E T K N R L P
19. veebruar
   Eesti Vabariik 100
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
    |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |   Eesti MV  |     |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
LISAINFO

Kiirmaleturniir VINNI VÄLK - EV 100 sari

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2018-01-27 - 2018-01-27
KohtKoht
Vinni Spordikompleks
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
1. periood : 2018-02-01
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
7 vooru, 15 min + 2 sek
JuhendPõhiperiood
kiirmale ( koef = 1 )
Kokku
93
Kõrgeim tõus
68
Suurim langus
-35
Seeniorid 60
15
Noored 18
33
Mehed
83
Naised
10
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
kiir
+/-
n
välk
1 050529 Abozenko Georg M 1996 T. Truusi MKK 2099 2105 30 7 2132
2 110726 Aga Rihard M 2004 Narva SK Maletäht 2029 1956 5 7 1873
3 180121 Albrecht Andero M 2005 - - - 0 0 0 5 0
4 120100 Andrijaškin Deniss M 2005 Narva SK Maletäht 1912 1898 68 6 1849
5 030027 Avtšijev Edgar M 1989 Maardu MK 2076 2041 1 7 2055
6 140712 Blokhin Sofia N 2006 Tallinna MK 1736 1853 25 7 1812
7 120621 Bondarevskaja Emilin N 2004 Maleklubi Lootus 1575 1723 22 7 1712
8 080381 Chukavin Kirill M 2002 Tallinna MK 2265 2307 -16 7 2357
9 030046 Dubrovin Robert M 1986 Kadrioru MK 2239 2334 5 7 2322
10 160634 Ennok Heigo M 1956 - - - 0 1657 12 6 1685
11 030058 Garber Vjatšeslav M 1936 Kadrioru MK 2129 2120 17 7 2103
12 161237 Grents Joosep M 1992 MA Vabaettur 0 1864 -8 6 1856
13 080307 Haavamäe Henrik M 1998 Tallinna MK 2095 2170 20 7 2131
14 140425 Hannus Lola N 2007 Tartu Kalev 1570 1676 -18 5 1661
15 060213 Hansen Jüri M 1956 Vanad Olümpiaalad 2043 2006 -18 7 2006
16 030076 Hermlin Üllar M 1941 Rakvere MK 2155 2166 -18 7 2166
17 120714 Jaksin Aleksandr M 1948 Maleklubi Lootus 1627 1588 10 6 1606
18 030101 Jezov Roman M 1990 Narva SK Maletäht 2304 2350 -13 7 2298
19 110202 Järvet Jüri M 1955 Nõmme P. Kerese MK 1945 1990 27 7 2047
20 160657 Kaasik Jan M 2001 Lahmuse Kool 0 1421 -34 6 1463
21 130335 Kalvet Tõnu M 1970 MK Faalanks 1602 1692 -6 6 1715
22 160604 Karis Fredi M 2009 Tartu Kalev 1422 1576 -9 7 1561
23 180123 Kikkas Daniel M - - - 0 0 0 4 0
24 141220 Kõlar Johan-Eerik M 1994 MA Vabaettur 1761 1784 -23 5 1769
25 150203 Kõlar Karl-Ustav M 2004 MA Vabaettur 1632 1725 -23 6 1664
26 030165 Koppel Enn M 1941 Lääne-Virumaa 1962 1895 -3 5 1895
27 170532 Kõrts Aleksander M 2005 Lahmuse Kool 0 1218 7 6 1261
28 030167 Kortšagin Oleg M 1965 MK Chess Continent 2162 2084 1 7 2101
29 030179 Krupenski Jüri M 1982 MA Vabaettur 2393 2439 -24 7 2486
30 060310 Kuhi Hillar M 1950 Viljandimaa 1731 1803 -20 6 1803
31 030183 Kukk Sander M 1987 SK Reval-Sport 2219 2365 10 7 2414
32 171219 Laeks Taavi M 1980 - - - 0 1466 40 7 0
33 150603 Lehes Erik Johannes M 2007 Tartu Kalev 1542 1599 3 6 1598
34 161210 Lehes Ott Oskar M 2010 Tartu Kalev 1169 1395 -20 6 1385
35 180103 Liivak Sander M 1972 Rakvere MK 0 0 0 6 0
36 080309 Lumiste Rene M 1999 Tallinna MK 2097 2205 -17 7 2145
37 170220 Mertins Ostap M 2009 Tallinna MK 1405 1724 -16 7 1655
38 140736 Mihhailov Artur M 2007 MA Vabaettur 1571 1670 -8 5 1712
39 071204 Murutalu Aavo M 1962 Harjumaa 0 1832 3 5 1832
40 180120 Mänd Margus M - - - 0 0 0 6 0
41 040180 Nahkur Madis M 1992 SK Reval-Sport 1971 1944 25 7 1934
42 030262 Narva Jaan M 1958 MK Faalanks 2154 2242 41 7 2242
43 140441 Narva Jaan Oskar M 2005 SK Reval-Sport 1530 1602 17 7 1646
44 101202 Narva Mart M 2003 SK Reval-Sport 1660 1697 0 6 1682
45 030583 Narva Regina N 1970 SK Reval-Sport 1999 2047 -3 7 2048
46 130117 Nazarov Vladislav M 2006 Maleklubi Lootus 1720 1684 -11 5 1756
47 130114 Nazarova Veronika N 2001 Maleklubi Lootus 1586 1715 -26 6 1617
48 180122 Neeme Vilmar M - - - 0 0 0 6 0
49 030269 Nestor Kaarel M 1990 SK Reval-Sport 2177 2223 -29 7 2237
50 160118 Nikitin Arseni M 2006 Narva SK Maletäht 1715 1851 8 6 1800
51 091105 Nossov Boris M 1939 Rakvere MK 0 1560 -1 6 1550
52 030281 Olde Hendrik M 1966 Tallinna MK 2308 2326 -28 7 2327
53 080354 Olde Margareth N 2000 Tallinna MK 2105 2153 8 7 2199
54 160610 Ott Karl Eric M 2008 Tartu Kalev 1363 1532 1 7 1511
55 030294 Pagar Kalev M 1960 Rakvere MK 2101 2038 -12 7 2034
56 030304 Parts Tiit M 1962 Tartumaa 1764 1770 6 7 1740
57 130734 Pedmanson Albert M 2007 Tartu Kalev 1714 1945 -18 7 1950
58 130735 Pedmanson Herman M 2005 Tartu Kalev 1783 1943 0 6 1910
59 110715 Pedoson Georg Aleksander M 2004 MA Vabaettur 2170 2254 42 7 2176
60 060411 Petrov Dmitri M 1998 SK Diagonaal 2216 2241 3 7 2266
61 140407 Poluektova Arina N 2006 Narva SK Maletäht 1677 1730 -25 7 1705
62 051203 Poom Mati M 1944 Nõmme P. Kerese MK 1775 1822 1 6 1882
63 070622 Põvvat Aalo N 1932 - - - 1593 1616 -17 6 1468
64 030328 Puusepp Kaimar M 1976 Rapla MK 2210 2264 4 7 2258
65 150202 Raag Ardi M 2004 MA Vabaettur 1745 1722 7 7 1687
66 060601 Rahusalu Riho M 1973 Harjumaa 1677 1580 -10 7 1598
67 030339 Rauk Tõnu M 1970 Kadrioru MK 2171 2129 4 7 2083
68 180119 Reiland Indrek M - - - 0 0 0 7 0
69 150238 Rikas Artur M 2005 Narva SK Maletäht 1660 1694 16 6 1648
70 141131 Samberk Vahur M 1993 - - - 0 1660 -9 6 1660
71 171205 Saviir Villy M 1943 - - - 0 0 0 7 0
72 030369 Schults Olev M 1963 - - - 2311 2261 -13 7 2261
73 030371 Seeman Tarvo M 1969 Laagri MAEKK 2391 2453 22 7 2461
74 030379 Sepp Olav M 1969 MK Faalanks 2462 2451 -2 7 2451
75 030385 Siemer Tambet M 1969 Rapla MK 2147 2331 39 7 2331
76 070701 Sirp Karl Aleksander M 1999 Tallinna MK 1934 2103 -16 7 2053
77 160142 Smirnov Dmitri M 1977 Maleklubi Lootus 1351 1590 -9 6 1544
78 140717 Smirnova Jekaterina N 2006 Maleklubi Lootus 1492 1628 -29 4 1636
79 080421 Soolo Jüri M 1965 Viljandimaa 1688 1757 -1 7 1757
80 101000 Titov Sergey M 1969 Maleklubi Lootus 1626 1633 39 7 1633
81 160614 Tomson Mihkel M 2006 Tartu Kalev 1558 1647 23 6 1694
82 030620 Tsõganova Monika N 1969 Narva SK Maletäht 2132 2186 -30 5 2186
83 130309 Uibokant Karl Oskar M 2004 Tallinna MK 1649 1717 22 7 1716
84 121006 Uibokant Mathias Robert M 2002 Tallinna MK 1932 2071 23 7 2096
85 071202 Uurits Karel M 1970 Saue MK 1875 1913 -7 6 1913
86 030490 Vaher Eino M 1961 Rakvere MK 2255 2207 -26 7 2204
87 090508 Vaino Nikita M 2002 Narva SK Maletäht 1862 1952 3 7 1956
88 131212 Veitsurs Ervins M 1951 Rakvere MK 0 1633 -30 6 1636
89 030510 Videvik Edik M 1960 Rakvere MK 1881 1805 15 7 1805
90 030519 Volodin Aleksander M 1990 MA Vabaettur 2461 2478 9 7 2464
91 030425 Šiškov Andrei M 1978 T. Truusi MKK 2369 2380 -17 7 2377
92 030429 Šlõkov Vitali M 1987 MK Chess Continent 2295 2303 8 7 2303
93 030432 Švõrjov Igor M 1955 T. Truusi MKK 2352 2409 -35 7 2328
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017