Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
18. juuli
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: Eesti U18 noormeeste ja neidude meistrivõistlused

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2017-05-04 - 2017-05-07
KohtKoht
Paul Kerese Malemaja
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
90 minutit partiile + 30 sekundit igale käigule
JuhendPõhiperiood
tavamale ( koef = 1 )
Kokku
33
Kõrgeim tõus
37
Suurim langus
-37
Seeniorid 60
0
Noored 18
33
Mehed
18
Naised
15
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
+/-
n
kiir
+/-
n
välk
1 120618 Bitkova Elizavetta N 2003 Maleklubi Lootus 1603 12 7 1670
2 120621 Bondarevskaja Emilin N 2004 Maleklubi Lootus 1609 23 7 1628
3 080381 Chukavin Kirill M 2002 Tallinna MK 2104 9 5 2210
4 091000 Garanin Aleksei M 2001 MK Avesta 2146 17 7 2064
5 060505 Ivanov Platon-Jaan M 2000 Narva MK Kaissa 1980 12 7 1891
6 110331 Ivanova Lidia N 1999 Vabaettur 1628 -23 7 1630
7 120617 Jõerand Jenna N 2004 MK Areng 1515 10 7 1633
8 120114 Keres Marken M 2001 T. Truusi MKK 1633 -29 7 1540
9 121122 Kolõskova Valeria N 2002 Vabaettur 1649 -37 7 1621
10 110403 Kosõhh Kirill M 2003 Vabaettur 1694 -18 5 1760
11 120115 Kuldmaa Tanel M 2002 Kohtla-Järve SK Kalev 1668 -9 5 1673
12 051010 Liebert Erwin M 1999 SK Reval-Sport 1908 -11 5 1796
13 120210 Liiv Kristiina N 2003 Tallinna MK 1623 -2 7 1738
14 080309 Lumiste Rene M 1999 Tallinna MK 2033 37 5 2112
15 080531 Moissejeva Anastassia N 1999 Narva SK Maletäht 1700 17 7 1616
16 051004 Narva Mai N 1999 SK Reval-Sport 2218 -13 7 2216
17 051004 Narva Mai N 1999 SK Reval-Sport 2218 2216 -4 2
18 130114 Nazarova Veronika N 2001 Maleklubi Lootus 1626 4 7 1615
19 040404 Nero Georg M 1999 T. Truusi MKK 1887 -12 6 1973
20 090304 Nitsiportsik Maksim M 2001 Vabaettur 1667 13 5 1681
21 080355 Olde Grete N 2002 Tallinna MK 1876 1940 -4 2
22 080355 Olde Grete N 2002 Tallinna MK 1876 24 7 1940
23 080354 Olde Margareth N 2000 Tallinna MK 2075 -20 7 2078
24 120701 Orgse Karl Kristofer M 2003 Vabaettur 1752 31 6 1775
25 110715 Pedoson Georg Aleksander M 2004 Vabaettur 1964 4 5 2123
26 070701 Sirp Karl Aleksander M 1999 Tallinna MK 1907 -17 7 1912
27 071214 Skladtsikov Andrei M 2000 Kohtla-Järve SK Kalev 1966 -19 6 1984
28 080327 Taruta Ilja M 2000 Vabaettur 1699 -8 6 1663
29 090506 Tõnso Liina N 2001 Vabaettur 1848 34 7 1826
30 090506 Tõnso Liina N 2001 Vabaettur 1848 1826 11 2
31 130309 Uibokant Karl Oskar M 2004 Tallinna MK 1615 -11 5 1719
32 121006 Uibokant Mathias Robert M 2002 Tallinna MK 1845 7 4 1963
33 090508 Vaino Nikita M 2002 Narva SK Maletäht 1827 6 6 1909
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017