Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti U10 noorte 2024. aasta meistrivõistlused   ( id=1507 )
05. aprill 2024 (kell 12:00) - 07. aprill 2024
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese Malemaja (Vene 29)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
30. märts 2024, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
MK Kaksikodad ja Eesti Maleliit
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (01. jaanuar 2024 )
Muutis: Tarmo Tuul  (26. jaanuar 2024 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
60 minutit + 30 sekundit igale käigule partii lõpuni
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
15 eurot iga osaleja kohta tingimusel, et osavõtutasu ja litsentsitasu maksab võistlejat esindav klubi, spordikool, kohalik omavalitsus EMLi poolt esitatud arve alusel.



Kui osavõtumaksu tasub võistleja või tema esindaja, siis on osavõtumaks 20 eurot
Võistlejate nimeline kontroll võistluspaigas lõpetatakse esimesel võistluspäeval kell 11:45.

A - open

B - neiud
59
Kokku
46
Grupp A
13
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAnohhin David 0 0 0 M 2015 Kohtla-Järve SK Kalev 182520 Svetlana Zainetdinova
2024-03-30 22:18:13
2.ABondarenko Vladislav 0 0 0 M 2014 Kohtla-Järve SK Kalev 182645 Svetlana Zainetdinova
2024-03-26 22:09:19
3.AChyrva Artur 1013 1075 1058 M 2014 Vabaettur 182544 Natalia Glušakova
2024-03-14 19:08:33
4.AChyrva Yurii 1045 1325 1089 M 2014 Vabaettur 182545 Natalia Glušakova
2024-03-14 19:08:33
5.ACymutta Matvej 1000 1000 1000 M 2015 Vabaettur 182550 Natalia Glušakova
2024-03-14 19:09:10
6.AFedirko Fodor 1000 1009 1041 M 2016 Kohtla-Järve SK Kalev 182367 Svetlana Zainetdinova
2024-03-26 22:08:26
7.AGavryukov Daniel 1002 0 0 M 2015 - - - 182749 Daniel Gavryukov
2024-03-28 12:38:10
8.AGilden Kaspar 0 0 0 M 2016 MK Areng 181678 Monika Tsõganova
2024-03-28 16:22:44
9.AGorkov Artjom 0 0 0 M 2015 Narva SK Maletäht 181880 Maris Korstin
2024-03-28 09:56:55
10.AHalistvee Harri 0 0 0 M 2015 - - - 182242 Margit Brokko
2024-03-29 19:36:11
11.AHiie Hendry 0 1584 0 M 2014 Mustamäe Huvikool 182093 Hendry Hiie
2024-03-30 10:52:51
12.AIkim David 0 0 0 M 2014 Kadrioru MK 181883 Roman Jezov
2024-03-13 15:57:55
13.AJankowsky Alex 0 0 0 M 2014 T. Truusi MKK 181647 Tarmo Tuul
2024-04-01 10:13:42
14.AJankowsky Peter 0 0 0 M 2015 T. Truusi MKK 181885 Tarmo Tuul
2024-04-01 10:13:42
15.AJevglevski Lev 1189 1593 1124 M 2017 MK Areng 182267 Monika Tsõganova
2024-03-29 17:46:15
16.AJürgenson Hendrik 0 0 0 M 2015 MK Kaksikodad 182370 Rainer Raud
2024-03-30 17:27:55
17.AKais Kristofer 1341 1673 1441 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2024-03-26 10:42:42
18.AKangur Artur 1000 1168 1101 M 2015 - - - 182574 Artur Kangur
2024-03-10 08:05:31
19.AKibe Marten 1041 1140 1112 M 2014 - - - 182743 Jüri Hansen
2024-03-22 17:11:37
20.AKiritšenko Platon 1098 1221 1103 M 2016 MK Areng 181849 Monika Tsõganova
2024-03-10 14:49:33
21.AKivi Marduk 0 0 0 M 2014 MK Kaksikodad 181830 Tarmo Tuul
2024-04-05 05:25:35
22.ALiivo Mihkel Luukas 0 0 0 M 2015 MK Kaksikodad 181884 Tarmo Tuul
2024-04-05 05:25:45
23.ALoginov Mark 0 0 0 M 2014 Vabaettur 182095 Lidia Ivanova
2024-03-28 12:57:26
24.ALükk Roland 0 0 0 M 2014 Rae Huvialakool 182526 Tiina Raud
2024-03-20 15:24:28
25.AMakovski Egor 0 0 0 M 2015 Kohtla-Järve SK Kalev 181960 Svetlana Zainetdinova
2024-03-26 22:09:51
26.AMihhaltšenkov Viktor 0 0 0 M 2015 MK Areng 181683 Monika Tsõganova
2024-03-20 19:29:23
27.APaas Johan 0 0 0 M 2014 Rae Huvialakool 182590 Tiina Raud
2024-03-20 15:23:18
28.APanarin Yaroslav 1045 1110 1101 M 2014 Kadrioru MK 181763 Roman Jezov
2024-03-24 10:33:43
29.APhilippov Roman 0 0 0 M 2015 Vabaettur 182217 Natalia Glušakova
2024-03-26 16:55:19
30.ARebane Ruuben 0 0 0 M 2015 Viimsi MS Apones 181661 Margus Sööt
2024-03-28 06:06:34
31.AReinson Oskar 1038 1193 1213 M 2015 Tartu Kalev 182326 Andres Karba
2024-03-27 17:48:58
32.ARoht Kaarel 1152 1208 1229 M 2015 Viljandi Huvikool 181682 Margit Simenson
2024-03-25 16:32:34
33.ARoomet Otto 0 0 0 M 2014 Tallinna Nõmme Huvikool 182297 Otto Roomet
2024-03-12 20:31:47
34.AShirokov Erik 0 0 0 M 2014 Kadrioru MK 181879 Roman Jezov
2024-03-24 10:34:44
35.ASulla Martin 0 0 0 M 2014 Vabaettur 182467 Natalia Glušakova
2024-03-14 20:02:41
36.AToome Oskar 1158 1198 1103 M 2014 Tartu Kalev 182234 Andre Uibos
2024-03-27 15:24:55
37.AUrbanovitš Hugo 1015 1051 1091 M 2014 Tartu Kalev 182169 Andres Karba
2024-03-27 17:49:35
38.AVedeshin Ivan 1000 1005 1005 M 2016 T. Truusi MKK 182731 Tarmo Tuul
2024-04-01 10:13:51
39.AVendel Frederik 0 0 0 M 2015 Rae Huvialakool 182322 Tiina Raud
2024-03-30 16:20:52
40.AVinogradov Artjom 0 0 0 M 2015 Maleklubi Lootus 182382 Sergey Titov
2024-01-23 13:29:39
41.AVoropaiev Vladyslav 1025 1262 1119 M 2016 MK Areng 181839 Monika Tsõganova
2024-03-09 22:02:20
42.AVähk Jan 0 0 1039 M 2016 MK Areng 182791 Andres Karba
2024-03-29 13:41:05
43.AZinovjev Timur 0 0 0 M 2015 Maleklubi Lootus 182240 Sergey Titov
2024-01-23 13:29:21
44.AÕim Ruudi Johannes 1000 1022 1070 M 2015 Tartu Kalev 181642 Andre Uibos
2024-03-29 11:10:18
45.AÖöpik Gerret 0 0 0 M 2015 Rae Huvialakool 182507 Tarmo Tuul
2024-04-05 05:26:03
46.AŽilkin Daniil 1041 1041 1051 M 2016 Kohtla-Järve SK Kalev 182353 Svetlana Zainetdinova
2024-03-26 22:08:44
47.BHallikmaa Elizabeth 0 0 0 M 2015 Rae Huvialakool 182810 Tiina Raud
2024-03-30 16:22:50
48.BHanzatjan Emilia 0 0 0 N 2014 Vabaettur 181878 Natalia Glušakova
2024-03-14 20:03:57
49.BKanger Saskia Lee 1000 1012 1064 N 2014 Tartu Kalev 181766 Andres Karba
2024-03-13 20:48:52
50.BKhlyamova Anastassia 0 0 0 N 2015 Kohtla-Järve SK Kalev 182372 Svetlana Zainetdinova
2024-03-26 22:11:20
51.BMaksimenko Vitalina 0 0 0 N 2014 Maleklubi Lootus 181821 Sergey Titov
2024-01-23 13:28:38
52.BMinyaylo Mila 0 0 0 N 2014 Maleklubi Lootus 182375 Sergey Titov
2024-01-23 13:29:03
53.BMolok Ella-Mai 0 0 0 N 2015 MK Kaksikodad 182669 Rainer Raud
2024-03-30 17:28:38
54.BNikolenko Elina 1000 1000 1018 N 2014 SK Valge Ratsu 181797 Svetlana Pritulina
2024-02-16 16:12:01
55.BRodionova Dominika 0 0 0 N 2016 Narva SK Maletäht 182519 Maris Korstin
2024-03-10 12:23:53
56.BRüdiger Camilla Anna 1025 1050 1060 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2024-03-28 10:04:59
57.BSolodova Maria 0 0 0 N 2015 Kohtla-Järve SK Kalev 182227 Svetlana Zainetdinova
2024-03-26 22:11:42
58.BThimm Leelo Mia 1019 1117 1036 N 2014 MK Kaksikodad 181528 Rainer Raud
2024-03-29 11:40:49
59.BTimošina Marta 0 0 0 N 2015 Vabaettur 181876 Natalia Glušakova
2024-03-14 20:17:31
Hiljem registreeritud osalejad (6)
Jankowsky Alex (2024-04-01 10:13:42), Jankowsky Peter (2024-04-01 10:13:42), Kivi Marduk (2024-04-05 05:25:35), Liivo Mihkel Luukas (2024-04-05 05:25:45), Vedeshin Ivan (2024-04-01 10:13:51), Ööpik Gerret (2024-04-05 05:26:03),