Eesti Maleliit
Facebook
Blogi
Male kalender
Eesti reitingud
Medalid
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com

osavõtusoovide tabel

Eesti noorte 2022.a. MV-de 1.-6. kohad (pdf)

juhendid (pdf):

U14, U16 ja U18 noorte MM (5.-17.09 Mamaia, Rumeenia) 

U8, U10 ja U12 Gruusia noorte MM (15.-28.09 Batumi, Gruusia)

U8-U18 noorte EM (5.-15.11 Antalya, Türgi)

Eesti noorte 2022.a. meistrivõistluste üldjuhend

Alanud on registreerimine 2022. aasta noorte maailmameistrivõistlustele ja Euroopa meistrivõistlustele. Registreerimine toimub läbi Eesti Maleliidu. Palume Eesti noorte meistrivõistlustel 1.-6. koha saavutanutel anda oma osalemissoovist teada e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. järgmisteks kuupäevadeks: esikoha saavutanud 28. juuniks, teise koha saavutanud 1. juuliks, 3.-6. koha saavutanud 2. juuliks.

Kohasaajad, kellelt ootame tagasisidet on toodud ülalolevas failis.

Vastavalt Eesti noorte meistrivõistluste üldjuhendile annab kõigis vanuseklassides esimese koha saavutamine õiguse osa võtta noorte MM-võistlustest, teise koha saavutamine annab õiguse noorte EM-võistlustest osavõtuks, kusjuures tšempionil on õigus valikuks, millisel tiitlivõistlusel esineda.

NB! Vastavalt Spordiseaduse §-le 8 on rahvusvahelistel tiitlivõistlustel Eesti rahvuskoondise koosseisus või individuaalselt õigus esineda Eesti kodanikel ja Eestis elavatel alla 18-aastastel alaealistel, kellel ei ole mõne muu riigi kodakondsust.

Osavõtu ja majutuse eest tasumine toimub järgmiselt:

juhend (pdf) | regulations (pdf)

Chess-Results:
56. Ilmar Raua mälestusturniir
| II Heldur Valgmäe mälestusturniir

56. Ilmar Raua mälestusturniir toimub 3.–10. juulini 2022.a. Viljandi Spordikeskuses aadressil Vaksali 4, Viljandi (bussijaamast ca 500 m, Vabaduse platsi juures).

Turniir on klassikalise male Eesti meeste ja naiste meistrivõistluste valikturniiriks, lisaks on turniir U20 vanuseastme noormeeste ja neidude Eesti meistrivõistlusteks, samuti seenioride 50+ ja 65+ Eesti meistrivõistlusteks.

Võistlusel võivad osaleda kõik soovijad, kes omavad kehtivat litsentsi ja tasuvad osavõtumaksu (eelregistreerimine palume teha kuni 27.06.2022 Eesti Maleliidu kalenderplaanis mängija või klubi volitatud esindaja poolt). Turniiri tulemuste põhjal komplekteeritakse klassikalise male Eesti meeste ja naiste meistrivõistluste finaalturniiride koosseisud. Finaalturniirid mängitakse kümne osalejaga ringsüsteemis turniiridena Tallinnas 10.18. detsembrini 2022.a.

Võistluse eelselt toimub Viljandis 2. juulil 2022.a. II Heldur Valgmäe mälestusturniir kiirmales.

Lehekülg 1 / 381