Eesti Maleliit
Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Medalid
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com

 

 

Eesti 2019. aasta kiirmale meistrivõistlused, 09.11.

Chess-results: mehed | naised | veteranid | pildigalerii (Rainer Raud)

Mehed: 1. Jüri Krupenski (MA Vabaettur) [7,5p 9-st]; 2. Sander Kukk (SK Reval-Sport) [7p]; 3. Georg Aleksander Pedoson (MK Kaksikodad) [7p].

Naised: 1. Grete Olde (Tallinna MK) [5,5p 7-st]; 2. Margareth Olde (Tallinna MK) [5,5p]; 3. Sofia Blokhin (Tallinna MK) [5p].

Esikoha selgitamiseks toimus Grete Olde ja Margareth Olde vahel kahepartiiline järelmatš välkmales, mis lõppes Grete Olde võiduga 1,5-0,5.

Veteranid: 

50+ mehed: 1. Ants Särgava (Viljandi MS); 2. Sergei Karjakin (Maardu); 3. Vladimir Verhni (Tallinn).

50+ naised: 1. Silvi Salupere (Tartu).

65+ mehed: 1. Kalle Peebo (Tartu Kalev); 2. Hugo Päären (Rapla MK); 3. Viktor Kass (Põlva MK).

65+ naised: 1. Tatjana Fomina (Võru MK); 2. Aalo Põvvat (Tartu Kalev); 3. Epp Viller (Tartu).

Vint.ee ja Eesti Maleliidu turniirisari 2019, 01.11. - 30.11.

juhend

Eesti Maleliit korraldab esimest korda koostöös Eesti mõttespordi portaaliga Vint.ee turniirisarja males. Turniirisari toimub terve novembrikuu jooksul (01.11 - 30.11.2019). Turniirid toimuvad iga õhtu kell 20:00. Mängitakse šveitsi süsteemis 7 vooru ajakontrolliga 5 min + 2 sek. Turniirisarja parimatele auhinnad! Võistluse täpsema juhendi leiab ülalolevast viitest.

Harjumaa 2019. aasta võistkondlikud MV males, Viimsi 10.11.

Chess-results

1. Saku vald (Toomas Valgmäe, Aleksei Lõgun, Enn Veskimäe ja Maribel Elmann) [14p 14-st];

2. Saue vald (Tarvo Piip, Karel Uurits, Jüri Nõmmsalu ja Ester Leuska) [12p];

3. Kose Male-kabeklubi II (Jaan Urgas, Kalle Aljas, Enno Aljas ja Tiina Põlendik) [10p].

Läänemere maletähed 2019, Narva 03.11. - 08.11.

programm (en) | Chess-results: võistkondlik turniir | välkturniir | Narva Linnalehe pildigaleriid: 1 | 2

Traditsiooniline Läänemere regiooni riikide noorte rahvusvaheline festival leidis aset üheksandat korda. 3. novembril toimus avamistseremoonia ning suurmeister Jaan Ehlvesti simultaan, võistkondlik turniir mängiti 4.-8. novembril.

1. Sankt-Peterburg (Georgiy Vasiliev, Nikita Shemyakinsky, Kirill Tolstykh, Damir Minizyanov, Tatyana German, Valeriia Reger, Olga Dm. Karmanova ja Sofia Mutina) [8p 8-st];

2. Läti (Aleksandrs Jazdanovs, Kirills Bogdanovics, Pavels Sokolovskis, Artjoms Tolmacevs, Ramona Golsta, Marija Spirkova, Melaija Luize Jansone ja Marija Kuznecova) [6p];

3. Eesti-1 (Andrei Timošin, Deniss Andrijaškin, Maksim Sadekov, Ostap Mertinš, Sofia Barkaševa, Sofia Blokhin, Marina Levchenko ja Maria Helena Rüdiger) [4p].

Lisaks toimus 5. novembril individuaalne välkturniir: 1.-3. Juri Firstov (Narva SK Maletäht), Aleksandrs Jazdanovs (Läti) ja Andrei Timoshin (Kohtla-Järve Kalev) [7p 9-st].

Malemaja välkturniiride sari seenioridele, Tallinn 03.10. - 19.12.

juhend | koondtabel | etappide tabelid: I | II | III | IV | V | VI

Traditsiooniline seenioride võistlussari Tallinnas Paul Kerese malemajas mängitakse sügisperioodil oktoobris-novembris-detsembris 2019.a. Välkturniiride sari algab 3. oktoobril 2019.a., sealtpeale mängitakse igal neljapäeval kuni jõuludeni. Kokku toimub 12 turniiri 3. oktoobrist kuni 19. detsembrini 2019.a. Osavõtumaksu ei ole, turniirid on kõikidele osalejatele tasuta, sarjas saavad osaleda kõik soovijad sünniaastaga 1969 ja vanemad.

Malemaja välkturniiride sarja seenioridele korraldavad Eesti Maleliit ja Paul Kerese malemaja koostöös, peasponsor on Rahva Raamat www.rahvaraamat.ee Sarja kokkuvõttes autasustatakse kolme paremat erinevates vanuseklassides rahaliste auhindadega (vanuseklassides 50-65-aastased ja üle 65-aastased), lisaks on mitmeid eriauhindu. Lisainfo võistlusjuhendis.

Etappide parimad on toodud allpool:

Loe edasi...

Ratsu Karikas, Tallinn 08.11.

III-VIII klass | I-II klass | tüdrukud

III-VIII klass: 1. Henry Jõgi [5p 5-st]; 2.-5. Ruut Kangust, Henrik Varblane, Kert Riispapp ja Fredi Lillend [4p].

I-II klass: 1. Lennart Reintam [5p 5-st]; 2. Robert Duh [4p]; 3.-5. Hendrik Mell, Rihard Suurhans ja Johannes Sepp [3p].

Tüdrukud: 1. Eva-Maria Rosberg [5p 5-st]; 2. Mirell Sokolov [4p]; 3.-6. Uma Maria Kruusiauk, Nora Mängel, Kadi Leen Palu ja Amanda Pallo [3p].

Suurtoetajad

Kultuuriministeerium Kultuuriministeerium
Eesti Olümpiakomitee Olümpiakomitee
Eesti Kultuurkapital Eesti  Kultuurkapital
Tallinn Tallinn
NG Investeeringud NG Investeeringud

Toetajad

Windrox grupp Windrox grupp
Pühajärve Pühajärve
Rahva Raamat Rahva Raamat
Advokaadibüroo Triniti Advokaadibüroo Triniti