Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
HARJUMAA 2021.a. MEISTRIVÕISTLUSED KIIRMALES - NB!! VÕISTLUS TOIMUB MALEMAJAS   ( id=934 )
19. september 2021 (kell 11:00) - 19. september 2021
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese malemajas, Vene tn. 29, Tallinn.
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
17. september 2021, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Harjumaa Spordiliit koos Viimsi Maleselts Apones-iga ja MTÜ-ga Viimsi Mõttesport.
KontaktKONTAKT
ee.tropsujrah@tiilidrops.ujrah
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (01. september 2021 )
Muutis: Margus Sööt  (14. september 2021 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15min + 2 sekundit igale käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Palume kohale olla ennem 10:30. Registreerimisleht leitav: http://www.harjusport.ee/kalender/158 A- open B- Naised
17
Kokku
16
Grupp A
1
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AGjulumjan Artur 2093 2079 2079 M Maardu MK 030067 Sergei Karjakin
2021-09-15 21:56:07
2.AKalvet Tõnu 1589 1629 1734 M 1970 Kose Male-kabeklubi 130335 Tõnu Kalvet
2021-09-10 00:12:29
3.AKarjakin Sergei 2171 2238 2259 M 1964 - - - mk 030130 Sergei Karjakin
2021-09-17 22:33:44
4.AKasak Roman 1200 1439 1280 M 1997 Vanad Olümpiaalad 061005 Roman Kasak
2021-09-08 10:51:18
5.AKull Tormi 1948 2034 1857 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Tormi Kull
2021-09-15 15:07:00
6.ALeede Gutnar 1709 1843 1737 M 1994 Rakvere MK 151002 Gutnar Leede
2021-09-12 12:35:48
7.ANikanorov Erik 1196 1251 1236 M 2004 MK Areng 110713 Erik Nikanorov
2021-09-05 14:24:49
8.APoom Mati 1775 1745 1779 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Mati Poom
2021-09-13 13:08:22
9.ARamazanov Maksim 0 0 0 M 1990 - - - 181536 Maksim Ramazanov
2021-09-07 12:06:36
10.ASavipõld Robin Ricco 0 0 0 M 2004 - - - 181548 Robin Ricco Savipõld
2021-09-16 14:40:27
11.ATuul Tarmo 2110 2173 2159 M 1988 T. Truusi MKK mk 030480 Tarmo Tuul
2021-09-02 06:46:18
12.AUrgas Jaan 1675 1727 1803 M 1972 Kose Male-kabeklubi 051120 Jaan Urgas
2021-09-02 23:45:57
13.AUurits Karel 1878 1844 1755 M 1970 Saue MK 071202 Karel Uurits
2021-09-05 13:25:31
14.AVassiljev Sergei 2038 2038 2038 M 1972 Maardu MK 030503 Sergei Karjakin
2021-09-15 22:00:39
15.AVedom Urmas 2078 2078 2078 M - - - 030505 Sergei Karjakin
2021-09-15 21:57:53
16.AŠnurov Daniil 1966 2066 1929 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2021-09-17 22:44:58
17.BHaapsal Maria Ioanna 1606 1634 1432 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Maria Ioanna Haapsal
2021-09-16 15:26:50