Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
21. aprill
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: Eesti noorte kiirmale meistrivõistlused U14 vanuseastmele

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2017-05-20 - 2017-05-20
KohtKoht
Paide Ühisgümnaasium
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
15 minutit + 2 sekundit käigule
JuhendPõhiperiood
kiirmale ( koef = 1 )
Kokku
29
Kõrgeim tõus
58
Suurim langus
-51
Seeniorid 60
0
Noored 18
29
Mehed
20
Naised
9
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
kiir
+/-
n
välk
1 110726 Aga Rihard M 2004 Narva SK Maletäht 1891 1834 11 7
2 120618 Bitkova Elizavetta N 2003 Maleklubi Lootus 1603 1670 29 6
3 120621 Bondarevskaja Emilin N 2004 Maleklubi Lootus 1609 1628 -18 5
4 120186 Ganjukov Aleksei M 2004 Narva SK Maletäht 1625 1661 -5 7
5 120102 Gromov Ragne N 2003 Pärnumaa MK 1599 1475 26 5
6 120617 Jõerand Jenna N 2004 MK Areng 1515 1633 -51 5
7 160130 Kalju Edvard M 2004 Vabaettur 1539 1580 -9 7
8 150203 Kõlar Karl-Ustav M 2004 Vabaettur 1622 1623 11 7
9 110403 Kosõhh Kirill M 2003 Vabaettur 1694 1760 34 7
10 140424 Krivitskaja Anastassia N 2003 Narva SK Maletäht 1567 1471 41 6
11 160102 Lainevool Mirko M 2003 Rae Huvikool 1333 1472 33 7
12 120210 Liiv Kristiina N 2003 Tallinna MK 1623 1738 16 6
13 130355 Maslov Dmitri M 2004 Narva SK Maletäht 1520 1607 15 7
14 130106 Moppel Miko M 2004 Järva Noorte MK 0 1610 29 7
15 130704 Mõskovski Deniss M 2004 Narva SK Maletäht 1627 1683 -1 7
16 101202 Narva Mart M 2003 SK Reval-Sport 1608 1616 1 7
17 120635 Nikitin Leonid M 2004 Maleklubi Lootus 1403 1609 -8 7
18 120701 Orgse Karl Kristofer M 2003 Vabaettur 1752 1775 14 7
19 110715 Pedoson Georg Aleksander M 2004 Vabaettur 1964 2123 16 7
20 160455 Põdra Sisandra N 2003 Pärnumaa MK 0 0 0 6
21 150202 Raag Ardi M 2004 Vabaettur 1669 1657 -4 7
22 141218 Rosme Margo M 2004 Järva Noorte MK 0 1346 -12 7
23 120709 Rubina Mari N 2004 MK Avesta 1596 1607 -3 5
24 120211 Ruugla Raul M 2004 Järva Noorte MK 1423 1613 58 7
25 110710 Shvedov Maksim M 2004 Vabaettur 1291 1469 41 7
26 120644 Sild Marta Pauline N 2004 MK Areng 1649 1638 17 6
27 110122 Timošin Andrei M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 1933 1988 -10 7
28 150311 Tõnisson Trent Asso M 2004 Mustamäe Loomingumaja 1699 1679 -22 7
29 130309 Uibokant Karl Oskar M 2004 Tallinna MK 1615 1719 -19 7
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017