Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
18. juuli
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: KRISTIINE OPEN`2017 KIIRMALES

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2017-04-08 - 2017-04-08
KohtKoht
Tallinna Puuetega Inimeste Koj
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
15 minutit + 2 sekundit käigule
JuhendPõhiperiood
kiirmale ( koef = 1 )
Kokku
79
Kõrgeim tõus
140
Suurim langus
-51
Seeniorid 60
29
Noored 18
26
Mehed
73
Naised
6
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
kiir
+/-
n
välk
1 170912 Allmann Ülo M - - - 0 0 0 5
2 140301 Aro Andres M 1970 - - - 0 1660 4 5
3 030025 Arulaid Enno M 1951 Saku MK 1807 1691 -51 6
4 160622 Buschmann Helmuth M 1931 - - - 0 1645 1 5
5 161252 Denikin Boris M 1959 - - - 0 1682 -10 5
6 090503 Domoskanov Ivan M 1938 - - - 1739 1599 12 5
7 160624 Drozdov Valeri M 1961 - - - 0 1558 140 7
8 030046 Dubrovin Robert M 1986 Kadrioru MK 2252 2354 5 5
9 160647 Dudakov Andrei M 2008 Vabaettur 1363 1570 2 5
10 160634 Ennok Heigo M 1956 - - - 0 1637 12 7
11 150200 Gaav Arnold M 1943 - - - 0 1572 14 4
12 030058 Garber Vjatšeslav M 1936 Kadrioru MK 2142 2112 17 4
13 120705 Haabu Aare M 1950 Nõmme P. Kerese MK 0 1757 0 7
14 170308 Hansen Joonas M 1985 - - - 0 0 0 4
15 160629 Hazak Gabriel M 1938 - - - 0 1495 104 6
16 150204 Hein Christopher M 2004 Nõmme Noortemaja 1610 1601 21 7
17 030102 Ioganson Oleg M 1972 - - - 1895 1823 -16 7
18 030090 Ivanov Stepan M 1952 MK Chess Continent 1923 1978 -11 7
19 110331 Ivanova Lidia N 1999 Vabaettur 1628 1630 17 5
20 130715 Jakimenko Aleksandr M 1942 - - - 1684 1836 -14 7
21 170526 Kais Kaarel M 1974 - - - 0 0 0 5
22 130335 Kalvet Tõnu M 1970 MK Faalanks 1602 1701 13 6
23 050300 Kalvik Taavi M 1989 Nõmme P. Kerese MK 1641 1867 -12 6
24 141220 Kõlar Johan-Eerik M 1994 Vabaettur 1781 1754 -10 7
25 150203 Kõlar Karl-Ustav M 2004 Vabaettur 1622 1623 -16 5
26 030167 Kortšagin Oleg M 1965 MK Chess Continent 2194 2106 0 7
27 110403 Kosõhh Kirill M 2003 Vabaettur 1694 1760 21 7
28 161247 Kozlov Valeri M 2006 T. Truusi MKK 0 1333 -40 6
29 160721 Kuuskmäe Sulev M 1956 - - - 0 1675 33 5
30 130722 Kütt Sulev M 1950 - - - 0 1843 32 7
31 140723 Levchenko Marina N 2007 Vabaettur 1629 1678 9 4
32 130720 Lilleorg Ilmar M 1934 Nõmme P. Kerese MK 0 1799 -32 6
33 030234 Lõgun Aleksei M 1985 Saku MK 1932 1963 -4 7
34 160441 Luure Annika N 1988 - - - 0 1612 -3 5
35 160148 Maznitsa Leonid M 2001 Vabaettur 1686 1670 -16 5
36 150216 Mellikov Miikael M 2007 Nõmme Noortemaja 1515 1604 -4 6
37 170506 Mõistlik Ilmar M 2008 - - - 0 0 0 5
38 130742 Naestema Joonas Aditya M 2006 MK Areng 1608 1625 9 6
39 140441 Narva Jaan Oskar M 2005 SK Reval-Sport 1447 1528 -15 5
40 101202 Narva Mart M 2003 SK Reval-Sport 1608 1616 -1 4
41 030265 Neff Sergei M 1954 Kadrioru MK 2263 2290 -14 6
42 040404 Nero Georg M 1999 T. Truusi MKK 1887 1973 23 7
43 040311 Nikulin Oleg M 1996 Narva MK Kaissa 2030 2041 17 6
44 090304 Nitsiportsik Maksim M 2001 Vabaettur 1667 1681 16 7
45 110304 Paabo Priit M 1968 - - - 0 1918 -14 7
46 111026 Panfilov Sergei M 1935 - - - 1570 1587 33 5
47 030299 Park Peeter M 1952 Saku MK 1780 1625 3 3
48 160628 Paru Neeme M 1936 - - - 0 1580 13 6
49 110715 Pedoson Georg Aleksander M 2004 Vabaettur 1964 2123 3 6
50 030310 Petrov Aleksander M 1941 Kadrioru MK 2021 1978 32 5
51 160627 Pylsy Evgeni M 1945 - - - 0 1603 11 4
52 150202 Raag Ardi M 2004 Vabaettur 1669 1657 9 7
53 060601 Rahusalu Riho M 1973 Harjumaa 1677 1599 -1 6
54 160401 Ramjalg Lembit M 1937 - - - 0 1363 125 5
55 030339 Rauk Tõnu M 1970 Kadrioru MK 2181 2103 10 5
56 030607 Rõtova Merike N 1936 SK Reval-Sport 1776 1734 -10 7
57 030355 Ruus Rein M 1955 T. Truusi MKK 2038 1991 10 7
58 030363 Sander Jaan M 1948 Nõmme P. Kerese MK 2047 1908 -25 7
59 170307 Schaffrik Kalju M 1938 - - - 0 0 0 5
60 160400 Schmidt Mait M 1960 Nõmme P. Kerese MK 1656 1721 -8 6
61 030371 Seeman Tarvo M 1969 - - - 2402 2435 9 6
62 030375 Semjonov Anatoli M 1983 - - - 1800 1800 -25 5
63 030376 Sepandi Jaak M 1939 - - - 1727 1735 26 6
64 061101 Sild Eero Kristjan M 1998 MK Areng 1351 1456 23 6
65 070701 Sirp Karl Aleksander M 1999 Tallinna MK 1907 1912 52 6
66 120637 Slavinski Nikita M 2007 T. Truusi MKK 1508 1619 -14 5
67 030399 Sookruus Heiki M 1954 Keila MK 2108 2004 -18 5
68 100900 Staub Madis M 1940 Viimsi MS Apones 1716 1730 -7 5
69 080327 Taruta Ilja M 2000 Vabaettur 1699 1663 65 7
70 170504 Teeäär Timo M 1977 - - - 0 0 0 4
71 150311 Tõnisson Trent Asso M 2004 Mustamäe Loomingumaja 1699 1679 -14 5
72 090506 Tõnso Liina N 2001 Vabaettur 1848 1826 7 7
73 170527 Tähepõld Mart M 1961 - - - 0 0 0 5
74 130309 Uibokant Karl Oskar M 2004 Tallinna MK 1615 1719 -19 5
75 121006 Uibokant Mathias Robert M 2002 Tallinna MK 1845 1963 6 7
76 160137 Verhni Vladimir M 1957 - - - 0 1876 10 5
77 150621 Vichterstein Andri M 2008 Nõmme Noortemaja 1314 1555 9 5
78 160153 Šadrina Eva N 2008 Tallinna MK 1597 1625 -7 4
79 030432 Švõrjov Igor M 1955 T. Truusi MKK 2352 2354 -9 7
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017