Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
21. aprill
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: Rae Spordikooli lahtised MV males 2017

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2017-08-26 - 2017-08-26
KohtKoht
Jüri Gümnaasium
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
15 minutit mõlemale vastasele
JuhendPõhiperiood
kiirmale ( koef = 1 )
Uue reitingu saanud mängijad:
nr id perenimi eesnimi s sa klubi tava kiir välk
1 170558 Karba Karoliina N 2010 Tartu Kalev 0 1174 1174
2 170818 Kolbin Helena N 2008 Jõgevamaa 0 1174 1174
3 170819 Kuusk Kaspar M 2007 Põltsamaa Ühisgümnaasium 0 1207 1207
4 170800 Merendi Alexander M 2009 Harjumaa 0 1033 1033
5 170533 Õismets Kevin M 2006 Lahmuse Kool 0 1203 1203
6 170803 Vahtras Elisabeth N 2006 Rae Huvikool 0 1093 1093
7 170822 Varuškin Ander M 2005 Jõgevamaa 0 1111 1111
8 170807 Veri Hans Kristjan M 1999 - - - 0 1636 1636
9 170820 Žukovitš Oliver M 2007 Põltsamaa Ühisgümnaasium 0 1113 1113
Kokku
104
Kõrgeim tõus
211
Suurim langus
-47
Seeniorid 60
0
Noored 18
104
Mehed
77
Naised
27
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
kiir
+/-
n
välk
1 140414 Aedla Mariel N 2006 Nõmme Noortemaja 1477 1573 25 5
2 160101 Allese Marttin M 2001 Lahmuse Kool 0 1480 -20 6
3 140722 Anis Dinara N 2006 Vabaettur 1611 1600 -14 6
4 161206 Balabonin Matvei M 2010 MK Areng 1117 1341 79 6
5 140712 Blokhin Sofia N 2006 Tallinna MK 1657 1622 34 7
6 160650 Dotsenko Maksim M 2010 MK Areng 1211 1328 81 7
7 161230 Dukov Vladimir M 2009 Vabaettur 0 1549 2 6
8 170530 Ehala Raido M 2009 Lahmuse Kool 0 0 0 2
9 170808 Ellamaa Trevon M 2009 Rae Huvikool 0 0 0 1
10 160156 Golubkov Rasmus M 2007 - - - 1229 1399 71 5
11 140409 Gross Uku M 2003 SK Reval-Sport 1494 1603 11 6
12 170577 Haapsal Maria Ioanna N 2009 Tallinna MK 0 0 211 6
13 140425 Hannus Lola N 2007 Tartu Kalev 1498 1612 27 6
14 170246 Hirvi Jüri M 2005 Vabaettur 0 1336 -7 4
15 150210 Hirvi Katarina N 2005 Vabaettur 1604 1617 19 7
16 170224 Janisoo August M 2006 Lahmuse Kool 0 1194 26 4
17 160104 Joakit Annabel N 2007 Rae Huvikool 1146 1293 22 4
18 150249 Jõgi Henry M 2007 MK Areng 1468 1623 16 7
19 170816 Jukk Mari-Liis N 2008 Jõgevamaa 0 0 0 3
20 160657 Kaasik Jan M 2001 Lahmuse Kool 0 1351 -8 5
21 130736 Kaldmaa Janis M 2008 Tartu Kalev 1599 1647 -8 6
22 170558 Karba Karoliina N 2010 Tartu Kalev 0 0 0 5
23 160707 Karba Kertu N 2009 Tartu Kalev 1090 1210 -7 3
24 160604 Karis Fredi M 2009 Tartu Kalev 1381 1441 1 5
25 140610 Karro Adeliis N 2006 Tartu Kalev 1350 1413 -13 2
26 170801 Kasak Henry M 2008 Harjumaa 0 0 0 4
27 080349 Kasak Tarmo M 2000 Vanad Olümpiaalad 1208 1343 58 6
28 170814 Kask Janno M 2009 Jõgevamaa 0 0 0 4
29 170815 Kask Liina N 2008 Jõgevamaa 0 0 0 4
30 150517 Kidron Alfred M 2007 Nõmme Noortemaja 1405 1460 41 6
31 141223 Kivi Akira M 2008 Nõmme Noortemaja 1447 1579 1 6
32 160709 Kokk Karl Mattias M 2007 Tartu Kalev 1582 1628 17 7
33 150203 Kõlar Karl-Ustav M 2004 Vabaettur 1622 1623 32 7
34 170818 Kolbin Helena N 2008 Jõgevamaa 0 0 0 5
35 170532 Kõrts Aleksander M 2005 Lahmuse Kool 0 0 50 5
36 130513 Krivenko Dion M 2005 Malekool 64 1595 1599 17 6
37 150209 Kull Tormi M 2006 Rae Huvikool 1550 1628 3 7
38 170819 Kuusk Kaspar M 2007 Põltsamaa Ühisgümnaasium 0 0 0 6
39 131133 Kuznetsova Valeria N 2005 Vabaettur 1571 1604 54 7
40 110712 Laanemets Emil M 2004 SK Reval-Sport 1607 1643 59 7
41 150603 Lehes Erik Johannes M 2007 Tartu Kalev 1300 1603 -32 5
42 161210 Lehes Ott Oskar M 2010 Tartu Kalev 0 1312 23 5
43 170817 Lehtla Isabel N 2008 Jõgevamaa 0 0 0 2
44 140723 Levchenko Marina N 2007 Vabaettur 1629 1678 39 7
45 160161 Liiv Karmen N 2008 Tallinna MK 1256 1261 -11 4
46 130305 Liiv Karoliina N 2005 MK Areng 1556 1603 -33 5
47 160155 Lillemaa Henry M 2005 Rae Huvikool 0 1161 -16 2
48 170824 Lilles Tristan M 2009 Rae Huvikool 0 0 0 2
49 161226 Linberg Karl Martin M 2008 Rae Huvikool 0 1099 -20 5
50 150300 Link Kristjan M 2004 Surju valla SK 1180 1364 47 7
51 130328 Luik Ott-Robert M 2006 Vabaettur 1589 1628 5 7
52 160109 Luts Jakob M 2006 Rae Huvikool 1351 1523 46 6
53 150622 Maapalu Ralf M 2008 SK Reval-Sport 1316 1512 -7 4
54 170800 Merendi Alexander M 2009 Harjumaa 0 0 0 6
55 170220 Mertins Ostap M 2009 Tallinna MK 0 1463 2 7
56 140736 Mihhailov Artur M 2007 Vabaettur 1569 1628 15 7
57 150600 Mäesalu Oliver M 2009 Tartu Kalev 1440 1579 -31 7
58 130742 Naestema Joonas Aditya M 2006 MK Areng 1608 1625 -3 7
59 150101 Naestema Leen N 2008 MK Areng 1175 1401 8 5
60 140441 Narva Jaan Oskar M 2005 SK Reval-Sport 1447 1528 0 6
61 101202 Narva Mart M 2003 SK Reval-Sport 1608 1616 46 7
62 170811 Niinsoo Mehis M 2009 - - - 0 0 0 4
63 170239 Nool Devis M 2006 Põltsamaa Ühisgümnaasium 0 0 26 5
64 170533 Õismets Kevin M 2006 Lahmuse Kool 0 0 0 5
65 170812 Ojakäär Mihkel M 2005 Lahmuse Kool 0 0 0 4
66 170204 Orlova Darya N 2007 Tallinna MK 0 1576 7 5
67 170202 Orlova Sofiya N 2010 Tallinna MK 0 1410 -5 5
68 160610 Ott Karl Eric M 2008 Tartu Kalev 1234 1574 12 5
69 160163 Padari Tuudur Jakob M 2006 Rae Huvikool 0 1588 -4 6
70 161220 Pallum Rasmus M 2008 Rae Huvikool 0 1560 -10 6
71 170802 Pedoson Arabel N 2009 Tartu Kalev 0 0 0 4
72 170810 Piigli Jan Eduard M 2007 Rae Huvikool 0 0 0 2
73 160705 Poleštšuk Arseni M 2008 MK Areng 0 1361 80 7
74 141126 Pool Linda Maria N 2007 Tartu Kalev 1370 1610 1 6
75 150314 Pronin Arseni M 2007 Vabaettur 1638 1665 6 7
76 170595 Rohtoja Mirjam N 2007 - - - 0 0 0 3
77 160106 Roots Lem-Leonhard M 2007 Rae Huvikool 1344 1395 19 4
78 170821 Sarapuu Patrick M 2007 Põltsamaa Ühisgümnaasium 0 0 0 5
79 140416 Saue Karl Elias M 2006 MK Areng 1422 1556 23 7
80 121115 Savinov Matvei M 2005 MK Areng 1647 1649 -3 7
81 150506 Schneider Uku M 2007 Tallinna MK 1293 1614 11 7
82 150623 Snitsarenko Igor M 2007 Vabaettur 1610 1679 -10 7
83 161212 Snitsarenko Ilja M 2010 Vabaettur 1261 1384 27 5
84 160703 Tabri Kaspar M 2003 Nõmme Noortemaja 0 0 64 6
85 160449 Tammepõld Hugo M 2007 - - - 0 1389 -11 4
86 150305 Tammepõld Laureta N 2005 - - - 0 1416 92 6
87 140725 Taro Marko M 2006 Vabaettur 1544 1587 18 6
88 120639 Tarsalainen Martti M 2004 Surju valla SK 1406 1375 50 6
89 110211 Tiisler Ander M 1999 Tartu Kalev 1574 1692 28 7
90 120633 Tominga Uku M 2004 Surju valla SK 1242 1363 55 5
91 160614 Tomson Mihkel M 2006 Tartu Kalev 1468 1606 -14 6
92 120104 Tomson Mikk M 2000 SK Reval-Sport 1504 1614 18 7
93 150311 Tõnisson Trent Asso M 2004 Mustamäe Loomingumaja 1699 1679 16 6
94 140440 Tõnso Hannes M 2005 Vabaettur 1612 1663 2 7
95 170809 Tõnuri Tauro M 2008 Rae Huvikool 0 0 0 3
96 170531 Treumuth Mirtel N 2007 Lahmuse Kool 0 0 -14 3
97 140734 Tšurakov Sergei M 2007 Vabaettur 1336 1505 -47 6
98 161224 Uljas Rasmus M 2007 Rae Huvikool 0 1071 -6 4
99 170803 Vahtras Elisabeth N 2006 Rae Huvikool 0 0 0 6
100 170822 Varuškin Ander M 2005 Jõgevamaa 0 0 0 5
101 170807 Veri Hans Kristjan M 1999 - - - 0 0 0 6
102 161225 Vilk Juss M 2006 Põltsamaa Ühisgümnaasium 0 1108 62 4
103 170825 Välba Rauno M 2009 Rae Huvikool 0 0 0 4
104 170820 Žukovitš Oliver M 2007 Põltsamaa Ühisgümnaasium 0 0 0 6
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017