Eesti Maleliit
Facebook
Blogi
Kalender
Eesti reitingud
Medalid
Mõistatused
Reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com

Sergei Neff 70!

14. aprillil tähistab oma 70. sünnipäeva mitmeid kordi Eesti meistrivõistluste finaalturniiril osalenud maleveteran Sergei Neff.

Palju õnne!

Tartu Kevad 2024, Tartu 13.04. - 14.04.

Chess-Results: A-turniir | B-turniir

Võistlused toimuvad 13.-14. aprillil Tartus Turu tänav 8 spordihoones.

10. Tallinna MK sari "Kevad`2024" Stokkeri auhindadele - VI etapp, Tallinn 13.04.

Chess-Results: A-turniir | B-turniir | C-turniir

koondtabelid pärast V etappi

eelmiste etappide tulemused: [I] | [II] | [III] | [IV] | [V]

A-turniir: 1.-2. Georg Aleksander Pedoson (MK Kaksikodad) ja GM Igor Švõrjov (Tõnu Truusi MKK) [6p 7-st]; 3.-8. Konstantin Loy (Tallinn), Daniil Šnurov (MA Vabaettur), WFM Sofia Blokhin (MK Vektor), Juri Timošin (Tallinn), Aaron Rajandu (MK Kaksikodad) ja Sergei Saraikin (Tallinn) [5p].

B-turniir: 1. Nora Toomast (MK Areng) [6,5p 7-st]; 2. Nika Istratova (MK Areng) [5,5p]; 3.-4. Georg Blokhin (MK Vektor) ja Adrian Kornilov (MA Vabaettur) [5p].

C-turniir: 1. Yurii Chyrva (MA Vabaettur) [7p 7-st]; 2.-4. Matvii Harbuziuk (MK Areng), Artur Chyrva (MA Vabaettur) ja Ivan Vedeshin (Tõnu Truusi MKK) [5p].

Tartu Kalevi reedene välkturniir, Tartu 12.04.

Chess-Results

1. Andres Karba (Tartu Kalev) [3p 4-st]; 2. Sander Lain (Tartu Kalev) [2p]; 3. Ander Tiisler (Tartu Kalev) [1p].

V Ettevõtete Male, Tallinn 11.04.

juhend | Chess-Results | võistkondlik tabel (pdf)

fotogalerii (Vahur Samberk)

Individuaalne arvestus:

Mehed: 1. Jüri Holvason (Wise); 2. Deniss Karai (TalTech); 3. Georg Abozenko (H&M).

Naised: 1. Kersti Kõrge (Team Kaitsevägi); 2. Marina Lisetskaja-Golunova (Wise); 3. Anna Kruševskaja (Portex OÜ).

Võistkondlik arvestus:

1. TalTech (Deniss Karai, Adeyimika Adetunji, Markus Hansson ja Juri Belikov).

2. Wise (Jüri Holvason, Madis Nahkur, Marina Lisetskaja-Golunova ja Mihkel Oja).

3. Microsoft 1 (Juri Timošin, Ikram Turgunbaev, Tigran Sargsyan ja Dima Slobodianyk).

Noorte Euroopa võistkondlike meistrivõistluste registreerimise info

koduleht | juhend (pdf)

2024. aasta noorte Euroopa võistkondlikud meistrivõistlused toimuvad 20.-28. juunil Kreekas Rhodosel. Võistkonnad saavad osaleda neljas eri kategoorias:

- U12 open (sa 2012 ja nooremad) - võistkonnas 4 põhimängijat + 1 varu
- U12 neiud (sa 2012 ja nooremad) - võistkonnas 2 põhimängijat + 1 varu
- U18 open (sa 2006 ja nooremad) - võistkonnas 4 põhimängijat + 1 varu
- U18 neiud (sa 2006 ja nooremad) - võistkonnas 2 põhimängijat + 1 varu

Iga alaliit saab saata võistlustele kokku kuni 4 open-kategooria võistkonda ja kuni 4 tüdrukute võistkonda nii U12 kui U18 vanuseastmes. Võistkonnad võivad esindada alaliitu, linna, klubi, kooli jmt.

Võistlustele registreerimine toimub läbi Eesti Maleliidu, lõpptähtaeg 22. aprill 2024.

Kulud: ühe võistkonna osalustasu on 100€, sõltuvalt majutusest (neljases, kolmeses või kaheses toas) oleks mängija/saatja turniirikulud lisaks 510-630€/in (hind sisaldab individuaalset osalustasu, majutust 8-ks ööks 5* hotellis, edasi-tagasi transfeeri Rhodose lennujaamast ja 3x päevas toitlustust).

Võistlustest huvitatud tiimidel / treeneritel palume saata võistkonnaliikmete info See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. hiljemalt 16. aprilliks.

Eesti U16 ja U10 noorte meistrivõistlused 2024, Tallinn 05.04. - 08.04.

Chess-Results | juhend (pdf) | pgn (U16 ja G16)

fotogalerii (Triin Õim)

2024. aasta U16 ja U10 vanuseastme noorte meistrivõistlused toimusid 05.-08. aprillil Paul Kerese Malemajas (Vene 29, Tallinn). Allpool on toodud medalistid:

U16 open: 1. Vladimir Dukov (MK Kaksikodad); 2. Kirill Gorkov (Kadrioru MK); 3. Aaron Rajandu (MK Kaksikodad).

U16 tüdrukud: 1. Eva Šadrina (Tallinna MK); 2. Oleksandra Kuzmina (MK Lootus); 3. Maria Ioanna Haapsal (MK Kaksikodad).

U10 open: 1. Lev Jevglevski (MK Areng); 2. Oskar Toome (Tartu Kalev); 3. Kristofer Kais (MK Areng).

U10 tüdrukud: 1. Leelo Mia Thimm (MK Kaksikodad); 2. Marta Timošina (MA Vabaettur); 3. Camilla Anna Rüdiger (MK Vektor).

50+ välkturniiride sari "Malemaja `24" - XII etapp, Tallinn 08.04.

Chess-Results

eelmiste etappide tulemused:
[I]
| [II] | [III] | [IV] | [V] | [VI] | [VII] | [VIII] | [IX] | [X] | [XI]

1. Riho Kõusaar (Tallinn) [6,5p 8-st]; 2. Aleksandr Petrov (Kadrioru MK) [6p]; 3.-4. Ants Põldoja (Keila MK) ja Priit Paabo (Tallinn) [5p].

Spēlē dāmas 2024, Läti 06.04.

Chess-Results

Olaines toimunud neidude võistluste A-turniiril jagas Nora Toomast teist kohta (koefitsiendiga neljas).

1. Zanete Klusa (Läti) [6,5p 7-st]; 2. Lea Treigute (Läti) [5,5p]; 3. Jevgenija Daineko (Läti) [5,5p]; 4. Nora Toomast (Eesti) [5,5p]. Kokku 13 osalejat.

Noorte kiirturniirid „Pärnu KEVAD`2024“, Pärnu 08.04.

tabelid (pdf): A-turniir | B-turniir | C-turniir

fotogalerii

A-turniir (1.-4.kl): 1. Ralf Avistu (Pärnu Mai Kool) [7p 7-st]; 2. Rudolf Varris (Pärnu Ülejõe Põhikool) [6p]; 3. Edward Tiivits (Pärnu Kristlik Erakool) [5p]. Parim neiu - Ellimarii Täht (Pärnu Ülejõe Põhikool) [4p].

B-turniir (5.-9.kl): 1. Joonas Jepiselg (Paikuse Põhikool) [7p 7-st]; 2. Lukas Perner (Vändra Gümnaasium) [6p]; 3. Ervin Reponen (Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium) [4,5p].

C-turniir (gümnaasium + reitinguga mängijad): 1. Markus Sooväli (Pärnu Ühisgümnaasium) [6p 7-st]; 2. Gerret Jaaniste (Pärnu Ülejõe Põhikool) [5,5p]; 3. Romet Rebane (Pärnu Koidula GümnaasiuM) [5p]. Parim neiu - Lene Tinnuri (Pärnu Ühisgümnaasium) [3p].

Suurtoetajad

Kultuuriministeerium Kultuuriministeerium
Eesti Kultuurkapital Eesti  Kultuurkapital
Tallinn Tallinn
Viljandi linn Viljandi linn
NG Investeeringud NG Investeeringud

Toetajad

Pühajärve Pühajärve
Alexela Alexela
Advokaadibüroo Triniti Advokaadibüroo Triniti
Kodumasinad Kodumasinad
Enerhack Enerhack
Teamsport.ee Teamsport.ee
Kadarbiku Kadarbiku

Eraisikud

raamita