Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Keila linna kiirturniir   ( id=1479 )
26. mai 2024 (kell 10:40) - 26. mai 2024 (kell 16:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
AS Harju Elekter
Paldiski mnt 31, Keila
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
24. mai 2024, kell 23:00
KorraldajaKORRALDAJA
Keila Maleklubi koostöös Tallinna Maleklubiga
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (07. november 2023 )
Muutis: Hendrik Olde  (19. mai 2024 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Täiskasvanud- 8€; noored (sa. 2006 ja nooremad), seeniorid (sa. 1954 ja vanemad) ning Keila MK liikmed - 5€
Elmar Niinepuu - 53478221
18
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbozenko Georg 2148 2177 2043 M 1996 T. Truusi MKK 050529 Georg Abozenko
2024-05-23 23:18:14
2.ADzjuba Jegor 1584 1802 1912 M 2006 Tallinna MK 180753 Jegor Dzjuba
2024-05-22 00:18:17
3.AHeinmets Tõnu 2043 2171 2067 M 1991 Pärnumaa MK 040061 Tõnu Heinmets
2024-05-20 13:19:23
4.AKiisk Heino 1543 1435 1599 M 1943 Keila MK 150505 Hendrik Olde
2024-05-20 09:59:59
5.AKrushevskaja Anna 1068 1156 1152 N 1978 Maleklubi Vektor 181965 Aleksander Dusman
2024-05-23 12:05:18
6.ANiinepuu Elmar 2061 1666 1760 M 1943 Keila MK 030272 Hendrik Olde
2024-05-20 09:59:38
7.AOlde Hendrik 2294 2237 2201 M 1966 Tallinna MK FM 030281 Hendrik Olde
2024-05-19 21:18:53
8.AOrgse Kalev 1076 1525 1167 M 2006 Tallinna MK 180429 Hendrik Olde
2024-05-20 10:00:05
9.APaloposki Tuomas 1800 1875 0 M 1957 514519 Hendrik Olde
2024-05-24 12:42:15
10.APetrov Aleksandr 1937 1740 1776 M 1941 Kadrioru MK mk 030310 Hendrik Olde
2024-05-19 21:18:45
11.APoom Mati 1722 1494 1726 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Mati Poom
2024-05-19 21:57:07
12.APõldoja Ants 1902 1703 1842 M 1959 Keila MK 030330 Hendrik Olde
2024-05-20 09:59:53
13.ARannas Koit 1971 1841 1941 M 1971 Keila MK 030337 Hendrik Olde
2024-05-20 10:00:27
14.ASepandi Jaak 1532 1513 1659 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2024-04-28 12:17:50
15.AUurits Karel 1845 1714 1728 M 1970 Saue MK 071202 Karel Uurits
2024-04-13 09:28:18
16.AUurits Karli Sven 1128 1167 1090 M 2007 MK Areng 182449 Karel Uurits
2024-04-13 09:28:18
17.AVahter Lea 1781 1368 1541 N 1961 Harjumaa 030622 Hendrik Olde
2024-05-20 09:59:47
18.AViidu Raivo 1891 1739 1836 M 1950 Pühajärve MK 030512 Karel Uurits
2024-05-01 20:58:53