Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
18. juuli
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: Eesti U8 noormeeste ja neidude meistrivõistlused

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2017-05-26 - 2017-05-28
KohtKoht
Narva Laste Loomemaja
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
60 minutit partiile + 30 sekundit igale käigule
JuhendPõhiperiood
tavamale ( koef = 1 )
Uue reitingu saanud mängijad:
nr id perenimi eesnimi s sa klubi tava kiir välk
1 170211 Andrejev Arseni M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 1196 1054 1054
2 170577 Haapsal Maria Ioanna N 2009 Tallinna MK 1275 1356 1356
3 170255 Ivanichenko Gleb M 2009 Narva SK Maletäht 1125 1125 1125
4 170556 Ivanov Nikolai M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 0 1090 1090
5 170942 Kossenko Tihhon M 2009 Narva SK Maletäht 1196 1196 1196
6 170244 Müürsepp Milena N 2009 Maleklubi Lootus 1024 1171 1171
7 170242 Pepeliaev Andrei M 2009 Maleklubi Lootus 1285 1265 1265
8 170243 Pepeliaev Artem M 2009 Maleklubi Lootus 1054 1251 1251
9 170941 Zaitsev Serafim M 2010 Narva SK Maletäht 1240 1240 1240
Kokku
35
Kõrgeim tõus
172
Suurim langus
-31
Seeniorid 60
0
Noored 18
35
Mehed
25
Naised
10
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
+/-
n
kiir
välk
1 170211 Andrejev Arseni M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 0 0 6 0
2 170947 Apollonov Jegor M 2009 Narva SK Maletäht 0 0 2 0
3 160649 Aus Andreas M 2009 Pärnu Spordikool 1209 5 5 1384
4 161206 Balabonin Matvei M 2010 MK Areng 1117 -2 1 1341
5 170943 Bernat Nikita M 2009 Narva SK Maletäht 0 0 3 0
6 161230 Dukov Vladimir M 2009 Vabaettur 0 172 6 1549
7 170254 Gasanbekov Miroslav M 2009 Narva SK Maletäht 0 32 5 0
8 170946 Golovkov Timofei M 2010 Sillamäe SK Kalev 0 0 2 0
9 170577 Haapsal Maria Ioanna N 2009 Tallinna MK 0 0 2 0
10 170255 Ivanichenko Gleb M 2009 Narva SK Maletäht 0 0 3 0
11 170556 Ivanov Nikolai M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 0 0 2 0
12 160707 Karba Kertu N 2009 Tartu Kalev 1090 -13 2 1210
13 160604 Karis Fredi M 2009 Tartu Kalev 1381 3 2 1441
14 170945 Kompus Karl Erik M 2009 Rae Huvikool 0 0 2 0
15 170942 Kossenko Tihhon M 2009 Narva SK Maletäht 0 0 6 0
16 170304 Kuzmina Oleksandra N 2009 Maleklubi Lootus 0 0 2 0
17 160648 Köösel Hans Georg M 2010 Pärnu Spordikool 1186 13 4 1334
18 161271 Lavruhhina Anastassia N 2009 Narva SK Maletäht 0 0 3 0
19 161210 Lehes Ott Oskar M 2010 Tartu Kalev 0 -4 2 1312
20 160131 Martirosian Tigran M 2010 Tartu Kalev 1296 -31 3 1523
21 170220 Mertins Ostap M 2009 Tallinna MK 0 157 5 1463
22 170244 Müürsepp Milena N 2009 Maleklubi Lootus 0 0 2 0
23 150600 Mäesalu Oliver M 2009 Tartu Kalev 1440 33 7 1579
24 170578 Nikitina Anastasia N 2009 Narva SK Maletäht 0 0 2 0
25 170202 Orlova Sofiya N 2010 Tallinna MK 0 52 2 1410
26 170242 Pepeliaev Andrei M 2009 Maleklubi Lootus 0 0 3 0
27 170243 Pepeliaev Artem M 2009 Maleklubi Lootus 0 0 3 0
28 160653 Pritulina Nadezda N 2010 SK Valge Ratsu 1195 7 2 1383
29 170590 Rodina Alise N 2010 - - - 0 0 3 0
30 160435 Serzhant Aleksandr M 2009 Narva SK Maletäht 1315 -5 4 1255
31 170944 Silland Aivar M 2010 Narva SK Maletäht 0 0 3 0
32 161212 Snitsarenko Ilja M 2010 Vabaettur 1261 68 3 1384
33 170948 Surmina Margarita N 2009 Narva SK Maletäht 0 0 1 0
34 170941 Zaitsev Serafim M 2010 Narva SK Maletäht 0 0 5 0
35 161233 Šilkin Maksim M 2009 Narva SK Maletäht 1316 17 3 1269
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017