Noorte maailmameistrivõistlused, Batumi 18.-29.10.

Tulemused andmebaasis    Eestlaste tulemused    Monroi versioon

Eestit esindasid Gruusias 11 võistlejat : Ilja Vovk (U-18), Tuuli Vahtra (U-18), Uku Valner (U-16), Ivan Moltðanov (U14), Anna Lapidus (U-14), Mark Lapidus (U-12), Triin Narva (U-12), Georg Abozenko (U-10), Ilja Ðiroð (U-8), Georg Nero (U-8) ja Mai Narva (U-8). Eestlaste parimateks osutusid Ilja Vovk (20. koht) ja Mark Lapidus 6 punktiga 11-st.

Turniirilt puudusid kõik Venemaa esindajad. Medalid läksid suuremjaolt Indiasse (5 kulda), Gruusiasse (2 kulda), Aserbaidzani (1 kuld) ja Ukrainasse. Tähelepanuväärne oli ka hiinlaste tavalisest väiksem medalisaak.

Meie lähinaabrite parimad kohad :

  P-U18 P-U16 P-U14 P-U12 P-U10 P-U8 T-U18 T-U16 T-U14 T-U12 T-U10 T-U8
Eesti 20. 34. 50. 35. 91. 39. 36. - 52. 31. - 33.
Läti -31.78. 43.- -7.5. -41. - -
Leedu 24.28.60. 78.41. 62.30.27. 26.64. 54. -
Soome --- 89.- --- 50.- - -

Kuni 18-aastased

Noormehed : 1. Arik Braun (Saksamaa) 9p, 2. Hrant Melkumyan (Armeenia) 8p, 3. Bassem Amin (Egiptus) 7.5p.

Neiud : 1. Dronavalli Harika (India) 9p, 2. Nargiz Umudova (Aserbaidzan) 8.5p, Mary Ann Gomes (India) 7.5p.

Kuni 16-aastased

Noormehed : 1. Jacek Tomczak (Poola) 9p, 2. Vladimir Onischuk (Ukraina) 9p, 3. Truongson Nguyen Ngoc (Vietnam) 8p.

Neiud : 1. Sopiko Guramishvili (Gruusia) 9.5p, 2. Gulnar Mammadova (Aserbaidzan) 8p, 3. Salome Khazhomia (Gruusia) 8p. Hiljuti Tartus Gunnar Uusi mälestusturniiril mänginud Katrina Skinke (Läti) oli 7 punktiga 5.

Kuni 14-aastased

Noormehed : 1. Vasif Durarbeyli (Aserbaidzan) 8.5p, 2. Levan Bregadze (Gruusia) 8p, 3. Qingnan Liu (Hiina) 8p.

Neiud : 1. Klaudia Kulon (Poola) 9p, 2. Mariya Muzychuk (Ukraina) 9p, 3. Nazi Paikidze (Gruusia) 8.5p.

Kuni 12-aastased

Noormehed : 1. Robert Aghasaryan (Armeenia) 9p, 2. Illya Nyzhnyk (Ukraina) 8.5p, 3. Nijat Azad Abasov (Aserbaidzan) 8.5p.

Neiud : 1. Mariam Danelia (Gruusia) 9p, 2. Aleksandra Lach (Poola) 8.5p, 3. Diana Baciu (Moldova) 8p.

Kuni 10-aastased

Noormehed : 1. A. Koushik Girish (India) 9.5p, 2. Irakli Beradze (Gruusia) 8.5p, 3. G. V. Sai Krishna (India) 8p.

Neiud : 1. Ch Sahajasri (India) 9p, 2. Ulviyya (Aserbaidzan) 8.5p, 3. Mo Zhai (Hiina) 8p.

Kuni 8-aastased

Noormehed : 1. Ch Mohineesh (India) 10p, 2. Bajaj Prince (India) 9p, 3. Nitzan Steinberg (Iisrael) 8.5p.

Neiud : 1. Ivana Maria Furtado (India) 8.5p, 2. Mannepalli Navyavyshnavi (India) 8.5p, M. Mahalakshmi (India) 8p.