Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
21. aprill
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: NOORTE SARI SÜGIS 2017; VI etapp - Tallinna Maleklubi Jõuluturniir

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2017-12-17 - 2017-12-17
KohtKoht
Paul Kerese Malemaja
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
15 minutit + 3 sekundit käigule
JuhendPõhiperiood
kiirmale ( koef = 1 )
Uue reitingu saanud mängijad:
nr id perenimi eesnimi s sa klubi tava kiir välk
1 171222 Ovtšinnikov Roman M 2008 MK Chess Continent 0 1166 0
2 171221 Skorokhod Deniss M 2010 MK Chess Continent 0 1141 0
3 170825 Välba Rauno M 2009 Rae Huvikool 0 1041 0
4 171223 Zitnikov Ervin M 2003 - - - 0 1178 0
Kokku
83
Kõrgeim tõus
40
Suurim langus
-45
Seeniorid 60
0
Noored 18
83
Mehed
65
Naised
18
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
kiir
+/-
n
välk
1 171004 Aasma Sander M 2001 Järva Noorte MK 0 1296 3 6 0
2 140439 Aleksejev Artjom M 2008 Vabaettur 1597 1619 1 7 1617
3 121111 Beda Pjotor M 2004 Vabaettur 1548 1592 2 6 1599
4 171216 Bivrov Timur M 2006 - - - 0 0 -1 6 0
5 170963 Blokhin Georg M 2010 Tallinna MK 0 0 33 6 0
6 140712 Blokhin Sofia N 2006 Tallinna MK 1711 1839 23 7 1812
7 140724 Bušujeva Jelizaveta N 2006 Vabaettur 1590 1520 -4 7 1504
8 170949 Cherentsov Mikhail M 2009 Tallinna MK 0 1285 19 5 0
9 160647 Dudakov Andrei M 2008 Vabaettur 1420 1599 25 7 1613
10 161230 Dukov Vladimir M 2009 Vabaettur 1424 1703 16 6 1695
11 140409 Gross Uku M 2003 SK Reval-Sport 1510 1583 -45 6 1603
12 170577 Haapsal Maria Ioanna N 2009 Tallinna MK 1267 1456 25 6 1324
13 170246 Hirvi Jüri M 2005 Vabaettur 1128 1289 -7 7 1265
14 150210 Hirvi Katarina N 2005 Vabaettur 1630 1632 -6 7 1665
15 171202 Jarts Nikita M 2010 T. Truusi MKK 0 0 -24 3 0
16 160104 Joakit Annabel N 2007 Rae Huvikool 1146 1343 -14 5 1343
17 120617 Jõerand Jenna N 2004 MK Areng 1525 1544 -1 6 1653
18 150249 Jõgi Henry M 2007 MK Areng 1382 1597 17 6 1605
19 160604 Karis Fredi M 2009 Tartu Kalev 1411 1598 -22 6 1561
20 150517 Kidron Alfred M 2007 Nõmme Noortemaja 1400 1614 -32 7 1611
21 141223 Kivi Akira M 2008 Nõmme Noortemaja 1447 1660 -12 7 1657
22 160709 Kokk Karl Mattias M 2007 Tartu Kalev 1611 1714 22 7 1670
23 150203 Kõlar Karl-Ustav M 2004 Vabaettur 1637 1711 14 7 1664
24 161247 Kozlov Valeri M 2006 T. Truusi MKK 0 1457 22 7 1526
25 130513 Krivenko Dion M 2005 Malekool 64 1705 1703 32 7 1680
26 170422 Kuhhareva Viktoria N 2008 Vabaettur 0 1237 -26 5 1261
27 131133 Kuznetsova Valeria N 2005 Vabaettur 1593 1603 -2 6 1605
28 160648 Köösel Hans Georg M 2010 Pärnu Spordikool 1419 1598 19 5 1641
29 131113 Laanela Joosep M 2005 Laagri Huvikool 1342 1611 -45 7 1611
30 160102 Lainevool Mirko M 2003 Rae Huvikool 1335 1571 -11 6 1600
31 140723 Levchenko Marina N 2007 Vabaettur 1549 1749 16 7 1717
32 170438 Liebert Tristjan M 2008 SK Reval-Sport 0 1161 -13 4 0
33 161250 Lihvenko Vjatseslav M 2008 Narva SK Maletäht 1335 1266 29 6 1218
34 170813 Luik Elo-Mirtel N 2010 Vabaettur 0 1036 -11 3 0
35 130328 Luik Ott-Robert M 2006 Vabaettur 1618 1782 -13 7 1692
36 160109 Luts Jakob M 2006 Rae Huvikool 1582 1575 -8 7 1627
37 150622 Maapalu Ralf M 2008 SK Reval-Sport 1428 1543 -5 5 1590
38 170220 Mertins Ostap M 2009 Tallinna MK 1419 1781 13 7 1655
39 140736 Mihhailov Artur M 2007 Vabaettur 1621 1662 5 6 1712
40 160641 Molotov Ian M 2008 Tallinna MK 1347 1523 -6 7 1598
41 170528 Molotov Iko M 2010 Tallinna MK 0 0 0 5 0
42 130106 Moppel Miko M 2004 Järva Noorte MK 0 1624 4 7 1623
43 150600 Mäesalu Oliver M 2009 Tartu Kalev 1490 1704 13 7 1648
44 130742 Naestema Joonas Aditya M 2006 MK Areng 1663 1712 29 7 1678
45 160741 Õigus Kristjan M 2007 Tallinna MK 0 1537 -11 6 1577
46 080355 Olde Grete N 2002 Tallinna MK 1853 1984 38 7 2002
47 120608 Olde Karl Erik M 2005 Tallinna MK 1692 1861 0 7 1802
48 080354 Olde Margareth N 2000 Tallinna MK 2114 2156 -16 7 2199
49 120701 Orgse Karl Kristofer M 2003 Vabaettur 1858 1943 -28 7 1910
50 170204 Orlova Darya N 2007 Tallinna MK 1467 1543 33 7 1571
51 170202 Orlova Sofiya N 2010 Tallinna MK 1226 1472 -6 5 1591
52 171222 Ovtšinnikov Roman M 2008 MK Chess Continent 0 0 0 6 0
53 160163 Padari Tuudur Jakob M 2006 Rae Huvikool 1555 1546 2 7 1603
54 110715 Pedoson Georg Aleksander M 2004 Vabaettur 2150 2265 -3 7 2176
55 160424 Pimašin Pavel M 2008 Vabaettur 0 1435 -19 7 0
56 170950 Pljusnin Fjodor M 2009 MK Chess Continent 0 1407 -30 3 1407
57 150202 Raag Ardi M 2004 Vabaettur 1733 1718 4 6 1687
58 130104 Raudväli Anders M 2003 Saku MK 1376 1497 -5 6 1581
59 140500 Rõtšagov Anton M 2008 Malekool 64 1598 1737 -13 7 1715
60 120118 Rõtšagov Nikita M 2005 Malekool 64 1693 1874 25 7 1798
61 130713 Rudnik Viktoria N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 1621 1730 0 7 1679
62 120211 Ruugla Raul M 2004 Järva Noorte MK 1423 1663 -25 6 1652
63 130307 Sade Carolina N 2005 Tallinna MK 1609 1596 15 7 1600
64 121115 Savinov Matvei M 2005 MK Areng 1724 1747 -1 6 1720
65 150506 Schneider Uku M 2007 Tallinna MK 1454 1650 -26 7 1624
66 070701 Sirp Karl Aleksander M 1999 Tallinna MK 1934 2079 17 7 2053
67 171221 Skorokhod Deniss M 2010 MK Chess Continent 0 0 0 4 0
68 120637 Slavinski Nikita M 2007 T. Truusi MKK 1590 1875 6 7 1745
69 150623 Snitsarenko Igor M 2007 Vabaettur 1706 1906 -19 7 1846
70 161212 Snitsarenko Ilja M 2010 Vabaettur 1336 1516 -32 3 1458
71 140725 Taro Marko M 2006 Vabaettur 1639 1610 -31 7 1583
72 120104 Tomson Mikk M 2000 SK Reval-Sport 1504 1716 7 7 1654
73 150311 Tõnisson Trent Asso M 2004 Mustamäe Loomingumaja 1640 1729 40 7 1722
74 140440 Tõnso Hannes M 2005 Vabaettur 1613 1727 0 7 1683
75 090506 Tõnso Liina N 2001 Vabaettur 1845 1901 3 7 1870
76 140734 Tšurakov Sergei M 2007 Vabaettur 1360 1460 -16 6 1559
77 130309 Uibokant Karl Oskar M 2004 Tallinna MK 1649 1762 0 7 1716
78 121006 Uibokant Mathias Robert M 2002 Tallinna MK 1932 2052 -6 7 2096
79 160404 Vastšonok Artur M 2008 Vabaettur 0 1252 -6 5 1248
80 150621 Vichterstein Andri M 2008 Nõmme Noortemaja 1330 1589 3 6 1633
81 170825 Välba Rauno M 2009 Rae Huvikool 0 0 0 5 0
82 171223 Zitnikov Ervin M 2003 - - - 0 0 0 7 0
83 160153 Šadrina Eva N 2008 Tallinna MK 1624 1731 28 7 1621
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017