Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com

Eesti Maleliit

Chess-Results | LIVE | Chess24 | ChessBase

Balti tsooniturniiri esimene osavõistlus toimus 14.-20. mai Tallinnas Paul Kerese Malemajas. 

1. Igor Kovalenko (LAT) [7p]; 2. Tomas Laurusas (LTU) [6p]; 3.-7. Arturs Neikšans (LAT), Ilmars Starostits (LAT), Šarunas Šulskis (LTU), Normunds Miezis (LAT) ja Meelis Kanep (EST) [5,5p].

Kokku kolmest etapist koosnevas sarjas osaleb igal turniiril 24 võistlejat (8 igast Balti riigist) ning üldarvestuse võitja pääseb 2019. aasta Maailma Karikale. 

Balti tsooniturniiri teine etapp toimub 14.-20. juuni Leedus Palangas ning kolmas 9.-15. juuli Lätis Liepajas.

Tags: ,

Läti taasiseseivusmispäeva kiirturniir | Valka kiirturniir 12.05. | Valga MV kiirmales 2018

Läti Vabariigi Taasiseseisvumispäeva kiirturniir toimus 04.05.2018. a. Valka Maleklubis.  1.–2. Vsevolods Dudzinskis (LAT) ja Gundars Šmits (LAT) [4p]; 3. Guntars Bondars (Valga MK) [3,5p].

Valka kiirturniir toimus 12.05.2018. a. Valka Maleklubis. 1. Andis Strumpe (LAT) [5p]; 2. Guntars Bondars (Valga MK) [3,5p]; 3. Vsevolods Dudzinskis (LAT) [3,5p].

Valga meistrivõistlused kiirmales toimusid 19. 05. 2018. a. Valka Maleklubis.

Mehed: 1. Maris Koops (LAT) [6p]; 2. Andis Strumpe (LAT) [5,5p]; 3. Ivars Babris (LAT) [5,5p].

Naised: 1. Lasma Bodniece (LAT) [ 4p]; 2. Vera Mikijanska (LAT) [2p].

Parim noormees Andrejs Zareckis (LAT) [4p].

Tags:

U16 noormehed | U16 neiud | U10 noormehed | U10 neiud

U16 noormehed: 1. Anastassia Sinitsõna (Malekool 64) [6p]; 2. Andrei Timošin (Kohtla-Järve SK Kalev) [5,5p]; 3. Georg Aleksander Pedoson (MA Vabaettur) [5p].

U16 neiud: 1. Grete Olde (Tallinna MK) [7p]; 2. Marta Pauliine Sild (MK Areng) [4,5p]; 3. Kristiina Liiv (Tallinna MK) [4,5p].

U10 noormehed: 1. Vladimir Dukov (MA Vabaettur) [6,5p]; 2. Andrei Dudakov (MA Vabaettur) [5,5p]; 3. Ostap Mertinš (Tallinna MK) [5,5p].

U10 neiud: 1. Eva Šadrina (Tallinna MK) [6p]; 1. Sofia Barkaševa (Malekool 64) [6p]; 3. Maria Ioanna Haapsal (Tallinna MK) [5p].

U10 neidude võitja selgitamiseks peetud järelmatš E. Šadrina ning S. Barkaševa vahel lõppes 1:1 viigiga. Kõigi lisanäitajate võrdsuse alusel anti välja kaks kuldmedalit.

 

Page 1 of 484