Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
24. juuni
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Arvutusperioodid

JuhendAasta
2017
JuhendPeriood
2. periood [ 2017-09-01 ]
JuhendOlek
kinnitatud
Reitingud on perioodi lõppreitingud ja muutus näitab reitingu muutust sellel perioodil.
Kokku
725
Kõrgeim tõus
568
Suurim langus
-82
Seeniorid 60
95
Noored 18
427
Mehed
581
Naised
144
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
+/-
n
kiir
+/-
n
välk
1 160126 Aasa Doris N 2007 Rae Huvikool 1010 -18 6 1076 0 1076
2 161265 Aasma Sten Andreas M 2007 Järva Noorte MK 0 0 1688 158 20 1688
3 050529 Abozenko Georg M 1996 T. Truusi MKK 2099 5 11 2158 -3 14 2158
4 110302 Abramov Roman M 1972 SK Diagonaal 1914 0 1940 22 3 1940
5 140414 Aedla Mariel N 2006 Nõmme Noortemaja 1533 56 7 1593 20 38 1593
6 110726 Aga Rihard M 2004 Narva SK Maletäht 1922 31 24 1879 45 16 1879
7 140501 Ainsaar Silver M - - - 0 0 1620 -26 4 1620
8 130714 Aksjonova Alisa N 2005 Maleklubi Lootus 1435 37 5 1581 47 34 1581
9 170576 Aland Andor M 1999 Tartu Kalev 0 0 1446 0 13 1446
10 140439 Aleksejev Artjom M 2008 Vabaettur 1605 0 14 1617 4 6 1617
11 030014 Aleksejev Igor M 1986 Narva SK Maletäht 2180 10 4 2246 0 2246
12 170548 Aleškevitš Alvin M 2009 Vabaettur 0 0 0 0 2 0
13 161228 Allas Kaspar M 2007 Tartu Kalev 1123 0 5 1564 0 1564
14 160101 Allese Marttin M 2001 Lahmuse Kool 0 0 1591 111 21 1591
15 170912 Allmann Ülo M - - - 0 0 0 0 5 0
16 170551 Andersoo Alex M Laagri Huvikool 0 0 0 0 1 0
17 160644 Andreev Vyacheslav M 2008 Maleklubi Lootus 0 0 1192 -25 3 1192
18 170211 Andrejev Arseni M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 1196 136 13 1054 -6 2 1054
19 120100 Andrijaškin Deniss M 2005 Narva SK Maletäht 1845 52 14 1833 -6 7 1833
20 111025 Andrijaškina Anastassia N 2000 Narva SK Maletäht 1608 0 1615 13 3 1615
21 150223 Anga Mart M 2007 Vabaettur 1152 0 4 1272 0 1272
22 140722 Anis Dinara N 2006 Vabaettur 1605 -6 20 1593 -7 40 1593
23 110500 Anjuhhin Aleksei M 1963 Narva SK Maletäht 2271 -15 5 2257 0 2257
24 170947 Apollonov Jegor M 2009 Narva SK Maletäht 0 0 2 0 0 0
25 161238 Apsolon Kristofer M 2009 - - - 0 0 1291 43 2 1291
26 170315 Apsolon Markus M 2009 - - - 0 0 0 0 1 0
27 140301 Aro Andres M 1970 - - - 0 0 1667 7 18 1667
28 030025 Arulaid Enno M 1951 Saku MK 1807 0 1618 -73 32 1618
29 160649 Aus Andreas M 2009 Pärnu Spordikool 1303 94 21 1469 85 17 1469
30 030027 Avtšijev Edgar M 1989 Maardu MK 2076 0 2055 -3 7 2055
31 170954 Babris Rihards M - - - 1144 0 5 1144 0 1144
32 161206 Balabonin Matvei M 2010 MK Areng 1173 56 9 1420 79 6 1420
33 140403 Baranovski Vjaheslav M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 1428 0 1555 21 12 1555
34 150609 Barkaševa Sofia N 2008 Malekool 64 1628 -2 35 1720 84 41 1720
35 140400 Bauman Grettel N 2006 Tallinna MK 1615 19 7 1584 -44 18 1584
36 121111 Beda Pjotor M 2004 Vabaettur 1548 0 1633 18 8 1633
37 130701 Belaja Anastassia N 2005 MK Avesta 1651 38 14 1643 69 7 1643
38 121007 Beljajeva Diana N 2003 Maleklubi Lootus 1477 0 1645 48 15 1645
39 170943 Bernat Nikita M 2009 Narva SK Maletäht 0 0 3 0 0 0
40 110111 Berzinsh Roland M - - - 2405 0 2445 -1 8 2445
41 120618 Bitkova Elizavetta N 2003 Maleklubi Lootus 1666 63 51 1754 84 25 1754
42 170952 Blank Sebastian M 2008 Saaremaa MK 1159 0 5 0 0 0
43 140712 Blokhin Sofia N 2006 Tallinna MK 1744 87 50 1800 178 67 1800
44 120621 Bondarevskaja Emilin N 2004 Maleklubi Lootus 1646 37 26 1710 82 29 1710
45 090602 Bondars Guntars M 1972 Valga MK 1947 1 7 2020 0 2020
46 150611 Bondartšuk Maksim M 2008 Sillamäe SK Kalev 1492 37 7 1438 0 1438
47 141124 Braschinsky Ralf M 2007 Vabaettur 1372 0 1494 73 12 1494
48 160133 Braschinsky Roland M 2008 Vabaettur 0 0 1266 -44 10 1266
49 030539 Brokko Margit N 1973 Eesti MAK 2028 21 3 2029 0 2029
50 140732 Bromrah Edward M 2006 Vabaettur 1341 0 1503 58 14 1503
51 030540 Burkova Milde N 1951 Saaremaa MK 1857 -22 12 1968 0 1968
52 160622 Buschmann Helmuth M 1931 - - - 0 0 1646 1 5 1646
53 130705 Bussel Julia N 2004 Narva SK Maletäht 1618 45 7 1606 0 1606
54 150516 Butenko Arkadi M 2006 Maleklubi Lootus 1286 0 1373 -12 4 1373
55 150508 Butenko Nikolai M 2005 Maleklubi Lootus 0 0 1577 94 16 1577
56 140724 Bušujeva Jelizaveta N 2006 Vabaettur 1590 57 19 1504 0 1504
57 170949 Cherentsov Mikhail M 2009 Tallinna MK 0 0 0 0 4 0
58 080381 Chukavin Kirill M 2002 Tallinna MK 2185 81 29 2319 109 45 2319
59 140417 Danilina Diana N 2006 SK Valge Ratsu 1534 -19 14 1604 81 21 1604
60 030039 Danilov Nikolai M 1984 Vabaettur 2310 -2 1 2333 0 2333
61 160112 Demina Karina N 2007 SK Diagonaal 1149 0 1132 50 10 1132
62 161252 Denikin Boris M 1959 - - - 0 0 1804 122 27 1804
63 170932 Denissov Jevgeni M - - - 0 0 0 0 3 0
64 110326 Derevjanko Dmitri M 2002 Maleklubi Lootus 1688 43 7 1780 77 22 1780
65 090503 Domoskanov Ivan M 1938 - - - 1739 0 1610 11 26 1610
66 160650 Dotsenko Maksim M 2010 MK Areng 1211 0 1449 121 13 1449
67 160624 Drozdov Valeri M 1961 - - - 0 0 1698 140 7 1698
68 030046 Dubrovin Robert M 1986 Kadrioru MK 2239 -13 4 2344 -10 18 2344
69 160647 Dudakov Andrei M 2008 Vabaettur 1406 43 15 1613 43 57 1613
70 070408 Dudzinskis Vsevolods M 1941 - - - 1889 -21 7 1846 0 1846
71 150523 Dukatš Ivan M 2007 Narva SK Maletäht 1544 0 1577 35 6 1577
72 161230 Dukov Vladimir M 2009 Vabaettur 1503 408 24 1656 107 48 1656
73 050723 Dunajev Nikolai M 1935 Maleklubi Lootus 1773 16 6 1799 -20 7 1799
74 161259 East Marek M 2008 SK Valge Ratsu 0 0 1392 85 11 1392
75 150239 Efe Berke M 2005 Narva SK Maletäht 1628 47 7 1594 -6 2 1594
76 170929 Efremov Artjom M - - - 0 0 0 0 3 0
77 170910 Egle Edvards M - - - 0 0 0 0 6 0
78 170530 Ehala Raido M 2009 Lahmuse Kool 0 0 0 0 6 0
79 161266 Einmann Anette N 2006 Pärnumaa MK 1182 110 16 1212 0 1212
80 170808 Ellamaa Trevon M 2009 Rae Huvikool 0 0 0 0 1 0
81 160634 Ennok Heigo M 1956 - - - 0 0 1685 48 13 1685
82 160656 Evsina Maria N 2008 Narva SK Maletäht 1212 0 1320 22 4 1320
83 160632 Filimonov Ilja M 2001 MK Areng 0 0 1666 44 28 1666
84 030055 Firstov Juri M 1982 Narva SK Maletäht 2197 0 2240 -2 7 2240
85 150200 Gaav Arnold M 1943 - - - 0 0 1751 179 11 1751
86 120186 Ganjukov Aleksei M 2004 Narva SK Maletäht 1622 -3 11 1656 -5 7 1656
87 091000 Garanin Aleksei M 2001 MK Avesta 2179 33 51 2107 43 7 2107
88 030058 Garber Vjatšeslav M 1936 Kadrioru MK 2129 -13 3 2137 25 15 2137
89 170254 Gasanbekov Miroslav M 2009 Narva SK Maletäht 1356 32 5 1409 0 5 1409
90 140718 Geimonen Konstantin M 2006 Maleklubi Lootus 1408 2 6 1537 26 16 1537
91 150626 Gertsman Timur M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 1492 17 6 1500 0 1500
92 170946 Golovkov Timofei M 2010 Sillamäe SK Kalev 0 0 2 0 0 0
93 160156 Golubkov Rasmus M 2007 - - - 1245 16 4 1478 79 6 1478
94 030062 Gomon Dmitri M 1985 - - - 2137 0 2129 -14 6 2129
95 161237 Grents Joosep M 1992 Vabaettur 0 0 1856 258 15 1856
96 140430 Grigorjev Dmitri M - - - 0 0 2022 -6 3 2022
97 120102 Gromov Ragne N 2003 Pärnumaa MK 1645 46 19 1490 15 9 1490
98 140409 Gross Uku M 2003 SK Reval-Sport 1510 16 3 1603 0 18 1603
99 170245 Gutmann Christopher M 2005 Rae Huvikool 0 0 1572 166 22 1572
100 110718 Güsson Jürgen M 2005 Tartu Kalev 1679 17 7 1733 20 12 1733
101 160603 Haabmets Tamor M - - - 0 0 1689 5 5 1689
102 120705 Haabu Aare M 1950 Nõmme P. Kerese MK 0 0 1759 2 31 1759
103 170577 Haapsal Maria Ioanna N 2009 Tallinna MK 1275 235 18 1356 216 21 1356
104 080307 Haavamäe Henrik M 1998 Tallinna MK 2079 3 12 2102 -3 8 2102
105 170583 Hannus Liisi N 2008 Harjumaa 0 0 0 0 5 0
106 140425 Hannus Lola N 2007 Tartu Kalev 1633 135 18 1672 60 23 1672
107 170308 Hansen Joonas M 1985 - - - 0 0 0 0 4 0
108 170554 Hansson Emma N 2005 Valga MK 0 0 6 0 0 7 0
109 110505 Hansson Markus M 2001 Pärnu Spordikool 1771 33 23 1765 0 13 1765
110 060613 Hanzatjan Elvira N 1995 Vabaettur 1884 6 5 1717 2 7 1717
111 070312 Hartikainen Markku M 1973 SK Reval-Sport 2289 -25 5 2308 0 2308
112 160629 Hazak Gabriel M 1938 - - - 0 0 1599 104 6 1599
113 150204 Hein Christopher M 2004 Nõmme Noortemaja 1583 -27 16 1639 38 26 1639
114 040061 Heinmets Tõnu M 1991 Pärnumaa MK 2040 -21 7 2108 0 2108
115 130316 Heiter Markus M 2005 Surju valla SK 1322 0 1451 83 7 1451
116 130740 Hemmelis Viesturs M 1942 - - - 1719 -34 7 1805 0 1805
117 170900 Herman Gustav Georg M - - - 0 0 0 0 4 0
118 170901 Herman Rihard Jakob M - - - 0 0 0 0 2 0
119 081103 Hinrikus Toivo M Tartu Ülikooli MK 1865 0 1836 -11 7 1836
120 170246 Hirvi Jüri M 2005 Vabaettur 1128 0 7 1350 14 51 1350
121 150210 Hirvi Katarina N 2005 Vabaettur 1630 26 24 1628 11 51 1628
122 040066 Holvason Jüri M 1992 Vabaettur 2191 6 5 2235 0 2235
123 160640 Hudilainen Mihhail M 2008 Maleklubi Lootus 1494 203 16 1584 -40 28 1584
124 150619 Hughes Ella Lea N 2006 Nõmme Noortemaja 0 0 4 1118 0 1118
125 120614 Hughes Uku Hendrik M 2002 Nõmme Noortemaja 1438 134 7 1388 0 1388
126 030086 Ilves Jüri M 1938 - - - 2028 0 1969 -53 27 1969
127 030102 Ioganson Oleg M 1972 - - - 1860 -35 7 1777 -46 29 1777
128 170255 Ivanichenko Gleb M 2009 Narva SK Maletäht 1125 0 3 1125 0 4 1125
129 170582 Ivanov Mihkel M 2008 Harjumaa 0 0 0 0 3 0
130 170556 Ivanov Nikolai M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 0 0 2 1090 0 5 1090
131 060505 Ivanov Platon-Jaan M 2000 Narva MK Kaissa 2041 61 28 1875 -16 7 1875
132 030090 Ivanov Stepan M 1952 MK Chess Continent 1923 0 1967 -11 7 1967
133 150535 Ivanova Ksenja N 2007 Narva SK Maletäht 1513 44 24 1584 145 18 1584
134 110331 Ivanova Lidia N 1999 Vabaettur 1613 -15 12 1650 20 15 1650
135 130715 Jakimenko Aleksandr M 1942 - - - 1684 0 1841 5 29 1841
136 080115 Jakobi Arnold M 1934 Vaimastvere SK ILLI 0 0 1743 21 8 1743
137 120714 Jaksin Aleksandr M 1948 Maleklubi Lootus 1641 7 6 1606 0 1606
138 030093 Jakubovitš Vladimir M Kohtla-Järve 1811 0 1850 -7 7 1850
139 170224 Janisoo August M 2006 Lahmuse Kool 0 0 1362 168 19 1362
140 030101 Jezov Roman M 1990 Narva SK Maletäht 2323 14 16 2352 0 2352
141 160104 Joakit Annabel N 2007 Rae Huvikool 1146 0 1343 50 9 1343
142 120617 Jõerand Jenna N 2004 MK Areng 1580 65 14 1621 -12 48 1621
143 150249 Jõgi Henry M 2007 MK Areng 1484 16 11 1584 -39 41 1584
144 170550 Juhansoo Liis N 2007 Surju valla SK 0 0 0 0 7 0
145 170816 Jukk Mari-Liis N 2008 Jõgevamaa 0 0 0 0 4 0
146 090402 Järnström Henrik M 1952 - - - 2032 0 1943 0 8 1943
147 160657 Kaasik Jan M 2001 Lahmuse Kool 0 0 1463 112 25 1463
148 170526 Kais Kaarel M 1974 - - - 0 0 0 0 5 0
149 170569 Kala Carlos M 2008 Tartu Kalev 0 0 0 0 7 0
150 141213 Kalde Robin M 2002 Pärnumaa MK 0 0 1205 -16 6 1205
151 130736 Kaldmaa Janis M 2008 Tartu Kalev 1608 9 14 1639 -8 34 1639
152 160130 Kalju Edvard M 2004 Vabaettur 1536 -3 4 1610 30 48 1610
153 030120 Kallas Martin M 1968 Saaremaa MK 1916 19 11 2037 0 2037
154 030121 Kalmu Kalju M 1935 Keila MK 1862 0 1658 -34 7 1658
155 130335 Kalvet Tõnu M 1970 MK Faalanks 1602 0 1715 14 41 1715
156 050300 Kalvik Taavi M 1989 Nõmme P. Kerese MK 1641 0 1849 -18 23 1849
157 030123 Kanep Meelis M 1983 Võru MK 2454 -24 18 2537 0 2537
158 131206 Kang Paul M 2005 Saku MK 1458 0 1577 40 13 1577
159 110107 Kantans Toms M 1994 - - - 0 0 2499 11 8 2499
160 150229 Kaptein Hans-Kristjan M - - - 0 0 1210 51 4 1210
161 170558 Karba Karoliina N 2010 Tartu Kalev 0 0 6 1174 0 15 1174
162 160707 Karba Kertu N 2009 Tartu Kalev 1204 114 14 1253 43 23 1253
163 160604 Karis Fredi M 2009 Tartu Kalev 1405 24 8 1594 153 30 1594
164 150607 Karpetšenkova Karina N 2007 Narva SK Maletäht 1577 0 1541 161 4 1541
165 140610 Karro Adeliis N 2006 Tartu Kalev 1350 0 1451 38 27 1451
166 170801 Kasak Henry M 2008 Harjumaa 0 0 0 0 4 0
167 080349 Kasak Tarmo M 2000 Vanad Olümpiaalad 1208 0 1401 58 6 1401
168 040090 Kasela Sten M 1990 SK Reval-Sport 2147 -12 2 2280 0 2280
169 161256 Kasesalu Laura N 2007 Valga MK 0 0 6 1377 -35 4 1377
170 170814 Kask Janno M 2009 Jõgevamaa 0 0 0 0 6 0
171 170815 Kask Liina N 2008 Jõgevamaa 0 0 0 0 7 0
172 030136 Kass Viktor M 1945 Põlva MK 1815 0 1885 6 7 1885
173 170592 Kazakovskiy Alexey M 1975 - - - 0 0 1802 0 8 1802
174 160438 Keba Marek M 2008 MK Areng 0 0 0 0 5 0
175 030139 Kelder Hendrek M 1966 Saaremaa MK 1938 -7 4 2006 0 2006
176 120114 Keres Marken M 2001 T. Truusi MKK 1580 -53 13 1540 0 1540
177 170927 Kerik Emil M - - - 0 0 0 0 3 0
178 030142 Kestlane Harry M 1965 - - - 1835 0 1921 -38 8 1921
179 150517 Kidron Alfred M 2007 Nõmme Noortemaja 1400 -5 6 1611 151 12 1611
180 161263 Kiik Lille-Riine N - - - 0 0 1293 65 5 1293
181 150505 Kiisk Heino M 1943 Keila MK 0 0 1621 -32 20 1621
182 080607 Kiltti Jyrki M - - - 2243 0 2247 -21 8 2247
183 150507 Kimlaychuk Artjom M 2008 T. Truusi MKK 1322 0 1558 60 18 1558
184 030147 Kipso Agu M 1977 Rapla MK 2082 0 2089 -5 14 2089
185 161202 Kirss Illimar M - - - 1308 -10 6 0 0 0
186 141223 Kivi Akira M 2008 Nõmme Noortemaja 1447 0 5 1657 78 35 1657
187 091013 Kizel Aleksandr M 2001 SK Diagonaal 1283 0 1318 62 6 1318
188 030151 Klimenko Veljo M 1949 Saku MK 1888 0 1665 -6 7 1665
189 131221 Knjazevits Amiran M 2004 Pärnumaa MK 1390 -12 5 1240 0 1240
190 170937 Kodi Valentin M - - - 0 0 0 0 6 0
191 160709 Kokk Karl Mattias M 2007 Tartu Kalev 1617 35 25 1677 49 49 1677
192 141220 Kõlar Johan-Eerik M 1994 Vabaettur 1771 -10 7 1809 55 20 1809
193 150203 Kõlar Karl-Ustav M 2004 Vabaettur 1646 24 18 1658 35 33 1658
194 170818 Kolbin Helena N 2008 Jõgevamaa 0 0 1174 0 7 1174
195 121122 Kolõskova Valeria N 2002 Vabaettur 1612 -37 7 1606 -15 5 1606
196 050801 Komlev Heino M 1942 - - - 1699 14 7 1777 8 8 1777
197 170945 Kompus Karl Erik M 2009 Rae Huvikool 0 0 2 0 0 0
198 091102 Konovalkin Eduard M 1973 Narva MK Kaissa 2124 17 5 1998 0 1998
199 130105 Koppel Andre M 2001 Saaremaa MK 1636 49 5 1534 0 1534
200 170580 Korabljov Dmitri M 2008 Harjumaa 0 0 0 0 4 0
201 040107 Korban Katrina N 1997 Narva SK Maletäht 1921 -6 1 1812 0 1812
202 030566 Kõrge Kersti N 1966 Põlva MK 1862 4 6 1855 0 1855
203 110123 Korotkova Anna N 2002 Narva SK Maletäht 1602 0 1610 19 5 1610
204 030166 Korstin Maris M 1981 Narva SK Maletäht 2176 -4 4 2198 0 2198
205 170532 Kõrts Aleksander M 2005 Lahmuse Kool 0 0 1261 50 26 1261
206 030167 Kortšagin Oleg M 1965 MK Chess Continent 2162 -32 7 2101 -5 21 2101
207 110403 Kosõhh Kirill M 2003 Vabaettur 1688 -6 21 1815 55 14 1815
208 170942 Kossenko Tihhon M 2009 Narva SK Maletäht 1196 0 6 1196 0 1196
209 030169 Kostrov Anatoli M 1941 Pärnumaa 1962 -30 7 2048 0 2048
210 161247 Kozlov Valeri M 2006 T. Truusi MKK 0 0 1525 192 49 1525
211 160145 Kraav Rando M - - - 0 0 1219 -8 4 1219
212 070401 Krehhov Valentin M 1954 Maleklubi Lootus 1520 0 1630 36 7 1630
213 160431 Krestinov Hendri M 2005 Saku MK 0 0 1381 -15 12 1381
214 160606 Kriisk Jan Erik M - - - 0 0 1081 0 7 1081
215 130513 Krivenko Dion M 2005 Malekool 64 1718 123 40 1681 82 60 1681
216 140424 Krivitskaja Anastassia N 2003 Narva SK Maletäht 1602 35 13 1569 98 14 1569
217 170235 Krivonogov Kristo M 2008 Surju valla SK 0 0 1068 29 11 1068
218 030179 Krupenski Jüri M 1982 Vabaettur 2393 -23 34 2439 4 14 2439
219 170252 Kruus Kaspar M 2007 Tartu Kalev 0 0 1057 0 3 1057
220 160607 Kruus Kristjan M 2009 Tartu Kalev 0 0 1306 -1 5 1306
221 061209 Kruusa Rein M 1958 Maleklubi Lootus 1648 0 1652 37 7 1652
222 030561 Kruusiauk Heda N 1949 T. Truusi MKK 1870 -31 27 1848 10 16 1848
223 170422 Kuhhareva Viktoria N 2008 Vabaettur 0 0 1261 0 7 1261
224 030183 Kukk Sander M 1987 SK Reval-Sport 2219 1 2 2409 3 7 2409
225 120115 Kuldmaa Tanel M 2002 Kohtla-Järve SK Kalev 1672 4 16 1697 24 14 1697
226 070706 Kull Priidu M - - - 1746 -38 6 0 0 0
227 150209 Kull Tormi M 2006 Rae Huvikool 1603 53 33 1651 23 20 1651
228 070411 Kund Andres M 1963 - - - 0 0 1868 -32 7 1868
229 140707 Kure Jeret M 2006 Tartu Kalev 1193 0 1311 99 6 1311
230 170911 Kuslapuu Remo M - - - 0 0 0 0 6 0
231 061019 Kuusik Jüri M 1976 Viimsi MS Apones 0 0 2020 10 4 2020
232 030198 Kuusk Andres M 1981 Tartu Kalev 2175 -11 10 2092 -11 8 2092
233 170819 Kuusk Kaspar M 2007 Põltsamaa Ühisgümnaasium 0 0 1207 0 16 1207
234 160721 Kuuskmäe Sulev M 1956 - - - 0 0 1708 33 5 1708
235 170304 Kuzmina Oleksandra N 2009 Maleklubi Lootus 0 0 2 0 0 6 0
236 131133 Kuznetsova Valeria N 2005 Vabaettur 1593 22 31 1651 47 32 1651
237 030203 Külaots Kaido M 1976 K. Külaotsa MK 2573 -15 38 2557 13 8 2557
238 170570 Külvet Kutt Kaarel M 2008 Tartu Kalev 0 0 0 0 8 0
239 170823 Künnapas Karmo M 2008 - - - 0 0 0 0 5 0
240 130722 Kütt Sulev M 1950 - - - 0 0 1875 32 7 1875
241 141212 Käärik Magnus M 2003 Tartu Kalev 0 0 1386 150 11 1386
242 161254 Kööp Kristofer M 2009 MK Areng 0 0 0 0 2 0
243 160648 Köösel Hans Georg M 2010 Pärnu Spordikool 1419 233 18 1654 320 33 1654
244 170906 Laan Anette N - - - 0 0 0 0 7 0
245 141132 Laanela Andres M 2003 - - - 0 0 1278 -5 5 1278
246 131113 Laanela Joosep M 2005 Laagri Huvikool 1342 0 1611 39 21 1611
247 170951 Laanela Tarmo M 1977 - - - 0 0 1695 0 6 1695
248 110712 Laanemets Emil M 2004 SK Reval-Sport 1598 -9 3 1687 44 20 1687
249 170203 Laanemets Loit M 2009 SK Reval-Sport 0 0 1150 0 12 1150
250 110903 Laanjärv Helmut M 1945 SK Diagonaal 1634 0 1591 -24 7 1591
251 150509 Laas Mart M 2005 Vabaettur 0 0 5 1304 -2 6 1304
252 150254 Laasma Vlad M 2006 MK Avesta 1597 1 13 1616 55 6 1616
253 160658 Laats Johannes M 2007 Tartu Kalev 0 0 1310 184 12 1310
254 040133 Ladva Ottomar M 1997 SK Reval-Sport 2543 13 38 2455 12 14 2455
255 161222 Lain Sander M 2008 Tartu Kalev 0 0 1451 60 5 1451
256 160102 Lainevool Mirko M 2003 Rae Huvikool 1335 2 6 1600 128 22 1600
257 140901 Laiv Raimond M 2006 Pärnu Spordikool 1358 81 7 1412 135 7 1412
258 170915 Laks Rasmus M - - - 0 0 0 0 4 0
259 161271 Lavruhhina Anastassia N 2009 Narva SK Maletäht 0 0 3 0 0 3 0
260 150241 Lazojev Mark M 2006 Narva SK Maletäht 1633 85 26 1570 10 6 1570
261 151002 Leede Gutnar M 1994 Rakvere MK 1717 0 1748 19 6 1748
262 030212 Leeduks Raul M 1958 Saue MK 1933 0 1727 -47 13 1727
263 150603 Lehes Erik Johannes M 2007 Tartu Kalev 1580 280 32 1598 -5 44 1598
264 161210 Lehes Ott Oskar M 2010 Tartu Kalev 1182 170 18 1385 73 23 1385
265 111002 Lehiste Margus M 1982 Rapla MK 0 0 2215 20 7 2215
266 170817 Lehtla Isabel N 2008 Jõgevamaa 0 0 0 0 5 0
267 030217 Lelumees Brait M 1981 Vabaettur 2107 6 7 2150 0 2150
268 160124 Leontjev Jegor M 2008 Narva SK Maletäht 1393 0 1526 180 7 1526
269 150625 Leontjeva Aleksandra N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1547 77 19 1605 88 14 1605
270 170940 Lepik Andres M - - - 0 0 0 0 5 0
271 060314 Lepik Ülo M 1940 - - - 1817 -29 7 1894 0 1894
272 170907 Lepnurm Mattias M - - - 0 0 0 0 5 0
273 140723 Levchenko Marina N 2007 Vabaettur 1630 1 33 1736 58 50 1736
274 090605 Levickis Arturs M - - - 1584 -7 5 1655 0 1655
275 051010 Liebert Erwin M 1999 SK Reval-Sport 1897 -11 5 1804 8 6 1804
276 120152 Liebert Robin M 2000 SK Reval-Sport 1251 0 1495 53 11 1495
277 160161 Liiv Karmen N 2008 Tallinna MK 1330 74 12 1412 151 30 1412
278 130305 Liiv Karoliina N 2005 MK Areng 1612 56 34 1590 -13 31 1590
279 120210 Liiv Kristiina N 2003 Tallinna MK 1688 65 30 1825 87 33 1825
280 050901 Liiva Ants M 1942 - - - 1831 0 1642 -38 8 1642
281 160155 Lillemaa Henry M 2005 Rae Huvikool 0 0 1145 -16 2 1145
282 170552 Lillemaa Raimond M 2009 Pärnu Spordikool 0 0 11 1352 0 7 1352
283 130720 Lilleorg Ilmar M 1934 Nõmme P. Kerese MK 0 0 1863 64 21 1863
284 170824 Lilles Tristan M 2009 Rae Huvikool 0 0 0 0 2 0
285 161226 Linberg Karl Martin M 2008 Rae Huvikool 1001 0 5 1119 20 17 1119
286 131125 Lindsalu Andreas M 2003 Tartu Kalev 1229 0 1472 128 5 1472
287 150300 Link Kristjan M 2004 Surju valla SK 1180 0 1409 45 8 1409
288 030574 Linroos Monika N 1944 Pärnumaa MK 1615 -19 14 1585 0 1585
289 070610 Lisetski-Golunov Andrei M 2001 Vabaettur 1622 6 8 1536 0 1536
290 170560 Liubchenko Lev M 2009 Põlva MK 0 0 0 0 10 0
291 170587 Liubchenko Sergei M 1984 Põlvamaa 0 0 0 0 8 0
292 030234 Lõgun Aleksei M 1985 Saku MK 1932 0 1988 25 33 1988
293 030577 Lõhmus Enda N 1943 Harjumaa 1582 -35 6 1609 0 1609
294 160418 Lokotar Erkki M 1971 - - - 0 0 2267 -9 7 2267
295 130328 Luik Ott-Robert M 2006 Vabaettur 1642 53 24 1692 64 62 1692
296 161204 Lulla Helena N - - - 1054 -12 5 0 0 0
297 080309 Lumiste Rene M 1999 Tallinna MK 2093 60 32 2113 1 14 2113
298 160109 Luts Jakob M 2006 Rae Huvikool 1582 231 12 1627 104 33 1627
299 110208 Luude Mihkel-Eduard M 1998 - - - 0 0 1650 70 6 1650
300 170566 Luup Grevo M 2008 Pärnu MK 0 0 1192 0 5 1192
301 160441 Luure Annika N 1988 - - - 0 0 1609 -3 5 1609
302 160652 Lääne Gregor M 2008 Pärnu Spordikool 1306 0 16 1200 0 1200
303 150622 Maapalu Ralf M 2008 SK Reval-Sport 1428 112 5 1590 78 30 1590
304 080304 Maasik Liisa N 1998 Tartu Kalev 1652 0 1733 51 7 1733
305 140303 Maasing Kaupo M 1981 - - - 1764 0 1788 23 4 1788
306 160702 Maikalu Jakob Vilhelm M 2005 Põltsamaa Ühisgümnaasium 0 0 1438 39 5 1438
307 040356 Makara Raimond M 1994 Vabaettur 1356 0 1352 -4 2 1352
308 121127 Makarov Gleb M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 1618 12 19 1648 39 14 1648
309 030238 Makin Kirill M 1985 Sillamäe SK Kalev 2119 0 2128 -16 6 2128
310 120162 Makke Risto Raigo M 2001 Tartu Kalev 1447 0 1510 108 7 1510
311 160646 Maksimova Irena N 2007 Maleklubi Lootus 0 0 1350 99 3 1350
312 170957 Malahhov Maksim M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 0 0 0 0 3 0
313 170584 Malai David M 2008 Harjumaa 0 0 1372 0 5 1372
314 070306 Malinin Juri M 1959 Narva SK Maletäht 2371 -8 5 2336 0 2336
315 160120 Manukyan Anton M 1999 Valga MK 2034 22 7 2018 -26 7 2018
316 160131 Martirosian Tigran M 2010 Tartu Kalev 1453 157 8 1631 108 29 1631
317 130355 Maslov Dmitri M 2004 Narva SK Maletäht 1589 69 9 1616 9 14 1616
318 170553 Mazajeva Liza N 2009 Maleklubi Lootus 0 0 1169 0 9 1169
319 160148 Maznitsa Leonid M 2001 Vabaettur 1686 0 1654 -16 5 1654
320 060300 Medar Marti M 1996 T. Truusi MKK 2053 40 19 2116 28 14 2116
321 150216 Mellikov Miikael M 2007 Nõmme Noortemaja 1515 0 1601 -3 26 1601
322 170800 Merendi Alexander M 2009 Harjumaa 0 0 1033 0 6 1033
323 150632 Merilai Arne M 1961 - - - 1557 -48 5 1622 -17 7 1622
324 170220 Mertins Ostap M 2009 Tallinna MK 1607 568 35 1720 257 51 1720
325 140736 Mihhailov Artur M 2007 Vabaettur 1628 59 18 1701 73 61 1701
326 130343 Mihhailov Nikita M 2003 Narva SK Maletäht 1667 43 13 1525 0 1525
327 170222 Miilen Nora-Liisa N 2009 Tallinna MK 0 0 1196 0 3 1196
328 141215 Mikko Rondo M 2007 Pärnu Spordikool 1761 97 19 1884 93 26 1884
329 161243 Milovanova Valerija N 2007 Vabaettur 0 0 1304 -34 6 1304
330 150538 Minajev Matvei M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 1586 23 20 1552 -14 11 1552
331 030250 Mogilnõi Jevgeni M 1948 - - - 1903 0 1889 -21 22 1889
332 080531 Moissejeva Anastassia N 1999 Narva SK Maletäht 1717 17 7 1608 -8 2 1608
333 170506 Mõistlik Ilmar M 2008 - - - 0 0 0 0 5 0
334 170921 Moisto Mairon M - - - 0 0 0 0 4 0
335 160641 Molotov Ian M 2008 Tallinna MK 1347 0 1598 65 26 1598
336 170528 Molotov Iko M 2010 Tallinna MK 0 0 0 0 11 0
337 030251 Moltšanov Ivan M 1992 Vabaettur 2123 3 5 2251 7 5 2251
338 130106 Moppel Miko M 2004 Järva Noorte MK 0 0 1623 13 13 1623
339 170205 Morozyuk Pavel M 2004 Laagri Huvikool 0 0 1268 -3 1 1268
340 130704 Mõskovski Deniss M 2004 Narva SK Maletäht 1646 19 12 1663 -20 14 1663
341 070616 Muizarajs Uldis M - - - 1837 -9 7 1823 0 1823
342 170919 Muromski Aleks M 2004 - - - 0 0 0 0 4 0
343 030254 Muzijenko Vladimir M 1931 Keila MK 1817 0 1607 17 13 1607
344 170244 Müürsepp Milena N 2009 Maleklubi Lootus 1024 0 2 1171 147 10 1171
345 150600 Mäesalu Oliver M 2009 Tartu Kalev 1467 27 13 1695 116 34 1695
346 170905 Möller Mihkel M 2008 - - - 0 0 0 0 6 0
347 130742 Naestema Joonas Aditya M 2006 MK Areng 1570 -38 39 1700 75 54 1700
348 150101 Naestema Leen N 2008 MK Areng 1269 94 14 1489 88 29 1489
349 030263 Narusberg Peep M 1961 - - - 1983 0 2096 16 8 2096
350 140441 Narva Jaan Oskar M 2005 SK Reval-Sport 1530 83 11 1632 104 30 1632
351 051004 Narva Mai N 1999 SK Reval-Sport 2204 -14 46 2218 2 10 2218
352 101202 Narva Mart M 2003 SK Reval-Sport 1660 52 19 1682 66 25 1682
353 030583 Narva Regina N 1970 SK Reval-Sport 1999 -8 18 2073 0 2073
354 030584 Narva Triin N 1994 SK Reval-Sport 2158 11 5 1999 0 1999
355 130117 Nazarov Vladislav M 2006 Maleklubi Lootus 1695 43 34 1772 -6 51 1772
356 130114 Nazarova Veronika N 2001 Maleklubi Lootus 1605 -21 25 1669 54 51 1669
357 120627 Neeme Uku M 2005 Tartu Kalev 1289 0 1382 -12 4 1382
358 030265 Neff Sergei M 1954 Kadrioru MK 2272 9 5 2239 -51 36 2239
359 170956 Nekljudov Aleks M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 0 0 0 0 3 0
360 040404 Nero Georg M 1999 T. Truusi MKK 1885 -2 11 2023 50 14 2023
361 131106 Nesterov Viktor M 2002 Mustamäe Loomingumaja 1381 0 1432 45 3 1432
362 030269 Nestor Kaarel M 1990 SK Reval-Sport 2177 8 5 2252 0 2252
363 111113 Niedre Gunars M - - - 1615 56 6 1573 0 1573
364 030272 Niinepuu Elmar M 1943 Keila MK 2061 0 1837 15 20 1837
365 170811 Niinsoo Mehis M 2009 - - - 0 0 0 0 4 0
366 160118 Nikitin Arseni M 2006 Narva SK Maletäht 1699 33 38 1823 187 29 1823
367 120635 Nikitin Leonid M 2004 Maleklubi Lootus 1445 42 7 1625 16 23 1625
368 030273 Nikitin Pjotr M 1941 Kadrioru MK 2053 0 2008 35 13 2008
369 170578 Nikitina Anastasia N 2009 Narva SK Maletäht 0 0 2 0 0 1 0
370 170579 Nikitina Anna N 2011 Narva SK Maletäht 0 0 0 0 2 0
371 040311 Nikulin Oleg M 1996 Narva MK Kaissa 2030 0 2058 17 6 2058
372 090304 Nitsiportsik Maksim M 2001 Vabaettur 1674 7 10 1764 83 33 1764
373 170930 Nõmm Martin M - - - 0 0 0 0 2 0
374 071104 Nõmmsalu Jüri M 1951 Saue MK 1936 0 1822 -21 14 1822
375 170239 Nool Devis M 2006 Põltsamaa Ühisgümnaasium 0 0 1245 9 15 1245
376 130321 Norlamo Sarabella Rita N 2003 Tartu Kalev 1691 3 11 1694 0 1694
377 090102 Novikov Rustam M 1969 - - - 0 0 1807 -28 8 1807
378 100500 Novikov Sergei M 1961 SK Diagonaal 1721 0 1847 66 12 1847
379 061105 Obolonin Filipp M 1997 Vabaettur 1871 62 11 1919 0 1919
380 161264 Õepa Valter M 2005 Tartu Kalev 0 0 1260 60 7 1260
381 160741 Õigus Kristjan M 2007 Tallinna MK 0 0 1577 62 32 1577
382 170585 Õigus Toomas M 1979 - - - 0 0 1589 0 8 1589
383 170533 Õismets Kevin M 2006 Lahmuse Kool 0 0 1203 0 17 1203
384 170567 Õitspuu Grete N 2008 Järva Noorte MK 0 0 0 0 4 0
385 070602 Oja Mihkel M 2001 T. Truusi MKK 1377 0 1337 -2 3 1337
386 080205 Oja Oksana N 1974 MA Šahh & Garde 1527 0 1414 -6 1 1414
387 170812 Ojakäär Mihkel M 2005 Lahmuse Kool 0 0 0 0 6 0
388 140433 Ojamäe Hillar M - - - 0 0 1444 0 4 1444
389 080355 Olde Grete N 2002 Tallinna MK 1910 34 31 1991 51 81 1991
390 030281 Olde Hendrik M 1966 Tallinna MK 2308 4 1 2327 -16 7 2327
391 120608 Olde Karl Erik M 2005 Tallinna MK 1669 19 33 1809 97 48 1809
392 080354 Olde Margareth N 2000 Tallinna MK 2139 64 50 2178 100 48 2178
393 140704 Orglaan Kristofer M Saaremaa MK 1364 105 6 1257 0 1257
394 120701 Orgse Karl Kristofer M 2003 Vabaettur 1809 57 43 1905 130 48 1905
395 161208 Oriehov Dagne N 2007 Pärnumaa MK 1333 333 21 1335 171 6 1335
396 170204 Orlova Darya N 2007 Tallinna MK 1523 205 18 1571 -5 28 1571
397 170202 Orlova Sofiya N 2010 Tallinna MK 1230 52 7 1591 181 27 1591
398 120625 Ossipov Aleksei M 2004 Vabaettur 1227 0 1564 59 25 1564
399 161223 Ostrjakova Maria N 2008 Maleklubi Lootus 1181 -33 5 1405 94 9 1405
400 030290 Ots Heikki M 1952 Põlva MK 1820 -20 7 1803 20 15 1803
401 170938 Ots Rait M 1978 - - - 0 0 0 0 6 0
402 170925 Otsmann Torm M - - - 0 0 0 0 4 0
403 160610 Ott Karl Eric M 2008 Tartu Kalev 1371 137 18 1573 -1 49 1573
404 170561 Ottisaar Ott M 2009 Järva Noorte MK 0 0 0 0 2 0
405 121100 Ovsjannikov Daniil M 2001 Kohtla-Järve SK Kalev 1667 -9 10 1707 6 7 1707
406 110304 Paabo Priit M 1968 - - - 0 0 1911 -7 30 1911
407 131204 Paat Karl M 2005 MK Areng 0 0 1444 218 34 1444
408 160163 Padari Tuudur Jakob M 2006 Rae Huvikool 1555 -32 26 1603 15 26 1603
409 060106 Pailk Aimur M 1944 Rapla MK 0 0 1733 -53 13 1733
410 161220 Pallum Rasmus M 2008 Rae Huvikool 0 0 9 1606 46 36 1606
411 111026 Panfilov Sergei M 1935 - - - 1570 0 1607 20 26 1607
412 150245 Panfilova Jelizaveta N 2007 Maleklubi Lootus 1463 294 19 1515 51 29 1515
413 150610 Panova Marta N 2007 Sillamäe SK Kalev 1608 49 12 1666 86 15 1666
414 030298 Pantšenko Igor M - - - 1860 0 1840 -20 5 1840
415 130716 Parik Kerttu-Lisett N 2008 Saue MK 1292 0 1252 75 7 1252
416 030299 Park Peeter M 1952 Saku MK 1780 0 1610 -15 16 1610
417 160659 Parthal Rozalia N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1203 0 1310 21 5 1310
418 030304 Parts Tiit M 1962 Tartumaa 1764 -7 6 1737 -36 22 1737
419 160628 Paru Neeme M 1936 - - - 0 0 1593 13 6 1593
420 110609 Pastak Marti M - - - 0 0 1380 90 4 1380
421 150536 Pavlov Kirill M 2005 Narva SK Maletäht 1435 0 1357 5 6 1357
422 130734 Pedmanson Albert M 2007 Tartu Kalev 1801 98 40 1940 18 27 1940
423 130735 Pedmanson Herman M 2005 Tartu Kalev 1819 48 33 1939 88 27 1939
424 170802 Pedoson Arabel N 2009 Tartu Kalev 0 0 0 0 5 0
425 110715 Pedoson Georg Aleksander M 2004 Vabaettur 2033 69 48 2231 108 64 2231
426 030306 Peebo Kalle M 1949 Tartu Kalev 2247 12 7 2154 -17 15 2154
427 160452 Peegel Erki M 1971 - - - 0 0 1860 56 8 1860
428 140421 Peegel Henrik M 2005 Vabaettur 1369 0 1543 77 27 1543
429 170562 Peets Rasmus M 2009 Järva Noorte MK 0 0 0 0 2 0
430 131109 Pehlak Lauri M 2005 Saaremaa MK 1204 9 5 1159 0 1159
431 030307 Pelešev Leonid M 1951 Narva SK Maletäht 2150 -26 2 2131 8 5 2131
432 170242 Pepeliaev Andrei M 2009 Maleklubi Lootus 1285 -27 8 1265 171 15 1265
433 170243 Pepeliaev Artem M 2009 Maleklubi Lootus 1054 0 3 1251 97 20 1251
434 161267 Peterson Jander M 2007 Tartu Kalev 0 0 1375 113 7 1375
435 030310 Petrov Aleksander M 1941 Kadrioru MK 2013 -8 1 2001 23 26 2001
436 060411 Petrov Dmitri M 1998 SK Diagonaal 2216 25 22 2266 7 37 2266
437 160443 Petrov Kirill M 2007 Maleklubi Lootus 1173 0 1370 33 4 1370
438 071209 Petrov Sergei M 1965 SK Valge Ratsu 1613 0 1740 15 28 1740
439 140434 Pihlak Marius M - - - 0 0 1424 0 5 1424
440 170810 Piigli Jan Eduard M 2007 Rae Huvikool 0 0 0 0 2 0
441 100301 Piip Tarvo M 1977 Saue MK 0 0 2118 11 7 2118
442 131105 Pikkmets Tuuli N 2005 Pärnumaa MK 1394 0 1403 24 6 1403
443 170931 Piskevitsh Giorgi M - - - 0 0 0 0 3 0
444 150500 Pissarenko Peeter M 2003 - - - 0 0 1598 102 6 1598
445 130342 Pitsevitš Georgi M 1947 - - - 1816 0 1765 5 7 1765
446 130741 Plitnieks Janis M 1944 - - - 1907 -54 7 1892 -26 7 1892
447 170950 Pljusnin Fjodor M 2009 MK Chess Continent 0 0 1407 0 5 1407
448 160440 Põdersalu Aivar M 1956 - - - 0 0 1866 18 8 1866
449 170568 Põdra Kreete N 2007 Pärnumaa MK 0 0 0 0 4 0
450 160455 Põdra Sisandra N 2003 Pärnumaa MK 0 0 0 0 6 0
451 140608 Põkk Krister M 2005 Põlva MK 0 0 1420 -15 11 1420
452 150501 Põldaru Ramon M - - - 0 0 1320 102 6 1320
453 030330 Põldoja Ants M 1959 Keila MK 1942 18 6 1917 -20 20 1917
454 030599 Põlendik Tiina N 1948 - - - 1715 17 7 1719 -3 5 1719
455 160705 Poleštšuk Arseni M 2008 MK Areng 0 0 3 1574 213 27 1574
456 030318 Poltan Jüri M 1954 Pärnumaa 1976 -32 14 2004 0 2004
457 140407 Poluektova Arina N 2006 Narva SK Maletäht 1651 30 25 1706 81 20 1706
458 161269 Pomaznev Aleksei M 2008 MK Avesta 1402 68 12 1474 201 7 1474
459 141126 Pool Linda Maria N 2007 Tartu Kalev 1479 109 19 1590 -20 40 1590
460 030595 Pool Silvi N Pärnumaa MK 1846 9 6 1941 0 1941
461 051203 Poom Mati M 1944 Nõmme P. Kerese MK 1775 0 1801 -22 18 1801
462 170934 Põrk Taivo M - - - 0 0 0 0 4 0
463 170508 Postanogov Dmitrii M 2005 - - - 0 0 0 0 4 0
464 150627 Potašev Artemi M 2006 Narva SK Maletäht 1341 10 6 1404 59 6 1404
465 070622 Põvvat Aalo N 1932 - - - 1619 63 13 1640 48 16 1640
466 130506 Prangel Artur Johannes M 2003 Põlva MK 1394 0 1543 58 8 1543
467 140710 Priks Andre M 2006 Järva Noorte MK 0 0 1122 -19 6 1122
468 080411 Pritulin Vladimir M 2001 SK Valge Ratsu 1558 0 1489 4 13 1489
469 160653 Pritulina Nadezda N 2010 SK Valge Ratsu 1372 177 23 1489 106 35 1489
470 030596 Pritulina Svetlana N 1971 SK Valge Ratsu 2023 0 1960 13 8 1960
471 150314 Pronin Arseni M 2007 Vabaettur 1652 14 33 1767 102 40 1767
472 131130 Protassov Vlad M 2005 Narva SK Maletäht 1872 38 25 1911 13 28 1911
473 160150 Provodin Aleksandr M 2005 Vabaettur 1327 0 7 1502 317 13 1502
474 170922 Pukk Oskar M 2005 - - - 0 0 0 0 4 0
475 161205 Pukka Mariann N 2002 - - - 1356 0 7 0 0 0
476 030328 Puusepp Kaimar M 1976 Rapla MK 2210 0 2258 -5 14 2258
477 160627 Pylsy Evgeni M 1945 - - - 0 0 1614 11 4 1614
478 030333 Päären Hugo M 1946 Rapla MK 2260 0 2172 -3 8 2172
479 170914 Päären Karl-Alex M - - - 0 0 0 0 5 0
480 161203 Pääsukene Mart M - - - 1058 18 6 0 0 0
481 150202 Raag Ardi M 2004 Vabaettur 1694 25 32 1687 30 47 1687
482 170913 Raam Oliver M - - - 0 0 0 0 4 0
483 030602 Rahula Ülle N Kuressaare 1662 -35 6 1750 0 1750
484 170920 Rahumägi Brenet M 1997 - - - 0 0 0 0 4 0
485 060601 Rahusalu Riho M 1973 Harjumaa 1677 0 1598 -1 6 1598
486 131220 Raide Sivert M 2005 Valga MK 1588 146 12 1663 -19 7 1663
487 070412 Raidla Johannes M 1949 Põlva MK 1827 0 1905 -27 8 1905
488 160425 Rajangu Iiob M 2007 Vabaettur 1200 34 14 1541 94 23 1541
489 160708 Rajangu Miikael M 2007 Vabaettur 1256 119 6 1579 232 12 1579
490 160401 Ramjalg Lembit M 1937 - - - 0 0 1488 125 5 1488
491 140445 Randrüüt Robin M 2006 Järva Noorte MK 1388 0 1618 19 14 1618
492 161200 Rang Jaagup M - - - 1120 54 6 0 0 0
493 170904 Rannaste Marko M 2008 - - - 0 0 0 0 13 0
494 070809 Raudsepp Teet M 1944 - - - 1954 8 7 1913 12 8 1913
495 130104 Raudväli Anders M 2003 Saku MK 1376 0 1581 31 24 1581
496 030339 Rauk Tõnu M 1970 Kadrioru MK 2181 0 11 2083 -20 20 2083
497 160411 Rebane Romet M 2006 Pärnumaa MK 1360 162 17 1287 0 1287
498 170467 Reimal Taavi M 1989 - - - 1524 -6 7 0 0 0
499 050804 Reiman Arvo M 1950 Põlva MK 2255 0 2196 -31 8 2196
500 170541 Reinsalu Timur M 2010 MK Areng 0 0 1291 0 11 1291
501 110333 Reinson Jüri M 1948 - - - 1620 21 7 1633 0 1633
502 030346 Remmel Anto M 1946 SK Reval-Sport 2248 9 4 2262 -21 25 2262
503 170564 Riismaa Pärt M 2009 Tartu Kalev 0 0 0 0 3 0
504 170903 Riispapp Kert M 2009 Vabaettur 0 0 1383 36 12 1383
505 150238 Rikas Artur M 2005 Narva SK Maletäht 1621 -2 17 1650 46 29 1650
506 080536 Ristissaar Roger M 1980 Saue MK 1358 0 1629 47 6 1629
507 150261 Rodin Robert M 2007 Narva SK Maletäht 1603 5 23 1601 -46 13 1601
508 170590 Rodina Alise N 2010 - - - 0 0 3 0 0 3 0
509 161251 Rodionova Lillia N 2007 Narva SK Maletäht 1360 0 1339 1 5 1339
510 150244 Rogaten Varvara N 2008 Narva SK Maletäht 1608 87 19 1612 112 15 1612
511 170595 Rohtoja Mirjam N 2007 - - - 0 0 0 0 4 0
512 120163 Rooni Rein M 1957 - - - 0 0 1980 -35 4 1980
513 160106 Roots Lem-Leonhard M 2007 Rae Huvikool 1396 52 4 1488 93 11 1488
514 161236 Rosental Urmas M 1969 - - - 0 0 1696 0 7 1696
515 030351 Rosenvald Helmuth M 1929 - - - 1751 0 1761 -23 20 1761
516 141218 Rosme Margo M 2004 Järva Noorte MK 0 0 1369 23 13 1369
517 030607 Rõtova Merike N 1936 SK Reval-Sport 1711 -65 23 1733 -1 21 1733
518 140500 Rõtšagov Anton M 2008 Malekool 64 1598 -31 34 1718 27 35 1718
519 120118 Rõtšagov Nikita M 2005 Malekool 64 1693 89 37 1795 40 49 1795
520 061122 Rozenblit David M 2001 T. Truusi MKK 1365 0 1804 55 15 1804
521 120709 Rubina Mari N 2004 MK Avesta 1634 38 11 1604 -3 5 1604
522 130713 Rudnik Viktoria N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 1635 16 11 1719 -2 31 1719
523 030354 Runnel Simo M 1977 Tartumaa 1856 0 1790 -15 7 1790
524 120211 Ruugla Raul M 2004 Järva Noorte MK 1423 0 1652 39 18 1652
525 030355 Ruus Rein M 1955 T. Truusi MKK 2038 0 2003 12 22 2003
526 170917 Rämmar Märt M 2008 - - - 0 0 0 0 4 0
527 120805 Rätsep Randar M 2003 Pärnumaa MK 1404 109 18 1244 0 1244
528 170804 Saar Kennet M 2010 Surju valla SK 0 0 0 0 2 0
529 140319 Saareall Oskar M 2006 Tartu Kalev 1622 12 7 1688 -42 28 1688
530 161268 Sada Anett N 2007 Tartu Kalev 0 0 1089 0 3 1089
531 130307 Sade Carolina N 2005 Tallinna MK 1609 67 7 1618 5 37 1618
532 150242 Sadekov Maksim M 2007 Narva SK Maletäht 1693 17 12 1609 7 7 1609
533 080201 Safronov Kirill M 1993 Vabaettur 1205 0 1242 39 1 1242
534 160122 Sala Ellen N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1231 -47 5 1381 3 9 1381
535 141131 Samberk Vahur M 1993 - - - 0 0 1660 10 7 1660
536 030609 Sander Heike N 1954 Kadrioru MK 1920 -18 2 1887 0 1887
537 030363 Sander Jaan M 1948 Nõmme P. Kerese MK 2047 0 1902 -6 21 1902
538 030365 Saraikin Sergei M 1934 - - - 1917 0 1820 -34 6 1820
539 170821 Sarapuu Patrick M 2007 Põltsamaa Ühisgümnaasium 0 0 0 0 6 0
540 030367 Sarv Arvo M 1943 T. Truusi MKK 2179 -31 2 2070 7 6 2070
541 170936 Sass Silver M - - - 0 0 0 0 4 0
542 140416 Saue Karl Elias M 2006 MK Areng 1456 34 6 1617 61 40 1617
543 121118 Savin Danil M 2004 Vabaettur 1344 31 5 1605 185 27 1605
544 121115 Savinov Matvei M 2005 MK Areng 1662 15 23 1721 72 51 1721
545 170307 Schaffrik Kalju M 1938 - - - 0 0 0 0 5 0
546 160400 Schmidt Mait M 1960 Nõmme P. Kerese MK 1656 0 1720 -1 19 1720
547 150506 Schneider Uku M 2007 Tallinna MK 1424 131 9 1627 13 56 1627
548 030371 Seeman Tarvo M 1969 - - - 2391 -11 18 2461 26 21 2461
549 030375 Semjonov Anatoli M 1983 - - - 1800 0 1775 -25 5 1775
550 030376 Sepandi Jaak M 1939 - - - 1687 -40 7 1800 65 34 1800
551 030378 Sepp Mart M 1980 Saku MK 2036 0 2013 -7 7 2013
552 160435 Serzhant Aleksandr M 2009 Narva SK Maletäht 1310 -5 4 1252 -3 2 1252
553 170513 Shchedrova Tatiana N 2004 - - - 0 0 0 0 5 0
554 170557 Shchiry Roman M 2010 Mustamäe Loomingumaja 0 0 1274 -8 9 1274
555 161261 Shmutov Ivan M 2008 Kohtla-Järve 0 0 0 0 3 0
556 110327 Shvedov Andrei M 2002 Maleklubi Lootus 1631 0 14 1710 63 22 1710
557 110710 Shvedov Maksim M 2004 Vabaettur 1291 0 1513 44 11 1513
558 030385 Siemer Tambet M 1969 Rapla MK 2147 0 2331 20 7 2331
559 030386 Siidirätsep Endel M 1936 Harjumaa 1853 0 1812 -20 15 1812
560 030387 Siil Marko M 1968 Saaremaa MK 2114 -7 4 2102 0 2102
561 150272 Siimon Aaron M 2007 T. Truusi MKK 1319 23 4 1472 -1 4 1472
562 050718 Sikk Lembit M 1945 Keila MK 1776 0 1790 6 7 1790
563 061101 Sild Eero Kristjan M 1998 MK Areng 1430 79 7 1560 104 17 1560
564 150518 Sild Johann M 2006 Tallinna MK 1260 79 6 1486 163 12 1486
565 120644 Sild Marta Pauline N 2004 MK Areng 1656 7 26 1670 32 11 1670
566 170944 Silland Aivar M 2010 Narva SK Maletäht 0 0 3 0 0 0
567 130357 Simson Urmas M - - - 0 0 2161 -16 6 2161
568 120178 Sinitsõna Anastassija N 2004 Malekool 64 2014 33 11 1793 0 1793
569 050525 Siroš Ilja M 1998 Sillamäe SK Kalev 2335 61 25 2265 0 2265
570 070701 Sirp Karl Aleksander M 1999 Tallinna MK 1915 8 21 2000 88 20 2000
571 150256 Sizov Lev M 2008 SK Valge Ratsu 1572 25 27 1681 62 39 1681
572 071214 Skladtsikov Andrei M 2000 Kohtla-Järve SK Kalev 1947 -19 6 1984 0 14 1984
573 170918 Slavinskaja Maria N - - - 0 0 0 0 3 0
574 120637 Slavinski Nikita M 2007 T. Truusi MKK 1590 82 11 1696 77 72 1696
575 160142 Smirnov Dmitri M 1977 Maleklubi Lootus 1332 0 5 1544 30 6 1544
576 140717 Smirnova Jekaterina N 2006 Maleklubi Lootus 1602 -24 44 1627 18 31 1627
577 170529 Smorodkin Andrey M 1968 - - - 0 0 0 0 7 0
578 120623 Smorodkin Kirill M 2005 - - - 1616 0 1847 19 10 1847
579 150623 Snitsarenko Igor M 2007 Vabaettur 1660 50 44 1846 167 61 1846
580 161212 Snitsarenko Ilja M 2010 Vabaettur 1400 139 23 1458 74 42 1458
581 160642 Sobolev Evelin N 2008 Maleklubi Lootus 1122 0 1201 -2 1 1201
582 170916 Sokolenko Ksenja N - - - 0 0 0 0 3 0
583 030399 Sookruus Heiki M 1954 Keila MK 2108 0 1986 -18 5 1986
584 170939 Soop Joosep M - - - 0 0 0 0 2 0
585 151000 Sooväli Markus M 2006 Pärnu Spordikool 1466 106 24 1517 84 5 1517
586 030412 Sõskov Vjatšeslav M 1987 Narva SK Maletäht 2290 -26 11 2321 0 2321
587 170924 Sõtšjov Gleb M 2007 - - - 0 0 0 0 4 0
588 100900 Staub Madis M 1940 Viimsi MS Apones 1716 0 1729 -1 12 1729
589 170306 Steblevski Daniel M 2006 T. Truusi MKK 0 0 1200 0 11 1200
590 160718 Stepanov Juhan M 1950 - - - 0 0 1764 -64 8 1764
591 140733 Suhhanov Egor M 2006 MK Areng 1210 0 1243 36 17 1243
592 120604 Sui Andres M 2001 Saaremaa MK 1580 -10 8 1546 0 1546
593 120605 Sui Siret N 2000 Saaremaa MK 1632 -15 13 1374 0 1374
594 050725 Sulg Jaan M 1936 Rapla MK 1989 0 1846 1 14 1846
595 030408 Sumaroks Janis M 1940 Narva MK Kaissa 1758 4 1 1694 0 1694
596 170948 Surmina Margarita N 2009 Narva SK Maletäht 0 0 1 0 0 0
597 170928 Sutt Jan M - - - 0 0 0 0 2 0
598 140609 Suur Henri M 2005 Põlva MK 1306 0 1352 -8 5 1352
599 170955 Taavet Martin M 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 0 0 0 0 3 0
600 160703 Tabri Kaspar M 2003 Nõmme Noortemaja 0 0 1079 64 11 1079
601 120196 Tamm Marge N 1999 - - - 1537 0 1561 -39 6 1561
602 170933 Tammaru Tarmo M - - - 0 0 0 0 5 0
603 160449 Tammepõld Hugo M 2007 - - - 0 0 1378 -11 4 1378
604 150305 Tammepõld Laureta N 2005 - - - 0 0 1508 92 6 1508
605 160138 Tammus Toivo M 1975 Rapla MK 0 0 1651 -7 7 1651
606 160442 Tampere Jürgen M 2007 Vabaettur 1180 30 3 1386 96 6 1386
607 170201 Tampere Mattis M 2007 Vabaettur 1172 -17 4 1139 -27 7 1139
608 110619 Tankler Shrek M 2002 Järva Noorte MK 0 0 1614 30 19 1614
609 030450 Tarakanov Oleg M 1953 Kadrioru MK 2152 -34 4 2175 0 2175
610 160436 Taranov Mihhail M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 1387 32 11 1427 53 6 1427
611 140725 Taro Marko M 2006 Vabaettur 1639 95 12 1583 -4 25 1583
612 120639 Tarsalainen Martti M 2004 Surju valla SK 1406 0 1533 158 14 1533
613 080327 Taruta Ilja M 2000 Vabaettur 1683 -16 11 1727 64 21 1727
614 030453 Teelem Lauri M 1983 T. Truusi MKK 2128 -16 3 2258 -6 13 2258
615 030454 Teemäe Leo M 1932 MK Chess Continent 1907 -49 13 1885 -14 20 1885
616 170504 Teeäär Timo M 1977 - - - 0 0 0 0 4 0
617 131116 Telliskivi Laur M 1989 - - - 0 0 1678 25 9 1678
618 030455 Telliskivi Sven M 1985 - - - 1945 0 2003 23 6 2003
619 170581 Teppan Mariann N 2008 Harjumaa 0 0 0 0 5 0
620 160713 Terk Erik M 1952 - - - 0 0 1708 0 8 1708
621 120803 Tiik Harry M 1942 - - - 1559 24 5 1463 0 1463
622 110211 Tiisler Ander M 1999 Tartu Kalev 1574 0 1770 78 33 1770
623 100701 Tiisler Tanel M 1997 Tartu Kalev 1770 0 1949 11 8 1949
624 170908 Tikerpe Marcus Imre M - - - 0 0 0 0 7 0
625 161270 Timofejeva Juliana N 2008 Narva SK Maletäht 1329 -34 16 1418 167 15 1418
626 110122 Timošin Andrei M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 1944 11 11 1982 -6 24 1982
627 170572 Titson Karl-Marten M 2005 Pärnumaa MK 0 0 1210 0 6 1210
628 030464 Tobre Andres M 1959 Valgamaa 1725 -3 7 1669 12 8 1669
629 030465 Tolmatšov Eduard M 1963 Narva MK Kaissa 2184 -18 5 2174 0 2174
630 120633 Tominga Uku M 2004 Surju valla SK 1242 0 1479 116 13 1479
631 150270 Tomingas Wilhelm M 2006 T. Truusi MKK 0 0 5 1243 0 1243
632 160614 Tomson Mihkel M 2006 Tartu Kalev 1558 90 13 1651 45 58 1651
633 120104 Tomson Mikk M 2000 SK Reval-Sport 1504 0 1655 41 21 1655
634 150311 Tõnisson Trent Asso M 2004 Mustamäe Loomingumaja 1617 -82 28 1722 43 64 1722
635 140440 Tõnso Hannes M 2005 Vabaettur 1613 1 33 1683 20 54 1683
636 090506 Tõnso Liina N 2001 Vabaettur 1917 69 45 1883 57 57 1883
637 170809 Tõnuri Tauro M 2008 Rae Huvikool 0 0 0 0 3 0
638 161207 Toodo Markus M 2008 Pärnu Spordikool 1133 -24 4 1224 0 1224
639 170573 Toonikus Hermet M 2006 Pärnumaa MK 0 0 1164 0 6 1164
640 110905 Torpats Rain Martin M 1998 Tartu Kalev 0 0 1407 78 6 1407
641 061008 Traumann Andres M 1992 Saaremaa MK 1782 12 5 1576 0 1576
642 170531 Treumuth Mirtel N 2007 Lahmuse Kool 0 0 1292 25 18 1292
643 030468 Trohhelev Boris M 1960 Tartumaa 2061 0 2132 -38 8 2132
644 150226 Tropp Ainar M 2005 - - - 0 0 1562 109 5 1562
645 030469 Truus Tõnu M 1946 T. Truusi MKK 2102 8 1 2089 2 16 2089
646 170575 Tsõganov Jaroslav M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 0 0 0 0 2 0
647 030620 Tsõganova Monika N 1969 Narva SK Maletäht 2132 30 24 2186 23 16 2186
648 160128 Turo Ralf M 2007 Tallinna MK 1191 0 1565 52 30 1565
649 070511 Turu Indrek M 1988 K. Külaotsa MK 1951 0 1933 4 6 1933
650 030480 Tuul Tarmo M 1988 T. Truusi MKK 2113 0 2208 5 7 2208
651 160616 Türkson Ahto M - - - 0 0 1459 97 6 1459
652 170527 Tähepõld Mart M 1961 - - - 0 0 0 0 5 0
653 130113 Tähiste Marc-Joosep M 2003 T. Truusi MKK 1512 0 1662 22 18 1662
654 170909 Tääts Mattias M - - - 0 0 0 0 7 0
655 140734 Tšurakov Sergei M 2007 Vabaettur 1360 24 6 1559 54 44 1559
656 130309 Uibokant Karl Oskar M 2004 Tallinna MK 1643 28 32 1739 20 49 1739
657 121006 Uibokant Mathias Robert M 2002 Tallinna MK 1904 59 25 2040 77 44 2040
658 161224 Uljas Rasmus M 2007 Rae Huvikool 0 0 1064 -7 5 1064
659 030483 Uprus Elmar M 1931 Valgamaa 1846 -18 7 1882 0 1882
660 101004 Urbel Aavo M 1960 - - - 1623 25 7 1661 0 1661
661 051120 Urgas Jaan M 1972 - - - 1699 0 1835 45 22 1835
662 170514 Usarova Evita N 2003 - - - 0 0 0 0 7 0
663 071202 Uurits Karel M 1970 Saue MK 1875 0 1913 60 31 1913
664 150312 Vaht Evita N 2002 Mustamäe Loomingumaja 0 0 1278 40 1 1278
665 030622 Vahter Lea N 1961 Harjumaa 1781 0 1599 20 7 1599
666 170803 Vahtras Elisabeth N 2006 Rae Huvikool 0 0 1093 0 6 1093
667 030493 Vaino Einar M 1951 SK Diagonaal 1927 0 1952 -6 10 1952
668 140716 Vaino Jekaterina N 2007 Narva SK Maletäht 1484 116 6 1286 49 5 1286
669 090508 Vaino Nikita M 2002 Narva SK Maletäht 1845 18 19 1940 31 9 1940
670 160742 Valdna Eino M 1937 - - - 0 0 1246 0 7 1246
671 170923 Valgerist Gert M - - - 0 0 0 0 4 0
672 160115 Valijev Aleksei M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1271 132 7 1295 37 9 1295
673 130725 Vallaste Markus M 2004 - - - 1350 0 1393 4 3 1393
674 170565 Valm Sten M 2009 Pärnumaa MK 0 0 0 0 2 0
675 030497 Valner Uku M 1990 SK Reval-Sport 2266 -2 1 2348 0 2348
676 030500 Varik Elon M 1934 Põlvamaa 2019 0 1865 -20 8 1865
677 170822 Varuškin Ander M 2005 Jõgevamaa 0 0 1111 0 11 1111
678 170902 Vassiljev Maksim M - - - 0 0 1377 0 6 1377
679 170953 Vatsfeld Siim M Saaremaa MK 0 0 2 0 0 0
680 120117 Veerik Oleg M 2001 Kohtla-Järve SK Kalev 1547 0 1605 85 13 1605
681 170497 Veges Marta N 2009 MK Areng 0 0 1147 0 4 1147
682 170498 Veges Miina N 2009 MK Areng 0 0 1168 0 5 1168
683 170221 Veges Paula N 2009 MK Areng 0 0 1289 15 4 1289
684 150100 Veges Pärtel M 2007 MK Areng 0 0 1405 38 6 1405
685 170574 Vellak Marten M 2006 Tartu Kalev 0 0 0 0 4 0
686 170591 Vellemäe Eerold M 1979 - - - 0 0 0 0 7 0
687 051118 Velling Martin M 1977 Saue MK 0 0 1947 -1 7 1947
688 160137 Verhni Vladimir M 1957 - - - 0 0 1882 6 13 1882
689 170807 Veri Hans Kristjan M 1999 - - - 0 0 1636 0 6 1636
690 150621 Vichterstein Andri M 2008 Nõmme Noortemaja 1330 16 4 1633 78 23 1633
691 170935 Vihma Markus M - - - 0 0 0 0 3 0
692 030512 Viidu Raivo M 1950 Saue MK 1927 0 1851 9 22 1851
693 051119 Viikmaa Karmen N 1983 Tartu Kalev 1890 10 7 1952 33 8 1952
694 111112 Viitkar Enn M Rapla MK 0 0 1618 -35 7 1618
695 170500 Vilbaste Jaan M 2009 - - - 0 0 0 0 2 0
696 170501 Vilbaste Jüri M 2009 - - - 0 0 0 0 1 0
697 161225 Vilk Juss M 2006 Põltsamaa Ühisgümnaasium 0 0 1346 238 13 1346
698 140311 Viller Epp N 1945 - - - 0 0 1649 61 8 1649
699 140315 Volkodavov Vladislav M 2005 Vabaettur 1258 0 1315 54 7 1315
700 170240 Volmer Anel N 2006 Jõgevamaa 0 0 0 0 7 0
701 030519 Volodin Aleksander M 1990 Vabaettur 2461 1 9 2486 -8 7 2486
702 150218 Vool Karl-Markus M 2007 Põlva MK 1374 0 1545 37 13 1545
703 170512 Vorobieva Varvara N 2004 - - - 0 0 0 0 7 0
704 030700 Vorobjov Pavel M 1981 Tartu Kalev 2287 18 7 2385 4 8 2385
705 030523 Vovk Ilja M 1988 Vabaettur 2309 12 21 2337 0 14 2337
706 170825 Välba Rauno M 2009 Rae Huvikool 0 0 0 0 4 0
707 160162 Vällo Sten M 2004 Nõmme Noortemaja 0 0 0 0 4 0
708 120203 Värton Eva N 2004 Tallinna MK 1541 17 18 1621 22 20 1621
709 170941 Zaitsev Serafim M 2010 Narva SK Maletäht 1240 0 5 1240 0 1240
710 030441 Zarovski Mihhail M 1947 - - - 1824 0 1835 11 15 1835
711 030442 Zavoronkov Vladimir M 1976 Narva MK Kaissa 2385 0 4 2372 0 2372
712 030438 Zjukin Sergei M 1972 T. Truusi MKK 2321 -3 5 2359 0 2359
713 080653 Zubehhin Aleksei M 2000 Narva SK Maletäht 1877 -3 3 1844 7 7 1844
714 160153 Šadrina Eva N 2008 Tallinna MK 1651 54 35 1647 22 62 1647
715 170926 Šafigullin Raul M 2008 MK Chess Continent 0 0 0 0 6 0
716 071107 Šarankov Grigori M 1986 Tallinna MK 2191 0 5 2325 3 16 2325
717 040316 Ševtšenko Maksim M 1996 Valga MK 1497 0 1523 -11 1 1523
718 030422 Ševtšenko Robert M 1969 Kadrioru MK 2328 -30 5 2396 0 2396
719 110507 Šilkin Aleksei M 2003 Narva SK Maletäht 1705 13 21 1654 0 1654
720 161233 Šilkin Maksim M 2009 Narva SK Maletäht 1333 17 3 1269 0 1269
721 030425 Šiškov Andrei M 1978 T. Truusi MKK 2369 -16 17 2382 44 20 2382
722 160433 Šnurov Daniil M 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 1598 18 20 1634 3 7 1634
723 060606 Šukis Viktor M 1936 Tartumaa 1695 0 1786 12 8 1786
724 030432 Švõrjov Igor M 1955 T. Truusi MKK 2352 0 2372 18 44 2372
725 170820 Žukovitš Oliver M 2007 Põltsamaa Ühisgümnaasium 0 0 1113 0 6 1113
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017