:55
12.ADzjuba Jegor 1584 1835 1860 M 2006 Tallinna MK 180753 Jegor Dzjuba
2024-04-28 04:13:02
13.AEsnar Raul 0 0 0 M - - - 182962 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:58:47
14.AEvardson Markus 0 0 0 M - - - 182960 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:53:16
15.AGarber Vjatšeslav 2098 1905 1964 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:59:01
16.AGilden Lukas 0 0 0 M 2011 MK Areng 181679 Monika Tsõganova
2024-05-05 12:53:29
17.AGilden Marian 0 0 0 N 1977 - - - 182932 Monika Tsõganova
2024-05-05 12:53:29
18.AHaabu Aare 1644 1635 1649 M 1950 Nõmme P. Kerese MK 120705 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:54:25
19.AHaapsal Maria Ioanna 1575 1830 1653 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Maria Ioanna Haapsal
2024-05-05 16:02:55
20.AHansson Markus 1877 2009 1985 M 2001 MK Kaksikodad 110505 Markus Hansson
2024-04-28 00:39:17
21.AIvanov Stepan 1923 1770 1868 M 1952 - - - 030090 Tarmo Tuul
2024-05-15 10:08:12
22.AJahu Heinar 1826 1926 1849 M 1933 Nõmme P. Kerese MK 131100 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:51:14
23.AJakovlev Jevgeni 1560 1651 1699 M 1985 - - - 180424 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:53:57
24.AJanu Revo 0 0 0 M 2004 u-49262 Hendrik Olde
2024-05-18 11:38:08
25.AJuhkental-Rus Juuta 1000 1000 1071 N 2005 Tallinna MK 180619 Juuta Juhkental-Rus
2024-05-12 13:27:14
26.AJuur Voldemar 1257 1357 1372 M 1945 - - - 181303 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:53:45
27.AKais Kaarel 1511 1641 1687 M 1974 Pühajärve MK 170526 Kaarel Kais
2024-04-30 14:30:49
28.AKalevik Kaur 0 1595 0 M 2006 - - - 182842 Kaur Kalevik
2024-05-02 13:26:19
29.AKalvet Tõnu 1589 1645 1727 M 1970 Kose Male-kabeklubi 130335 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:55:39
30.AKalvik Taavi 1641 1766 1828 M 1989 Nõmme P. Kerese MK 050300 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:54:34
31.AKiisk Heino 1543 1461 1599 M 1943 Keila MK 150505 Tarmo Tuul
2024-05-06 09:33:48
32.AKivi Akira 1443 1466 1610 M 2008 Tallinna Nõmme Huvikool 141223 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:52:30
33.AKokk Karl Mattias 1720 1956 1828 M 2007 Tallinna MK 160709 Karl Mattias Kokk
2024-05-07 21:47:02
34.AKostev Anton 1368 1437 1453 M 1999 - - - 160633 Anton Kostev
2024-04-26 16:15:45
35.AKotkas Ülo 1546 1646 1666 M 1943 - - - 130726 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:49:16
36.AKotyakhov Andrei 1086 1229 1196 M 2008 - - - 182643 Artur Viks
2024-04-18 13:13:55
37.AKreivald Mark 0 0 1178 M - - - 182925 Artur Viks
2024-05-15 10:43:51
38.AKrivenko Dion 2163 2236 2187 M 2005 Pühajärve MK CM 130513 Dion Krivenko
2024-05-03 21:36:26
39.AKubo Peeter-Erik 1633 1721 1674 M 1938 - - - 160714 Marko Siil
2024-04-15 17:00:26
40.AKukk Sander 2260 2350 2248 M 1987 SK Reval-Sport mk 030183 Sander Kukk
2024-05-18 12:01:02
41.AKuuskmäe Sulev 0 1708 1708 M 1956 - - - 160721 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:52:07
42.AKuzovkin Aleksei 1337 1583 1380 M 2007 MK Chess Continent 182384 Oleg Kortšagin
2024-05-04 19:12:41
43.AKännu Edana 1000 1000 1000 N 2006 Kohtla-Järve Gümnaasium u-49090 Artur Viks
2024-05-15 15:56:43
44.AKäos Jaan 1686 1751 1731 M 1974 - - - 090305 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:54:09
45.AKäppa Raul-Renard 0 0 0 M 2011 Harjumaa 181670 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:49:53
46.AKärner Kert 1159 1310 1377 M 2007 Tallinna Nõmme Huvikool 180526 Kert Kärner
2024-05-12 12:42:32
47.AKütt Sulev 1781 1811 1757 M 1950 - - - 130722 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:43:50
48.ALagoda Timur-Daniel 1263 1381 1365 M Kohtla-Järve SK Kalev 181941 Artur Viks
2024-05-16 09:23:18
49.ALass Reigo 1387 1387 1488 M 1987 Saaremaa 180935 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:57:43
50.ALass Tarmo 1571 1571 1648 M 1974 - - - 180560 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:57:43
51.ALeht Karl-Eerik 1071 1059 1041 M 2007 Rakvere MK 180580 Tarmo Tuul
2024-05-16 06:20:41
52.ALepik Ringo 1226 1265 1266 M 1985 - - - 181722 Ringo Lepik
2024-05-14 12:29:32
53.ALevchenko Marina 1727 1890 1774 N 2007 Vabaettur 140723 Marina Levchenko
2024-03-27 00:46:51
54.ALilleorg Tõnu 1464 1527 1522 M 1975 Rakvere MK 180930 Tõnu Lilleorg
2024-05-01 11:23:58
55.ALindsaar Oliver 1149 1264 1258 M 2005 - - - 150222 Hendrik Olde
2024-05-18 11:37:25
56.ALõhmus Kristofer 1591 1579 1559 M 1998 MK Kaksikodad 080305 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:45:48
57.ALõhmus Patric 1344 1412 1466 M 1999 - - - 181897 Patric Lõhmus
2024-05-01 17:06:38
58.AMarton Artur 1395 1175 1516 M 1996 Viimsi MS Apones 181900 Artur Marton
2024-05-16 08:31:38
59.AMashkov Sergei 1723 1826 1746 M 1983 - - - 181308 Sergei Mashkov
2024-04-30 16:57:04
60.AMedar Marti 2131 2174 2164 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2024-05-02 09:28:14
61.AMikko Rondo 1887 2271 2188 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Rondo Mikko
2024-05-09 19:03:29
62.AMilchev Vladislav 1057 1157 1172 M 2009 - - - 180963 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:48:46
63.AMjastsov Andrei 1647 1570 1560 M 2003 T. Truusi MKK 101106 Andrei Mjastsov
2024-04-25 09:27:47
64.AMogilnõi Jevgeni 1897 1762 1770 M 1948 MK Chess Continent 030250 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:59:49
65.AMoring Peeter 1785 1684 1751 M 1943 - - - 061203 Tarmo Tuul
2024-05-06 09:34:00
66.AMuld Tarmo 1799 1799 1875 M 1966 - - - 180929 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:53:30
67.AMännasoo Karl 1463 1514 1598 M 2005 - - - 182039 Karl Männasoo
2024-05-08 21:20:55
68.AMüütnik Ranno 1049 1185 1192 M 1997 - - - 181800 Ranno Müütnik
2024-05-12 19:43:50
69.ANarva Jaan 2121 2057 1999 M 1958 Pühajärve MK FM 030262 Regina Narva
2024-05-06 20:57:54
70.ANarva Regina 1981 2004 1889 N 1970 SK Reval-Sport WFM 030583 Regina Narva
2024-05-06 20:57:54
71.ANaumtsuk Rodion 0 0 1232 M - - - 182926 Artur Viks
2024-05-15 08:45:19
72.ANeff Sergei 2193 2147 2103 M 1954 Kadrioru MK mk 030265 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:59:55
73.ANero Georg 1932 2113 2023 M 1999 T. Truusi MKK 040404 Georg Nero
2024-05-10 00:08:09
74.ANiinepuu Elmar 2061 1636 1805 M 1943 Keila MK 030272 Tarmo Tuul
2024-05-06 09:33:36
75.ANoorsalu Janar 1303 1389 1360 M 2006 - - - 182641 Artur Viks
2024-04-18 13:14:32
76.AOlde Karl Erik 1901 2052 2162 M 2005 Tallinna MK 120608 Hendrik Olde
2024-05-18 11:37:10
77.AOrgse Kalev 1076 1510 1136 M 2006 Tallinna MK 180429 Tarmo Tuul
2024-05-06 09:34:07
78.AOtkolenko Valentyn 0 0 0 M 1927 - - - 182858 Tarmo Tuul
2024-05-06 06:17:39
79.APagar Kalev 2117 1916 1936 M 1949 Rakvere MK 030294 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:45:24
80.APanfilov Sergei 1552 1182 1237 M 1935 - - - 111026 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:59:16
81.APeterson Artur 0 0 1219 M - - - 182927 Artur Viks
2024-05-15 08:45:57
82.APetrov Aleksandr 1937 1778 1854 M 1941 Kadrioru MK mk 030310 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:59:07
83.APihl Rene Ben 0 0 0 M 2006 - - - 182936 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:46:58
84.APloovits Teet 0 0 0 M 2006 - - - 182958 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:48:30
85.APuusepp Kaimar 2210 2147 2041 M 1976 Pühajärve MK CM 030328 Kaimar Puusepp
2024-05-09 22:56:15
86.APuusepp Richard 1000 1187 1069 M 2010 - - - 180907 Richard Puusepp
2024-05-09 22:54:20
87.APärna Martin 1328 1296 1428 M 2008 - - - 182295 Martin Pärna
2024-05-05 23:54:59
88.ARahumägi Brenet 1368 1368 1464 M 1997 - - - 170920 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:46:33
89.ARaid Toni 1117 1076 1217 M 2010 Malekool 64 181586 Mihhail Rõtšagov
2024-05-15 17:57:06
90.ARajandu Aaron 1679 1857 1867 M 2010 MK Kaksikodad 180507 Aaron Rajandu
2024-04-29 09:34:42
91.ARaudkivi Luukas 0 0 1298 M 2009 - - - 182477 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:58:55
92.ARistissaar Roger 1358 1445 1609 M 1980 Saue MK 080536 Roger Ristissaar
2024-05-06 17:11:07
93.ARoi Kristjan 1044 1202 1018 M 2011 Kadrioru MK 180884 Kristjan Roi
2024-05-17 07:39:34
94.ARuubas Karl Hans 1237 1321 1337 M 2007 - - - 182180 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:47:53
95.ARuus Rein 1925 1911 1785 M 1955 T. Truusi MKK 030355 Rein Ruus
2024-05-05 22:38:01
96.ASaks Mihkel 1624 1636 1722 M 1988 - - - 180111 Mihkel Saks
2024-05-17 14:24:31
97.ASamberk Vahur 1678 1651 1612 M 1993 Harjumaa 141131 Rein Ruus
2024-05-05 22:39:29
98.ASandberg Laur-Markus 1044 1174 1062 M 2009 MK Areng 180817 Laur-Markus Sandberg
2024-05-11 17:02:38
99.ASander Jaan 2047 1752 1800 M 1948 Nõmme P. Kerese MK 030363 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:56:36
100.ASarapik Kristjan 2167 2134 2110 M 1990 Vabaettur mk 030366 Kristjan Sarapik
2024-05-10 01:03:31
101.ASarv Jaagup 1182 1204 1282 M 2006 - - - 182434 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:46:42
102.ASemõnin Nikita 0 0 0 M 2003 - - - 182863 Nikita Semõnin
2024-04-26 16:35:15
103.ASepandi Jaak 1532 1545 1659 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2024-04-28 12:17:20
104.ASiff Anton 1370 1471 1321 M 2005 T. Truusi MKK 182348 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:49:03
105.ASild Tõnu 1451 1451 1543 M 1942 - - - 180952 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:55:57
106.ASirel Karl-Kristjan 1073 1111 1072 M 2009 MK Areng 182289 Karl-Kristjan Sirel
2024-04-01 16:31:58
107.ASirp Karl Aleksander 2030 2153 2107 M 1999 Tartu Kalev 070701 Karl Aleksander Sirp
2024-05-11 18:31:18
108.AStepanov Egor 1000 1000 1000 M 2006 Kohtla-Järve Gümnaasium u-49033 Artur Viks
2024-05-15 10:43:20
109.ATamme Kert 1000 1005 1032 M 2009 MK Areng 182439 Kert Tamme
2024-04-30 15:13:01
110.ATamme Koit 1045 1066 1145 M 2009 MK Areng 182452 Koit Tamme
2024-05-09 21:08:48
111.ATaranov Mihhail 1411 1429 1344 M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 160436 Artur Viks
2024-05-15 15:55:34
112.ATimošin Juri 2187 2165 2220 M 1984 - - - mk 030460 Juri Timošin
2024-05-11 10:17:05
113.ATomingas Joosep 0 0 1702 M - - - 182468 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:56:19
114.ATrifonov Kirill 1000 1000 1000 M 2007 Kohtla-Järve Gümnaasium u-49119 Artur Viks
2024-05-16 10:04:41
115.ATsaregorodtsev Daniel 1407 1408 1487 M 2004 - - - 182686 Artur Viks
2024-04-18 13:14:07
116.AUrgas Jaan 1578 1698 1740 M 1972 Kose Male-kabeklubi 051120 Jaan Urgas
2024-05-18 02:14:59
117.AUurits Karel 1845 1672 1805 M 1970 Saue MK 071202 Karel Uurits
2024-04-13 09:27:03
118.AUurits Karli Sven 1128 1182 1067 M 2007 MK Areng 182449 Karel Uurits
2024-04-13 09:27:03
119.AVaher Eino 2267 2120 2156 M 1961 Rakvere MK mk 030490 Tarmo Tuul
2024-05-16 06:20:31
120.AVaht Kristo 1000 1000 1000 M 2007 Kohtla-Järve Gümnaasium u-49032 Artur Viks
2024-05-15 10:42:05
121.AVahter Lea 1781 1352 1581 N 1961 Harjumaa 030622 Tarmo Tuul
2024-05-06 09:33:55
122.AValdna Eino 1146 1246 1244 M 1937 - - - 160742 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:57:31
123.AVares Bagrat 1041 1170 1089 M 2009 Mustamäe Huvikool 180519 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:44:02
124.AVeitsurs Ervins 1514 1428 1577 M 1951 Rakvere MK 131212 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:45:17
125.AVeski Rauno 1620 1749 1745 M 2001 MK Kaksikodad 180331 Rauno Veski
2024-04-27 04:21:25
126.AViks Artur 1313 1371 1417 M 2000 - - - 181516 Artur Viks
2024-04-18 13:13:27
127.AVorobjov Pavel 2255 2366 2211 M 1981 Tartu Kalev m 030700 Pavel Vorobjov
2024-05-11 00:32:56
128.AVõõbus Oliver 1000 1000 1000 M 2007 Kohtla-Järve Gümnaasium u-49118 Artur Viks
2024-05-16 10:03:29
129.AZguro Anatoli 0 0 1431 M 1954 - - - 180568 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:55:18
130.AZguro Eduard 1413 1401 1513 M 1986 - - - 180550 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:55:18
131.AÕigus Märt 1517 1617 1628 M 1979 - - - 160719 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:56:05
132.AŠorohhov Vladimir 0 1330 0 M 2008 - - - 182812 Vladimir Šorohhov
2024-05-16 22:50:30
133.BAdamson Mia Karoliina 0 0 0 N 2015 Vabaettur 182366 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:50:06
134.BAliyev Gasim 0 0 0 M 2016 MK Chess Continent 182952 Oleg Kortšagin
2024-05-09 18:29:17
135.BAliyev Ismail 0 0 0 M 2014 MK Chess Continent 182246 Oleg Kortšagin
2024-05-04 19:12:41
136.BBulanov Ilia 1003 1166 1320 M 2013 MK Chess Continent 181695 Oleg Kortšagin
2024-05-04 19:12:41
137.BChyrva Artur 1013 1045 1043 M 2014 Vabaettur 182544 Natalia Glušakova
2024-05-08 15:52:36
138.BChyrva Yurii 1045 1306 1082 M 2014 Vabaettur 182545 Natalia Glušakova
2024-05-08 15:52:36
139.BCymutta Matvej 1000 993 1000 M 2015 Vabaettur 182550 Natalia Glušakova
2024-05-08 15:53:25
140.BDello Gleb 0 0 0 M 2012 MK Chess Continent 182949 Oleg Kortšagin
2024-05-09 18:29:17
141.BDukov Aleksandr 0 0 0 M 2015 MK Kaksikodad 181677 Rainer Raud
2024-05-13 19:05:55
142.BGilan Daniel 1052 1466 1093 M 2013 Vabaettur 181381 Natalia Glušakova
2024-05-08 15:45:31
143.BGilden Kaspar 0 0 0 M 2016 MK Areng 181678 Monika Tsõganova
2024-05-05 12:53:29
144.BGorohhova Marija 0 0 0 N 2015 MK Chess Continent 182818 Oleg Kortšagin
2024-05-09 18:29:17
145.BHapochka Yehor 0 0 0 M 2016 MK Chess Continent 182815 Oleg Kortšagin
2024-05-04 19:12:41
146.BHarbuziuk Matvii 1000 1026 1021 M 2015 MK Areng 182089 Monika Tsõganova
2024-05-14 18:26:24
147.BHiie Hendry 0 0 0 M 2014 Mustamäe Huvikool 182093 Hendry Hiie
2024-04-20 15:40:19
148.BIowa Nikita 0 0 0 M 2015 MK Chess Continent 182385 Oleg Kortšagin
2024-05-04 19:12:41
149.BJakovlev Timur 0 0 0 M 2017 Narva u-49259 Monika Tsõganova
2024-05-18 10:15:11
150.BJakovlev Zahhar 0 0 0 M 2013 Narva u-49258 Monika Tsõganova
2024-05-18 10:14:42
151.BJankowsky Alex 0 0 0 M 2014 T. Truusi MKK 181647 Alex Jankowsky
2024-04-20 07:30:11
152.BJankowsky Peter 0 0 0 M 2015 T. Truusi MKK 181885 Alex Jankowsky
2024-04-20 07:30:11
153.BKais Kristofer 1341 1602 1395 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2024-04-30 14:32:11
154.BKangur Artur 1000 1132 1092 M 2015 - - - 182574 Artur Kangur
2024-05-02 07:52:06
155.BKangur Laura 0 0 0 N 2015 Vinni-Pajusti Gümnaasium u-49109 Tarmo Tuul
2024-05-16 06:22:07
156.BKarpova Marija 0 0 0 N 2015 Mustamäe Huvikool u-49159 Tatjana Fomina
2024-05-16 19:44:57
157.BKarpova Marija 0 0 0 N 2015 Mustamäe Huvikool 182957 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:45:02
158.BKharkhan Igor 1118 1352 1254 M 2012 Vabaettur 181163 Natalia Glušakova
2024-05-08 15:51:41
159.BKivi Marduk 0 0 0 M 2014 MK Kaksikodad 181830 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:52:30
160.BKojus Lukas 1000 1171 1108 M 2013 Pärnu Spordikool 181256 Lukas Kojus
2024-05-14 19:30:47
161.BKornilov Adrian 1042 1363 1064 M 2013 Vabaettur 182058 Adrian Kornilov
2024-04-30 18:43:52
162.BKoshcheev Mikhail 0 0 0 M 2014 MK Chess Continent 181820 Oleg Kortšagin
2024-05-04 19:12:41
163.BKukuškin Ramon 0 0 0 M 2016 - - - 182961 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:57:23
164.BKundla Villem 0 0 0 M 2012 Rakvere Põhikool u-49111 Tarmo Tuul
2024-05-16 06:22:56
165.BLeht Karl Samuel 1485 1767 1416 M 2013 MK Kaksikodad 181700 Karl Samuel Leht
2024-05-01 10:49:44
166.BLõhmus Oskar 1000 1000 1000 M 2012 Rae Huvialakool 182390 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:46:26
167.BMihhalkov Georgy 0 0 0 M 2016 MK Chess Continent 182951 Oleg Kortšagin
2024-05-09 18:29:17
168.BMihhalkova Vera 0 0 0 N 2014 MK Chess Continent 182243 Oleg Kortšagin
2024-05-04 19:12:41
169.BNuuma Matteo 0 0 0 M 2014 - - - 182959 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:51:59
170.BPadam Leonhard 0 0 0 M 2012 Kose Male-kabeklubi 181811 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:54:52
171.BPanarin Yaroslav 1045 1124 1096 M 2014 Kadrioru MK 181763 Yaroslav Panarin
2024-05-07 12:31:33
172.BPechonkin Andrii 1201 1459 1172 M 2012 Vabaettur 181491 Natalia Glušakova
2024-05-08 15:45:56
173.BPetrenko Yeva 0 0 0 N 2014 Tamsalu Gümnaasium u-49108 Tarmo Tuul
2024-05-16 06:21:28
174.BPrommik Erik 0 0 0 M 2012 - - - 182824 Tarmo Tuul
2024-05-16 06:22:25
175.BRaid Patrick 0 0 0 M 2012 Malekool 64 181587 Mihhail Rõtšagov
2024-05-15 17:57:20
176.BRebane Ruuben 0 0 0 M 2015 Viimsi MS Apones 181661 Margus Sööt
2024-05-10 10:07:10
177.BReren Alexis Miriam 1058 1197 1050 N 2013 Maleklubi Vektor 181903 Alexis Miriam Reren
2024-05-06 21:09:38
178.BRoots Ruben 0 0 0 M 2017 - - - 182882 Tarmo Tuul
2024-05-17 05:55:33
179.BSutt Jakob 1052 1123 1097 M 2012 Pärnu Spordikool 181981 Hendrik Olde
2024-05-17 22:11:45
180.BSzkudlarek Aartee Monika Sofia 0 0 0 N 2016 MK Chess Continent 182950 Oleg Kortšagin
2024-05-09 18:29:17
181.BTimošin Pavel 0 0 0 M 2017 MK Areng 182281 Juri Timošin
2024-05-11 10:17:05
182.BTimošina Marta 0 0 0 N 2015 Vabaettur 181876 Juri Timošin
2024-05-11 10:17:05
183.BTkatšenko Daniil 0 0 0 M 2017 - - - 182955 Daniil Tkatšenko
2024-05-15 14:24:56
184.BToming Johan 0 0 0 M 2013 Rae Huvialakool u-48980 Tiina Raud
2024-05-13 17:02:44
185.BVedernykov Gennadi 1009 1129 1029 M 2013 T. Truusi MKK 181908 Gennadi Vedernykov
2024-05-10 09:43:46
186.BVoropaiev Illia 1281 1628 1431 M 2013 MK Areng 181838 Monika Tsõganova
2024-04-30 10:33:00
187.BVoropaiev Vladyslav 1025 1193 1124 M 2016 MK Areng 181839 Monika Tsõganova
2024-04-30 10:33:00
188.BYurov Maxim 1000 1091 1081 M 2012 Vabaettur 181364 Natalia Glušakova
2024-05-08 15:55:30