Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
8. Tallinna MK kiirturniiride sari KEVAD`2022 (VII etapp) P. Kerese Malemajas   ( id=995 )
09. aprill 2022 (kell 10:45) - 09. aprill 2022 (kell 14:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Vene 29, Tallinn
Paul Kerese Malemaja
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
08. aprill 2022, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (06. jaanuar 2022 )
Muutis: Hendrik Olde  (31. märts 2022 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sek käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Online etapil - 7€, seeniorid (sa 1952 ja vanemad) 5€ ja korraldava klubi maletajad - 4€.
Sarja VII etapi kolm võistlust toimuvad Paul Kerese Malemajas!

Võistlussarjas saavad osaleda kõik malehuvilised, kes järgivad ausa mängu reegleid. Sarjas toimub kokku 9 etappi (3 onlines ja 6 malelaua taga), millest arvesse läheb 5 paremat tulemust.

Võistlused toimuvad kolmes vanuseklassis: A- kõik malehuvilised; B- kuni 14-aastased; C- kuni 10-a (võimalikud erisused on võistlusjuhendis).

Osavõtumaksu tasumine toimub online etappidel Tallinna MK kontole EE541010220237168226 (SEB Pank) enne võistluse algust. Teistel etappidel on võimalik kanda osavõtutasu klubi kontole või tasuda sularahas võistluspaigas.



NB! Mängijad, kes soovivad osaleda VII etepil online`s, peavad registreerimisel märkima turniiriks D. Vint.ee`s toimub üks turniir kõikidele soovijatele. Partiipunkte sarja koondarvestuses ei arvestata ja arvesse läheb vaid osalemiskorra lisapunkt. Online`s on ajakontroll 10 min +3 sek ning osavõtutasu kõigile 4€.
IO Hendrik Olde - tel 5142625
106
Kokku
33
Grupp A
28
Grupp B
45
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABalder Ian Gregor 1382 1416 1400 M 2005 SK Reval-Sport 181012 Ian Gregor Balder
2022-04-08 15:22:54
2.ABlokhin Sofia 2129 2069 1894 N 2006 Maleklubi Vektor WFM 140712 Aleksander Dusman
2022-04-08 09:41:02
3.ACherentsov Mikhail 1569 1739 1472 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2022-04-08 09:41:02
4.ADomoskanov Ivan 1739 1345 1411 M 1938 - - - 090503 Hendrik Olde
2022-04-09 11:25:20
5.ADukov Vladimir 1425 1717 1767 M 2009 MK Kaksikodad 161230 Monika Tsõganova
2022-04-03 13:41:52
6.ADzjuba Jegor 1625 1862 1790 M 2006 SK Reval-Sport 180753 Jegor Dzjuba
2022-03-31 13:18:29
7.AGarber Vjatšeslav 2093 1973 1966 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Hendrik Olde
2022-04-06 09:04:27
8.AHaapsal Maria Ioanna 1633 1716 1541 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Maria Ioanna Haapsal
2022-04-03 17:49:15
9.AHansson Markus 1860 1980 1936 M 2001 MK Kaksikodad 110505 Markus Hansson
2022-03-27 18:28:35
10.AIlves Jüri 2028 1837 1931 M 1938 - - - mk 030086 Hendrik Olde
2022-04-05 09:16:51
11.AJakobson Silver 1938 1887 1931 M T. Truusi MKK 030091 Hendrik Olde
2022-04-09 10:11:35
12.AKais Kaarel 1463 1800 1734 M 1974 Pühajärve MK 170526 Kaarel Kais
2022-03-29 22:39:55
13.AKrivenko Dion 2114 2174 2056 M 2005 Kadrioru MK 130513 Hendrik Olde
2022-04-09 11:25:30
14.AKull Tormi 1954 2056 1860 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Tiina Raud
2022-04-06 17:26:04
15.AKõlar Johan-Eerik 1723 1767 1695 M 1994 MK Kaksikodad 141220 Johan-Eerik Kõlar
2022-04-02 10:03:42
16.AKöösel Hans-Georg 1510 1684 1588 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Eiki Lehemets
2022-04-05 12:57:57
17.ALainevool Mirko 1598 1836 1640 M 2003 Rae Huvialakool 160102 Tiina Raud
2022-04-07 15:29:44
18.ALeede Gutnar 1709 1872 1737 M 1994 Rakvere MK 151002 Gutnar Leede
2022-04-02 10:03:59
19.AMaapalu Ralf 1355 1628 1577 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ralf Maapalu
2022-04-07 17:25:22
20.ANikitin Pjotr 2053 1912 1929 M 1941 Kadrioru MK mk 030273 Hendrik Olde
2022-04-06 09:04:52
21.ANovikov Rustam 1687 1623 1807 M 1980 - - - 090102 Rustam Novikov
2022-04-07 22:40:53
22.AOlde Karl Erik 1925 2035 1928 M 2005 SK Reval-Sport 120608 Hendrik Olde
2022-04-07 21:23:56
23.APallum Rasmus 1638 1828 1696 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Tiina Raud
2022-04-07 15:29:58
24.APedak Egert 1136 1270 1198 M 2007 MK Areng 181568 Monika Tsõganova
2022-04-03 13:46:19
25.ARoots Lem-Leonhard 1426 1562 1431 M 2007 Rae Huvialakool 160106 Tiina Raud
2022-04-06 17:25:42
26.ARosin Heigo 1454 1489 1519 M 1989 SK Reval-Sport 181459 Heigo Rosin
2022-04-03 00:15:53
27.ARõtšagov Anton 1589 1765 1700 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2022-04-08 16:54:15
28.ARõtšagov Nikita 2143 2255 2114 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2022-04-08 16:53:54
29.ASchmidt Mait 1751 1767 1660 M 1960 MK Kaksikodad 160400 Mait Schmidt
2022-04-08 10:25:15
30.ASepandi Jaak 1601 1615 1668 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2022-04-01 11:04:15
31.ASnitsarenko Igor 1738 1845 1821 M 2007 Vabaettur 150623 Hendrik Olde
2022-04-09 11:25:51
32.ATaro Marko 1357 1419 1557 M 2006 Vabaettur 140725 Natalia Glušakova
2022-03-31 16:28:36
33.AUrgas Jaan 1675 1622 1753 M 1972 Kose Male-kabeklubi 051120 Jaan Urgas
2022-04-07 23:26:27
34.BAndreeva Olga 1000 1190 1018 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2022-04-06 20:28:37
35.BBlokhin Georg 1140 1287 1106 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2022-04-08 09:41:02
36.BDmitrijeva Laura-Valeria 1000 1116 1079 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Sergey Titov
2022-04-06 20:29:05
37.BDudakov Andrei 1381 1512 1504 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2022-04-08 18:44:05
38.BGilden Lukas 0 0 0 M 2011 MK Areng 181679 Monika Tsõganova
2022-04-07 10:00:52
39.BGomez Kõlar Kennet Nikola 1127 1265 1261 M 2007 MK Kaksikodad 181589 Hendrik Olde
2022-04-08 17:55:26
40.BJeltsova Jelizaveta 1000 995 1121 N 2011 Maleklubi Lootus 180803 Sergey Titov
2022-04-06 20:29:50
41.BJuhkental-Rus Juuta 1020 1033 1093 N 2005 SK Reval-Sport 180619 Juuta Juhkental-Rus
2022-04-07 22:08:32
42.BKuzmina Oleksandra 1295 1386 1290 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2022-04-06 20:28:13
43.BLinnamägi Alexander 1024 1090 1062 M 2010 Vabaettur 181377 Lidia Ivanova
2022-04-07 20:57:01
44.BMazajev Ilja 1000 1015 1000 M 2011 Maleklubi Lootus 180836 Sergey Titov
2022-04-06 20:45:32
45.BMägi Ramon 1193 1193 1304 M 2011 MK Kaksikodad 181360 Hendrik Olde
2022-04-09 10:12:55
46.BNikiforov Rivo 1000 1076 1075 M 2010 T. Truusi MKK 181158 Rivo Nikiforov
2022-04-06 08:58:37
47.BOrlova Sofiya 1400 1348 1475 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2022-04-08 09:41:02
48.BPagil Owe 1250 1311 1367 M 2007 - - - 160105 Rainer Raud
2022-04-08 13:55:02
49.BPritulina Nadezda 1407 1452 1507 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2022-04-06 11:51:03
50.BRahula Darian 1177 1216 1277 M 2009 SK Reval-Sport 181709 Darian Rahula
2022-04-06 07:43:43
51.BRajandu Aaron 1572 1714 1524 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Aaron Rajandu
2022-03-31 23:30:56
52.BReinsalu Timur 1149 1153 1217 M 2010 MK Areng 170541 Monika Tsõganova
2022-04-07 16:38:58
53.BSizov Lev 1397 1500 1443 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2022-04-06 11:50:48
54.BSnitsarenko Ilja 1391 1385 1438 M 2010 Vabaettur 161212 Hendrik Olde
2022-04-09 11:25:51
55.BSokolova Sofiya 1000 1169 1066 N 2009 Maleklubi Vektor 181631 Aleksander Dusman
2022-04-08 09:41:02
56.BTolmachev Artem 1171 1203 1233 M 2010 MK Areng 180946 Monika Tsõganova
2022-04-03 13:38:03
57.BTorkin Edward 1000 1090 1139 M 2010 MK Kaksikodad 180762 Hendrik Olde
2022-04-04 22:57:51
58.BTsotsov Fedor 1000 1107 1086 M 2011 MK Areng 181726 Monika Tsõganova
2022-04-03 13:43:04
59.BTuul Tristan Tormi 1000 1082 1089 M 2011 Laagri Huvialakool 181417 Rainer Raud
2022-04-08 15:30:30
60.BVinkel Torm 0 0 0 M 2010 - - - 181487 Hendrik Olde
2022-04-04 11:11:27
61.BZirk Karel 0 0 0 M Rae Huvialakool 2007 u-30160 Tiina Raud
2022-04-06 17:26:34
62.CBelokury Artemy 0 0 0 M 2013 MK Areng 181705 Monika Tsõganova
2022-04-06 22:17:13
63.CBulanov Ilia 0 0 0 M 2013 MK Chess Continent 181695 Hendrik Olde
2022-04-08 14:15:17
64.CCheburashkina Viktoria 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181662 Sergey Titov
2022-04-06 20:33:30
65.CChernov Iakov 1000 1040 1101 M 2015 Kadrioru MK 181376 Iakov Chernov
2022-04-02 10:31:56
66.CDavydova Margarita 0 0 0 N 2012 Maleklubi Lootus 181410 Sergey Titov
2022-04-06 20:35:49
67.CGilan Daniel 1000 1194 1017 M 2013 Vabaettur 181381 Natalia Glušakova
2022-03-31 16:20:39
68.CGilden Kaspar 0 0 0 M 2016 MK Areng 181678 Monika Tsõganova
2022-04-07 10:00:52
69.CGoroshin Georg 0 0 0 M 2013 MK Areng 181493 Monika Tsõganova
2022-04-03 13:49:35
70.CGrušniute Greta 0 0 0 N 2012 MK Areng 180874 Monika Tsõganova
2022-04-05 18:36:19
71.CGvozdev Artjom 1244 1441 1358 M 2012 SK Valge Ratsu 181093 Artjom Gvozdev
2022-04-02 10:09:30
72.CIvanov Denis 1155 1159 1132 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2022-04-03 13:44:51
73.CJankowsky Alex 0 0 0 M 2014 Vabaettur 181647 Alex Jankowsky
2022-04-07 13:20:25
74.CJulge Karl 0 0 0 M 2012 - - - 181720 Karl Julge
2022-04-06 13:37:07
75.CKais Kristofer 1110 1205 1089 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2022-03-29 22:37:51
76.CKochetov Vadym 0 0 0 M 2014 MK Areng 181801 Tarmo Tuul
2022-04-07 06:30:40
77.CKojus Lukas 1000 1044 1004 M 2013 Pärnu Spordikool 181256 Eiki Lehemets
2022-04-05 12:58:24
78.CKoshcheev Mikhail 0 0 0 M 2014 u-30263 Hendrik Olde
2022-04-09 11:25:07
79.CKrivenko Jaromir 1095 1085 1100 M 2013 MK Kuningas 180714 Jaromir Krivenko
2022-04-08 17:34:33
80.CKurakin Martin 0 0 0 M 2013 MK Areng 181733 Monika Tsõganova
2022-04-06 19:27:19
81.CLumi Jakob 0 0 0 M 2013 T. Truusi MKK 181519 Hendrik Olde
2022-04-08 18:46:42
82.CLõhmus Henri 0 0 0 M 2013 Rae Huvialakool 181449 Rainer Raud
2022-04-08 13:53:46
83.CMaksimenko Vitalina 0 0 0 N 2014 Lootus u-30176 Sergey Titov
2022-04-06 20:37:05
84.CMikhalchenkov Viktor 0 0 0 M 2015 MK Areng 181683 Monika Tsõganova
2022-04-06 19:28:34
85.CNemeev Mergen 0 0 0 M u-30252 Hendrik Olde
2022-04-08 19:15:21
86.CNovikov Georgi 1000 1000 1010 M 2013 MK Areng 181492 Monika Tsõganova
2022-04-07 22:47:04
87.CNovikov Vesta 0 0 0 N 2015 MK Areng 181671 Monika Tsõganova
2022-04-06 19:28:18
88.CPaap Juri 0 0 0 M 2012 Maleklubi Lootus 181274 Sergey Titov
2022-04-06 20:32:16
89.CPatrikejeva Sofia 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181422 Sergey Titov
2022-04-06 20:31:43
90.CPechonkin Andrii 1092 1161 1116 M 2012 Vabaettur 181491 Natalia Glušakova
2022-03-31 16:22:41
91.CPeus Mihhail 1000 1035 1007 M 2012 Maleklubi Lootus 181254 Sergey Titov
2022-04-06 20:30:34
92.CPlaton Repnikov 0 0 0 M 2013 MA Vabaettur u-30010 Natalia Glušakova
2022-03-31 16:23:39
93.CPrushinskii Gleb 0 0 0 M 2013 MK Areng 181735 Monika Tsõganova
2022-04-03 13:49:51
94.CRüdiger Camilla Anna 1000 1022 1041 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2022-04-08 09:41:02
95.CRüdiger Emma Viktoria 1000 1027 1131 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2022-04-08 09:41:02
96.CSUNDJA Simona 0 0 0 N 2014 MK Areng u-30262 Hendrik Olde
2022-04-09 11:24:16
97.CSarapu Aron 0 0 0 M 2012 Rae Huvialakool 181268 Rainer Raud
2022-04-08 13:53:15
98.CToomast Nora 1000 1018 1084 N 2012 MK Areng 181211 Monika Tsõganova
2022-04-03 13:44:07
99.CToomepuu Erik 0 0 0 M 2012 MK Areng 181490 Monika Tsõganova
2022-04-06 19:27:40
100.CTorkin Albert 0 0 0 M 2012 MK Kaksikodad 181192 Hendrik Olde
2022-04-04 22:57:50
101.CTuul Ronan Thor 0 0 0 M 2014 Laagri Huvialakool u-30231 Rainer Raud
2022-04-08 15:37:43
102.CVaar Mart 1052 1083 1102 M 2012 Pärnu Spordikool 181253 Eiki Lehemets
2022-04-05 12:58:39
103.CVinkel Skai 0 0 0 N 2012 - - - 181486 Hendrik Olde
2022-04-04 11:11:27
104.CVoronova Anastassia 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181398 Sergey Titov
2022-04-06 20:32:43
105.CYurov Maxim 1094 1070 1094 M 2012 Vabaettur 181364 Natalia Glušakova
2022-03-31 16:21:51
106.CZaporoshtshenko Dalia 0 0 0 N 2013 Lootus u-30177 Sergey Titov
2022-04-06 20:42:38