Eesti Maleliit
Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Medalid
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com

Eesti noorte 2020. aasta meistrivõistluste üldjuhendi projekt

Eesti Maleliit koostab 2020. aasta kalenderplaani, palume maleklubidel edastada oma 2020. aasta võistluste korraldamise plaanid hiljemalt 30. detsembriks 2019.a. Seejärel teeb alaliidu juhtkond kalenderplaani, kus võimalusel oleks võimalikult vähe kattumisi erinevate võistluste toimumise aegades.

Tänaseks on paika pandud ka Eesti klassikalise male meistrivõistluste toimumise ajad - individuaalturniirid toimuvad järgmise ajakava kohaselt:

30.03-5.04.2020 Tallinn, Eesti meeste/naiste MV, sh juunioride U20 MV;
23.01-26.01.2020 Tallinn, Eesti U12/U18 meistrivõistlused;
27.02.-1.03.2020 Narva, Eesti U10/U16 meistrivõistlused;
18.04-21.04.2020 Tartu/Madsa, Eesti U8/U14 meistrivõistlused.

Lisatud on ka Eesti noorte 2020. aasta meistrivõistluste üldjuhendi projekt, palume maleklubide poolset tagasisidet sellele hiljemalt 30. detsembriks 2019.a. Seejärel tehakse vajadusel üldjuhendis väiksemaid parandusi, täiendusi. Üldjuhendis toodud võistluste kuupäevad on kokku lepitud.

Klubide ettepanekud kalenderplaani osas palume saata See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tags: ,

Tallinnas Original Sokos Hotel Viru konverentsiruumides toimuvad 30. novembrist kuni 4. detsembrini Euroopa noorte kiir- ja välkmale meistrivõistlused ning 4.-8. detsembrini Euroopa kiir- ja välkmale meistrivõistlused. Lisainfo ja võistlusjuhendid https://tallinnec2019.ee/

Eesti Maleliit kaasab võistlustele täiendavalt vabatahtlikke abilisi: noorteturniiril vabatahtlikuna kaasa lüüa soovijatel palume oma soovist teada anda e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja täiskasvanute turniiril vabatahtlikuna kaasa lüüa soovijatel palume oma soovist teada anda e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Võistlused toimuvad Eesti Maleliidu ja Euroopa Maleliidu koostöös. Eesti Maleliidu poolt veab projekti meie maleliidu president Ken Koort, kes on ka mõlema turniiri direktor. Eelregistreerimine turniiridele lõppes 31. oktoobril 2019.a.

Tags: ,

Kõikidel Euroopa noorte võistkondlikel meistrivõistlustel osaleda soovijatel palume oma soovist teada anda e-postiga aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. Eesti koondiste komplekteerimine toimub vastavalt laekunud sooviavaldustele ja reitingu põhiselt. Samuti saavad maleliidu liikmesklubid soovi korral üles seada oma võistkondasid. Palume kõik sooviavaldused edastada.

Tags: ,

Lehekülg 1 / 49