Eesti Maleliit
Facebook
Blogi
Male kalender
Eesti reitingud
Medalid
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com

uudis FIDE kodulehel | kinnitamise vorm

FIDE andmebaasisüsteemi uuendamise käigus vaadatakse läbi seal olev kohtunike, treenerite ja organisaatoritega seotud info. Seoses sellega peavad kõik FIDE andmebaasis registreeritud malekohtunikud, -treenerid ja -organisaatorid kinnitama, et nad on aktiivsed. Kinnitamine toimub FIDE kodulehel oleva vormi kaudu, mis on avatud kuni 31. oktoobrini 2021.

Kohtunikud, treenerid ja organisaatorid, kes pole vormi tähtajaks esitanud, muutuvad mitteaktiivseks, mis tähendab, et nad ei saa olla ametlikel FIDE võistlustel kohtuniku, organisaatori, ametliku treeneri ega delegatsioonijuhi rollis.

Lisainfo: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Valitsus kiitis 21. oktoobril heaks korralduse, mis lubab alates esmaspäevast, 25. oktoobrist kontrollitud tegevustes osaleda üksnes vaktsineeritud või COVID-19 läbipõdenud täiskasvanutel. Alla 18-aastastel lastel ja noortel tõendi esitamise kohustust ei ole. Vaktsineerimata inimeste ligipääsu kontrollitavatele üritustele ja tegevustele piiratakse, kuna neil on väga kõrge nakatumise risk ja olles nakatunud, levitavad nad viirust rohkem kui immuunkaitsega inimesed, samuti on neil suur oht põdeda haigust rängemalt ja sattuda haiglasse. Seejuures on koormus haiglatele praegu juba kriitilises seisus.

Tags: ,

Page 1 of 61