Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Kristiine Open 2021 (TOIMUB SAALIS)   ( id=845 )
05. juuni 2021 (kell 10:30) - 05. juuni 2021 (kell 17:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinna Puuetega Inimeste Koda (hoovis asuvas parklas)
Endla 59, Tallinn
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
31. mai 2021, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (26. jaanuar 2021 )
Muutis: Hendrik Olde  (02. juuni 2021 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Ei ole (osalejate arvu piirang on 75 mängijat)
NB! Võistlus toimub siseruumis, st saalis Turniiril võivad osaleda kõik soovijad (noored, seeniorid, harrastajad, jne), kes on eelnevalt registreerunud. Kuna korraldajad saavad võistlema lubada kuni 75 osalejat, siis suurema arvu soovijate korral lubatakse mängima varem registreerunud malehuvilised, sh harrastajad ja seeniorid. Info telefonil IO Hendrik Olde 5142615 ja Maret Truusalu 6 457 120 (Kultuuri-ja sporditöö peaspetsialist)
5142625
77
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAkulistõi Andrei 1193 1326 1090 M 2011 - - - 180760 Hendrik Olde
2021-05-31 22:31:04
2.AAndrijaškin Deniss 2162 2141 2032 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Maris Korstin
2021-05-20 15:04:49
3.ABlokhin Georg 1048 1220 1105 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2021-05-24 10:50:33
4.ABlokhin Sofia 2094 2041 1913 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Aleksander Dusman
2021-05-24 10:50:33
5.ACherentsov Mikhail 1376 1613 1438 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2021-05-24 10:50:33
6.ADemidov Vladislav 1450 1442 1550 M 1983 - - - 180950 Vladislav Demidov
2021-05-08 13:36:02
7.ADomoskanov Ivan 1739 1398 1411 M 1938 - - - 090503 Hendrik Olde
2021-05-28 13:20:49
8.ADrozdov Valeri 1598 1671 1698 M 1961 - - - 160624 Hendrik Olde
2021-05-28 11:48:09
9.ADubov Vladislav 1553 1712 1682 M 2003 - - - 181419 Vladislav Dubov
2021-05-18 15:37:12
10.ADudakov Andrei 1401 1530 1504 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2021-05-29 23:02:26
11.ADukov Vladimir 1446 1645 1698 M 2009 MK Kaksikodad 161230 Hendrik Olde
2021-05-28 11:47:44
12.ADukova Sofia 1084 1112 1022 N 2011 MK Areng 080126 Hendrik Olde
2021-05-28 11:47:44
13.AEfraim Daniel 1340 1520 1520 M 2013 Tallinna Reaalkool 181374 Daniel Efraim
2021-05-10 01:30:35
14.AEnnok Heigo 1633 1626 1607 M 1956 - - - 160634 Heigo Ennok
2021-05-23 17:22:41
15.AFadeev Justin 1266 1242 1342 M 2013 Kadrioru MK 181229 Roman Jezov
2021-05-24 11:03:17
16.AGorkov Kirill 1415 1681 1478 M 2011 Kadrioru MK 180827 Roman Jezov
2021-05-24 11:03:09
17.AGortšakov Petr 1301 1401 1401 M 2004 Vabaettur 120628 Petr Gortšakov
2021-05-22 23:24:45
18.AHaapsal Maria Ioanna 1606 1634 1432 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Maria Ioanna Haapsal
2021-05-24 13:09:14
19.AHaavamäe Henrik 2167 2101 2106 M 1998 Tallinna MK 080307 Henrik Haavamäe
2021-05-30 10:36:09
20.AHansson Markus 1843 1955 1896 M 2001 MK Kaksikodad 110505 Markus Hansson
2021-05-23 14:32:20
21.AIlves Jüri 2028 1851 1931 M 1938 - - - mk 030086 Hendrik Olde
2021-05-19 20:32:09
22.AIvanov Aleksandr 1627 1672 1727 M 1984 - - - 180784 Monika Tsõganova
2021-05-20 22:28:31
23.AIvanov Denis 1104 1179 1130 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2021-05-20 21:47:53
24.AIvanov Stepan 1923 1945 1901 M 1952 - - - 030090 Hendrik Olde
2021-05-30 10:18:09
25.AJezov Roman 2309 2297 2352 M 1990 Kadrioru MK FM 030101 Roman Jezov
2021-05-24 11:03:36
26.AJürjo Holger 1619 1617 1593 M 2004 MK Areng 180956 Holger Jürjo
2021-05-16 14:13:29
27.AKais Kaarel 1397 1688 1570 M 1974 Harjumaa 170526 Kaarel Kais
2021-04-26 11:44:50
28.AKais Kristofer 1039 1010 1029 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2021-04-26 11:45:25
29.AKasak Roman 1200 1439 1280 M 1997 Vanad Olümpiaalad 061005 Roman Kasak
2021-05-24 12:16:37
30.AKiisk Heino 1543 1507 1599 M 1943 Keila MK 150505 Hendrik Olde
2021-05-29 22:19:28
31.AKokk Karl Mattias 1622 1896 1703 M 2007 Tallinna MK 160709 Karl Mattias Kokk
2021-05-24 10:57:43
32.AKongas Ruudi 1514 1607 1614 M - - - 160725 Hendrik Olde
2021-05-23 10:40:41
33.AKušvid Joosep 0 0 0 M 1992 u-25560 Hendrik Olde
2021-05-28 14:02:00
34.AKyziridis Robert 0 0 0 M 2009 - - - 181454 Robert Kyziridis
2021-05-09 18:19:10
35.AKäos Jaan 1686 1751 1785 M 1974 - - - 090305 Hendrik Olde
2021-05-28 11:46:53
36.AKütt Sulev 1781 1854 1820 M 1950 - - - 130722 Hendrik Olde
2021-05-19 20:31:40
37.ALindsalu Indrek 0 1602 0 M 1961 - - - 181228 Indrek Lindsalu
2021-04-21 11:07:48
38.ALomp Jaan 1335 1397 1388 M 1969 - - - 080406 Hendrik Olde
2021-05-30 10:15:58
39.ALoorand Martin 1077 1177 1167 M 2008 Tallinna Nõmme Huvikool 181418 Rainer Raud
2021-05-24 07:39:39
40.AManukyan Anton 2034 2022 2011 M 1999 Valga MK 160120 Anton Manukyan
2021-03-26 20:37:10
41.AMashkov Sergei 1723 1816 1823 M 1983 - - - 181308 Sergei Mashkov
2021-04-26 09:36:09
42.AMaznitsa Leonid 1686 1652 1654 M 2001 Vabaettur 160148 Hendrik Olde
2021-05-28 11:50:37
43.AMedar Marti 2046 2156 2199 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2021-03-18 09:26:30
44.AMöldre Allar-Joel 1293 1406 1393 M 2005 Tallinna Reaalkool 181016 Allar-Joel Möldre
2021-04-22 18:54:35
45.ANiinepuu Elmar 2061 1705 1832 M 1943 Keila MK 030272 Hendrik Olde
2021-05-29 22:19:18
46.ANikitin Arseni 1789 2012 1989 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Hendrik Olde
2021-06-02 19:37:07
47.ANovikov Sergei 1704 1780 1726 M 1961 SK Diagonaal 100500 Einar Vaino
2021-05-13 17:33:39
48.AOrlova Sofiya 1377 1331 1510 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2021-05-24 10:50:33
49.APaabo Priit 1826 1930 1920 M 1968 - - - 110304 Hendrik Olde
2021-06-04 08:25:58
50.APanfilov Sergei 1552 1421 1294 M 1935 - - - 111026 Hendrik Olde
2021-05-28 13:20:41
51.APitsevitš Georgi 1605 1768 1712 M 1947 SK Diagonaal 130342 Einar Vaino
2021-05-13 17:33:50
52.APomaznev Aleksei 1504 1508 1410 M 2008 Narva SK Maletäht 161269 Aleksei Pomaznev
2021-05-30 13:39:11
53.APoom Mati 1775 1745 1779 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Mati Poom
2021-05-23 23:48:42
54.APritulina Nadezda 1358 1478 1477 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2021-05-20 12:39:59
55.APritulina Svetlana 2023 1966 1924 N 1971 SK Valge Ratsu WCM 030596 Svetlana Pritulina
2021-05-20 12:39:59
56.ARoi Kristjan 0 0 0 M 2011 Kadrioru MK 180884 Kristjan Roi
2021-05-03 17:47:14
57.ARosin Heigo 1454 1546 1514 M 1989 - - - 181459 Heigo Rosin
2021-05-20 10:10:53
58.ARüdiger Camilla Anna 0 0 0 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2021-05-24 10:50:33
59.ARüdiger Emma Viktoria 0 0 0 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2021-05-24 10:50:33
60.ARüdiger Maria Helena 1031 1293 1183 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2021-05-24 10:50:33
61.ASepandi Jaak 1639 1645 1757 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2021-04-26 10:38:08
62.ASirp Karl Aleksander 2001 2172 2135 M 1999 Tartu Kalev 070701 Karl Aleksander Sirp
2021-05-22 14:24:38
63.ASizov Lev 1406 1540 1452 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2021-05-20 12:39:59
64.ASlavinski Nikita 1643 1752 1673 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2021-05-30 10:10:56
65.ASnitsarenko Igor 1738 1898 1823 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2021-05-23 11:12:19
66.ASnitsarenko Ilja 1391 1505 1392 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2021-05-23 11:12:19
67.ATeemäe Leo 1893 1860 1948 M 1932 MK Chess Continent mk 030454 Hendrik Olde
2021-05-19 20:31:50
68.AToomast Nora 1000 1011 1084 N 2012 MK Areng 181211 Monika Tsõganova
2021-05-23 12:23:21
69.ATšerezov Aleksandr 1482 1394 1306 M 1994 - - - 080200 Aleksandr Tšerezov
2021-04-11 16:11:25
70.ATšernov Mihhail 1128 1359 1204 M 2008 Mustamäe Loomingumaja 180589 Tatjana Fomina
2021-04-27 19:17:23
71.AUrgas Jaan 1675 1727 1803 M 1972 Kose Male-kabeklubi 051120 Jaan Urgas
2021-05-17 18:31:07
72.AVaino Einar 1883 1866 1865 M 1951 SK Diagonaal 030493 Einar Vaino
2021-05-13 17:33:18
73.AVinkel Skai 0 0 0 N 2012 u-25410 Hendrik Olde
2021-05-24 15:17:08
74.AVinkel Torm 0 0 0 M 2010 u-25411 Hendrik Olde
2021-05-24 15:17:19
75.AZaytsev Andrey 0 0 0 M 1976 - - - 181457 Tarmo Tuul
2021-05-19 16:45:49
76.AŠadrina Eva 1550 1623 1517 N 2008 Tallinna MK 160153 Roman Jezov
2021-05-17 16:12:51
77.AŠnurov Daniil 1966 2066 1929 M 2006 Vabaettur 160433 Hendrik Olde
2021-05-24 16:36:41