Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Noorte lahtine võistlussari tavamales TALLINN-2020   ( id=721 )
30. oktoober 2020 (kell 16:30) - 01. november 2020 (kell 17:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese Malemaja, Vene tn. 29
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
29. oktoober 2020, kell 15:00
KorraldajaKORRALDAJA
EML koostöös teiste klubidega
KontaktKONTAKT
moc.liamg@avonagist.akinom
Info sisestajaSISESTAJA
Monika Tsõganova  (26. juuli 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
1 tund partii lõpuni + 30 sekundit pärast igat käiku
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
10 €
A-turniir: reiting > 1500 B-turniir: reiting < 1500
40
Kokku
10
Grupp A
30
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABlokhin Sofia 1976 2072 1933 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Aleksander Dusman
2020-10-28 15:39:17
2.AHaapsal Maria Ioanna 1576 1617 1446 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Maria Ioanna Haapsal
2020-10-29 11:10:22
3.AKull Tormi 1964 1993 1736 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Tiina Raud
2020-10-29 12:47:21
4.ALevchenko Marina 1608 1770 1690 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2020-10-27 18:00:48
5.ANaestema Joonas Aditya 1612 1645 1701 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2020-10-28 19:54:37
6.ANikitin Arseni 1765 2056 1955 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Monika Tsõganova
2020-10-26 19:01:54
7.ARõtšagov Anton 1473 1685 1648 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2020-10-29 14:34:14
8.ARõtšagov Nikita 2030 2068 1974 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2020-10-29 14:33:51
9.AŠadrina Eva 1541 1632 1551 N 2008 Tallinna MK 160153 Roman Jezov
2020-10-27 07:10:31
10.AŠnurov Daniil 1890 2054 1789 M 2006 Vabaettur 160433 Natalia Glušakova
2020-10-27 19:43:04
11.BAkulistõi Andrei 1218 1234 1115 M 2011 - - - 180760 Monika Tsõganova
2020-10-19 16:10:10
12.BAleksejev Artjom 1386 1543 1572 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2020-10-26 15:53:24
13.BBlokhin Georg 1131 1275 1071 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2020-10-28 15:39:17
14.BDukova Sofia 1078 1130 1020 N 2011 MK Areng 080126 Monika Tsõganova
2020-10-28 14:22:26
15.BIvanov Denis 1127 1206 1137 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2020-10-29 16:30:46
16.BJarts Nikita 1269 1236 1290 M 2010 Kadrioru MK 171202 Nikita Jarts
2020-10-27 21:33:30
17.BJepihhin Georgi 1153 1251 1258 M 2010 Vabaettur 180900 Natalia Glušakova
2020-10-26 17:22:32
18.BKais Kristofer 0 0 0 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2020-10-27 23:17:41
19.BKidron Alfred 1365 1417 1611 M 2007 Tallinna Nõmme Huvikool 150517 Rainer Raud
2020-10-29 13:51:38
20.BKrupenski Prohor 0 0 0 M 2011 MA Vabaettur u-23159 Natalia Glušakova
2020-10-26 16:32:09
21.BKärner Kert 1159 1307 1342 M 2007 Tallinna Nõmme Huvikool 180526 Kert Kärner
2020-10-16 15:31:25
22.BLeifer Anatoli 1071 1048 1063 M 2009 Vabaettur 180742 Natalia Glušakova
2020-10-28 16:58:16
23.BMöller Mihkel 1165 1226 1159 M 2008 T. Truusi MKK 170905 Monika Tsõganova
2020-10-28 19:56:36
24.BNikiforov Rivo 0 0 0 M 2010 T. Truusi MKK 181158 Rivo Nikiforov
2020-10-20 09:09:25
25.BOrlova Sofiya 1349 1327 1510 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2020-10-28 15:39:17
26.BPihlak Artur 0 0 0 M 2009 Vabaettur 181072 Natalia Glušakova
2020-10-26 16:44:04
27.BRajandu Aaron 1463 1401 1255 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Aaron Rajandu
2020-08-30 00:34:53
28.BReinholm Karl Kristjan 1117 1188 1121 M 2011 Rae Huvialakool 180909 Monika Tsõganova
2020-10-29 16:54:19
29.BRoi Kristjan 0 0 0 M 2011 Kadrioru MK 180884 Monika Tsõganova
2020-10-20 11:44:18
30.BRüdiger Camilla Anna 0 0 0 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2020-10-28 15:39:17
31.BRüdiger Emma Viktoria 0 0 0 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2020-10-28 15:39:17
32.BRüdiger Maria Helena 1099 1278 1151 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Maria Helena Rüdiger
2020-08-29 18:19:55
33.BSandberg Laur-Markus 1095 1124 1063 M 2009 MK Areng 180817 Monika Tsõganova
2020-10-28 17:04:50
34.BShchiry Roman 1143 1114 1195 M 2010 Maleklubi Vektor 170557 Aleksander Dusman
2020-10-28 15:39:17
35.BShestakov Sebastian 1000 1049 1064 M 2011 MK Areng 181323 Monika Tsõganova
2020-10-27 20:56:15
36.BTomingas Wilhelm 1380 1346 1295 M 2006 T. Truusi MKK 150270 Monika Tsõganova
2020-10-29 18:35:39
37.BToomast Nora 1031 1095 1147 N 2012 MK Areng 181211 Monika Tsõganova
2020-10-26 20:40:04
38.BVaitovitš Roman 1115 1167 1162 M 2008 Vabaettur 180582 Natalia Glušakova
2020-10-28 19:01:25
39.BYurov Maxim 0 0 0 M 2012 MA Vabaettur u-23170 Natalia Glušakova
2020-10-26 21:51:42
40.BŠusta Vanessa 0 0 0 M 2009 Vabaettur 181077 Natalia Glušakova
2020-10-26 21:48:39