Eesti Maleliit
Facebook
Blogi
Male kalender
Eesti reitingud
Medalid
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com

 

 

Eesti Maleliidu juhtkonna avatud koosolek 14. aprillil MS Teams keskkonnas

Avatud koosolek toimub teisipäeval, 14. aprillil kell 18:00 võrgukoosolekuna Microsoft Teams keskkonnas. Palume kutse saatmiseks osavõtusoovist eelnevalt teada anda meiliaadressil This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Seoses eriolukorra kehtestamisega jäävad kõik turniirid ära kuni 1. maini 2020

Seoses eriolukorra kehtestamisega jäävad kõik turniirid ära kuni 1. maini 2020 või kuni olukord riigis muutub.

Tallinna MK noorte kiirturniiride sarja IV etapp toimub 11. aprillil online turniirina vint.ee portaalis

info (pdf)

Sarja neljas etapp toimub online turniirina vint.ee keskkonnas algusega 11. aprillil kell 11.00. Igal osalejal peab olema vint.ee kasutajakonto, mis on seotud tema pärisnimega. Registreerimise ja osavõtumaksu tasumise tähtaeg on 10. aprill kell 12.00.

Detailid võistluse korralduse kohta on leitavad ülaltoodud failist. Täiendav info ja eelregistreerimine e-posti aadressil This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

"Suurmeistrid: Paul Keres"

vaata saadet ERR-i kodulehelt

Saates kõlavad katkendid Paul Kerese antud intervjuudest ning suurmeistrit meenutavad lähedased, võistluskaaslased ja kultuuritegelased.

Info online maleturniiride korraldamise võimalustest

online turniirid portaalis vint.ee (video)

vint.ee võimalused treeneritele

online turniirid portaalis chess.com (inglise keeles)

Ülal on toodud juhised online maleturniiride korraldamiseks portaalides vint.ee ja chess.com. Chess.com portaalis on turniiride loomiseks vajalik tasuline liikmelisus (Premium Membership), teatud tüüpi turniiride puhul on veel lisatingimusi.

Vint.ee-s on lisaks tasulise VIP-staatuse omanikele turniire (sealhulgas suletud) võimalik luua ka treeneritel. Treeneri õiguste saamiseks palume võtta ühendust e-posti aadressil This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Haapsalu Malekooli online treeningtunnid

koduleht

Alates aprillikuust hakkavad toimuma Haapsalu Malekooli online treeningsessioonid. Esimene sessioon toimub 4.-5. aprillil. Treeneriteks on suurmeistrid Jaan Ehlvest ja Meelis Kanep ning endised olümpiakoondise liikmed Henrik Haavamäe ja WFM Triin Narva.

Lisaküsimused ja eelregistreerimine meiliaadressil This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Suurtoetajad

Eesti Olümpiakomitee Olümpiakomitee
Kultuuriministeerium Kultuuriministeerium
Eesti Kultuurkapital Eesti  Kultuurkapital
Tallinn Tallinn
NG Investeeringud NG Investeeringud
Spacecom Spacecom

Toetajad

Pühajärve Pühajärve
Alexela Alexela
Windrox grupp Windrox grupp
Rahva Raamat Rahva Raamat
Advokaadibüroo Triniti Advokaadibüroo Triniti