Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
21. aprill
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: Eesti noorte välkmale meistrivõistlused U10 vanuseklassis

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2017-07-21 - 2017-07-21
KohtKoht
Paul Kerese Malemaja
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
3 min + 2 sek käigule
JuhendPõhiperiood
välkmale ( koef = 1 )
Kokku
28
Kõrgeim tõus
55
Suurim langus
-83
Seeniorid 60
0
Noored 18
28
Mehed
20
Naised
8
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
kiir
välk
+/-
n
1 161206 Balabonin Matvei M 2010 MK Areng 1173 1420 1420 -5 9
2 150609 Barkaševa Sofia N 2008 Malekool 64 1628 1720 1720 -14 14
3 161230 Dukov Vladimir M 2009 Vabaettur 1503 1656 1656 39 9
4 170577 Haapsal Maria Ioanna N 2009 Tallinna MK 1275 1356 1356 -32 14
5 140425 Hannus Lola N 2007 Tartu Kalev 1633 1672 1672 55 14
6 150249 Jõgi Henry M 2007 MK Areng 1484 1584 1584 21 9
7 160604 Karis Fredi M 2009 Tartu Kalev 1405 1594 1594 -31 9
8 150507 Kimlaychuk Artjom M 2008 T. Truusi MKK 1322 1558 1558 -2 9
9 160709 Kokk Karl Mattias M 2007 Tartu Kalev 1617 1677 1677 -7 9
10 160648 Köösel Hans Georg M 2010 Pärnu Spordikool 1419 1654 1654 -13 9
11 140723 Levchenko Marina N 2007 Vabaettur 1630 1736 1736 0 14
12 160161 Liiv Karmen N 2008 Tallinna MK 1330 1412 1412 5 14
13 170220 Mertins Ostap M 2009 Tallinna MK 1607 1720 1720 -15 9
14 140736 Mihhailov Artur M 2007 Vabaettur 1628 1701 1701 11 9
15 141215 Mikko Rondo M 2007 Pärnu Spordikool 1761 1884 1884 -2 9
16 150600 Mäesalu Oliver M 2009 Tartu Kalev 1467 1695 1695 -22 9
17 160610 Ott Karl Eric M 2008 Tartu Kalev 1371 1573 1573 -20 9
18 130734 Pedmanson Albert M 2007 Tartu Kalev 1801 1940 1940 10 9
19 160705 Poleštšuk Arseni M 2008 MK Areng 0 1574 1574 -20 9
20 161269 Pomaznev Aleksei M 2008 MK Avesta 1402 1474 1474 -33 9
21 160653 Pritulina Nadezda N 2010 SK Valge Ratsu 1372 1489 1489 -83 14
22 150314 Pronin Arseni M 2007 Vabaettur 1652 1767 1767 48 9
23 150244 Rogaten Varvara N 2008 Narva SK Maletäht 1608 1612 1612 28 14
24 140500 Rõtšagov Anton M 2008 Malekool 64 1598 1718 1718 -3 9
25 150506 Schneider Uku M 2007 Tallinna MK 1424 1627 1627 -3 9
26 150256 Sizov Lev M 2008 SK Valge Ratsu 1572 1681 1681 -3 9
27 120637 Slavinski Nikita M 2007 T. Truusi MKK 1590 1696 1696 49 9
28 160153 Šadrina Eva N 2008 Tallinna MK 1651 1647 1647 24 14
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017