Eesti Maleliit
Facebook
Blogi
Male kalender
Eesti reitingud
Medalid
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com

Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales 2022, Tallinn 05.10. - 06.10.

juhend (pdf) | Chess-Results

Võistlused toimuvad kahe eraldiseisva turniirina 5. oktoobril 2022.a. (1.-6. klassi turniir) ja 6. oktoobril 2022.a. (7.-12. klassi turniir) algusega mõlemal päeval kell 11.00 (registreerimine 10.15 - 10.45) Paul Kerese Malemajas.

XIII Valter Heueri mälestusfestival välkmales, Elva 02.10.

juhend (pdf) | Facebook | Chess-Results

1.-2. GM Kaido Külaots (Kaido Külaotsa MK) ja GM Alexei Shirov (Hispaania) [17,5p 22-st]; 3. GM Aleksandr Volodin (SK Diagonaal) [15,5p].

Jūrmala Masters Cup 2022, Läti 03.10. - 09.10.

Chess-Results

Jūrmalas toimuval võistlusel osaleb WFM Anastassija Sinitsõna.

XI Sigulda Rapid Chess Championship, Läti 01.10. - 02.10.

juhend (pdf) | Chess-Results

1.-2. oktoobril 2022 Siguldas toimunud võistlustel osalesid Tõnu Rauk ja Eva Šadrina.

1. IM Vladyslav Larkin (Ukraina) [10p 11-st]; 2. GM Normunds Miezis (Läti) [9,5p]; 3. Denis Nikolajev (Läti) [8,5p]... 12. Tõnu Rauk (Eesti) [7,5p]... 51. Eva Šadrina (Eesti) [6p]. Kokku 126 osalejat.

SK Diagonaal 40!

СК Диагональ – 40! (pdf) | fotosid klubi arhiivist

SK Diagonaali koduleht | Facebook

1. oktoobril 2022 möödub 40 aastat Spordiklubi Diagonaal asutamisest. Juubeli puhul on klubi tegevusest koostanud ülevaate SK Diagonaali president ning üks asutajatest Boris Zaitsev.

Palju õnne!

Harjumaa 2022.a. võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales, Jüri 01.10

Chess-Results

fotogalerii (Priit Pallum ja Tiina Raud)

fotogalerii (Harjumaa Spordiliit)

1. Jüri Gümnaasium (Tormi Kull, Mirko Lainevool, Rasmus Pallum ja Lem-Leonhard Roots) [13mp 14-st].

2. Saue Male-Kabeklubi (CM Kaimar Puusepp, Tarvo Piip, Karel Uurits ja Raivo Viidu) [13mp].

3. Maardu Maleklubi (Sergei Karjakin, Edgar Avtšijev, Vladimir Markov ja Sergei Vassiljev) [10mp].

8. Tallinna Maleklubi sari "Sügis 2022" - III etapp, Tallinn 01.10.

Chess-Results: A-turniir | B-turniir | C-turniir

eelmiste etappide tulemused: [I] | [II]

A-turniir: 1. Sergei Neff (Kadrioru MK) [7p 7-st]; 2. Jegor Dzjuba (SK Reval-Sport) [5,5p]; 3.-4. WFM Sofia Blokhin (MK Vektor) ja Siim Koppel (Tallinn) [5p].

B-turniir: 1. Lennart Reintam (MK Gambiit) [5,5p 7-st]; 2. Artem Tolmachev (MK Areng) [5p]; 3.-5. Ramon Mägi (MK Kaksikodad), Andrei Akulistõi (Tõnu Truusi MKK) ja Georg Blokhin (MK Vektor) [5p].

C-turniir: 1. Daniel Gilan (MA Vabaettur) [7p 7-st]; 2. Igor Kharkhan (MK Kuningas) [6p]; 3.-4. Maxim Yurov (MA Vabaettur) ja Lukas Kojus (Pärnu Spordikool) [5p].

GX Alekhine Open de Abertura da época 2022-23 Blitz, Portugal 30.09.

Chess-Results

Lissabonis toimunud võistlusel osales Markus Hansson.

1. FM Bruno Andre Leite Martins (Portugal) [9,5p 11-st]; 2. Luis Miguel Alves (Portugal) [8p]; 3. Filipe Diogo Correia Bartolo (Portugal) [7,5p]; 4. Markus Hansson (Eesti) [7,5p]. Kokku 28 osalejat.

MTÜ Eesti Maleliit üldkoosolek toimub 3.10.2022

MTÜ Eesti Maleliit üldkoosolek toimub 3. oktoobril 2022.a. algusega kell 18:00 Paul Kerese malemajas (Vene tn 29, Tallinn). Päevakorras on nõukogu ja juhatuse liikmete tagasikutsumine/-astumine ja valimine vastavalt laekunud sooviavaldustele ning ettepanekutele.

Jaan Urgas 50!

29. septembril tähistab oma 50. sünnipäeva maleõpetaja Jaan Urgas.

Palju õnne!

FIDE World Cadets Chess Championships 2022, Gruusia 15.09. - 27.09.

võistluse koduleht | Chess-Results

LIVE (Chess24.com): U8 | U10 | U12 | G8 | G12

2022. aasta kadettide (U8. U10 ja U12 vanusekategooriad) maailmameistrivõistlused toimusid 15. kuni 27. septembril Gruusias Batumis.

Eestist osalesid noormeeste/open turniiridel Kirill Gorkov (U12), Artjom Gvozdev (U10) ja Kristofer Kais (U8) ning neidude turniiridel Nadežda Pritulina (U12) ja Leelo Mia Thimm (U8). Eesti delegatsiooni juht oli Svetlana Pritulina.

Detailsed tulemused on toodud allpool:

Read more ...

Suurtoetajad

Kultuuriministeerium Kultuuriministeerium
Eesti Kultuurkapital Eesti  Kultuurkapital
Tallinn Tallinn
Viljandi linn Viljandi linn
NG Investeeringud NG Investeeringud

Toetajad

Pühajärve Pühajärve
Alexela Alexela
Advokaadibüroo Triniti Advokaadibüroo Triniti
Kodumasinad Kodumasinad
Kadarbiku Kadarbiku