Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
18. juuli
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: Eesti noorte kiirmale meistrivõistlused U12 vanuseastmele

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2017-05-20 - 2017-05-20
KohtKoht
Paide Ühisgümnaasium
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
15 minutit + 2 sekundit käigule
JuhendPõhiperiood
kiirmale ( koef = 1 )
Uue reitingu saanud mängijad:
nr id perenimi eesnimi s sa klubi tava kiir välk
1 170532 Kõrts Aleksander M 2005 Lahmuse Kool 0 1261 1261
2 170533 Õismets Kevin M 2006 Lahmuse Kool 0 1203 1203
3 170572 Titson Karl-Marten M 2005 Pärnumaa MK 0 1210 1210
4 170573 Toonikus Hermet M 2006 Pärnumaa MK 0 1164 1164
Kokku
62
Kõrgeim tõus
181
Suurim langus
-104
Seeniorid 60
0
Noored 18
62
Mehed
46
Naised
16
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
kiir
+/-
n
välk
1 140414 Aedla Mariel N 2006 Nõmme Noortemaja 1477 1573 29 6
2 130714 Aksjonova Alisa N 2005 Maleklubi Lootus 1398 1534 33 6
3 120100 Andrijaškin Deniss M 2005 Narva SK Maletäht 1793 1839 -6 7
4 140403 Baranovski Vjaheslav M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 1428 1534 17 6
5 140400 Bauman Grettel N 2006 Tallinna MK 1596 1628 -7 7
6 130701 Belaja Anastassia N 2005 MK Avesta 1613 1574 69 7
7 140712 Blokhin Sofia N 2006 Tallinna MK 1657 1622 -2 7
8 150508 Butenko Nikolai M 2005 Maleklubi Lootus 0 1483 11 5
9 140417 Danilina Diana N 2006 SK Valge Ratsu 1553 1523 66 7
10 140718 Geimonen Konstantin M 2006 Maleklubi Lootus 1406 1511 4 6
11 170245 Gutmann Christopher M 2005 Rae Huvikool 0 1406 -104 6
12 110718 Güsson Jürgen M 2005 Tartu Kalev 1662 1713 -3 7
13 170554 Hansson Emma N 2005 Valga MK 0 0 0 7
14 170246 Hirvi Jüri M 2005 Vabaettur 0 1336 -36 5
15 150210 Hirvi Katarina N 2005 Vabaettur 1604 1617 -22 6
16 170224 Janisoo August M 2006 Lahmuse Kool 0 1194 120 7
17 140610 Karro Adeliis N 2006 Tartu Kalev 1350 1413 -19 6
18 170532 Kõrts Aleksander M 2005 Lahmuse Kool 0 0 0 6
19 161247 Kozlov Valeri M 2006 T. Truusi MKK 0 1333 -13 4
20 130513 Krivenko Dion M 2005 Malekool 64 1595 1599 9 6
21 131133 Kuznetsova Valeria N 2005 Vabaettur 1571 1604 20 6
22 150254 Laasma Vlad M 2006 MK Avesta 1596 1561 55 6
23 140901 Laiv Raimond M 2006 Pärnu Spordikool 1277 1277 135 7
24 150241 Lazojev Mark M 2006 Narva SK Maletäht 1548 1560 10 6
25 130305 Liiv Karoliina N 2005 MK Areng 1556 1603 -13 6
26 130328 Luik Ott-Robert M 2006 Vabaettur 1589 1628 37 7
27 160109 Luts Jakob M 2006 Rae Huvikool 1351 1523 -24 7
28 121127 Makarov Gleb M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 1606 1609 17 7
29 130742 Naestema Joonas Aditya M 2006 MK Areng 1608 1625 39 7
30 140441 Narva Jaan Oskar M 2005 SK Reval-Sport 1447 1528 20 7
31 130117 Nazarov Vladislav M 2006 Maleklubi Lootus 1652 1778 5 7
32 160118 Nikitin Arseni M 2006 Narva SK Maletäht 1666 1636 66 7
33 170533 Õismets Kevin M 2006 Lahmuse Kool 0 0 0 6
34 120608 Olde Karl Erik M 2005 Tallinna MK 1650 1712 6 7
35 131204 Paat Karl M 2005 MK Areng 0 1226 52 6
36 160163 Padari Tuudur Jakob M 2006 Rae Huvikool 0 1588 -4 6
37 150536 Pavlov Kirill M 2005 Narva SK Maletäht 1435 1352 5 6
38 130735 Pedmanson Herman M 2005 Tartu Kalev 1771 1851 1 7
39 140421 Peegel Henrik M 2005 Vabaettur 1369 1466 39 7
40 131105 Pikkmets Tuuli N 2005 Pärnumaa MK 1394 1379 24 6
41 140608 Põkk Krister M 2005 Põlva MK 0 1435 -2 5
42 140407 Poluektova Arina N 2006 Narva SK Maletäht 1621 1625 38 7
43 150627 Potašev Artemi M 2006 Narva SK Maletäht 1331 1345 59 6
44 131130 Protassov Vlad M 2005 Narva SK Maletäht 1834 1898 7 7
45 160150 Provodin Aleksandr M 2005 Vabaettur 0 1185 181 7
46 131220 Raide Sivert M 2005 Valga MK 1442 1682 -19 7
47 140445 Randrüüt Robin M 2006 Järva Noorte MK 1388 1599 38 7
48 150238 Rikas Artur M 2005 Narva SK Maletäht 1623 1604 5 7
49 120118 Rõtšagov Nikita M 2005 Malekool 64 1604 1755 -11 7
50 130713 Rudnik Viktoria N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 1619 1721 3 7
51 140319 Saareall Oskar M 2006 Tartu Kalev 1610 1730 -28 7
52 130307 Sade Carolina N 2005 Tallinna MK 1542 1613 3 7
53 140416 Saue Karl Elias M 2006 MK Areng 1422 1556 42 7
54 121115 Savinov Matvei M 2005 MK Areng 1647 1649 -14 7
55 140717 Smirnova Jekaterina N 2006 Maleklubi Lootus 1626 1609 27 7
56 151000 Sooväli Markus M 2006 Pärnu Spordikool 1360 1433 84 5
57 140733 Suhhanov Egor M 2006 MK Areng 1210 1207 6 5
58 140725 Taro Marko M 2006 Vabaettur 1544 1587 -3 6
59 170572 Titson Karl-Marten M 2005 Pärnumaa MK 0 0 0 6
60 160614 Tomson Mihkel M 2006 Tartu Kalev 1468 1606 -14 7
61 140440 Tõnso Hannes M 2005 Vabaettur 1612 1663 15 7
62 170573 Toonikus Hermet M 2006 Pärnumaa MK 0 0 0 6
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017