Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
18. juuli
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: Laagri Kool lahtised meistrivõistlused 2017

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2017-05-07 - 2017-05-07
KohtKoht
Laagri Kool
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
15 minutit kummalegi mängijale
JuhendPõhiperiood
kiirmale ( koef = 1 )
Uue reitingu saanud mängijad:
nr id perenimi eesnimi s sa klubi tava kiir välk
1 170818 Kolbin Helena N 2008 Jõgevamaa 0 1174 1174
2 170532 Kõrts Aleksander M 2005 Lahmuse Kool 0 1261 1261
3 170819 Kuusk Kaspar M 2007 Põltsamaa Ühisgümnaasium 0 1207 1207
4 170203 Laanemets Loit M 2009 SK Reval-Sport 0 1150 1150
5 170533 Õismets Kevin M 2006 Lahmuse Kool 0 1203 1203
6 170541 Reinsalu Timur M 2010 MK Areng 0 1291 1291
7 170557 Shchiry Roman M 2010 Mustamäe Loomingumaja 0 1274 1274
8 160703 Tabri Kaspar M 2003 Nõmme Noortemaja 0 1079 1079
9 170822 Varuškin Ander M 2005 Jõgevamaa 0 1111 1111
Kokku
74
Kõrgeim tõus
66
Suurim langus
-26
Seeniorid 60
0
Noored 18
65
Mehed
65
Naised
9
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
kiir
+/-
n
välk
1 160101 Allese Marttin M 2001 Lahmuse Kool 0 1480 12 4
2 170551 Andersoo Alex M Laagri Huvikool 0 0 0 1
3 161238 Apsolon Kristofer M 2009 - - - 0 1248 43 2
4 170315 Apsolon Markus M 2009 - - - 0 0 0 1
5 160647 Dudakov Andrei M 2008 Vabaettur 1363 1570 -26 4
6 161230 Dukov Vladimir M 2009 Vabaettur 0 1549 -1 3
7 170929 Efremov Artjom M - - - 0 0 0 3
8 170530 Ehala Raido M 2009 Lahmuse Kool 0 0 0 1
9 160156 Golubkov Rasmus M 2007 - - - 1229 1399 8 1
10 170245 Gutmann Christopher M 2005 Rae Huvikool 0 1406 -21 2
11 170224 Janisoo August M 2006 Lahmuse Kool 0 1194 45 2
12 170816 Jukk Mari-Liis N 2008 Jõgevamaa 0 0 0 1
13 160657 Kaasik Jan M 2001 Lahmuse Kool 0 1351 17 3
14 170814 Kask Janno M 2009 Jõgevamaa 0 0 0 2
15 170815 Kask Liina N 2008 Jõgevamaa 0 0 0 3
16 170927 Kerik Emil M - - - 0 0 0 3
17 141223 Kivi Akira M 2008 Nõmme Noortemaja 1447 1579 11 3
18 170818 Kolbin Helena N 2008 Jõgevamaa 0 0 0 2
19 170532 Kõrts Aleksander M 2005 Lahmuse Kool 0 0 0 4
20 170235 Krivonogov Kristo M 2008 Surju valla SK 0 0 29 4
21 170819 Kuusk Kaspar M 2007 Põltsamaa Ühisgümnaasium 0 0 0 3
22 170823 Künnapas Karmo M 2008 - - - 0 0 0 5
23 131113 Laanela Joosep M 2005 Laagri Huvikool 1342 1572 24 4
24 170203 Laanemets Loit M 2009 SK Reval-Sport 0 0 0 4
25 160102 Lainevool Mirko M 2003 Rae Huvikool 1333 1472 32 4
26 170817 Lehtla Isabel N 2008 Jõgevamaa 0 0 0 3
27 120152 Liebert Robin M 2000 SK Reval-Sport 1251 1442 51 4
28 160161 Liiv Karmen N 2008 Tallinna MK 1256 1261 5 1
29 150300 Link Kristjan M 2004 Surju valla SK 1180 1364 -2 1
30 150622 Maapalu Ralf M 2008 SK Reval-Sport 1316 1512 -1 2
31 160131 Martirosian Tigran M 2010 Tartu Kalev 1296 1523 21 2
32 170220 Mertins Ostap M 2009 Tallinna MK 0 1463 38 3
33 170921 Moisto Mairon M - - - 0 0 0 4
34 170205 Morozyuk Pavel M 2004 Laagri Huvikool 0 1271 -3 1
35 170919 Muromski Aleks M 2004 - - - 0 0 0 4
36 150600 Mäesalu Oliver M 2009 Tartu Kalev 1440 1579 -2 4
37 150101 Naestema Leen N 2008 MK Areng 1175 1401 29 2
38 140441 Narva Jaan Oskar M 2005 SK Reval-Sport 1447 1528 66 4
39 131106 Nesterov Viktor M 2002 Mustamäe Loomingumaja 1381 1387 45 3
40 170930 Nõmm Martin M - - - 0 0 0 2
41 170239 Nool Devis M 2006 Põltsamaa Ühisgümnaasium 0 0 -17 3
42 170533 Õismets Kevin M 2006 Lahmuse Kool 0 0 0 1
43 170812 Ojakäär Mihkel M 2005 Lahmuse Kool 0 0 0 2
44 170925 Otsmann Torm M - - - 0 0 0 4
45 131204 Paat Karl M 2005 MK Areng 0 1226 29 3
46 161220 Pallum Rasmus M 2008 Rae Huvikool 0 1560 -17 3
47 170802 Pedoson Arabel N 2009 Tartu Kalev 0 0 0 1
48 170922 Pukk Oskar M 2005 - - - 0 0 0 4
49 170920 Rahumägi Brenet M 1997 - - - 0 0 0 4
50 170541 Reinsalu Timur M 2010 MK Areng 0 0 0 2
51 170595 Rohtoja Mirjam N 2007 - - - 0 0 0 1
52 170804 Saar Kennet M 2010 Surju valla SK 0 0 0 2
53 170821 Sarapuu Patrick M 2007 Põltsamaa Ühisgümnaasium 0 0 0 1
54 140416 Saue Karl Elias M 2006 MK Areng 1422 1556 14 3
55 170557 Shchiry Roman M 2010 Mustamäe Loomingumaja 0 0 0 2
56 161212 Snitsarenko Ilja M 2010 Vabaettur 1261 1384 -10 2
57 170924 Sõtšjov Gleb M 2007 - - - 0 0 0 4
58 170928 Sutt Jan M - - - 0 0 0 2
59 160703 Tabri Kaspar M 2003 Nõmme Noortemaja 0 0 0 5
60 160442 Tampere Jürgen M 2007 Vabaettur 1150 1290 -5 1
61 170201 Tampere Mattis M 2007 Vabaettur 1189 1166 -15 2
62 120639 Tarsalainen Martti M 2004 Surju valla SK 1406 1375 -4 1
63 120633 Tominga Uku M 2004 Surju valla SK 1242 1363 -6 2
64 160128 Turo Ralf M 2007 Tallinna MK 1191 1513 -4 1
65 140734 Tšurakov Sergei M 2007 Vabaettur 1336 1505 -3 2
66 161224 Uljas Rasmus M 2007 Rae Huvikool 0 1071 -1 1
67 150312 Vaht Evita N 2002 Mustamäe Loomingumaja 0 1238 40 1
68 170923 Valgerist Gert M - - - 0 0 0 4
69 130725 Vallaste Markus M 2004 - - - 1350 1389 4 3
70 170822 Varuškin Ander M 2005 Jõgevamaa 0 0 0 2
71 150621 Vichterstein Andri M 2008 Nõmme Noortemaja 1314 1555 10 1
72 161225 Vilk Juss M 2006 Põltsamaa Ühisgümnaasium 0 1108 -7 2
73 160162 Vällo Sten M 2004 Nõmme Noortemaja 0 0 0 4
74 170926 Šafigullin Raul M 2008 MK Chess Continent 0 0 0 3
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017