Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Laagri Kooli 14. lahtised meistrivõistlused   ( id=1589 )
04. mai 2024 (kell 11:00) - 04. mai 2024
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Laagri Kool
Veskitammi 22, Laagri
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
30. aprill 2024, kell 15:00
KorraldajaKORRALDAJA
Laagri Huvialakool koostöös Laagri Kooliga
KontaktKONTAKT
moc.liamg@duarreniar
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (01. aprill 2024 )
Muutis: Tarmo Tuul  (11. aprill 2024 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit mõlemale mängijale
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
tasuta
Osaleda võivad kõik 2007. a. ja hiljem sündinud mängijad, kelle Eesti kiirmale reiting ei ole kõrgem kui 1300.

A-grupp: U8 (s.a 2016 ja hiljem)

B-grupp: U10 (s.a 2014-2015)

C-grupp: U12 (s.a 2012-2013) ja U14 (s.a 2010-2011)

D-grupp: U17 (s.a 2007-2009)
140
Kokku
29
Grupp A
56
Grupp B
44
Grupp C
11
Grupp D
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABorkmann Hendrik 0 0 0 M 2017 Laagri Huvialakool 182097 Rainer Raud
2024-04-16 13:33:56
2.AGuin Marcus Neil 0 0 0 M 2016 MK Areng 182886 Tarmo Tuul
2024-04-30 17:36:06
3.AHapochka Yehor 0 0 0 M 2016 MK Chess Continent 182815 Oleg Kortšagin
2024-04-25 23:44:40
4.AKiplok Bianca Maria 0 0 0 N 2017 MK Kaksikodad 182868 Tarmo Tuul
2024-04-26 16:52:18
5.AKirillova Elizaveta 0 0 0 N 2017 Viimsi MS Apones u-48220 Margus Sööt
2024-04-28 20:40:41
6.AKiritšenko Platon 1098 1221 1103 M 2016 MK Areng 181849 Rainer Raud
2024-04-30 23:00:18
7.AKärner Kaspar 0 0 0 M 2017 MK Areng u-48269 Monika Tsõganova
2024-04-29 22:38:56
8.AKõuhkna Leonhard 0 0 0 M 2017 MK Kaksikodad 182869 Tarmo Tuul
2024-04-27 05:05:33
9.ALaidoner Martin 0 0 0 M 2017 Viimsi MS Apones 182771 Margus Sööt
2024-05-03 11:58:25
10.ALani Klaus 0 0 0 M 2016 Rae Huvialakool 182792 Rainer Raud
2024-04-28 12:14:39
11.AMazurtchak Mooni 0 0 0 N 2016 MK Areng u-48277 Monika Tsõganova
2024-04-30 09:42:19
12.AMolok Märten 0 0 0 M 2017 MK Kaksikodad 182668 Rainer Raud
2024-05-01 09:50:06
13.AMostovštšikov Aleksei 0 0 0 M 2016 MK Areng 182943 Tarmo Tuul
2024-05-03 04:56:17
14.AMust Henri 0 0 0 M 2016 Viljandi Huvikool 182799 Margit Simenson
2024-04-29 11:11:58
15.AMägi Georg Ain 0 0 0 M 2016 MK Kaksikodad 182820 Rainer Raud
2024-04-26 17:13:10
16.APaas Jasper 0 0 0 M 2016 Rae Huvialakool 182900 Tarmo Tuul
2024-05-01 05:41:54
17.APuchnina Veona 0 0 0 N 2017 MK Kaksikodad 182670 Rainer Raud
2024-04-25 15:23:42
18.APuusepp Joonas 0 0 0 M 2016 Saku Valla Kultuurikeskus 182881 Tarmo Tuul
2024-04-30 10:06:56
19.ARajandu Joosep 0 0 0 M 2018 - - - 182870 Joosep Rajandu
2024-04-27 09:17:47
20.ARoose Marten 0 0 0 M 2017 Tallinna Nõmme Huvikool 182865 Tarmo Tuul
2024-04-26 05:49:58
21.ARoots Ruben 0 0 0 M 2017 - - - 182882 Tarmo Tuul
2024-04-30 17:06:00
22.ASeppel Robin 0 0 0 M 2016 Saku Valla Kultuurikeskus 182883 Tarmo Tuul
2024-04-30 17:06:52
23.ATimošin Pavel 0 0 0 M 2017 MK Areng 182281 Juri Timošin
2024-04-24 15:29:22
24.AViikmäe Adeele 0 0 0 N 2016 Viimsi MS Apones 182848 Margus Sööt
2024-04-19 19:33:46
25.AViikmäe Brent 0 0 0 M 2018 Viimsi MS Apones u-47967 Margus Sööt
2024-04-19 19:34:54
26.AVolkov Dmitri 0 0 0 M 2016 MK Areng 182580 Rainer Raud
2024-05-02 16:13:29
27.AVooremäe Aino Mai 0 0 0 N 2016 Laagri Huvialakool 182604 Rainer Raud
2024-05-03 15:19:20
28.AVoropaiev Vladyslav 1025 1262 1119 M 2016 MK Areng 181839 Monika Tsõganova
2024-04-14 15:24:16
29.AVähk Jan 0 0 1039 M 2016 MK Areng 182791 Monika Tsõganova
2024-04-29 15:18:06
30.BArna Meribel 0 0 0 N 2014 Harjumaa 182878 Tarmo Tuul
2024-04-29 17:21:48
31.BBerk Jakob 0 0 0 M 2014 Saku Valla Kultuurikeskus 182744 Rainer Raud
2024-05-03 15:59:40
32.BDjomin Aaron 0 0 0 M 2014 Harjumaa 182880 Tarmo Tuul
2024-04-30 08:47:26
33.BDukov Aleksandr 0 0 0 M 2015 MK Kaksikodad 181677 Rainer Raud
2024-05-01 12:23:16
34.BGoborova Margarita 0 0 0 N 2015 Mustamäe Huvikool u-48314 Tatjana Fomina
2024-04-30 14:05:53
35.BHanniotti Mirell 0 0 0 N 2014 Vanalinna Hariduskolleegium 182595 Rainer Raud
2024-04-29 15:26:09
36.BHiie Hendry 0 1584 0 M 2014 Mustamäe Huvikool 182093 Hendry Hiie
2024-04-28 13:34:45
37.BIowa Nikita 0 0 0 M 2015 MK Chess Continent 182385 Oleg Kortšagin
2024-04-25 23:44:40
38.BIvanov Pjotr 0 0 0 M 2015 Tallinna Nõmme Huvikool 182874 Tarmo Tuul
2024-04-29 05:23:41
39.BJankowsky Alex 0 0 0 M 2014 T. Truusi MKK 181647 Alex Jankowsky
2024-04-20 07:24:38
40.BJankowsky Peter 0 0 0 M 2015 T. Truusi MKK 181885 Alex Jankowsky
2024-04-20 07:24:38
41.BJoost Aston 0 0 0 M 2015 Saku Valla Kultuurikeskus 182875 Tarmo Tuul
2024-04-29 17:18:22
42.BJürgenson Hendrik 0 0 0 M 2015 MK Kaksikodad 182370 Rainer Raud
2024-05-01 11:34:47
43.BKaidja Matteas 0 0 0 M 2014 MK Areng 182405 Rainer Raud
2024-05-02 14:50:20
44.BKibe Marten 1041 1140 1112 M 2014 - - - 182743 Jüri Hansen
2024-04-25 21:53:37
45.BKivro Huko 0 0 0 M 2014 Harjumaa 182851 Tarmo Tuul
2024-04-18 17:07:29
46.BKodres Ottomar 0 0 0 M 2015 Viljandi Huvikool 182402 Rainer Raud
2024-05-01 09:52:18
47.BKoshcheev Mikhail 0 0 0 M 2014 MK Chess Continent 181820 Tarmo Tuul
2024-04-30 17:34:44
48.BKrillo Elizabeth 0 0 0 N 2014 MK Kaksikodad 181987 Rainer Raud
2024-05-01 14:08:55
49.BKruus Emily 0 0 0 N 2014 Tääksi Kool u-48164 Jüri Hansen
2024-04-25 21:57:44
50.BKudijev Aleksei 0 0 0 M 2015 MK Chess Continent 182817 Oleg Kortšagin
2024-04-25 23:44:40
51.BKändmaa Joonas 0 0 0 M 2014 Saku Valla Kultuurikeskus 182859 Tarmo Tuul
2024-04-24 10:24:20
52.BKärner Rasmus 0 0 0 M 2015 MK Areng 182371 Monika Tsõganova
2024-04-29 22:35:02
53.BKüng Thor Andres 0 0 0 M 2015 - - - 182862 Tarmo Tuul
2024-04-25 06:59:15
54.BLaas Otto 0 0 0 M 2014 Laagri Huvialakool 182867 Tarmo Tuul
2024-04-26 05:50:10
55.BLaidvee Norman 0 0 0 M 2014 MK Areng 181609 Rainer Raud
2024-05-03 20:59:54
56.BLillepruun Karolina 0 0 0 N 2015 MK Kaksikodad 182876 Tarmo Tuul
2024-04-29 17:19:21
57.BLükk Roland 0 0 0 M 2014 Rae Huvialakool 182526 Rainer Raud
2024-04-29 21:14:54
58.BMelnikov Jüri 0 0 0 M 2015 SK Valge Ratsu 182597 Rainer Raud
2024-04-30 21:20:06
59.BMetsva Markus Kalju 0 0 0 M 2014 Harjumaa 182877 Tarmo Tuul
2024-04-29 17:20:26
60.BMihhalkova Vera 0 0 0 N 2014 MK Chess Continent 182243 Oleg Kortšagin
2024-04-25 23:44:40
61.BMikiver Marcel 0 0 0 M 2015 Viljandi Huvikool 182856 Tarmo Tuul
2024-04-23 11:30:36
62.BMolok Ella-Mai 0 0 0 N 2015 MK Kaksikodad 182669 Rainer Raud
2024-05-01 09:50:06
63.BMüürsepp Aksel Valter 0 0 0 M 2014 Mustamäe Huvikool u-48302 Tatjana Fomina
2024-04-30 10:45:32
64.BNikolenko Elina 1000 1000 1018 N 2014 SK Valge Ratsu 181797 Rainer Raud
2024-04-30 21:20:33
65.BNöps Johannes 0 0 0 M 2015 Saku Valla Kultuurikeskus 182884 Tarmo Tuul
2024-04-30 17:08:21
66.BOts Oliver 0 0 0 M 2015 Rae Huvialakool 182806 Rainer Raud
2024-05-02 14:49:42
67.BPaas Johan 0 0 0 M 2014 Rae Huvialakool 182590 Rainer Raud
2024-04-29 21:15:10
68.BPanarin Yaroslav 1045 1110 1101 M 2014 Kadrioru MK 181763 Yaroslav Panarin
2024-04-25 14:46:28
69.BPriivits Dario 1025 1123 1125 M 2014 MK Areng 182054 Rainer Raud
2024-05-01 22:00:50
70.BPuuste Herman 0 0 0 M 2014 Rae Huvialakool 182942 Tarmo Tuul
2024-05-02 10:12:11
71.BPõvvat Tobias 0 0 0 M 2014 Harjumaa 182940 Tarmo Tuul
2024-05-01 12:12:59
72.BRebane Ruuben 0 0 0 M 2015 Viimsi MS Apones 181661 Margus Sööt
2024-04-30 20:16:24
73.BReinson Oskar 1038 1193 1213 M 2015 Tartu Kalev 182326 Tarmo Tuul
2024-04-30 10:04:51
74.BReškin David 0 0 0 M 2014 SK Valge Ratsu 181859 Rainer Raud
2024-04-30 21:21:10
75.BRoomet Otto 0 0 0 M 2014 Tallinna Nõmme Huvikool 182297 Otto Roomet
2024-04-11 19:57:40
76.BSomov Robert 0 0 0 M 2015 Vanalinna Hariduskolleegium 182872 Tarmo Tuul
2024-04-28 13:36:37
77.BThimm Leelo Mia 1019 1117 1036 N 2014 MK Kaksikodad 181528 Rainer Raud
2024-05-03 17:38:09
78.BTomson Daniel 0 0 0 M 2015 Viimsi MS Apones 182601 Margus Sööt
2024-04-22 13:21:18
79.BTuul Ronan Thor 0 0 0 M 2014 Laagri Huvialakool 181803 Rainer Raud
2024-04-17 15:25:28
80.BTõnisson Andry 0 0 0 M 2014 Viljandi Huvikool 182802 Margit Simenson
2024-04-23 10:20:02
81.BVendel Frederik 0 0 0 M 2015 Rae Huvialakool 182322 Rainer Raud
2024-04-29 21:15:33
82.BViiroja Karl Andreas 0 0 0 M 2014 Harjumaa 182939 Tarmo Tuul
2024-05-01 12:13:08
83.BVinogradov Jegor 1000 1000 1000 M 2015 MK Areng 182250 Monika Tsõganova
2024-04-29 18:04:49
84.BVooremäe Elsa Maria 0 0 0 N 2014 Laagri Huvialakool 182603 Rainer Raud
2024-05-03 15:19:20
85.BŠmutov Rafael Anissim 0 0 0 M 2015 Viljandi Huvikool u-48239 Margit Simenson
2024-04-29 11:24:29
86.CAstafjev Maksim 0 0 0 M 2011 Mustamäe Huvikool 181915 Tatjana Fomina
2024-04-30 10:38:07
87.CBulanov Ilia 1003 1210 1319 M 2013 MK Chess Continent 181695 Oleg Kortšagin
2024-04-25 23:44:40
88.CFilipchuk Ihnat 1000 1013 1086 M 2013 SK Valge Ratsu 182185 Rainer Raud
2024-04-30 21:22:26
89.CHiiemäe Jaan 0 0 0 M 2012 Tääksi Kool u-48163 Jüri Hansen
2024-04-25 21:56:55
90.CHiiemäe Riin 0 0 0 N 2012 - - - 182648 Jüri Hansen
2024-04-25 21:54:03
91.CIonashku Anneli 0 0 0 N 2012 Mustamäe Huvikool u-48300 Tatjana Fomina
2024-04-30 10:41:21
92.CIvanov Ilja 1000 1012 1028 M 2010 Mustamäe Huvikool 180611 Tatjana Fomina
2024-04-30 13:59:06
93.CJärvik Olle 0 0 0 M 2013 Tallinna Nõmme Huvikool 182311 Olle Järvik
2024-04-21 09:46:31
94.CKahro Henri 1000 1048 1026 M 2012 Laagri Huvialakool 181843 Rainer Raud
2024-04-17 15:24:28
95.CKarpa Karl Tristan 0 0 0 M 2013 Laagri Huvialakool 182315 Rainer Raud
2024-05-02 08:45:19
96.CKatlerova Sofia 0 0 0 N 2012 Mustamäe Huvikool 182898 Tarmo Tuul
2024-05-01 05:39:10
97.CKibe Hanna-Liisa 1107 1139 1195 N 2011 - - - 182651 Jüri Hansen
2024-04-25 21:53:37
98.CKoppel Elis 0 1093 0 N 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 181421 Rainer Raud
2024-04-30 22:10:17
99.CKuželev Dmitri 0 0 0 M 2011 SK Valge Ratsu 182899 Tarmo Tuul
2024-05-01 05:40:54
100.CLillepruun Aleksander 1020 1291 1268 M 2011 MK Kaksikodad 181349 Rainer Raud
2024-04-29 10:52:32
101.CLokkota Haron 0 0 0 M 2013 Harjumaa 182879 Tarmo Tuul
2024-04-30 06:59:51
102.CMaaten Britta 1000 1148 1136 N 2010 Viljandi Huvikool 181484 Margit Simenson
2024-04-19 11:54:13
103.CMaidessoo Marten 1000 1064 1187 M 2013 Rae Huvialakool 182674 Rainer Raud
2024-04-30 16:58:19
104.CMetsaäär Margus 1032 1138 1132 M 2010 - - - 182306 Olavi Pai
2024-04-26 14:01:23
105.CMetsma Tõnn Olle 0 0 0 M 2013 Rapla Kesklinna Kool u-48101 Olavi Pai
2024-04-23 23:55:29
106.CMihhailov Maksim 0 0 0 M 2013 Mustamäe Huvikool 181699 Tatjana Fomina
2024-04-30 13:59:55
107.COlevsoo Albert 0 0 0 M 2013 Harjumaa 182873 Tarmo Tuul
2024-04-29 05:23:25
108.CPai Uku Laur 0 0 0 M 2011 - - - 181943 Olavi Pai
2024-04-28 15:47:18
109.CPalm Hendrik 1000 1000 1013 M 2013 Laagri Huvialakool 181361 Rainer Raud
2024-04-30 09:20:29
110.CPeralaan David 0 0 0 M 2012 Mustamäe Huvikool 182450 Tatjana Fomina
2024-04-30 14:01:37
111.CPigul Simo 1000 1040 1054 M 2012 - - - 182639 Jüri Hansen
2024-04-25 21:55:07
112.CPomerants Targo 0 0 0 M 2013 Laagri Huvialakool 182627 Rainer Raud
2024-04-25 23:07:35
113.CPrushinskii Gleb 1001 1000 1105 M 2013 MK Areng 181735 Monika Tsõganova
2024-04-29 19:50:12
114.CPuusepp Richard 1000 1156 1108 M 2010 - - - 180907 Richard Puusepp
2024-04-23 08:41:03
115.CRaid Patrick 0 0 0 M 2012 Malekool 64 181587 Rainer Raud
2024-04-30 20:51:15
116.CRaid Toni 1117 1069 1217 M 2010 Malekool 64 181586 Rainer Raud
2024-04-30 20:51:15
117.CRassokhin Valery 1000 1089 1029 M 2011 Sillamäe SK Kalev 181007 Rainer Raud
2024-05-01 22:03:05
118.CRekker Manfred 0 0 0 M 2010 Harjumaa 182866 Tarmo Tuul
2024-04-26 05:50:21
119.CRoi Kristjan 1044 1238 1018 M 2011 Kadrioru MK 180884 Kristjan Roi
2024-04-24 20:33:05
120.CSagalaev Milan 0 0 1103 M 2011 Mustamäe Huvikool 181691 Tatjana Fomina
2024-04-30 10:37:29
121.CSarjas Eric 1000 1090 1095 M 2012 - - - 182659 Jüri Hansen
2024-04-25 21:55:32
122.CSergejev Emil 0 0 0 M 2013 MK Chess Continent 182245 Oleg Kortšagin
2024-04-25 23:44:40
123.CTeearu Carita 0 0 0 N 2012 - - - 182661 Jüri Hansen
2024-04-29 19:44:44
124.CToomepuu Erik 0 0 0 M 2012 Viimsi MS Apones 181490 Margus Sööt
2024-04-25 08:32:42
125.CTsengov Hannes 0 1162 0 M 2010 Harjumaa 182400 Tarmo Tuul
2024-05-04 06:05:19
126.CTsotsov Fedor 1000 1080 1086 M 2011 MK Areng 181726 Monika Tsõganova
2024-04-25 19:08:50
127.CTuul Tristan Tormi 1030 1106 1081 M 2011 Laagri Huvialakool 181417 Rainer Raud
2024-04-17 15:23:10
128.CVallaste Maria Liisa 0 0 0 N 2013 Tallinna Nõmme Huvikool 182941 Tarmo Tuul
2024-05-01 12:18:23
129.CVinogradov Nikolai 1089 1038 1134 M 2013 MK Areng 182251 Monika Tsõganova
2024-04-29 18:04:49
130.DKaal Karl Villem 1127 1200 1207 M 2007 MK Kaksikodad 180877 Rainer Raud
2024-04-29 17:31:40
131.DLoorand Martin 1034 1187 1120 M 2008 Tallinna Nõmme Huvikool 181418 Rainer Raud
2024-04-30 20:40:51
132.DLuks Janno 1003 1006 1143 M 2007 Rae Huvialakool 182581 Rainer Raud
2024-04-26 08:43:42
133.DLätti Johannes 1095 1174 1212 M 2008 Tallinna Nõmme Huvikool 182436 Johannes Lätti
2024-04-22 21:33:14
134.DNigumann Markus 1116 1216 1216 M 2007 Tallinna Nõmme Huvikool 182324 Rainer Raud
2024-05-01 21:59:12
135.DNikolski Timur 1000 1000 1015 M 2008 Mustamäe Huvikool 181688 Tatjana Fomina
2024-04-30 10:35:25
136.DPantšenko Andrei 1000 1036 1019 M 2009 Mustamäe Huvikool 182409 Tatjana Fomina
2024-04-30 10:33:36
137.DSirel Karl-Kristjan 1073 1113 1102 M 2009 MK Areng 182289 Karl-Kristjan Sirel
2024-04-16 08:11:47
138.DSündema Han Oscar 1133 1206 1233 M 2008 - - - 181626 Olavi Pai
2024-04-29 16:13:29
139.DTsengov Kaspar 0 0 0 M 2008 Harjumaa 182945 Tarmo Tuul
2024-05-04 06:06:00
140.DVares Bagrat 1041 1201 1128 M 2009 Mustamäe Huvikool 180519 Rainer Raud
2024-04-27 17:26:45
Hiljem registreeritud osalejad (45)
Guin Marcus Neil (2024-04-30 17:36:06), Kiritšenko Platon (2024-04-30 23:00:18), Laidoner Martin (2024-05-03 11:58:25), Molok Märten (2024-05-01 09:50:06), Mostovštšikov Aleksei (2024-05-03 04:56:17), Paas Jasper (2024-05-01 05:41:54), Roots Ruben (2024-04-30 17:06:00), Seppel Robin (2024-04-30 17:06:52), Volkov Dmitri (2024-05-02 16:13:29), Vooremäe Aino Mai (2024-05-03 15:19:20), Berk Jakob (2024-05-03 15:59:40), Dukov Aleksandr (2024-05-01 12:23:16), Jürgenson Hendrik (2024-05-01 11:34:47), Kaidja Matteas (2024-05-02 14:50:20), Kodres Ottomar (2024-05-01 09:52:18), Koshcheev Mikhail (2024-04-30 17:34:44), Krillo Elizabeth (2024-05-01 14:08:55), Laidvee Norman (2024-05-03 20:59:54), Melnikov Jüri (2024-04-30 21:20:06), Molok Ella-Mai (2024-05-01 09:50:06), Nikolenko Elina (2024-04-30 21:20:33), Nöps Johannes (2024-04-30 17:08:21), Ots Oliver (2024-05-02 14:49:42), Priivits Dario (2024-05-01 22:00:50), Puuste Herman (2024-05-02 10:12:11), Põvvat Tobias (2024-05-01 12:12:59), Rebane Ruuben (2024-04-30 20:16:24), Reškin David (2024-04-30 21:21:10), Thimm Leelo Mia (2024-05-03 17:38:09), Viiroja Karl Andreas (2024-05-01 12:13:08), Vooremäe Elsa Maria (2024-05-03 15:19:20), Filipchuk Ihnat (2024-04-30 21:22:26), Karpa Karl Tristan (2024-05-02 08:45:19), Katlerova Sofia (2024-05-01 05:39:10), Koppel Elis (2024-04-30 22:10:17), Kuželev Dmitri (2024-05-01 05:40:54), Maidessoo Marten (2024-04-30 16:58:19), Raid Patrick (2024-04-30 20:51:15), Raid Toni (2024-04-30 20:51:15), Rassokhin Valery (2024-05-01 22:03:05), Tsengov Hannes (2024-05-04 06:05:19), Vallaste Maria Liisa (2024-05-01 12:18:23), Loorand Martin (2024-04-30 20:40:51), Nigumann Markus (2024-05-01 21:59:12), Tsengov Kaspar (2024-05-04 06:06:00),