Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
18. juuli
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: NOORTE SARI SÜGIS 2017; V etapp - Tallinna noorte lahtised meistrivõistlused

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2017-12-09 - 2017-12-10
KohtKoht
Paul Kerese Malemaja
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
45 minutit + 30 sekundit käigule
JuhendPõhiperiood
tavamale ( koef = 1 )
Uue reitingu saanud mängijad:
nr id perenimi eesnimi s sa klubi tava kiir välk
1 171216 Bivrov Timur M 2006 - - - 1282 1298 0
2 170963 Blokhin Georg M 2010 Tallinna MK 1257 1148 0
3 171202 Jarts Nikita M 2010 T. Truusi MKK 1099 1220 0
4 170304 Kuzmina Oleksandra N 2009 Maleklubi Lootus 0 1130 0
5 171215 Pimašin Aleksandr M 2008 Vabaettur 1156 1290 0
Kokku
81
Kõrgeim tõus
79
Suurim langus
-88
Seeniorid 60
0
Noored 18
81
Mehed
59
Naised
22
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
+/-
n
kiir
välk
1 140439 Aleksejev Artjom M 2008 Vabaettur 1597 44 6 1619 1617
2 161206 Balabonin Matvei M 2010 MK Areng 1247 -51 3 1362 1415
3 121111 Beda Pjotor M 2004 Vabaettur 1548 -2 6 1592 1599
4 120618 Bitkova Elizavetta N 2003 Maleklubi Lootus 1617 48 7 1747 1791
5 171216 Bivrov Timur M 2006 - - - 0 0 6 0 0
6 170963 Blokhin Georg M 2010 Tallinna MK 0 0 4 0 0
7 140712 Blokhin Sofia N 2006 Tallinna MK 1711 25 7 1839 1812
8 120621 Bondarevskaja Emilin N 2004 Maleklubi Lootus 1634 15 7 1720 1712
9 140724 Bušujeva Jelizaveta N 2006 Vabaettur 1590 16 6 1520 1504
10 170949 Cherentsov Mikhail M 2009 Tallinna MK 0 -27 4 1285 0
11 160647 Dudakov Andrei M 2008 Vabaettur 1420 62 6 1599 1613
12 161230 Dukov Vladimir M 2009 Vabaettur 1424 46 5 1703 1695
13 140409 Gross Uku M 2003 SK Reval-Sport 1510 -44 5 1583 1603
14 170577 Haapsal Maria Ioanna N 2009 Tallinna MK 1267 50 4 1456 1324
15 170246 Hirvi Jüri M 2005 Vabaettur 1128 -22 5 1289 1265
16 150210 Hirvi Katarina N 2005 Vabaettur 1630 -17 7 1632 1665
17 160640 Hudilainen Mihhail M 2008 Maleklubi Lootus 1468 -48 7 1577 1584
18 171202 Jarts Nikita M 2010 T. Truusi MKK 0 0 4 0 0
19 160104 Joakit Annabel N 2007 Rae Huvikool 1146 -36 6 1343 1343
20 160130 Kalju Edvard M 2004 Vabaettur 1536 6 7 1556 1610
21 160604 Karis Fredi M 2009 Tartu Kalev 1411 11 5 1598 1561
22 150517 Kidron Alfred M 2007 Nõmme Noortemaja 1400 14 6 1614 1611
23 141223 Kivi Akira M 2008 Nõmme Noortemaja 1447 24 7 1660 1657
24 160709 Kokk Karl Mattias M 2007 Tartu Kalev 1611 58 7 1714 1670
25 150203 Kõlar Karl-Ustav M 2004 Vabaettur 1637 -5 7 1711 1664
26 130513 Krivenko Dion M 2005 Malekool 64 1705 79 7 1703 1680
27 150209 Kull Tormi M 2006 Rae Huvikool 1603 -39 6 1652 1651
28 170304 Kuzmina Oleksandra N 2009 Maleklubi Lootus 0 0 4 0 0
29 131133 Kuznetsova Valeria N 2005 Vabaettur 1593 -53 7 1603 1605
30 160648 Köösel Hans Georg M 2010 Pärnu Spordikool 1419 -2 3 1598 1641
31 110712 Laanemets Emil M 2004 SK Reval-Sport 1598 -69 7 1684 1640
32 160102 Lainevool Mirko M 2003 Rae Huvikool 1335 61 6 1571 1600
33 140723 Levchenko Marina N 2007 Vabaettur 1549 52 7 1749 1717
34 160161 Liiv Karmen N 2008 Tallinna MK 1330 -14 6 1371 1417
35 130305 Liiv Karoliina N 2005 MK Areng 1700 -84 6 1579 1591
36 120210 Liiv Kristiina N 2003 Tallinna MK 1754 -24 7 1817 1789
37 161226 Linberg Karl Martin M 2008 Rae Huvikool 1001 8 6 1129 1119
38 170813 Luik Elo-Mirtel N 2010 Vabaettur 0 -10 2 1036 0
39 130328 Luik Ott-Robert M 2006 Vabaettur 1618 18 7 1782 1692
40 160109 Luts Jakob M 2006 Rae Huvikool 1582 -48 5 1575 1627
41 170220 Mertins Ostap M 2009 Tallinna MK 1419 1 5 1781 1655
42 140736 Mihhailov Artur M 2007 Vabaettur 1621 -50 7 1662 1712
43 160641 Molotov Ian M 2008 Tallinna MK 1347 -30 3 1523 1598
44 170528 Molotov Iko M 2010 Tallinna MK 0 0 2 0 0
45 150600 Mäesalu Oliver M 2009 Tartu Kalev 1490 -47 2 1704 1648
46 130742 Naestema Joonas Aditya M 2006 MK Areng 1663 30 7 1712 1678
47 130117 Nazarov Vladislav M 2006 Maleklubi Lootus 1738 -18 6 1692 1756
48 160741 Õigus Kristjan M 2007 Tallinna MK 0 -88 6 1537 1577
49 080355 Olde Grete N 2002 Tallinna MK 1853 75 6 1984 2002
50 120608 Olde Karl Erik M 2005 Tallinna MK 1692 -1 7 1861 1802
51 080354 Olde Margareth N 2000 Tallinna MK 2114 -9 7 2156 2199
52 120701 Orgse Karl Kristofer M 2003 Vabaettur 1858 21 6 1943 1910
53 170204 Orlova Darya N 2007 Tallinna MK 1467 -27 6 1543 1571
54 170202 Orlova Sofiya N 2010 Tallinna MK 1226 48 7 1472 1591
55 161223 Ostrjakova Maria N 2008 Maleklubi Lootus 1181 -12 7 1346 1405
56 160610 Ott Karl Eric M 2008 Tartu Kalev 1350 13 7 1571 1511
57 160163 Padari Tuudur Jakob M 2006 Rae Huvikool 1555 14 7 1546 1603
58 161220 Pallum Rasmus M 2008 Rae Huvikool 0 -7 7 1549 1606
59 130734 Pedmanson Albert M 2007 Tartu Kalev 1721 -7 7 1945 1950
60 110715 Pedoson Georg Aleksander M 2004 Vabaettur 2150 20 7 2265 2176
61 171215 Pimašin Aleksandr M 2008 Vabaettur 0 0 6 0 0
62 160424 Pimašin Pavel M 2008 Vabaettur 0 -48 6 1435 0
63 150314 Pronin Arseni M 2007 Vabaettur 1652 -13 7 1773 1815
64 160150 Provodin Aleksandr M 2005 Vabaettur 1327 -12 4 1505 1502
65 150202 Raag Ardi M 2004 Vabaettur 1733 12 7 1718 1687
66 130104 Raudväli Anders M 2003 Saku MK 1376 -49 6 1497 1581
67 140500 Rõtšagov Anton M 2008 Malekool 64 1598 -16 7 1737 1715
68 120118 Rõtšagov Nikita M 2005 Malekool 64 1693 33 7 1874 1798
69 130713 Rudnik Viktoria N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 1621 29 7 1730 1679
70 121115 Savinov Matvei M 2005 MK Areng 1724 -31 6 1747 1720
71 150506 Schneider Uku M 2007 Tallinna MK 1454 62 7 1650 1624
72 120637 Slavinski Nikita M 2007 T. Truusi MKK 1590 46 7 1875 1745
73 140717 Smirnova Jekaterina N 2006 Maleklubi Lootus 1547 -10 7 1649 1636
74 150623 Snitsarenko Igor M 2007 Vabaettur 1706 -22 6 1906 1846
75 161212 Snitsarenko Ilja M 2010 Vabaettur 1336 -17 3 1516 1458
76 150311 Tõnisson Trent Asso M 2004 Mustamäe Loomingumaja 1640 -9 7 1729 1722
77 140440 Tõnso Hannes M 2005 Vabaettur 1613 73 7 1727 1683
78 140734 Tšurakov Sergei M 2007 Vabaettur 1360 -46 6 1460 1559
79 161224 Uljas Rasmus M 2007 Rae Huvikool 0 50 6 1076 1064
80 150621 Vichterstein Andri M 2008 Nõmme Noortemaja 1330 46 7 1589 1633
81 160153 Šadrina Eva N 2008 Tallinna MK 1624 -44 7 1731 1621
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017