Eesti Maleliit
Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Medalid
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com

Eesti Maleliit

Üle-eestiline noorte kiirturniiride sari`2019 - IV etapp, Tallinn 22.03.

A-turniir | B-turniir | C-turniir | pildigalerii (Rainer Raud)

A-turniir: 1.-2. Andrei Akulistõi (MK Areng) ja Denis Ivanov (MK Areng) [6p 7-st]; 3. Jelizaveta Jeltsova (MK Lootus) [5p].

B-turniir: 1. Karl Mattias Kokk (Tartu Kalev) [6,5p 7-st]; 2.-4. Anton Rõtšagov (Malekool 64), Eva Šadrina (Tallinna MK) ja Uku Schneider (Tallinna MK) [5,5p].

C-turniir: 1. Matvei Savinov (MK Areng) [6,5p 7-st]; 2. Karl Erik Olde (Tallinna MK) [5,5p]; 3.-6. Nikita Rõtšagov (Malekool 64), Ardi Raag (MA Vabaettur), Dion Krivenko (Malekool 64) ja Rauno Veski (MA Vabaettur) [5p].

 

European Individual Chess Championship 2019, Makedoonia, 18.03. - 29.03.

Chess-results | Võistluse koduleht | LIVE

2019. aasta Euroopa meistrivõistlused (EICC2019) toimuvad 18.-29. märts Skopjes. Eestist osaleb GM Kaido Külaots.

Mängud algavad iga päev kell 16.00 Eesti aja järgi, välja arvatud 23. märtsil (puhkepäev) ja 29. märtsil (viimane voor algab kell 14:00).

Lev Braschinsky IX mälestusturniir, Viljandi 23.03.

Chess-results

1.-2. Aleksandr Volodin (MA Vabaettur) ja Meelis Kanep (Võru MK) [6,5p 8-st]; 3.-7. Tarvo Seeman (Tõnu Truusi MKK), Andrei Šiškov (Tõnu Truusi MKK), Grigory Sharankov (Tallinna MK), Kirill Chukavin (Tallinna MK) ja Uku Valner (SK Reval-Sport) [6p].

Tallinna koolide meistrivõistlused (finaalturniir), Tallinn 19.03.

tabel | Facebook

1. Tallinna Reaalkool (Margareth Olde, Karl-Ustav Kõlar, Hans Kristjan Veri, Liina Tõnso, Grete Olde ja Karl Erik Olde);

2. Gustav Adolfi Gümnaasium (Mathias Robert Uibokant, Karl Oskar Uibokant, Mart Narva, Iris Susanna Jõgisu, Taniel Tokar ja Emil Laanemets);

3. Lasnamäe Gümnaasium (Kirill Chukavin, Matvei Savinov, Aleksei Horjev ja Faina Denisenko).

Eesti maleklubide 2019. aasta meistrivõistlused, Tallinn 15.03. - 17.03.

Chess-results | Pildid (Rainer Raud) | Facebook

1. Tallinna Maleklubi (Kirill Chukavin, Roman Ježov, Henrik Haavamäe, Mark Lapidus, Grigory Sharankov, Rene Lumiste, Karl Aleksander Sirp, Margareth Olde ja Grete Olde).

2. SK Reval-Sport (Uku Valner, Sander Kukk, Priit Leito, Kaarel Nestor, Sten Kasela, Madis Nahkur, Ervin Liebert, Triin Narva ja Regina Narva)

3. SK Diagonaal/Kohtla-Järve Kalev (Aleksandr Volodin, Dmitri Petrov, Vjatšeslav Koop, Andrei Timošin, Andrei Skladtšikov ja Svetlana Zainetdinova).

Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales 2019, Võnnu 10.03.

1.-6. klassid | 7.-12. klassid | pildigalerii (Rainer Raud) | Facebook

1.-6. klassid: 

1. Narva Pähklimäe Gümnaasium (Maksim Sadekov, Arina Poluektova, Mark Lazojev ja Juliana Timofejeva) [21,5p 28-st].

2. Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool (Jekaterina Smirnova, Lev Sizov, Aleksandra Leontjeva ja Nadežda Pritulina) [21p].

3. Narva Keeltelütseum (Robert Rodin, Ivan Dukatš, Varvara Rogaten ja Ksenja Ivanova) [21p].

7.-12. klassid:

1. Tallinna Reaalkool (Margareth Olde, Grete Olde, Liina Tõnso ja Karl Erik Olde) [20,5p 24-st].

2. Narva Kesklinna Gümnaasium (Aleksei Garanin, Platon-Jaan Ivanov, Rihard Aga ja Daniil Bondar) [20p].

3. Narva Pähklimäe Gümnaasium (Nikita Vaino, Deniss Andrijaškin, Aleksei Zubehhin ja Aleksei Ganjukov) [14p]

Kokku osales võistlustel 217 kooliõpilast 52 võistkonna koosseisus.

Suurtoetajad

Kultuuriministeerium Kultuuriministeerium
Hasartmängumaksu Nõukogu Hasartmängumaksu Nõukogu
Eesti Olümpiakomitee Olümpiakomitee
Eesti Kultuurkapital Eesti  Kultuurkapital
Tallinn Tallinn

Toetajad

Tolaram grupp Tolaram grupp
Mainor Ülemiste Mainor Ülemiste
Alexela Alexela
Grid Group Grid Group
Eesti Lennundusmuuseum Eesti Lennundusmuuseum
Sparta Sparta
Windrox grupp Windrox grupp
Pühajärve Pühajärve
Corpore Corpore