Eesti Maleliit
Facebook
Blogi
Male kalender
Eesti reitingud
Medalid
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com

juhend (pdf)

1.-7. klassi turniir: Chess-Results | fotogalerii (Ott Aleksander Raud)

8.-12. klassi turniir: Chess-Results | fotogalerii (Rainer Raud)

fotogalerii Eesti Maleliidu Facebooki lehel (Georg Abozenko)

Võistlused toimusid kahe eraldiseisva turniirina 14. oktoobril 2020.a. (1.-7. klassi turniir) ja 15. oktoobril 2020.a. (8.-12. klassi turniir).

1.-7. klassi turniir:

1. Rakvere Waldorfkool (Albert Pedmanson, Sofia Barkaševa, Arina Poluektova ja Krish Riar) [21,5p 28-st].

2. Tartu Erakool (Karl Mattias Kokk, Erik Johannes Lehes, Ott Oskar Lehes ja Kertu Karba) [21p].

3. Narva Keeltelütseum (Robert Rodin, Varvara Rogaten, Kirill Gorkov ja Ksenija Ivanova) [20,5p].

8.-12. klassi turniir:

1. Tallinna Reaalkool (WCM Grete Olde, Liina Tõnso, Karl Erik Olde, Ardi Raag ja Kristiina Liiv) [19p 28-st].

2. Gustav Adolfi Gümnaasium (Mathias Robert Uibokant, Karl Oskar Uibokant, Emil Laanemets, Uku Gross ja Andreas Rey Hõim) [18,5p].

3. Jõhvi Gümnaasium (Andrei Timošin, Andrei Shvedov, Dmitri Derevjanko ja Elizavetta Bitkova) [18p].

Tags: ,

tabelid

A-turniir (sünniaasta 2003 ja hiljem): 1. Arseni Nikitin (Narva SK Maletäht) [5,5p 6-st]; 2.-3. Gleb Makarov (Kohtla-Järve SK Kalev) ja Robert Rodin (Narva SK Maletäht) [4,5p].

B-turniir (sünniaasta 2010 ja hiljem): 1. Maksim Gridin (Kohtla-Järve SK Kalev) [6p 6-st]; 2. Daniel Aalund (Kohtla-Järve SK Kalev) [4,5p]; 3.-5. Vera Grigorjeva (Narva SK Maletäht), Vladimir Petra (Narva SK Maletäht) ja Marta Korstin (Narva SK Maletäht) [4p].

Tags:

Allpool on toodud novembrikuus Tartu Ülikooli poolt korraldatavad sporditeemalised koolitused. Kursuse täpsem info ja registreerimine klikkides kursuse pealkirjal.

4. november - 4. detsember Harjumuse jõud ja vaim: spordi ja liikumisega seotud harjumuste kujundamine
Eesmärk on anda sügavamaid teadmisi ning praktilisi oskusi spordi ja liikumisega seotud harjumuste kujundamiseks.
Aave Hannus, 10 tundi, 75 €, e-kursus

18. november- 14.detsember Kujutlustreening spordis ja muusikas: mida suudad näha, seda suudad teha
Koolitus pakub teadmisi ja tööriistu kujutluse kontrolli alla saamiseks, liigutuste ja strateegiate õppimise toetamiseks ning emotsioonide ja motivatsiooni reguleerimiseks.
Aave Hannus, 12 tundi, 75 €, e-kursus

20. november-28. november Treenerite tasemekoolitus: üldained - abitreener, tase 3 (vene keeles)
Boris Bazanov, Vladimir Všivtsev jt, 52 tundi, 500 €, Narva

Tags:

tabel | fotogalerii Rakvere Maleklubi Facebooki lehel

Üldarvestuse esikolmik: 1. Daniel Kikkas (Rakvere Gümnaasium) [6,5p 7-st]; 2. Michael Gasparella (Rakvere Waldorfgümnaasium) [5,5p]; 3. Andris Ellam (Väike-Maarja Gümnaasium) [5,5p].

Tüdrukute esikolmik: 1. Loore Laeks (Rakvere Eragümnaasium) [5p]; 2. Mirtel Römer (Kadrina Keskkool [4p]; 3. Grete Laeks (Rakvere Eragümnaasium) [4p].

Allpool on toodud vanuserühmade parimad:

Chess-Results | info Kiili valla kodulehel

Kiili vallarahva sportmängud on kümnest alast koosnev võistkondlik sari, kus võistlejad saavad oma küla, alevikku, alevit või mõnda sõpruskonda esindades harrastajate tasemel jõudu katsuda. Maleturniir toimus 10. oktoobril Kiili Gümnaasiumis.

1. Kiili-1 (Vello Madissoon ja Kadri Ummus) [29p 30-st];

2. Lähtse (Imre Aljas ja Marit Aljas) [16,5p].

3. Kiili-2 (Peeter Kosemaa ja Salome Laev) [14,5p]

Tags: