Eesti Maleliit
Facebook
Blogi
Male kalender
Eesti reitingud
Medalid
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com

Täna, 19. oktoobril tähistab oma 65. sünnipäeva Karksi Ratsu turniiride organisaator ja kauaaegne Tallinna Tehnikakõrgkooli maleelu eestvedaja Rein Ruus.

Palju õnne!

Tags:

tabelid ja pgn-failid (Vint.ee): A (U10) | B (U14) | C (U19)

A-turniir: 1. Aaron Rajandu (Tallinna Nõmme Huvikool) [7p 7-st]; 2.-3. Georg Blokhin (MK Vektor) ja Lennart Reintam (Eesti MAK) [5,5p].

B-turniir: 1. Rondo Mikko (Pärnu Spordikool) [7p 7-st]; 2. Kert Kärner (Tallinna Nõmme Huvikool) [6p]; 3. Hans-Georg Köösel (Pärnu Spordikool) [5p].

C-turniir: 1. Sofia Blokhin (MK Vektor) [4,5p 5-st]; 2.-3. Tormi Kull (Rae Huvialakool) ja Karl Mattias Kokk (Tallinna MK) [3,5p].

Tags: ,

tabelid

A-turniir (sünniaasta 2003 ja hiljem): 1. Arseni Nikitin (Narva SK Maletäht) [5,5p 6-st]; 2.-3. Gleb Makarov (Kohtla-Järve SK Kalev) ja Robert Rodin (Narva SK Maletäht) [4,5p].

B-turniir (sünniaasta 2010 ja hiljem): 1. Maksim Gridin (Kohtla-Järve SK Kalev) [6p 6-st]; 2. Daniel Aalund (Kohtla-Järve SK Kalev) [4,5p]; 3.-5. Vera Grigorjeva (Narva SK Maletäht), Vladimir Petra (Narva SK Maletäht) ja Marta Korstin (Narva SK Maletäht) [4p].

Tags:

Täna, 17. oktoobril tähistab oma 50. sünnipäeva Kose Male-kabeklubi juht ja maleajalehe "Eesti Maleelu" peatoimetaja Tõnu Kalvet.

Palju õnne!

Tags:

Allpool on toodud novembrikuus Tartu Ülikooli poolt korraldatavad sporditeemalised koolitused. Kursuse täpsem info ja registreerimine klikkides kursuse pealkirjal.

4. november - 4. detsember Harjumuse jõud ja vaim: spordi ja liikumisega seotud harjumuste kujundamine
Eesmärk on anda sügavamaid teadmisi ning praktilisi oskusi spordi ja liikumisega seotud harjumuste kujundamiseks.
Aave Hannus, 10 tundi, 75 €, e-kursus

18. november- 14.detsember Kujutlustreening spordis ja muusikas: mida suudad näha, seda suudad teha
Koolitus pakub teadmisi ja tööriistu kujutluse kontrolli alla saamiseks, liigutuste ja strateegiate õppimise toetamiseks ning emotsioonide ja motivatsiooni reguleerimiseks.
Aave Hannus, 12 tundi, 75 €, e-kursus

20. november-28. november Treenerite tasemekoolitus: üldained - abitreener, tase 3 (vene keeles)
Boris Bazanov, Vladimir Všivtsev jt, 52 tundi, 500 €, Narva

Tags:

juhend (pdf)

1.-7. klassi turniir: Chess-Results | fotogalerii (Ott Aleksander Raud)

8.-12. klassi turniir: Chess-Results | fotogalerii (Rainer Raud)

fotogalerii Eesti Maleliidu Facebooki lehel (Georg Abozenko)

Võistlused toimusid kahe eraldiseisva turniirina 14. oktoobril 2020.a. (1.-7. klassi turniir) ja 15. oktoobril 2020.a. (8.-12. klassi turniir).

1.-7. klassi turniir:

1. Rakvere Waldorfkool (Albert Pedmanson, Sofia Barkaševa, Arina Poluektova ja Krish Riar) [21,5p 28-st].

2. Tartu Erakool (Karl Mattias Kokk, Erik Johannes Lehes, Ott Oskar Lehes ja Kertu Karba) [21p].

3. Narva Keeltelütseum (Robert Rodin, Varvara Rogaten, Kirill Gorkov ja Ksenija Ivanova) [20,5p].

8.-12. klassi turniir:

1. Tallinna Reaalkool (WCM Grete Olde, Liina Tõnso, Karl Erik Olde, Ardi Raag ja Kristiina Liiv) [19p 28-st].

2. Gustav Adolfi Gümnaasium (Mathias Robert Uibokant, Karl Oskar Uibokant, Emil Laanemets, Uku Gross ja Andreas Rey Hõim) [18,5p].

3. Jõhvi Gümnaasium (Andrei Timošin, Andrei Shvedov, Dmitri Derevjanko ja Elizavetta Bitkova) [18p].

Tags: ,