Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
21. aprill
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: Eesti noorte kiirmale meistrivõistlused U10 vanuseastmele

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2017-05-20 - 2017-05-20
KohtKoht
Paide Ühisgümnaasium
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
15 minutit + 2 sekundit käigule
JuhendPõhiperiood
kiirmale ( koef = 1 )
Uue reitingu saanud mängijad:
nr id perenimi eesnimi s sa klubi tava kiir välk
1 170566 Luup Grevo M 2008 Pärnu MK 0 1192 1192
2 170584 Malai David M 2008 Harjumaa 0 1372 1372
3 161268 Sada Anett N 2007 Tartu Kalev 0 1089 1089
Kokku
67
Kõrgeim tõus
201
Suurim langus
-39
Seeniorid 60
0
Noored 18
67
Mehed
40
Naised
27
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
kiir
+/-
n
välk
1 161265 Aasma Sten Andreas M 2007 Järva Noorte MK 0 1530 -20 6
2 150609 Barkaševa Sofia N 2008 Malekool 64 1630 1636 19 7
3 141124 Braschinsky Ralf M 2007 Vabaettur 1372 1421 60 6
4 160133 Braschinsky Roland M 2008 Vabaettur 0 1310 -27 5
5 160647 Dudakov Andrei M 2008 Vabaettur 1363 1570 -24 6
6 150523 Dukatš Ivan M 2007 Narva SK Maletäht 1544 1542 35 6
7 161259 East Marek M 2008 SK Valge Ratsu 0 1307 61 5
8 160656 Evsina Maria N 2008 Narva SK Maletäht 1212 1298 22 4
9 170583 Hannus Liisi N 2008 Harjumaa 0 0 0 5
10 140425 Hannus Lola N 2007 Tartu Kalev 1498 1612 45 7
11 160640 Hudilainen Mihhail M 2008 Maleklubi Lootus 1291 1624 4 6
12 170582 Ivanov Mihkel M 2008 Harjumaa 0 0 0 3
13 150535 Ivanova Ksenja N 2007 Narva SK Maletäht 1469 1439 30 6
14 150249 Jõgi Henry M 2007 MK Areng 1468 1623 8 7
15 170569 Kala Carlos M 2008 Tartu Kalev 0 0 0 4
16 161256 Kasesalu Laura N 2007 Valga MK 0 1412 -35 4
17 150517 Kidron Alfred M 2007 Nõmme Noortemaja 1405 1460 110 6
18 150507 Kimlaychuk Artjom M 2008 T. Truusi MKK 1322 1498 35 6
19 141223 Kivi Akira M 2008 Nõmme Noortemaja 1447 1579 7 6
20 160709 Kokk Karl Mattias M 2007 Tartu Kalev 1582 1628 -16 7
21 170580 Korabljov Dmitri M 2008 Harjumaa 0 0 0 4
22 170570 Külvet Kutt Kaarel M 2008 Tartu Kalev 0 0 0 4
23 160658 Laats Johannes M 2007 Tartu Kalev 0 1126 18 6
24 150603 Lehes Erik Johannes M 2007 Tartu Kalev 1300 1603 -11 6
25 160124 Leontjev Jegor M 2008 Narva SK Maletäht 1393 1346 180 7
26 140723 Levchenko Marina N 2007 Vabaettur 1629 1678 -19 7
27 160161 Liiv Karmen N 2008 Tallinna MK 1256 1261 60 6
28 170566 Luup Grevo M 2008 Pärnu MK 0 0 0 5
29 150622 Maapalu Ralf M 2008 SK Reval-Sport 1316 1512 17 4
30 170584 Malai David M 2008 Harjumaa 0 0 0 5
31 150216 Mellikov Miikael M 2007 Nõmme Noortemaja 1515 1604 -13 7
32 140736 Mihhailov Artur M 2007 Vabaettur 1569 1628 2 7
33 141215 Mikko Rondo M 2007 Pärnu Spordikool 1664 1791 11 7
34 150538 Minajev Matvei M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 1563 1566 38 5
35 170567 Õitspuu Grete N 2008 Järva Noorte MK 0 0 0 4
36 161208 Oriehov Dagne N 2007 Pärnumaa MK 1000 1164 171 6
37 170204 Orlova Darya N 2007 Tallinna MK 0 1576 -6 6
38 161223 Ostrjakova Maria N 2008 Maleklubi Lootus 1214 1311 2 5
39 160610 Ott Karl Eric M 2008 Tartu Kalev 1234 1574 11 6
40 150245 Panfilova Jelizaveta N 2007 Maleklubi Lootus 1169 1464 16 6
41 150610 Panova Marta N 2007 Sillamäe SK Kalev 1559 1580 -18 7
42 130716 Parik Kerttu-Lisett N 2008 Saue MK 1292 1177 75 7
43 160659 Parthal Rozalia N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1203 1289 21 5
44 130734 Pedmanson Albert M 2007 Tartu Kalev 1703 1922 37 7
45 170568 Põdra Kreete N 2007 Pärnumaa MK 0 0 0 4
46 161269 Pomaznev Aleksei M 2008 MK Avesta 1334 1273 201 7
47 141126 Pool Linda Maria N 2007 Tartu Kalev 1370 1610 71 7
48 150314 Pronin Arseni M 2007 Vabaettur 1638 1665 21 7
49 150261 Rodin Robert M 2007 Narva SK Maletäht 1598 1647 -9 7
50 161251 Rodionova Lillia N 2007 Narva SK Maletäht 1360 1338 1 5
51 150244 Rogaten Varvara N 2008 Narva SK Maletäht 1521 1500 64 7
52 140500 Rõtšagov Anton M 2008 Malekool 64 1629 1691 25 7
53 161268 Sada Anett N 2007 Tartu Kalev 0 0 0 3
54 160122 Sala Ellen N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1278 1378 16 6
55 150506 Schneider Uku M 2007 Tallinna MK 1293 1614 6 6
56 150256 Sizov Lev M 2008 SK Valge Ratsu 1547 1619 -2 6
57 120637 Slavinski Nikita M 2007 T. Truusi MKK 1508 1619 9 7
58 150623 Snitsarenko Igor M 2007 Vabaettur 1610 1679 24 7
59 160436 Taranov Mihhail M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 1355 1374 53 6
60 170581 Teppan Mariann N 2008 Harjumaa 0 0 0 5
61 161270 Timofejeva Juliana N 2008 Narva SK Maletäht 1363 1251 101 6
62 170531 Treumuth Mirtel N 2007 Lahmuse Kool 0 0 -39 4
63 140734 Tšurakov Sergei M 2007 Vabaettur 1336 1505 3 6
64 140716 Vaino Jekaterina N 2007 Narva SK Maletäht 1368 1237 49 5
65 160115 Valijev Aleksei M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1139 1258 48 6
66 150218 Vool Karl-Markus M 2007 Põlva MK 1374 1508 -5 6
67 160153 Šadrina Eva N 2008 Tallinna MK 1597 1625 22 7
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017