Eesti Maleliit
Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Medalid
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com

Eesti Maleliit

 

 

Eesti noorte klubide võistkondlikud meistrivõistlused

Eesti noorte klubide võistkondlikud meistrivõistlused toimuvad Kohta-Järvel 20.-22. septembrini. Lisainfo ja registreerimine maleliidu elektroonilises kalenderplaanis http://www.maleliit.ee/kalender/index.php?a=1-519

Võistluste algus on reedel, 20. septembril kell 17:00 (avamine ja esimene voor). Laupäeval, 21. septembril mängitakse kaks vooru (voorude algusajad kell 10 ja kell 15) ja pühapäeval, 22. septembril kaks voooru (voorude algusajad eeldatavalt kell 9 ja kell 14). Võistluste peakohtunik on IA Sten Kasela.

Tallinnas toimuvate Euroopa meistrivõistluste info

ametlik koduleht ja registreerimine

Rahvusvahelise Maleföderatsiooni (FIDE) kalenderplaani kohaselt toimuvad Tallinnas 30. novembrist kuni 4. detsembrini Euroopa noorte kiir- ja välkmale meistrivõistlused (https://www.fide.com/index.php?option=com_fidecalendar&view=fcalview&aid=1527) ning 4.-8. detsembrini Euroopa kiir- ja välkmale meistrivõistlused (https://www.fide.com/index.php?option=com_fidecalendar&view=fcalview&aid=1532). Mõlemad võistlused on plaanis läbi viia Original Sokos Hotel Viru konverentsiruumides https://www.viru.ee

Võistlused toimuvad Eesti Maleliidu ja Euroopa Maleliidu koostöös. Eesti Maleliidu poolt veab projekti meie maleliidu president Ken Koort, kes on ka mõlema turniiri direktor. Eelregistreerimine turniiridele lõpeb 31. oktoobril 2019.a.

50+ välkturniiride sari "Kristiine sügis 2019"

juhend

Võistlused toimuvad Tallinna Puuetega Inimeste Kojas (Endla 59) 23. sept, 30. sept, 7. okt, 14. okt, 21. okt, 28. okt, 4. nov, 11. nov, 18. nov, 25. nov, 2. dets, 9. dets ja 16. dets, (13 võistlust). Algus on kell 17.30, registreerimine kuni kell 17.25.

Sarjas võivad osaleda kõik soovijad sünniaastaga 1969 ja vanemad. Eraldi arvestust peetakse veteranidele sünniaastaga 1939 ja vanemad (80+). Lisaks võivad osaleda kõik Puuetega Inimeste Koja liikmed sõltumata vanusest.

Tarvo Seeman 50!

ESBL

Täna, 17. septembril tähistab oma 50-ndat sünnipäeva rahvusvaheline meister, kahekordne Eesti meister ja mitmekordne olümpiakoondise liige Tarvo Seeman. Palju õnne!

Mai Narva tuli Marylandi ülikooli malemeistrivõistlustel kolmandaks!

tabel

14.-15. septembril toimunud 2019. aasta Marylandi ülikooli meistrivõistlustel (2019 UMBC Championship) osales Mai Narva, kes tuli kolmandaks:

1. Tanguy Ringoir (Belgia) [4,5p 5-st]; 2. Andrew Diep (USA) [4,5p]; 3. Mai Narva (Eesti) [4p].

Tradehouse'i stipendiumile kandideerimine on avatud!

Taotlusvorm ja lisainfo kodulehel

Tradehouse annab juba seitsmendat aastat välja 20 000 € suuruse Noorsportlase Stipendiumi.

Tradehouse Noorsportlase Stipendiumi taotlemine 2019. aastaks on avatud ning taotlusi saab esitada kuni 13. oktoobrini. Stipendiumi eesmärk on toetada kuni 26-aastaste noorsportlaste ettevalmistust ja osalemist kohalikel ning rahvusvahelistel võistlustel. Stipendiumifond on ka tänavu kokku 20 000 €.

“Kui me aastate eest noortesporti toetama hakkasime, ei osanud keegi aimata, kui suureks stipendiumi projekt kasvada võib“ märkis Tradehouse tegevjuht Laura Kuldkepp. „Seda, et sport teeb ilusaks, on Tradehouse viimastel aastatel väga hästi tõestanud!”.

Kandideerimiseks on noorsportlasel vaja esitada järgmised dokumendid:

Loe edasi...

Viimati arvutatud eesti reitingud

Suurtoetajad

Kultuuriministeerium Kultuuriministeerium
Hasartmängumaksu Nõukogu Hasartmängumaksu Nõukogu
Eesti Olümpiakomitee Olümpiakomitee
Eesti Kultuurkapital Eesti  Kultuurkapital
Tallinn Tallinn

Toetajad

Tolaram grupp Tolaram grupp
Mainor Ülemiste Mainor Ülemiste
Alexela Alexela
Grid Group Grid Group
Eesti Lennundusmuuseum Eesti Lennundusmuuseum
Sparta Sparta
Windrox grupp Windrox grupp
Pühajärve Pühajärve
Corpore Corpore