Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Spordiklubi Diagonaal kiirmale seeriavõistluse 2 etapp ONLINE`s Vint.ee portaalis   ( id=815 )
09. jaanuar 2021 (kell 11:00) - 09. jaanuar 2021 (kell 13:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Portaal Vint.ee
https://www.vint.ee/et-ee/games/#173890-6
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
08. jaanuar 2021, kell 20:00
KorraldajaKORRALDAJA
Einar Vaino SK Diagonaal
KontaktKONTAKT
moc.liamg@oniav.ranie
Info sisestajaSISESTAJA
Einar Vaino  (04. jaanuar 2021 )
Muutis: Einar Vaino  (05. jaanuar 2021 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
12 minutit + 3 sekundit partiile
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Ei arvestata
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Tasuta
53401324
37
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABlokhin Georg 1131 1275 1071 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2021-01-08 11:53:14
2.ABlokhin Sofia 1976 2072 1933 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Aleksander Dusman
2021-01-08 11:53:14
3.ADudakov Andrei 1431 1557 1503 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2021-01-04 13:45:17
4.ADukov Vladimir 1423 1701 1655 M 2009 MK Kaksikodad 161230 Einar Vaino
2021-01-08 11:09:12
5.ADukova Sofia 1078 1130 1020 N 2011 MK Areng 080126 Einar Vaino
2021-01-08 11:09:12
6.AFadeev Justin 1266 1242 1342 M 2013 Kadrioru MK 181229 Roman Jezov
2021-01-06 10:19:16
7.AGorkov Kirill 1351 1480 1241 M 2011 Kadrioru MK 180827 Roman Jezov
2021-01-06 09:46:01
8.AGridin Maksim 1305 1289 1064 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Maksim Gridin
2021-01-04 13:09:31
9.AHaapsal Maria Ioanna 1576 1617 1446 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2021-01-04 19:12:15
10.AJarts Nikita 1269 1236 1290 M 2010 Kadrioru MK 171202 Roman Jezov
2021-01-06 12:46:40
11.AJürjo Holger 1619 1609 1593 M 2004 MK Areng 180956 Holger Jürjo
2021-01-08 01:51:41
12.AKais Kaarel 1397 1666 1613 M 1974 Harjumaa 170526 Kaarel Kais
2021-01-04 21:11:41
13.AKais Kristofer 0 0 0 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2021-01-04 21:12:30
14.AKikas Olari 1183 1447 1294 M 2001 Tartu Kalev 181235 Olari Kikas
2021-01-04 17:10:41
15.AKuusik Jüri 1889 1982 1891 M 1976 Viimsi MS Apones 061019 Jüri Kuusik
2021-01-05 12:06:05
16.AKöösel Hans Georg 1571 1640 1618 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2021-01-05 10:53:00
17.ALatõshev Aleksandr 0 0 1596 M - - - 180561 Aleksandr Latõshev
2021-01-08 13:20:56
18.AMashkov Sergei 0 0 0 M - - - 181308 Sergei Mashkov
2021-01-08 17:24:05
19.ANazarov Vladislav 1803 1822 1667 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Veronika Nazarova
2021-01-06 20:47:37
20.ANovikov Sergei 1725 1772 1791 M 1961 SK Diagonaal 100500 Einar Vaino
2021-01-05 10:56:27
21.APitsevitš Georgi 1742 1768 1765 M 1947 SK Diagonaal 130342 Einar Vaino
2021-01-05 10:56:38
22.APritulina Nadezda 1286 1487 1390 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2021-01-04 16:24:27
23.APritulina Svetlana 2023 1931 1828 N 1971 SK Valge Ratsu WCM 030596 Svetlana Pritulina
2021-01-04 16:24:27
24.AProshkin Artjom 1079 1058 1065 M 2010 - - - 180407 Artjom Proshkin
2021-01-08 10:59:56
25.APunning Andero 1011 1175 1177 M 2010 Tartu Kalev 180720 Andero Punning
2021-01-08 01:27:09
26.ARajandu Aaron 1463 1401 1255 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Aaron Rajandu
2021-01-08 16:04:21
27.ARassohin Valeri 0 0 0 M 2011 Sillamäe SK Kalev 181007 Svetlana Pritulina
2021-01-04 16:24:01
28.AReintam Lennart 1182 1256 1119 M 2011 Eesti MAK 180825 Lennart Reintam
2021-01-07 11:03:45
29.ARüdiger Camilla Anna 0 0 0 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2021-01-08 11:53:14
30.ASirotkin Anton 1282 1335 1252 M 2007 Sillamäe SK Kalev 150613 Svetlana Pritulina
2021-01-04 16:24:01
31.ASirp Karl Aleksander 1971 2140 2127 M 1999 Tartu Kalev 070701 Karl Aleksander Sirp
2021-01-08 18:11:17
32.ASizov Lev 1426 1551 1519 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2021-01-04 16:24:27
33.ASmorodkin Andrey 1561 1729 1647 M 1968 - - - 170529 Andrey Smorodkin
2021-01-08 11:53:26
34.ASmorodkin Kirill 1616 2029 1847 M 2005 SK Diagonaal 120623 Einar Vaino
2021-01-05 10:57:06
35.AVaino Einar 1883 1866 1914 M 1951 SK Diagonaal 030493 Einar Vaino
2021-01-05 10:56:12
36.AZaitsev Boris 1958 1976 1986 M 1950 SK Diagonaal 030433 Einar Vaino
2021-01-05 10:56:50
37.AŠadrina Eva 1541 1632 1551 N 2008 Tallinna MK 160153 Einar Vaino
2021-01-05 16:03:05