Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Paul Keres’103 kiirturniir Avatud Nõmme   ( id=491 )
16. juuni 2019 (kell 10:45) - 16. juuni 2019 (kell 17:15)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn, Nõmme
Nõmme Kultuurikeskus, Turu plats 2
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
14. juuni 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Paul Kerese nimeline Nõmme Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@dtlreiavks
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (28. mai 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Osavõtumaks on 7 EUR-i täiskasvanutel, 5 EUR-i veteranidel (sa. 1954 ja vanemad) ja noortel (sa. 2001 ja nooremad). GM ja IM osalemine tasuta. Hilinenud registreerijatele lisandub osavõtutasule 3€
Peakorraldaja on Mati Poom (tel 50 74686)
80
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAksjonova Alisa 1377 1412 1539 N 2005 Maleklubi Lootus 130714 Sergey Titov
2019-06-10 16:51:37
2.AAlhimovics Simon 0 0 0 M 2011 MK Areng 180849 Mati Poom
2019-06-14 23:42:47
3.AAlhimovics Valerijs 1260 1249 1360 M 1981 - - - 180970 Mati Poom
2019-06-14 23:42:47
4.ABitkova Elizavetta 1606 1775 1781 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Sergey Titov
2019-06-10 16:52:03
5.ADunajev Nikolai 1745 1851 1842 M 1935 Maleklubi Lootus 050723 Sergey Titov
2019-06-10 16:52:42
6.ADzjuba Jegor 1515 1590 1655 M 2006 T. Truusi MKK 180753 Jegor Dzjuba
2019-06-06 07:21:50
7.AEnnok Heigo 1633 1689 1607 M 1956 - - - 160634 Heigo Ennok
2019-06-07 15:43:11
8.AGarber Vjatšeslav 2102 2097 2089 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Mati Poom
2019-06-10 13:04:30
9.AGross Uku 1390 1473 1554 M 2003 SK Reval-Sport 140409 Ervin Liebert
2019-06-12 11:29:19
10.AHaapsal Maria Ioanna 1549 1660 1474 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2019-06-11 14:08:36
11.AHartikainen Markku 2301 2318 2285 M 1973 SK Reval-Sport FM 070312 Markku Hartikainen
2019-06-14 14:05:18
12.AIlmoni Tommy 2126 2112 2152 M 1972 - - - 180703 Mati Poom
2019-06-13 08:17:48
13.AIlves Jüri 2028 1838 2016 M 1938 - - - mk 030086 Hendrik Olde
2019-06-11 20:51:56
14.AJaksin Aleksandr 1610 1630 1606 M 1948 Maleklubi Lootus 120714 Sergey Titov
2019-06-10 16:52:16
15.AJürjo Holger 1540 1587 1606 M 2004 MK Areng 180956 Holger Jürjo
2019-06-12 15:03:53
16.AJärnström Henrik 2032 1946 1934 M 1952 - - - 090402 Hendrik Olde
2019-05-28 21:34:24
17.AKalvet Tõnu 1602 1707 1691 M 1970 Kose Male-kabeklubi 130335 Tõnu Kalvet
2019-06-14 14:29:24
18.AKalvik Taavi 1641 1797 1852 M 1989 Nõmme P. Kerese MK 050300 Mati Poom
2019-06-13 14:07:32
19.AKiili Markus 1981 2091 2070 M 1973 - - - 070619 Markku Hartikainen
2019-06-14 14:07:30
20.AKiisk Heino 1543 1608 1599 M 1943 Keila MK 150505 Hendrik Olde
2019-06-14 17:17:33
21.AKokk Karl Mattias 1689 1842 1689 M 2007 Tallinna MK 160709 Karl Mattias Kokk
2019-06-14 17:53:49
22.AKortšagin Oleg 2090 2072 2110 M 1965 MK Chess Continent mk 030167 Oleg Kortšagin
2019-06-12 00:03:41
23.AKraini Juri 1913 1913 1906 M 1987 T. Truusi MKK 030174 Mati Poom
2019-05-30 14:38:29
24.AKukk Sander 2218 2420 2394 M 1987 SK Reval-Sport mk 030183 Sander Kukk
2019-06-09 08:29:16
25.AKöösel Hans Georg 1580 1593 1600 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2019-06-11 09:42:45
26.ALaanemets Emil 1491 1671 1616 M 2004 SK Reval-Sport 110712 Ervin Liebert
2019-06-12 11:29:42
27.ALiebert Robin 1303 1549 1495 M 2000 SK Reval-Sport 120152 Ervin Liebert
2019-06-06 23:06:35
28.ALuup Hendrik 0 0 0 M 1990 u-16530 Mati Poom
2019-06-14 23:44:18
29.ANarva Jaan 2146 2186 2180 M 1958 MK Faalanks FM 030262 Regina Narva
2019-06-14 22:46:04
30.ANarva Jaan Oskar 1371 1584 1654 M 2005 SK Reval-Sport 140441 Regina Narva
2019-06-14 22:46:04
31.ANarva Mai 2302 2298 2335 N 1999 SK Reval-Sport WIM 051004 Regina Narva
2019-06-14 22:46:04
32.ANazarov Vladislav 1761 1855 1706 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Veronika Nazarova
2019-06-11 20:31:11
33.ANazarova Veronika 1526 1630 1565 N 2001 Maleklubi Lootus 130114 Veronika Nazarova
2019-06-11 20:30:31
34.ANestor Kaarel 2196 2315 2322 M 1990 SK Reval-Sport mk 030269 Kaarel Nestor
2019-06-12 10:00:46
35.ANiinepuu Elmar 2061 1813 1832 M 1943 Keila MK 030272 Hendrik Olde
2019-06-14 17:17:26
36.ANikitin Leonid 1313 1408 1540 M 2004 Maleklubi Lootus 120635 Sergey Titov
2019-06-10 16:53:11
37.ANikitin Pjotr 2053 1988 1983 M 1941 Kadrioru MK mk 030273 Mati Poom
2019-06-12 19:10:30
38.AOlde Grete 1970 2153 2069 N 2002 Tallinna MK WCM 080355 Grete Olde
2019-06-14 21:41:08
39.AOlde Karl Erik 1940 1986 1933 M 2005 Tallinna MK 120608 Hendrik Olde
2019-06-14 17:17:56
40.AOrgse Karl Kristofer 1969 1997 1935 M 2003 MK Kaksikodad 120701 Karl Kristofer Orgse
2019-06-05 19:38:31
41.APaabo Priit 1826 1967 1950 M 1968 - - - 110304 Priit Paabo
2019-06-13 22:13:02
42.APedoson Georg Aleksander 2241 2374 2324 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Rainer Raud
2019-06-10 17:52:24
43.APetrischev Yury 1744 1770 1830 M 1949 - - - 160621 Tarmo Tuul
2019-06-15 08:06:08
44.APoom Mati 1775 1799 1827 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Mati Poom
2019-06-13 14:08:06
45.APuusepp Kaimar 2210 2306 2199 M 1976 Rapla MK CM 030328 Kaimar Puusepp
2019-06-06 17:27:13
46.AReiland Indrek 1689 1778 1712 M 1984 - - - 180119 Indrek Reiland
2019-06-13 13:27:14
47.ARemmel Anto 2237 2092 2186 M 1946 SK Reval-Sport mk 030346 Hendrik Olde
2019-06-11 20:52:13
48.ARikas Artur 1809 1836 1707 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Artur Rikas
2019-06-14 08:36:38
49.ARoi Kristjan 0 0 0 M 2011 MK Areng 180884 Monika Tsõganova
2019-06-12 21:02:45
50.ARosental Urmas 1720 1794 1707 M 1969 - - - 161236 Mati Poom
2019-06-14 21:24:25
51.ARõtova Merike 1658 1735 1773 N 1936 SK Reval-Sport m 030607 Regina Narva
2019-06-06 23:41:04
52.ARõtšagov Anton 1546 1704 1673 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2019-06-14 15:03:16
53.ARõtšagov Nikita 1953 2090 1938 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2019-06-14 15:02:58
54.ARuus Rein 2038 2051 1954 M 1955 T. Truusi MKK 030355 Mati Poom
2019-06-14 23:41:04
55.ASamberk Vahur 1630 1709 1613 M 1993 Harjumaa 141131 Vahur Samberk
2019-06-14 21:38:35
56.ASander Jaan 2047 1902 1872 M 1948 Nõmme P. Kerese MK 030363 Mati Poom
2019-06-12 20:46:16
57.ASaue Karl Elias 1499 1444 1595 M 2006 MK Areng 140416 Karl Elias Saue
2019-06-12 21:32:12
58.ASavinov Matvei 1857 1934 1751 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2019-06-12 17:05:17
59.ASemjonov Aleksander 0 1647 0 M 1989 - - - 180991 Aleksander Semjonov
2019-06-07 16:17:07
60.ASemjonov Anatoli 1800 1684 1706 M 1983 - - - 030375 Anatoli Semjonov
2019-05-28 16:11:24
61.ASepandi Jaak 1699 1779 1747 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2019-06-03 11:01:10
62.AShvedov Andrei 1695 1675 1734 M 2002 Maleklubi Lootus 110327 Sergey Titov
2019-06-10 16:56:27
63.ASlavinski Nikita 1659 1793 1716 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2019-06-06 19:53:10
64.ASmirnov Dmitri 1351 1544 1562 M 1977 Maleklubi Lootus 160142 Sergey Titov
2019-06-10 16:51:19
65.ASmirnova Jekaterina 1571 1715 1609 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2019-06-10 16:50:44
66.ATarto Tiit 1724 1824 1926 M 1950 - - - 051202 Hendrik Olde
2019-06-11 20:52:24
67.ATedrema Ardi 2127 2104 2018 M 1967 Saue MK 101101 Mati Poom
2019-06-12 20:28:22
68.ATeemäe Leo 1893 1877 1911 M 1932 MK Chess Continent mk 030454 Hendrik Olde
2019-06-11 20:52:03
69.ATitov Sergey 1590 1711 1622 M 1969 Maleklubi Lootus 101000 Sergey Titov
2019-06-10 16:50:29
70.ATomson Mikk 1649 1746 1639 M 2000 SK Reval-Sport 120104 Mikk Tomson
2019-06-05 16:20:19
71.ATõnisson Trent Asso 1748 1856 1763 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2019-06-14 16:51:20
72.ATõnso Liina 1918 2046 1957 N 2001 MK Kaksikodad 090506 Tõnu Tõnso
2019-06-12 08:42:50
73.ATruus Tõnu 2120 2027 2050 M 1946 T. Truusi MKK mk 030469 Hendrik Olde
2019-06-11 20:52:32
74.AUibokant Karl Oskar 1714 1731 1680 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2019-06-07 20:57:08
75.AUibokant Mathias Robert 2126 2134 2074 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2019-06-07 20:57:47
76.AUrgas Jaan 1675 1810 1803 M 1972 Kose Male-kabeklubi 051120 Jaan Urgas
2019-05-29 02:03:42
77.AVerhni Vladimir 1784 1951 1860 M 1957 - - - 160137 Mati Poom
2019-06-12 10:56:58
78.AZablotski Juri 1359 1459 1455 M 1953 - - - 180427 Mati Poom
2019-06-06 11:24:33
79.AŠadrina Eva 1559 1736 1597 N 2008 Tallinna MK 160153 Roman Jezov
2019-06-12 14:58:13
80.AŠvõrjov Igor 2362 2328 2344 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2019-06-10 18:54:34